Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

mrkvicka88
30. pro 2013

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? 😒 Díky za odpověď

terunka88
30. pro 2013

@mrkvicka88 Ono záleží, kdys měla ovulaci. Je ještě klidně možný, že ti těhotenství test neukáže..zkus třeba za 2 dny testovat znovu 😉 Ale obecně pokud bys měla zpoždění víc jak týden a test negativní, tak bych zašla na gyndu, kdyžtak ti odeberou krev na hCG, příp. dají vyvolávačku. Co se týká příznaků, tak to je fakt individuální, klidně tyhle všechny můžeš mít bez toho, abys byla těhotná 😉 Psychika je někdy mocná čarodějka - znám z vlastní zkušenosti 😀

mrkvicka88
autor
30. pro 2013

Kdyby nebyl zítra Silvestr tak to tak neřeším 🙂 Ovulaci nevím, zatím sem si říkala, že tomu nechám volný průběh... 😉

terunka88
30. pro 2013

@mrkvicka88 Pokud bys měla i zítra test negativní, tak bych to asi nehrotila a klidně si pár skleniček dala 😉

klouzek
30. pro 2013

Jojo zkus test tak 5 dní od vynechání menstruace,někdy se může čárka ukázat později,podle ovulace to závisí,když nevíš přesně kdys ji měla,příznaky bys na to i měla.Já byla tak unavená,že jsem prospala i půl dne

jana123123
31. pro 2013

Ahoj holky nuzete mi poradit jak poznam bez testu ze sem v ton diki moc vsem predem za odpoved 🙂

evikmi
31. pro 2013

@jana123123 bez testu? ultrazvukem na gyndě nebo z krve 😉 na příznaky nedej

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

Tak nevím, je tam druhá, ale hodně slabá (na jednom testu silnější než na druhým).

sarkad2856
31. pro 2013

@jana123123 Test je pro domácí zjištování jinak doktorka z krve 😉

terunka88
31. pro 2013

@mrkvicka88 Hoď sem fotku 😉 A jinak to je normální,že v začátcích těhotenství mohou být testovací čárky na různých testech jinak silné.. Jakou máš citlivost?

kackarebicerova
31. pro 2013

Prvni test vysel..doktor nic nevidel..v krvi ale nasel hcg 21,8...vcera test vysel a dnes rano nevysel...tak jak? Ja uz nevim..priznaky mam ale uz vazne nevim ale spinila jsem

vera_vila
31. pro 2013

@mrkvicka88 tak jestli je hodně slabá, tak ještě tak 2-3 dny počkej do dalšího testu... Na začátku těhu alkohol určitě neuškodí, pokud jsi úplně čerstvě, tak je prcek sotva zahnízděný a zatím krevně s tělem propojený přímo není.... nepřeháněla bych to, ale určitě nemá smysl abstinovat, skleničku - dvě si klidně bez obav dej...

jaya
31. pro 2013

@mrkvicka88 Jestli se tam byt jenom duch, tak tehotna jsi. Dneska si pripij jenom decentne... I kdyzby ses totalne zlila, nebude to mit vliv (miminko jeste nema placentu), ale pro klid v dusi bych to neriskovala.

vera_vila
31. pro 2013

@kackarebicerova na příznaky je ještě hodně brzy... Každopádně bych ještě počkala... Mohlo se stát, že se zahnízdění nepodařilo a tělo tím špiněním embryjko vypudilo... Pokud nedojde normální MS, tak zkus test třeba za dva dny a uvidíš... Každopádně za dr. bych šla pak nejdřív až tak měsíc po pozit. testu, mě dr. chtěla vidět nejdřív až v 8tt, aby už mohla rovnou zkontrolovat srdíčko, do té doby prý tam nemá cenu chodit, že toho stejně moc nevykouká a stejně nezjistí, zda je těhu v pořádku, nebo ne...

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

Já to naštěstí nikdy moc s alkoholem nepřeháním, ale chci dát tataráček a pivečko. Ale máte pravdu, zatím by to byl jen malý zhluk buněk 🙂

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

@terunka88 tak když na to tak koukám na tom pc, tak mi moc pozitivně nepříjde 😀

terunka88
31. pro 2013

@mrkvicka88 No máš tam krásné duchy 🙂 Zkus testovat zas za 2 dny, to už by měla čárka sílit..Potichu gratuluju 🙂 Pokud tatarák bude z osvědčených zdrojů tak bych si ho asi dala (i když bacha, v těhotenství by se už pak neměl kvůli syrovému masu) a s pivem není problém 😉

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

@jaya Děkuji udělám to tak..
za jak dlouho se mám objednat na gyndu, aby to nebylo moc brzo?

terunka88
31. pro 2013

@vera_vila Já byla na 1. kontrole v 7. týdnu a už bylo vidět i pulsující srdíčko 🙂 Ale dřív jak v tom 7. bych nešla, no..

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

@terunka88 Já se právě zabývám výžívou, tak sem na to hrozně citlivá (nemoc z povolání 😀)

terunka88
31. pro 2013

@mrkvicka88 Zadej si tady do kalkulačky http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka kdys měla naposledy menstruaci a já bych šla nejdřív v tom 7. týdnu (např. pokud ti to teď ukáže, že jsi v 5. týdnu, tak za 2 týdny, atd.)..samozřejmě za předpokladu, že nebudeš mít nějaké problémy - např. krvácení,...

jaya
31. pro 2013

@mrkvicka88 Ja bych se objednala, aby to vyslo tak na 6.-7. tyden tehotenstvi. Jestli to ale vydrzis 🙂

lenkalenulka
31. pro 2013

Test vypada pozitivni🙂 tak moc nepij🙂 pripomela jsi mi me kdyz jsem cekala prvni mimi🙂 taky pred silvestrem test a slabe pozitivni🙂 tak drzim pesti aby to vyslo😉

vera_vila
31. pro 2013

@mrkvicka88 jj, jak píšou holky, nejdřív tak v 7tt, to už bývá srdíčko a nemusí se dělat žádný další vyšetření z krve a tak...

kackarebicerova
31. pro 2013

Nevim..pac ja spinum uz 5dni..vcera to.prestalo rak jsem vecer delal test a vysel a dnes rano ne

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

@terunka88 tak mi vyšel 5.týden

mrkvicka88
autor
31. pro 2013

Tak já si budu dávat pozor na ten alkohol. Ještě pro mě máte nějakou radu 🙂 Pily jste v těhotenství kafe?

terunka88
31. pro 2013

@mrkvicka88 Tak se objednej někdy za těch 14 dní 😉 Jinak já si alkohol dám občas i teď (zatím jsem měla asi 3x za těhotenství ani ne dvoudecku vína) a na kafe jsem v 1. trimestru vůbec neměla chuť, ale teď si ho úplně v pohodě dávám každý den, někdy i 2 😉 Jediný čemu bych se úplně vyhýbala je syrový maso, vnitřnosti a syrový vejce..+ sýry jen pasterizované.. Jinak razím názor, že když je to s mírou, tak se nevyhýbám v podstatě ničemu..

sarkad2856
31. pro 2013

@mrkvicka88 Tak to můžeme tiše gratulovat 😉 ovu mohla být později
Kafe můžeš v míře ale lepší by bylo Caro je lepší 😉

sarkad2856
31. pro 2013

@kackarebicerova Mohla si mít špatný test zkusila bych ještě za 2 dny 😉

vera_vila
31. pro 2013

@kackarebicerova večer tam ještě mohly být nějaké zbytečky hcg... Ale zatím bych nezoufala a zkusila to třeba ještě za ty dva dny...

@mrkvicka88 já kafe moc nepiju, ale to jedno dvě týdně jsem si klidně dala, sem tam klidně dvě deci vína, vyhýbala jsem se hlavně plísňovým sýrům a syrovému masu a vejcím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru