Kdy jste se poprvé testovaly po ovulaci?

anicka1211
11. pro 2015

Ahoj holky,
blíží se Vánoce a vím, že je nás tu řada,která by si přála dostat pod stromeček pozitivní těhotenský test. Já sama si to moc přeju a jsem jak na trní, ale bohužel jsem 9. DPO a tak ještě netestuji, ale hrozně bych ráda a je těžký to vydržet, určitě to znáte a taky hoříte nedočkavostí, jestli se mrška opozdí a vy si stihnete udělat testík a na něm na vás vykouknou ty vysněné // a Vánoce tím budou o to krásnější. Moc vám to všem přeji a hlavně, ať je to vše v pořádku. No a teď k mé otázce, protože jsem nedočkavá, nejradši bych testla už dnes, ale koukala jsem na různé grafy a vidím, že hodně maminy testovaly až od 11. DPO, ale průměrně kolem 14DPO. Jak jste na tom vy, které už jste testovaly dřív, nebo jste se to právě dozvěděly. Který den po ovulaci jste poprvé testovaly a kolikrát a který den vyšel testík pozitivní?

myjusiatko
11. pro 2015

Ahoj, ja mam teraz asi 5 dni po ovulacii a chcem este aspon 7 dni pockat. Ale uplne ta chapem. Prvy pokus, nikdy som tehotna nebola. Som nedockava, neustale sa sledujem, vsetko vnimam asi 100x silnejsie. :D tak radsej ani nechodim do lekarne aby ma to nelakalo si test kupit. Doma ziadny nemam.

alicie_k
11. pro 2015

Testovala jsem až asi 2-3 dny po vynechané menstruaci. A jsem ráda, protože jsem hned viděla // a nebylo pochyb. Ten měsíc jsem vůbec nevěděla, kdy byla ovulace, orientovala jsem se jen podle MS. Chápu ale, že je to o nervy, držím palce 🙂
P.S. Ale jinak jsem to tak nějak na sobě cítila už předtím, než jsem si test udělala.

anicka1211
autor
11. pro 2015

@myjusiatko jsem na tom stejně a to jsem si ještě před pár dny říkala, že takhle plašit nebudu, že to postě vydržím až do dne očekávané menses, ale ta měla přijít včera podle toho, jak mi vždy chodí, ale nedošla. Navíc jsem měla o týden opožděnou ovulaci kvůli nemoci, takže počítám s tím, že prostě je celý cyklus posunutý a jsem už zoufalá z toho čekání :D. Ale poslední cylus byl kratší o dva dny, takže bych to podle něj měla mít už 4 dny. Nebýt té opožděné ovulace, tak už testuju jak vzteklá :D

myjusiatko
11. pro 2015

@anicka1211 ja si len myslim, kedy ovulacia bola. Nerobila som ziadne testy. Tiez som mala minuly cyklus o dva dni kratsi. Ale myslim si, ze som ovulaciu mala tak ako som si to spocitala, pocitovo. A citis sa nejako inak? Nejake ine "priznaky"? 🙂

anicka1211
autor
11. pro 2015

@myjusiatko No právě necítím vůbec nic, prsa mě nebolí, břicho taky ne, BT je nahoře, tři dny za sebou , dnes dokonce o 1,5 stupně ještě stoupla oproti včerejšku. Pokles byl 6DPO a pak to stouplo opět nahoru a stoupá. Ale jsem teprve 9DPO, takže si nedělám žádné iluze, ale hrozně si přeju // 😀

desencanto
11. pro 2015

12 den po ovulaci a test slabě pozitivní..

terezice1989
11. pro 2015

Holky mám dva dny zpoždění , ale test nic neukazuje, myslíte že je možnost že něco ještě ukáže?
Byla jsme na IUI ale zatím nic nevím ☹

anicka1211
autor
11. pro 2015

@terezice1989 ukázat může, který den jsi po ovulaci? měříš si BT?

terezice1989
11. pro 2015

@anicka1211
ovulaci jsem měla 25.11.2015, bazální teplotu neměřím, ovulaci jsem mela vyvolanou pregnylem. Takže ve středu 25.11 byla na 100%

anonym88
11. pro 2015

Já mela 9dpo bilo a 10dpo už docela pěkného ducha ☺ držím palce! 😉

anicka1211
autor
11. pro 2015

@terezice1989 tak to už by na testu mělo být vidět, pokud se povedlo. Škoda, že neměříš BT, to by jsi přesně viděla jak dlouho jsi od ovulace a kolik dní máš vyšší teplotu a jestli klesá a blíží se menses nebo stoupá, to by znamenalo těhu nebo by se už držela nahoře. Takto musíš holt počkat jestli to nedorazí a nebo testnout ob den ještě.

terezice1989
11. pro 2015

@anicka1211 Jestli to dostanu tak umřu 🙂 ale děkuji za informace, takže když je bazální teplota stálá tak si těhotná a třeba i stoupá, chápu to dobře?

anonym88
11. pro 2015

Holky ja bt neměrila a ještě než jsem to mela dostat jsem mela normální teplotu v podpaždí zvysenou. 37 nebo 36,9 a to mi přišlo divný. Normalne mam něco málo přes 36 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru