Kdy jít k lékaři? 5. den zpožděná menstruace

janallabdnah
5. zář 2016

Ahoj, mám vždy menštruácii presnú ako hodinky. Posledná menštruácia začiatkom augusta. Teraz mám piaty deň meškanie. Jediný styk bol 18.8. (Priateľ sa vrátil zo sústredenia). Dostať som to mala 31.8. (30.8. Som pol dňa len ľahko špinila). Neviem, či si robiť už test (príde mi čoskoro) alebo ísť k lekárovi? Nemá to niekto podobne? Ďakujem 🙂

barenka0026
6. zář 2016

Budu se jen modlit aby to vyslo 🙂

janallabdnah
autor
6. zář 2016

@tesarovani Vôbec nič. Volala som do ordinácie a sestra mi povedala že je to skoro. Nech najskôr za týždeň urobím a keď nič tak nech prídem koncom mesiaca k nim a že sa uvidí.

chris_n
6. zář 2016

test týden po vynechaní a na kontrolu nejdriv za další dva tydny

tesarovani
6. zář 2016

@janallabdnah Až za týden máš testovat? To bude zpoždění už 13 dní, že? A jestli byla ovu 17.8., tak myslím, že by už test pomalu mohl něco ukázat..a i to, že jsi místo ms jenom zašpinila..

janallabdnah
autor
6. zář 2016

@tesarovani Áno až za týždeň. Vraj to teraz ešte nemá cenu .. Každopádne aspon ten koniec mesiaca to istia tá návšteva u nich. Len teraz vôbec neviem čo celý čas robiť. Môj aktívny život, šport, neresť v podobe cigarety...

broucinekzka
6. zář 2016

@simkrk tohle mám právě přesně já teď 🙂

janallabdnah
autor
7. zář 2016

Holky tak včera opäť ľahučké špinenie popoludní. Potom už nič .. predsa len som dala test znovu a opäť nič. tak ja neviem. :-/

mitenka9
7. zář 2016

@janallabdnah vydrrrz...to čekání je fakt hrozný. Já teprve čekám jestli přijde MS,manžel je gynekolog a tvrdil,že teď to musí vyjít🙂))

janallabdnah
autor
8. zář 2016

@mitenka9 Som netrpezlivý človek = čakanie ma ubíja. Navyše som to nikomu ani nepovedala, takže sa s tým peru sama.

mitenka9
8. zář 2016

@janallabdnah No u mě to samý 🙂 a ještě jsem doma za nerváka 🙂

janallabdnah
autor
8. zář 2016

@mitenka9 Najskôr ma to vydesilo, teraz si s tou myšlienkou už pohrávam. Hrám hru že na mňa niečo lezie - nechodím behať, tak aby som mala výhovorku .. :D

dome
8. zář 2016

Muzu jen dotaz tady pani psala ze ma manzela gynekologa tak se ptam je normalni abych mesic nedostala MS? Coz bylo v srpnu ..ale zatim nic neni te testiku jo byla tam tmava carka a pak slabouboulinka carma a ta hned zmizla co to je?predem dekuji za odpoved

merope
8. zář 2016

Na ultrazvuku je něco až v 8. týdnu - proto tě objednali na konec měsíce. Pokud jsi fakt nejistá, můžeš skočit na krev na hCG - stojí to tuším 250 Kč (možná jak kde a kdo ví, jak na Slovensku, pokud žiješ tam) a tam to zjistíš hnedka.

A cigarety aspoň omez - třeba zjistíš, že je nepotřebuješ. Pokud si pohráváš s myšlenkou na dítě, ideál je nekouřit už při otěhotnění.

@dome Pokud jsi měla menstruaci dosud pravidelnou, tak se objednej ke gynekologovi. Pokud ji máš nepravidelnou, tak je to normání (ale to by ses asi tak neptala - protože bys to už měla vyřešeno s gynekologem).

fallingstars
8. zář 2016

@janallabdnah Já se teď usmívám, máš všechno skoro na den přesně jako já, poslední menstruace 3.8., ovulace 17.8., sex 18.8. (ten, co asi vyšel), očekávaná MS 2.9. (mám delší cykly), a teď už mám pěkné dvě čáry, a takovou téměř neznatelnou (ale byla tam) jsem měla i den před tím, než jsem to měla dostat, v den už byla pěkná 😉 Myslím, že už by 100% bylo něco vidět na testu, kdybys to zkusila. Obdivuju, že to vydržíš...😀

dome
8. zář 2016

Ja mam MS pravidelnou 🙂 jezismarja kdyby se zistilo ze sem tehu tak to ch mela darecek vpodobe monokla i u prvniho to tak dopadlo a odte doby se ho bojim :( mam trepavku z jaku dojde domu z prace atd a jeste toto omg

merope
8. zář 2016

@dome Proboha - se ho bojíš a zůstáváš s ním??? 😲

snazimese2015
8. zář 2016

@dome tak s takovým bych nebyla ani náhodou

dome
8. zář 2016

On taky nebyl odte doby co ji leky ma Krona tak se dost zmenil jinak byl hodny atd a kdo by me chtel s ditetem :(

karlajasmine
8. zář 2016

@dome holka nezustavej s nim, na chlapa se máš těšit ne se ho bát ☹ mas na víc.

salenas
8. zář 2016

@dome teda ženská !!! jak můžeš napsat větu kdo by mě chtěl s dítětem ?? Takhle o sobě psát, Hlavu vzhůru, chlapů na světě je spusta a spousta, co by byli rádi za ženu s dítkem !! A věř, že kolem tebe je plno žen, co mají dítko z prvního vztahu a mají někoho jiného ! Jen si nenech ubližovat !

janallabdnah
autor
8. zář 2016

@merope Ďakujem. Viem. (Kamarátke sa holčička schovávala až do 12 týždňa.) 🙂 Momentálne žijem v Čechách kvôli športu. S myšlienkou na dieťa som si nepohrávala, ale nehroutím sa a ak by bolo, tak by som to brala všetkými desiatimi a myslím, že aj priateľ. 🙂 Nefajčím veľa, max. 5 denne, teraz tak 2-3 no.

@fallingstars Heeej naozaj? Tak to je také vtipné. Tak vieš ako robila som dva a nič. Po konzultraci s ordinácií mám počkať, tak čakám. Asi by som bola viac na prášky z toho keby som robila každý deň ...

dome
8. zář 2016

Tak meje lito jeho jsem opravdu blba aspon ze se k malemu chova hezky ....zdrejme mam nizkye sebevedomi diky tomu jak se ke me chova uz 4roky za tu dobu jsem si nejak na to zkykla i kdyz me semtam jednu pohodi ja uz se k tomu smeji

snazimese2015
9. zář 2016

@dome ještě promiň, sebevědomí najdi velice rychle ať se malý v budoucnu chová líp než tatínek.
Já s takovým debilem byla 4 roky. Chování měl už z domu, jeho máma neměla žádné slovo, snášela ponižování, bití. Já sama chodila s modřinami a to jsem měla frází jsem spadla jsem nemehlo nic neumím, jak mě to učil . Poslední kapka byla ta když sme šli k jeho rodičům na 'obed ' oni jedli a já seděla na samostatné židli bez jídla s tím že jsem přibrala tak bych měla trošku zhubnout, když jsem chtěla vodu tak mi jí dali v plastovém kelímku. Zažila jsem si svoje a spíš se to zhoršovalo než zlepšilo.
Po odchodu jsem poznala mého současného partnera a ten se ke mě chová jako k princezně a příští sobotu se bereme .
Nic toho tvého neomlouvá že se chová hezky k malému to je sice pěkné ale co ty ?

dome
9. zář 2016

Ze by jste mela zhubnou! Nevim sice jak vas ex pritel vypadal ale mel by se na sebe podivat do zrcadla! A pak nekoho soudit ..vcera to bylo vpohode ani nejecel on ma dny kdy je jak andel ale pak je dusno jeho matka je takova zvlastni neni zla ale pletese do veci po ktetem ji je houby ..jak se maly narodil tak me zacala nadavat jak se to staram o maleho a ja uz to nrvydrzela a nadalaji samozdrejme se do toho vlozil muj a musela srm sr ji s ponizenim omluvit jinak nadruho stranu jak sem byla tehotna byla sem asi 5mesici tak me urazel prozmenu jeho bracha rekla sem mu od plic co si onem myslim a toz na me jecel vic v tom okamziku doletel ke me a zduchl. Me na stul a primo narozek takze sem naratila brchem zacalo me bolet bricho a to uz muj neunesl dobehl ze jeho brachu a zacali se bit jen sem slisela jesi se ji neco stane nebo malemu takte zabiju to uz me malem spadly usi :D trochu me to zahralo u srdce 🙂 tak nevim co si myslet o nem a nevic mame postaveny barak takze bylo by to zajimave se tahat o barak

janallabdnah
autor
9. zář 2016

@dome Naozaj neviem, ale byť s takým človekom musí byť strašne vysiľujúce. Navyše aj zlý príklad pre malého, aj keď sa jedná o jeho otca. Že sa ťa kedysi zastal je OK, ale mala by si myslieť do budúcnosti, či je šanca, že sa zmení a alebo bude horšia. Ale každého vec.

chicina
9. zář 2016

@dome reknu to ve zkratce.... utikej,dokud muzes. My meli taky dum,malou dcerku.... co rekli jeho rodice,to bylo svate,ja nesmela rict nic,ac jsem byla doma.... cekali jsme druhe.... ja potratila a tam jsem poznala pravou tvar toho cloveka.... jednou na me vztahnul ruku a vedela jsem,ze je konec.... dnes uz je to pres tri roky.... mam milujiciho muze,ktery dcerku bere jako vlastni... ona miluje jeho,rika mu tati... a cekame chlapecka.... takze bych urcite necekala,az sr to zhorsi

mitenka9
9. zář 2016

@dome Ať je to jakkoliv, včetně domu, jakmile na tebe chlap vztáhne ruku, okamžitě pryč! Jsi mladá žena a budeš mít jistě jiné a hlavně lepší možnosti! Přece se nebudeš celý život trápit vedle člověka, který si tě neváží a nezaslouží..

dome
9. zář 2016

Jenze kam jit z ditetem k nasim nemuzu tam je sestra ze svojim ....a z toho malo co mam bych nemela sanci zaplatit najem atd muj mylej ma 3roky a ja na neho pobiram 2500kc to je doost malo a kdybych odesla stezi bych dostala od neho nejake prnize na maleho ....protoze nrni uveden v rodnem liste jako otec kolomka je prazdna

snazimese2015
9. zář 2016

@dome jako matka samozivitelka by ses měla daleko líp😉 příspěvky, hmotná nouze, a když není uveden nemůže si on nárokovat střídavou péči😉

mitenka9
10. zář 2016

Tohle mě holky vždycky hrozně štvalo...říkala jsem si už kolikrát,že jestli bych chtěla být fakt kvůli něčemu bohatá a vlivná,že bych založila nadaci,která by pomáhala nejen fyzicky tyranym ženám,ale i těm ,které jsou psychicky tyrane nebo mužem zanedbavane a nemají možnost kvůli financím odejít...sama jsem to dilema měla kdysi davno,i když bez miminka,jen se 2 80kilovymi psi a vím jak je to hrozně těžké,taková bezmoc :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru