• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhu?

11. března 2014 
@vartacka no tak zatím jen dobře ne :grinning:
5. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se k Vám přidám a rovnou přidám dnešní fotečku. Nějak nevím - zda to je jen rozmazaná barva nebo duch :slight_smile: Ale duch šel vidět asi až po hodině ...
Co myslíte ?
5. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema Pokud je tohle duch po hodině řekla bych že ne e :frowning2:
5. bře 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se nedá nic dělat , uvidíme. :frowning2:
5. bře 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema i když je to rozmazané,já tam něco vidím,skus to ještě zítra ráno a hoď sem fotečku.Držím palečky ať se to povede :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, ted jsem fotila ještě jednou u okna. No jsem trochu blázen. Ale je mi 33 a mimi ještě nemám.
5. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketaema jak píšu,,já tam něco vidím,noo uvidíš na dalším :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema po hodine uz je pozde... jako muuuuze to znamenat neco a taky nemusi... ne nadarmo se rika ze kdyz se na testu neukaze nic do 5 min tak test je povazovat za negativni... moc se na to neupinej..
5. bře 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam tedy nevidím nic..ale jsou tady na to asi lepší odbornice než já
5. bře 2014 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema a já to zase vidím naprosto zřetelně - takhle přesně se tvářila moje dcera - já test zahodila s tím,že je negativní,za dva dny ms stále nikde ,tak znovu test a ... Dnes jí je 8 let a je to moje sluníčko! A tohle dle mého je pozitivní test. Je to teprve v začátku,ale je... :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka děkuji moc. Nechci se na to upínat, ale taky to vidím, tak zkusím zítra, protože do pátku nevydržím. Zatím mám zpoždění 2 dny
5. bře 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema jsem zdravotni sestricka a viděla jsem něco testů a sama mám dve děti,takže vím,jak vypadá negativní snehobily test. Tady vidím naprosto zřetelně druhou čárku. Mysli pozitivně,buď v klidu,já jsem přesvědčena ,že to je miminko! :slight_smile:
5. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema jo a já měla obě čárky vždy stejné až někde v 7-mém týdnu vždy. Takže na sílu obou carek já neberu zřetel. Buď tam je jedna a nic není nebo dvě jako u Tebe a je to tehotenstvi...
5. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema nechci tě zklamat, ale tohle jsem měla taky i týden co mi meškala ms a těhu jsem nikdy nebyla a obzvlášť pokud máš tohle mama test tak tyhle testy rády dělají duchy, samozřejmě ti držím palce aby to v tvém případě miminko bylo :slight_smile:.
5. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka Bože děkuji za tak krásná pozitivní slova. Je mi už 33 let s partnerem jsem 17 let. Dříve jsem studovala , pak pracovala a ted už bychom mimi chtěli tak nic. Bojím se jen aby to nebyla nějaká rozpitá barva :frowning2:
5. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka Jinak snad ještě doplnění, krom bolesti prsou, žádné příznaky. Ale prsa mě bolí i před menstruací. Akorát 2 mě svědí oči a mám pocit suchých očí - ale nevím zda to k tomu vůbec přisuzovat. :confused:
5. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetynka
@marketaema holky, pokud test vyjde pozitivně,neco se vždy v těle děje. Bohužel je hodně tehu,které končí v začátku - slabě pozitivní testy,ms opožděna a nakonec to dostanete. To je nevýhoda testů - odhalí i začátek tehu,které třeba nevyjde - špatné dělení buněk,špatné uhnizdeni vajíčka atd... Nebýt testů,nevěděly bychom,že jsme byly těhotné... Ona je totiž zivotaschopna jen 1/3 vajíček... Ale proc hned malovat čerta na zeď?! Prostě to vyjde,musí! :slight_smile:
5. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím znovu v pátek, ale asi to do té doby nevydržím :frowning2:
5. bře 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketaema tak nám sem pak hoď výsledek :grinning:
6. bře 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vartacka ahoj,tak jak si dopadla??? Jsem napnutá jak kšandy :grinning:
6. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsterinka ahoj,dělala jsem si včera odpoledne a taky čistý,já ty rána jaksi nedávám s časem.
6. bře 2014 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka no nemohu to vydržet do zítra. Dnes jsem měla na toaletním papíru nahnědlý výtok. Ted nic. Tak nevím zda už mi menstruace klepe opět na dveře nebo .......... :unamused:
6. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím,že hezky sílíme tak snad bude vše ok. První je z nedělního odpoledne mini dušík,druhý úterý ráno a třetí dnešní odpoledne :slight_smile:
6. bře 2014 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckag2 gratulace!!! Naprosto jasné těhu :grinning: !!!!!
6. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarmulka děkuji,ale pořád tam jsou obavy aby bylo vše ok :slight_smile:
6. bře 2014 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 neboj ! Teď už to výjde!!! :grinning: určitě :slight_smile:
6. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 no parada! Ja jsem take na dobre ceste:slight_smile: Nechces zalozit diskusi pro listopadovky? :wink:

Tohle je z dnesniho rana. Nabehla soubezne s kontrolni a pak jsem to fotila po zaschnuti v porovnani s temi starsimi. Testovano v patek, sobotu, utery a dnes...
6. bře 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 tak gratuluju maminko :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni také velká gratulace :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nonnni Taky gratuluji :slight_smile: Ale já mam strach se ještě radovat.. Nevím který to mám den po ovulaci protože mívám nepravidelné cykly a nevím,kdy bývá ovu,tak si to nemůžu tak hezky popsat jako ty :unamused: Ještě mám jeden testík tak plánuju zítra nebo o víkendu z ranní moči :slight_smile: a tu diskuzi klidně můžem,kdy jdeš k mudr??
6. bře 2014 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek