• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhu?

11. března 2014 
@ladyes zitra rano, at to mas z ranni moci. Jestli jsi si jista tou ovulaci, tam by tam melo neco nabehnout :wink:
3. bře 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni
Zkusim ted a pak zitra rano nebo ? :slight_smile:
3. bře 2014 v 19:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladyes no jestli mas testy dva, tak klidne i ted...a hlavne to sem nezapomen hodit!:slight_smile:
3. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni
Tak test je bilej :(
3. bře 2014 ve 20:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladyes :frowning2: zkusis jeste dnes rano?
4. bře 2014 v 05:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonnni prave jsem zkousela a zda se mi zas bilej :( menstruace ma dorazit zitra tak uvidíme no :(
4. bře 2014 v 06:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladyes to me mrzi:frowning2: Jak dlouho se snazite?
4. bře 2014 v 06:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky bílej :frowning2: MS má dorazit v pátek....
4. bře 2014 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@arwen2010
@deenyska
@tsterinka

ahoj holky, u mě je změna včera na noční mi nebylo dobře a měla jsem menší křeče,tak jsem šla raději domů. Dnes jssem byla na gyndě mám nemocenskou a klidový režim. Na UZ zatim není nic vidět,jen zvětšená sliznice...vzali mi krev a odpoledne si mám zavolat kolik je hodnota hcg. Sem tam zašpiním...Tak kdo ví co bude,ještě musí vyloučít mimoděložní,zas budu v nervech :unamused: Akorát začínám pocítovat žaludek jak na vodě, a mám pořád hlad,větší únava jinak nic moc..
4. bře 2014 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 To mě mrzí, že prožíváš takovou nepříjemnost. Drž se a dej vědět, jak ti dopadli výsledky, já budu držet aspoň pěsti
4. bře 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 ahoj,to je mi líto že ti není ok,ale naházej flintu do žita.Hlavně nic netahej,zalez do postele,dej si něco dobrýho a pust si nějakej film,neee aby si tady hledala nějaký špatný témata,akorát tě to vynervuje,jdi si lehnout a až budeš vědět výsledky,tak se vrať.Držím palce
4. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@deenyska dĚKUJU,doufám,že zas nepříjde zklamání :(
4. bře 2014 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 huš,huš.....ať už tě tu nevidím :slight_smile:
4. bře 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tsterinka OK,PŘIHLÁSÍM SE ODPOLEDNE,až budu znát výsledky krve :slight_smile:
4. bře 2014 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 tak papa,a hlavně klid :grinning:
4. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tsterinka
@deenyska Tak hodnota hcg je 222,4 jednotek a za týden kontrola. Snad to bude hezky stoupat.
4. bře 2014 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@luckag2 :slight_smile: ,tak si jdi zase lehnout :slight_smile:
4. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tsterinka zrovna koukám na jeden dokument na pc :wink:
4. bře 2014 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckag2 ,to znám,taky jsem koukala třeba i do noci a jen se stresovala,protože to bylo vše jen o těhotenství a problémech s ním spojené,noo a když už jsem byla joo opravdu vystresovaná,tak jsem koukala rovnou na potraty.Noo a teď když už tohle všechno mám za sebou a další mimi mě asi nečeká,tak se dívám na obrázky miminek a těhu testů a šmíruju tady kdejakou diskuzi :grinning:
4. bře 2014 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@tsterinka joo to já taky koukám na koníka na ruzné fotečky dětí :wink: a koukám na ten dokument čtyři v tom jestli to znáš bývá to na čt 2. Snažím se být v pohodě,ted už to stejně moc neovlivním bud to bude dobre nebo ne,ale musím doufat že ano :slight_smile:
4. bře 2014 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Chtěla bych se zeptat, zda bych mohla být těhotná. MS jsem měla dostat v neděli max pondělí, mám MS pravidelnou + - 1den. Nyní v sobotu ráno bolest břicha, jako bych měla dostat měsíčky a nic. Od neděle mě bolí prsa, dnes už pouze při dotyku, a ráno mě, zas bolelo břicho jako bych měla dostat MS. Myslíte, že je ještě brzo na test? Děkuji za odpovědi
4. bře 2014 v 16:00  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@vartacka jestli už MS mešká, tak by test měl ukázat alespoň ducha :slight_smile:
4. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vartacka zkus testnout a uvidíš :wink: pak hoď foto,ale udělej si ho až ráno
4. bře 2014 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak test je čistý :frowning2:
4. bře 2014 v 16:11  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@vartacka nesmutni,a skus to ráno znovu,třeba je ještě brzy :wink:
4. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@tsterinka Juju děkuji za podporu
4. bře 2014 v 16:17  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@vartacka já měla skoro neviditelnýho ducha až 4 dny po vynechání
4. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tsterinka JJ právě jsem si říkala, jestli není brzo na test, prsa mě teda až tak nikdy nebolela.
4. bře 2014 v 16:18  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@vartacka uvidíš ráno,no a když né zítra ráno tak jiný ráno určitě :slight_smile:
4. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@tsterinka Ráno jsem zaspala, takže jsem test nestíhala, ale MS pořád nikde.
5. bře 2014 v 07:41  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek