Kanálik nebo duch?

15. dub 2024

ahoj holky. Chtěla bych se vás zeptat, jestli je tohle duch nebo kanalik. Jsem dnes cca 10-11dpo. Děkuji

rosalindamelinda
15. dub 2024

Co znamená kanalik? Duch tam není. Sněhobílý TT :-/

autor
15. dub 2024

@rosalindamelinda opravdu tam nic nevidíš?

rosalindamelinda
15. dub 2024

Ne nevidím tam nic. Vždyt je tam jediná tmavá čárka, což znamená negativní. Jaký máš cyklus? Kdy očekáváš ms?

autor
15. dub 2024

@rosalindamelinda zkus si otevřít tu fotku, uvidíš ji v lepší kvalitě. Ms mám hrozně nepravidelnou takže opravdu nevím. Dnes jsem 28dc a cca 12dpo

bh8
15. dub 2024

Je tam slaba druha carka
@rosalindamelinda kanalik - ryska

autor
15. dub 2024

@bh8 A myslíš, že to je reálná čárka? Akurat jsem se znovu na ni podívala a jak uschl test, tak čárka je už velmi těžko vidět.

bh8
15. dub 2024

Zkus za dva dny. Ted taky lovim

autor
15. dub 2024

@bh8 A jaký jsi dpo?

bh8
15. dub 2024

Ja jsem 11 den po ET (embriotrasfer) ale spinim..

autor
15. dub 2024

@bh8 ty máš krásné čárky, držím palce✊🏼🍀

dominika963852
15. dub 2024

Krásný duch. Rysky neexistují 🤯

anna987
15. dub 2024

Ja vidim ducha. 😊

klpoiu
15. dub 2024

Je tam krasny dousek. Za dva znovu a drzim palecky ☺️

junetule
15. dub 2024

Ja vidim pididucha. Takto vypadal muj test paty den po transferu a kazdym dnem silil.

europa00
15. dub 2024

Ahoj nektere holky jsou tu hrozné a slepé… Jj jsi těhotná ovšem je to b takovém začátku ze proste se muže stát cokoliv… alr ano je tam slabá čárka odpovídající 10-11 DPO držím palce ať sílí a je vše v pořádku

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
16. dub 2024

Holky, vidíte tam něco i dnes?

petrab13
16. dub 2024

nic nevidim, zkus za dva tři dny.-)

junetule
16. dub 2024

Ja stale vidim i dnes 🙂 uz jsem zkoumala tolik testu v posledni dobe, ze mam vycvicene oko 😃

autor
16. dub 2024

@junetule chci se zeptat, když mezi nimi není žádný rozdíl a už 3 dny mám stejnou slabou čárku, nevíš co to znamená? neměly by čárky viditelně tmavnout?

junetule
16. dub 2024

No casem by tmavnout urcite meli. Ja mela takove stejne tri dny po sobe a pak uz to zacalo byt pomalu vyditelnejsi. Tehotenskou carku pry delaji i nejake leky s hormony, ale to jsem nezazila. Jistotu zdrejme budes mit az po testu z krve. Ale to cekani je hrozne. Kamaradka mela 14dni po transferu pozitivni test z krve a na tehotenskem testu z moci jeste dva tydny nic nebylo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru