Jsem těhotná? Pozitivní testy->silná MS->na testu duch

katus12
18. kvě 2015
Ahoj holky,
chtěla bych se jen zeptat, jestli jste se s tím některá setkala, ať zbytečně neplaším hned u doktora.
Měla jsem 14 dní zpoždění s MS, vyšly mi před MS 2 pozitivní TT. Pak ale přišla dost silná a bolestivá menstruace na mých klasických 5 dní. Tak jsem pochopila, že buď se mi před tím zbláznily hormony a nervy (učím se na státnice) a nebo to odešlo spolu s menstruací.
Nedalo mi to udělala jsem si dneska po MS test (je tam duch), abych když tak zrušila návštěvu gynekologa. Tak teď jenom nevím, jestli mám v sobě ještě pozůstatek hormonů a neřešit to (popř. je to jenom v moji hlavě, protože jsme se s přítelem začli snažit) nebo jsem pořád těhotná ... Popř. je to blbá značka testů.

Díky za odpovědi 🙂
pisisvori
18. kvě 2015
Asi bych šla k dr. Těhotenství mohlo být a HCG pomalu klesá po samovolném potratu, ale je potřeba, aby kleslo až na 0, jinak to může dělat problémy. A nebo pořád těhotná jsi, ale to bych řekla, že by asi ta čárka byla silnější.
jankadudova
18. kvě 2015
Take si myslim, ze MS to "vyresila" sama a ted klesa hladina hcg, proto ten duch...udelej si test třeba za tyden, to uz by tam nemelo byt nic videt. V opacnem pripade radeji na kontrolni UZ.

Sem začni psát odpověď...

Odešli