Kdy jít k lékaři? 5. den zpožděná menstruace

janallabdnah
5. zář 2016

Ahoj, mám vždy menštruácii presnú ako hodinky. Posledná menštruácia začiatkom augusta. Teraz mám piaty deň meškanie. Jediný styk bol 18.8. (Priateľ sa vrátil zo sústredenia). Dostať som to mala 31.8. (30.8. Som pol dňa len ľahko špinila). Neviem, či si robiť už test (príde mi čoskoro) alebo ísť k lekárovi? Nemá to niekto podobne? Ďakujem 🙂

janallabdnah
autor
12. zář 2016

Posledných pár dní som mala zhon, tak som na to toľko nemyslela. Dnes ráno test a slabučká čiarka sa ukázala.

janallabdnah
autor
5. říj 2016

@tesarovani Jejda hoci s oneskorením, ale hlásim, že tehotná som. Neplánovane, nečakane, ale zatiaľ je všetko v poriadku a mám radosť. 🙂 🙂 Jediný problém je v priateľovi, ktorý to ešte nejako nevstrebal. 😒

tesarovani
5. říj 2016

@janallabdnah No gratuluju 🙂! Ja zacinam 14.tt, vcera probehlo NT vysetreni a vsechno je ok, tak uz to asi pomalu zacnu poustet mezi lidi...z chlapa si nic nedelej, on si zvykne, jestli to bylo neplanovany, tak to pro nej byl asi sok..

janallabdnah
autor
5. říj 2016

@tesarovani Tiež gratulujem! To už si prešla rizikových 12 týždňov, super. Ja to pustila v okruhu veľmi blízkych 10 priateľov, ktorí sú so mnou denne v kontakte a tam to utajiť nešlo. Doma vôbec. To nechám až na Vianoce. Presne - neplánovaný. Tak sa v tom ľahko topia. Každý v inej krajine. Bude to chcieť asi ten čas ..

leonoel
24. kvě 2018

Ahojte, rada bych se podelila o vlastni zkusenost. Je mi 40, mam dve deti. Menstruace se mi poprve v zivote o dost spozdila ,dnes je tomu 5ti den. Včera rano jsem si delala tehot test, znacky Livsane, byl negativni. Ale este prvni, druhy den po opozdeni zacala jsem pocitovat priznaky, ktere mohly byt sluceny s tehu. Pichani v podbrisku, pocit na zvraceni, take i unava a v noci jsem mela neco jako horecku a hrozne neklidní spanek. Dnes jsem byla na gyn. Po vysetreni UZ se prokazalo, ze tehotna nejsem , hrozne se mi ulevilo o dalsi mimi uz nestojim. V me deloze pouze zustalo vajicko, ktere se nevyplavilo po predchozi M, proto ze mi dle dr schazel nejaky hormon. Pak jsem dostala injekci na vyvolani, do deseti dnu bych mela dostat M. Tymto bych chtela podotknout take i to ze v mem pripade se tehot test ukazal jako naprosto spolehlivy . Mozna nejsem na spravych strankach ale potrebovala jsem podporit i holky co se treba o mimi nesnazi, spis je to desi jak to bylo u me. Tak ted uz muzu zas klidne spat . Dekuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru