Jsem těhotná nebo co? Test negativní, zpožděná MS

Děvčata, mám dva měsíce po vysazení prášků. 1.MS došla přesně jako hodinky, teď mám 3 dny zpoždění, jsem unavená, mám citlivý prsa, chodím často čůrat (ale taky hodně piju 🙂), bolí mě v podbřišku. Udělala sem si test hned druhý den po vynechání ráno a byl negativní, dneska sem si dělala odpo a taky negativní. Máte někdo podobnou zkušenost? A byly jste těhotný nebo jen rozházený hormony? Asi se moc sleduju co? :-| Díky za odpověď
mrkvicka88autor
31. pro 2013
Děkuji děvčata 😉
jana123123
31. pro 2013
Dik moc holky
vwild
5. led 2014
@mrkvicka88 Děkuji za tohle téma🙂 Mám podobný problém a stále čekám:/ Měla jsem dostat menstruaci na Silvestra, ale do dneška pořád nic, prsa den ode dne citlivější a poslední 2 dny i únava, ale testy pořád negativní:/ Ještě jeden zkusím zítra a když nic, tak asi zajdu na krev...
maikkynna
5. led 2014
@vwild Jsem na tom stejně, také jsem měla MS dostat 31.1 a pořád nic.
mrkvicka88autor
5. led 2014
@vwild já to měla dostat 27.12 a první slabej duch se objevil až 31.12 a čárky až 2.1, ale ani ty nebyly uplně silný. Teď sem objedaná k doktorce, tak uvidím, jestli už něco bude vidět. Přeju ať ti vyjde, tak jak chceš 🙂
maikkynna
5. led 2014
@mrkvicka88 Takže v den vynechané MS jsi měla sněhobílý test?
mrkvicka88autor
5. led 2014
@maikkynna jo byl jasně negativní.
maikkynna
5. led 2014
A pamatuješ si značku? 🙂
vwild
5. led 2014
@maikkynna A máš nějaké příznaky? Já mám docela dost citlivá prsa a občas bolesti v podbřišku, jako před menstruací.A taky docela únava jak při nastydnutí..
vwild
5. led 2014
@mrkvicka88 🙂 Opravdu mi to dává naději🙂 Moc bych si přála, aby to vyšlo:) Zítra koupím test a v úterý otestuji🙂
mrkvicka88autor
5. led 2014
@maikkynna ahoj značku si nepamatuju, já si jich dělala několik... ale byla to citlivost 10 (nevím přesně jednotky 😃)
mrkvicka88autor
5. led 2014
@vwild tak snad to dopadne. Držím palce. Měla sem podobný příznaky, ale ty prsa už někdy od 23.12 🙂 pořád tomu, ale nemůžu věřit 😃
vwild
5. led 2014
@mrkvicka88 Já pořád doufám, ale jsem spíše skeptická po zkušenosti z minulého měsíce, ale tak uvidíme🙂 Už todlouho nemuže trvat k ukázání skutečnosti🙂
mrkvicka88autor
5. led 2014
@vwild já už sem taky nevěřila po negativním testu a pořád tomu moc nevěřím, že bych měla takový štěstí 🙂
maikkynna
5. led 2014
@vwild Břícho jako na MS mě bolí už pátý den asi a poslední dny mám opravdu sem tam křeče. Jinak prsa také bolí a do toho jím jedno přes druhé. 1.1 a 2.1 mi bylo divně...jako bych měla chřipku.
maikkynna
5. led 2014
@vwild I dnes jsi měla test negativní?
vwild
5. led 2014
@maikkynna Tyjo,neuvěřitelné, jsme na tom úplně stejně🙂 Moc držím palce, aby Ti to vyšlo:)
maikkynna
5. led 2014
@mrkvicka88 Děkuji za odpověď. Já jsem dnes testovala mamatestem a byl negativní, tak vyzkouším jiný.
maikkynna
5. led 2014
@vwild Děkuji a já přeji tobě, aby Ti to vyšlo 🙂 Budeš zítra testovat?
vwild
5. led 2014
@maikkynna Dnes jsem si žádný nedělala, protože už jsem doma žádný neměla, takže si ho jdu koupit zítra a asi to nevydržím a udělám si ho přes den a pak v úterý ráno:)
vwild
5. led 2014
@mrkvicka88 Říkám si, že dokud to nedostanu, naděje tu je🙂 Moc děkuji a gratuluji🙂
maikkynna
5. led 2014
@vwild Holky psaly, že nejlepší test je dr.max. Ještě mi negratuluj, stále čekám, že MS dorazí. Nevěřím, že to vyjde :/
vwild
5. led 2014
@maikkynna Jo, taky jsem slyšela, že je nej. Budu moc držet palce a dej vědět, jak jsi dopadla 😉
mrkvicka88autor
5. led 2014
@maikkynna no holky tu psaly, že ten mamatest je špatný
maikkynna
5. led 2014
@vwild
Ještě mám jeden mamatest, tak ho prubnu ráno a jinak budu čekat do pátku asi. Určitě dám vědět a ty taky 🙂

@mrkvicka88
vwild
5. led 2014
@maikkynna Proč až do pátku? Já počkám tak do středy a pak mířím k doktorce.
maikkynna
5. led 2014
@vwild Si říkám, že už by šlo i dnes něco na testu vidět, ale ono nic :/
vwild
5. led 2014
@maikkynna No já naposledy testovala ve čtvrtek, tak uvidíme🙂
maikkynna
5. led 2014
@vwild Tak to už by zítra mohlo být něco vidět 🙂
vwild
5. led 2014
@maikkynna Ale zítra ho nebudu dělat z ranní moči, tak se asi rozhodnu podle úterý🙂 Bylo by vážně super, kdyby to vyšlo‘🙂

Začni psát odpověď...

Odešli