• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhu? Slabá MS o týden dřív, test negativní

23. března 2016 
Zdravím všechny snažilky i maminky..
Chtěla bych Vas poprosit o názor o vaše zkušenosti ...
Mam cyklus co 28 pravidelný . Tento mesic ? O týden dříve a jen na 2 dny slabé a 1 den spineni.
Po tom co se ztratili jsem se zacla cítít zvláštně ...
Bolest hlavy , zad a u ledvin .. Stále močení . Tak jsem sla na urologii kde mi potvrdili ze nemám žádnou infekci zádný problém s ledvinami .
Týden na to jsem se cítila stále stejně , ale přidalo se bolest podbrisku a dilema bolest prs a bradavek ..
Tak jsem sla na gyne a tam test negativni , a na ultrazvuku neslo nic vidět jen ze jsem byla ve fázi ovu ...
Řekla at počkám ze je možné ze nejde ještě nic vidět ... Dodám ze s přítelem mame stále nechráněný poměr a pravidelný :slight_smile: skoro každy den ..
Dnes 7 dni po návštěvě gyne porad stejně plus bolesti u pupíku občas ...
Celou dobu od posledni (3denni) MS si merim BT a jsem 37-37,5 ..
Co myslíte holky ?
Děkuji všem za kazdou radu a zkušenost ,
Ziju v zahraničí tak je to jediná možnost jak se s někým poradit ...
Přeju všem hodně štěstí a trpělivosti ...:-*
23. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@surri ahojky,nejlepsi je pockat a koupit si test a udelat si ho za par dni.Tehotenstvi to muze byt.Ja mela menzes ruzove barvy jen 3dny a to ji mam tak 6-7dni,ale silnou cervenou a byla jsem uz tehotna.Jinak ja se taky nechranila a mam tez z toho dve deti. :slight_smile:Kdyztak dej vedet
23. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ja taky normlane 6-7 dni a silný .. Tentokrat vsechno jinak ..
No uvidíme jak to dopadne ....:slight_smile:
Každopádně moc děkuji :-*
23. led 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Ms jsem dostala o 12 dni dřív (normálně mam pravidelně), dva dny normálně a teď třetí den jen spinim. Normálně mi ms trvá 5-7 dni. Při ms mi první den bývá nevolno, ale stačí mi si vzít jeden prášek a potom už je to celou dobu v pohode, ten mi nepomohl a omdlela jsem. Porad se mi špatně dýchá a občas se mi motá hlava, není mi na zvracení jen mam vždy takový pocit a dojde jen ke "krknuti", mam zácpu ale "prdim". Poboliva me bříško a chodím častěji na záchod než obvykle. Dnes ráno jsem si měřila teplotu a mela jsem 36,9. Odpoledne mi přítel přivezl test ale byl negativní. Nechce se mi tomu věřit, jelikož příznaky mam, myslíte ze mužů byt těhotná? Myslím ze jsem spis ještě s testem mela počkat, protože porad spinim, muže to byt tím? Předem děkuji za odpověď Niky
23. bře 2016 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek