Kdy jít k lékaři? 5. den zpožděná menstruace

janallabdnah
5. zář 2016

Ahoj, mám vždy menštruácii presnú ako hodinky. Posledná menštruácia začiatkom augusta. Teraz mám piaty deň meškanie. Jediný styk bol 18.8. (Priateľ sa vrátil zo sústredenia). Dostať som to mala 31.8. (30.8. Som pol dňa len ľahko špinila). Neviem, či si robiť už test (príde mi čoskoro) alebo ísť k lekárovi? Nemá to niekto podobne? Ďakujem 🙂

betelgeuzz
5. zář 2016

Na test brzo není, už by měl něco ukázat. S dr bych nespěchala, já chodila až po 8 tt, kdy už bylo vždy vidět srdíčko a nikdo mě neplašil, že to nemusí vyjít.

tesarovani
5. zář 2016

Souhlasím s betelgeuzz, test klíďo udělej, ale k doktorovi nespěchej, taky tam chodím až kolem 9. tt

janallabdnah
autor
5. zář 2016

Ďakujem dievčatá. Mi hovorili, že je skoro (3 týždne po sexe), že bude negatívny a k lekárovi ísť najskôr 3 týždne po vynechaní menštruácie. Som mierne zmätená (no jo no, prvýkrát)

tesarovani
5. zář 2016

@janallabdnah Pokud meškáš pátej den, tak mazej pro test 🙂. Já jsem měla dvakrát krásně pozitivní test už pár dní před MS a teď jsem měla v den očekávané MS dušíka, kterej postupně zesílil. Záleží na tom, kdy proběhla ovulace.

tesarovani
5. zář 2016

@janallabdnah Jo a taky se mi stalo, že jsem zašpinila, myslela jsem si, že to dostanu a ono neee 🙂

betelgeuzz
5. zář 2016

@janallabdnah je jedno, jak dlouho je to od sexu, důležitý je, kdy byla ovulace. Při vynechání Ms už většinou test těhotenství pěkně ukáže, mně ukazoval už 4 dny před vynecháním.

janallabdnah
autor
5. zář 2016

@betelgeuzz ovuláciu som mala práve 17. augusta

janallabdnah
autor
5. zář 2016

@tesarovani Jejej tak to skúsim si kúpiť. Nechcem sa dopredu nejako radovať či tak. Ono zase tak plánované úplne by nebolo, ale čo už. 🙂 Ide o to že dosť športujem a keby mi náhodou test ukázal že nie a potom som zistila že áno ..

tesarovani
5. zář 2016

@janallabdnah Pět dní zpoždění je vážně docela dost, test si určitě udělej 🙂.

janallabdnah
autor
5. zář 2016

@tesarovani teraz som ešte viac napnutá a zvedavá. 🙂

tesarovani
5. zář 2016

@janallabdnah No upřímně řečeno já taky 😀. A fakt tě obdivuju, že to vydržíš ☺

janallabdnah
autor
5. zář 2016

@tesarovani Tým, že mám veľa aktívny život, tak mi došlo až večer, že vlastne mám meškanie. No a potom som len započítala, kedy sme s priateľom boli a teraz som mimo 😉

tesarovani
5. zář 2016

@janallabdnah A dáš mi prosím vědět, jak ten test dopadl 🙂? Já su hrozně zvědavá 🙂.

barenka0026
6. zář 2016

Me meska ms 6 dni , udelala jsem dva testy za sebou a na obou tam jasou dve slabe carky 🙂 tak doufam ze budou silit.. 🙂

tesarovani
6. zář 2016

@barenka0026 Určitě budou 😉

mitenka9
6. zář 2016

Test jo, k doktorovi stačí po 2-3 týdnech zpoždení 🙂

broucinekzka
6. zář 2016

Ahojky holky, mě mešká druhý den a test je bílej ☹. Myslíte, že ještě dojde nebo to je něco jiného? Mám hrozné křeče v podbřišku a časté nutkání na čůrání

simkrk
6. zář 2016

Ja si delala test asi po tydnu co jsem to nedostala a k doktorovi jsem sla az za dalsi tyden,takze jakoby 14 dni po meskani menstruace,sestricka rikala ze takhle brzy by tam stejnak nebylo nic videt a ze se chodi az po 14dnech 🙂

broucinekzka
6. zář 2016

@simkrk tak mám zkusit test až třeba o víkendu, když Teda nedojde?

mitenka9
6. zář 2016

broucinekzka zkusila bych až tak aspoň za týden, na UZ může být vidět něco až tak 6.týden, do té doby jedině podle stanovení hladiny HCG..

broucinekzka
6. zář 2016

@mitenka9 tak to zkusím

janallabdnah
autor
6. zář 2016

@tesarovani Nemohla som dospať ale test nič neukázal :/

tesarovani
6. zář 2016

@janallabdnah Vůbec? Ani slaboulinká čárka?

simkrk
6. zář 2016

@broucinekzka zkus třeba v pátek udělat test..a uvidis...ja ho delala asi po 5 dnech a carka byla slabsi..nedalo mi to a koupila jiny test a ten udelala o dalsi 3 dny a tam carka nabehla hnedka...potom bych volala doktorovi a k nemu se objednala a sestricka ti rekne vic 🙂 ale co jsem to nedostala chodila jsem furt ucurkavat =D podbrisek jsem mela hrozne jakoby nafouklej a bolel jako kdyz to mam dostat =D a blbe se me nomalne i zapinali kalhoty =D

barenka0026
6. zář 2016

Tohle ukazali testy po 5 dni meskane ms.. na zivo je to videt vic.. ale co myslite.. je tam neco?

simkrk
6. zář 2016

@barenka0026 malý duch tam je..=) zkus udělat třeba o víkendu..a uvidis =)

tesarovani
6. zář 2016

@barenka0026 Jojo, něco tam bude 🙂

barenka0026
6. zář 2016

Doufam ze zesilni.. boli me bricho jako pri menstruaci , jsem unavena a casto chodim curat..

barenka0026
6. zář 2016

Kdyz jsem ten test delala druha carka nabehla do minuty na obou testech.. Ale jak rikam na zivo ta carka je tmavsi malinko a jde videt vic..

tesarovani
6. zář 2016

@barenka0026 je hezky vidět i takhle, já měla první testy úplně stejný

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru