Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy jste si udělaly test?

ely14
6. pro 2016

ahoj 🙂 mám 6 dní spoždění no a první test jsem si dělala v neděli ale vyšel negativní (to jsem měla 4tý den spoždění)
ted jsem si koupila další tak si říkám kdy ho mám teda udělat ? když to bude zítra týden co měla přijít MS 🙂
jak jste to měly vy?🙂 díky

monikaa_p
6. pro 2016

Já bych zkusila klidně hned a nebo zítrá ráno z první moči 😉

aliliax3
6. pro 2016

Ja jsem delala test prvni den, co MS nedorazila...a k tomu jeste vecer....a hned tam byla cara jak hrom...ale rano je to vzdy lepsi😉
Drzim palce at to vyjde

adelkaw
6. pro 2016

Já jsem dělala čtyři dny před menstruaci a byl tam duch a pak v den a to už byla čárka jako hrom🙂 a 4 dny po termínu jsem byla už na ultrazvuku a byla tam bublinka.

lenickakl
6. pro 2016

V den vynechání jsem měla test negativní, po třech dnech zpoždění velmi slabá čárka, pátý den zpoždění už prokazatelně pozitivní

misar91
6. pro 2016

Já jsem měla u prvního pozitivní test az 9 den zpoždění a u druhého byl slabe pozitivní už den před očekávanou MS ☺

michalena
6. pro 2016

já měla vždy test s DR.MAX a první týden jen slabá čárka prostě duch ... než mi došlo že i to už je ono ale musela sem se hodně zadívat a to bylo asi 5 dní po ... ale říkám cca týden v kuse sem měla slabou ...ony ty testy maji jinou citlivost na to hcg ?? myslím ..

martinaatru
6. pro 2016

já asi 17 dní po vynechání , taky jsem chudáčka zalila na rodinné oslavě pořádně chlastem na rozloučenou :D a pak jsem uviděla // :D

simdan
7. pro 2016

většinou 2-5dní po vynechání a vždy byly silné čárky 🙂

rickym
8. pro 2016

Já už 3 dny před očekávanou MS. Měla jsem test z Benu - early a čárka se už ukázala. Každý to má úplně jinak🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli