Jsem zoufalá a nevím, co dělat

28. únor 2021

Jsem zoufala , tri tydne menstruace meška test negatívny , čtu všechno možny a dočetla jsem se že nekterym i po vic jak trech tydnech ukazal pozitívny( byli to přispevky z roku 2014- možna nebyli testy s citlivosti 10 ,, nevim) , ja se bojím ,nechci byt tehotna ,zadni přiznaky nic len nechodí menstruace :(( k doktoři můžu za dva tydny , jsem magor z toho vseho ,, dnes je to osem tydnu ,, co SE nam nehodou praskl kondóm , ja se bojím ty kapky lasky byl to 15 DC ,, celej cyklus má delši cca 45-47 dnů , ovulace tim padem asi probehla po tyhle nehode , nebo ? :// Jako náhle jsem zistila ,že praskl skončili sme ,jen tam byla minuta dve bez ochrany :((( prosím pomoc ,, tri testy od meškaní negatívny 3 deň od meškaní 15 a Ted 22 den meškaní ja už nevim:((

lentilkah
28. únor 2021

Pri takhle dlouhych cyklech by mela ovulace byt mnohem pozdeji nez 15 dc.
Oddalovat ms si klidne muzes stresem z toho otehotneni.

terezz29
28. únor 2021

A jak ti jako mame pomoci? Musis proste vydrzet k doktorovi. Nic vic se asi delat neda....nebo zkouset dal testy.

elvira
28. únor 2021

Vzhledem k dlouhým cyklům tipuji, že ovulace byla později, nebo vůbec. Test by už měl být pozitivní v případě těhotenství. Samozřejmě ti to nejlíp řekne doktor.

wladimira
28. únor 2021

Jestli to už je 8 týdnu od nehody tak test by byl na 100% pozitivní takže noo stres dej se do klidu a pal zajdi k doktoru pro vyvolavačku

jjasmina
1. bře 2021

Klid, test by to už prokázal, zajdi si k dr na vyvolavacku, jinak nikdy není na,škodu , když se budeš chránit antinou i ty, pokud se nechceš dostávat do takových situací častěji

levandulka_fialova
1. bře 2021

Taky myslím, že ovulace byla mnohem později, ale pokud nechceš čekat a mít klid, zajdi si na krev jako samoplátce na HCG a budeš vědět na 100%.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru