Jsou to 2 čárky nebo ne? Jak to poznám?

barbora90909
25. led 2017

Ahoj chtěla bych se zeptat jak poznám jestli je vysledek pozitivni?jeden test vipada na dve carky,ale nejsem si tim jista....delano kolem jedne hodiny odpoledne(po příchodu z prace) a nedostavenych Ms dekuji za rady a všechny Vase názory

absintka19
25. led 2017

@barbora90909 co je to za znacku? Mamatest? Pokud ano casto dela falesne duchy. Jak dlouho zpozdeni mate? Doporucuji testovat z prvni moci rano nejlepe tyden po vynechani MS at nelovite duchy-nejlepe Dr.Max test co vim.

alassel
25. led 2017

Podle me jasne pozitivni.. ☺

barbora90909
autor
25. led 2017

@absintka19 jedna se o test pregnancy od intimed a meskam dva dni....cyklus mam jinak pravidelný jako hodinky vzdy 28dni

absintka19
25. led 2017

@barbora90909 tak zo gratuluji 🙂 drzim palce az do konce.

vanea
25. led 2017

@barbora90909 ahoj, počkala bych ještě dva dny na další testování, pak se to teprv hezky vybarví🙂 jinak na obou vidím čárečky, měla jsem je podobné, tak držím palec!

barbora90909
autor
25. led 2017

Tak dekuji za rady😊i ja Vam budu drzet palecky😉

luj89
25. led 2017

@barbora90909 Ke každému testu jsou příbalové letáky, takže pokud nevíte, jak test vyhodnotit, dozvíte se to ideálně tam.

katgatoo
25. led 2017

@barbora90909 Takové jsem měla na začátku taky 😉. Řekla bych, že bude mimčo, gratuluju!

barbora90909
autor
25. led 2017

@luj89 ten jsem si precetla úplně celý a přesně dodrzovala vsechny postupy, ale i tak jsou některé letáčky psané, že z toho člověk moc výsledků nevycte ...A proto se jako nezkusena obracim radeji sem pro rady zkusenejsich...😉

kajka750
25. led 2017

Podle mne jsou tam dvě,gratuluji. Ja honila duchy dva měsice a vyfotit fakt nešli.

luj89
25. led 2017

@barbora90909 Nevím, co je to za značku, ale já u svého testu našla docela pěkný návod na vyhodnocení testu 🙂. Každopádně u všech testů je psané, že se mají dělat nejlépe ráno a že dvě čárky = těhotenství. Takže toho bych se držela ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru