Kdy jste podle domácího testu zjistili, že jste těhotná?

lendik1983
26. čer 2009

Holky, kdy jste podle domácího těhotenského testu poprvé zjistili, že jste těhotné?? Před nebo až po očekávané menstruaci? 🙂

liviky
26. čer 2009

hoj.....já to zjistila poprvé 3 dny po oč. menstruaci a u druhé asi týden před ms 😉

jeudi
26. čer 2009

ahojky ja v prvnim az tyden po a pri druhem v den menstruace 🙂

perla200
26. čer 2009

5 dní meškania...ale túto tému ti zavrú.... je tu milion takýchto tém 😒

lendik1983
autor
26. čer 2009

Tak už hledám, hledám v historii 🙂 A čím dál víc si myslím, že těhotenské testy nejsou zrovna moc spolehlivé 😒

jeudi
26. čer 2009

jakto???me jeste nezklamal..

lendik1983
autor
26. čer 2009

Něco jsem pročetla... hodně maminek bylo těhotných a test negativní, další naopak nebylo a test pozitivní.... Začíná mě to hodně zajímat 😀

jeudi
26. čer 2009

duveruj hlavne tomu jak se citis a pokud se ti obevi dve carky tak si udelej druhy den zas ..ja si kupovala testy dva v jednom abych to mohla zopaknout ,jsou samozrejme testy ktere se obcas spletou,ale ver tomu jak se citis ty...vyjde to uvidis a budes stastna mamca 😉

lendik1983
autor
26. čer 2009

Už jednoho prcka doma máme, který mě dělá šťastnou až až, ale moc bysme si k němu přáli sestřičku 🙂 Tak jdeme do lékárny 😎

jeudi
26. čer 2009

tak to zkus a uvidis kup dva v jednom 😉 a napis sem pak..mi si taky prali k braskovi sestricku a bude to braska,ale hlavni je at je zdravy

liviky
26. čer 2009

tak si kup citlivější test.....jmenuje se tuším rapiclear! 😉

lendik1983
autor
26. čer 2009

jeudi - koukala jsem - máš nádherné bříško 🙂 Už bych si přála, aby se ta naše holčička u mě taky "zabydlela" 🙂 Určitě písnu 🙂

liviky - děkuju, píšu si, zkusím se po něm poptat 🙂

liviky
26. čer 2009

jj je fakt dobrej,hodně citlivej a dá se dělat už i před oč. menstruací 🙂
a ať Vám ta holčička vyjde 😉 .....a jestli máte recept na kluky řekněte,možná by sme to ještě prubli 😀

lendik1983
autor
26. čer 2009

😀 😀 recept nemám - dělali jsme a udělali 😉 Na utz se mě ptali, jestli chci vědět pohlaví a já na ně jen překvapeně - "ne, proč? vždyť je to kluk" ... a pro změnu byli překvapení oni - "jak to víte???" 😀 Valim do té lékárny 😉

liviky
26. čer 2009

tak hodně štěstíííííííííííííí 😉

jeudi
26. čer 2009

a hned napis jasan???? 😀 😉

lulunka
26. čer 2009

Ahojky já po své zkušennosti musím říct že pokaždé když jsem test udělala (snažili jsme se 2roky) a byl negativní tak to tak opravdu bylo a těhotná jsem nebyla..naopak nedávno jsem ho udělala a byl pozitivní a pravda to je takže moje zkušennost je že jak je negativní je to pravda a jak je pozitivní je to pravda nikdy se nestalo aby byl negativní a byl to opak..
A // na testíku se mi objevili již 2dny před očekávanou ms..jinak to kdy se čárka objeví záleží na tom kdy žena otěhotněla..
Přeju hodně štěstí 😉

lendik1983
autor
26. čer 2009

Jsme doma, jdu na to 🙂

mamoo
26. čer 2009

Lendik, urcite mas uz skusenost s testami, ale skusim ti poradit z mojej skusenosti: ak si test robis len tesne po ocakavanej M, rob si ho rano z prveho mocu, ciarka moze byt slabsia ale ak si tehotna, tak tam urcite bude. Ak by si si robila test pocas dna, tak nechaj papierik dlhsie postat, mne sa pocas dna najskor nic neobjavilo a az za par minut ta druha palicka tak slabunko zasvietila... kazda mame inu hladinu hormonu HcG a inak rychlo nam rastie. pa

jeudi
26. čer 2009

no uz jsou to tri minuty tak co 😀

lendik1983
autor
26. čer 2009

Koupila jsem dva - oba vypadají stejně - druhá čárka tam je, ale světlá... takže babo raď 😀

smardik
26. čer 2009

lulunka tak já musím říct že testy 100% nejsou, u malého jsem si test dělala týden po vynechání MS ale už jsem těhotná byla a test byl negativní a pozitivní byl až za další týden. ted u druhé jsem ho měla pozitivní den před očekávanou MS

lendik1983
autor
26. čer 2009

Ztmavla - fakt tam je! 😲

jeudi
26. čer 2009

😀 led tak to gratuluji ja mela take svetlou udelej si ho jeste zitra ..tak ze by dalsi tehulka???to moc gratuluji 😀

jeudi
26. čer 2009

😵 😵 😵

lendik1983
autor
26. čer 2009

Klepu se jako poprvé 🙂 Doufám, že mě to jen netahá za nosan 🙂 Holky, jste super, moc vám děkuju 🙂

jeudi
26. čer 2009

to ti verim je to krasny zazitek jeste to potvrdi lekar a je to..tak si dej nakej zakusecek a nakou naminku uz mas pravo si vybirat mamko 😀 😀 gratuluji je krasne slyset ze to nekomu zase vyslo 😉

lendik1983
autor
26. čer 2009

Stejně ale... dokud nebudu v ruce držet fotku, manželovi neřeknu ani slovo 🙂 😉 zkusím ten test vyfotit 😀

jeudi
26. čer 2009

neboj urcite jsi ale pockala bych na doktora ..to stejnak nevydrzis mu to nerict ono to trva par tydnu nez je to videt..ja to teda nevydrzela 😀

lendik1983
autor
26. čer 2009

jeudi - koukni na tu fotku - foťák je vybitý, tak jsem musela kamerou.. ale zkreslila to, čárka je ve skutečnosti tmavší 🙂

Tak uvidíme... Lexika jsem mu řekla hned na druhý den, to opravdu nešlo vydržet 😀

smardik
26. čer 2009

lendik gratulujem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru