Kdy je něco vidět na prvním ultrazvuku?

andy003
31. bře 2015

Ahoj,chtela bych se optat na vase zkusenosti.. minuly ctvrtek jsem si udelala test kdy jsem mela dve carky druha velice slaba dalsi test v sobotu kdy byla druha silnejsi a třetí dnes kdy byla opet silnejsi ale ne uplne stejne silna jako první. Byla jsem dnes u lekare ktery mi rekl ze zatim na UT nic nevidi, vzal mi krev a vysledky budou zitra.... jsem 33 den od prvniho dne od poslední MS. PROSÍM o vase zkušenosti, zda mohu dale verit v to ze je na to aby Mudr. neco videl na UT jeste brzy... nebo zda je něco spatne? Vsem moc dekuju 🙂

nov.tere
31. bře 2015

Je to hodně brzo jsi cca 4týden těhotná já jsem našla pozitivní test 11.3 a teprve dneska jsem byla na UZV a bylo vidět i srdíčko. A jsem v 8.týdnu těhotenství.

andy003
autor
1. dub 2015

Prave me pan doktor desi tim, ze by alespon neco melp byt videt.. alespon mala tecka.. tak jsem takova poplasena z toho 🙂 ale moc dekuju

clifulka
1. dub 2015

6+0 jsme měli už srdíčko, to byl náš 1.ultrazvuk

terezapetrova
1. dub 2015

@andy003 byla jsi u dr prilis brzo, pak to takto bohužel často dopada, ze si budouci mamimka dela vrasky jestli je vse ok když ještě nebylo nic videt, rozhodne ještě urcite není nic ztraceno.. za jak dlouho Te zase objednali? 🙂

terezapetrova
1. dub 2015

@andy003 a je to fakt individualni někdo vidi srdecni akci v 6tt někdo v 10tt, nenech se nikym nervovat 😉

denca2000
1. dub 2015

@andy003 Proto se doporučuje jít na kontrolu tak po měsíci od nalezení // Pak jsou maminky zbytečně ve stresu, že není na UZ nic vidět, přitom je opravdu moc brzy - takže v tom 8tt dostačující. Pokud by bylo krvácení, tak samo dřív

andy003
autor
1. dub 2015

Moc dekuji za vase odpovedi 🙂 ovbjednal me na patek znovu na UZ s tim ze mi rekl ze kdybych krvacela nebo mela bolesti bricha tak mam prijit driv pripadne jet na pohotovost... Musim rict ze vystrasena jsem byla...hlavne vcera... sla jsem tak brzo jelikoz jsem nehtela neco podcenit... resim to poprve tak jsem nevedela 🙂

andy003
autor
3. dub 2015

Ahoj holky, vsem moc dekuji dnes na ultrazvuku uz byl videt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru