• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

25. února 2017 
Mami...jako my to máme neplánované a pry se rika ze kdyz to neplánujes tak to vyjde...takze timto se utešuji já :wink: Jsem zvědavá na toho 7.-8.10.2010
Protože i když jsem si porád řikala mam cas mam cas ale ted kdyz to vidím a premyslím nad tím kazdou sekundu tak vím že to chci :slight_smile:
Sice by to bylo moje první ale svica u nás bydlela s Filípkem do jeho 3let, takže mám praxí :grinning:
1. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevestinko počkám do 7. a pokud nedorazí tak 8. testuji :wink: A vím že jsem testovala brzo ale vís co žeský zvědavý jsme :grinning:
1. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vim, vsak sem si tim taky prosla :wink:
1. říj 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte Jj vim ze neplanovany to vychazi kamoska neplanovala a az ve 3 mesici zjistila ze je tehu :grinning: takze to nejhorsi obdobi prozila ani o tom nevi.
1. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem tak zvědava....fakt nevím co s tím :grinning: Hlavně o sobě vím že nejsem trpělivá :unamused: Snad nám to vyjde :wink:
A nevestinko jak se citíte s prdíkem malým :slight_smile:
1. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte Hlavne se na to moc neupinej, je mozny ze nic nebude tak abys nebyla moc zklamana, ja s tim radsi moc nepocitam. Ale bylo by to nadherne.
Jinak muzu ti odpovedet za nevestinku, je to uzasny pocit hlavne kdyz zacne kopat a vse jde jak ma.
1. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ vím že se na to nesmím upínat...ale trosku me srazil ten test takze s tím pocítam ze spís nic :frowning2: Ale taky doufám že se postestí...ale rikam nemám kam spěchat třeba se zadaří přístě :wink:
1. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte kolik ti je? me je 26. Milovi jsou 3 takze uz by si zaslouzil sourozence. :slight_smile:
1. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 21 :wink:
1. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
me je moc fajn, nemela sem nastesti zatim zadne obtize, prvni tydny mi byvalo zle, ale neblinkala sem a pod...
ted si zacinam uzivat, ze to muzu rikat lidem okolo... pohyby zatim asi necitim
my jsme to planovali a tesime se moc
1. říj 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny. Mám otázku - snažíme se o mimčo, měla jsem dostat nejpozději včera menstruaci a pořád nedorazila :slight_smile: , ale gravitest byl dneska negativní. Menstruaci mívám pravidelně, nikdy později, spíš se mi stalo, že přišla o den, dva dřív. Měla jste některá podobnou zkušenost? Jinak mám podobné příznaky jako u prvního těhotenství (máme 2letého lumpa) - nechutná mi kafe, dělá se mi zle (dneska jsem k obědu dělala kuře na paprice a ble ble). Ale kdoví, jestli jsem si to nevsugerovala :slight_smile: Trochu mě pobolívá podbřišek, o víkendu mě hrozně bolelo v kříži, pobolívají mě i prsa.....
Díky za rady.
1. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda ahojky tak zkus zitra dalsi a dalsi nebo nejaky citlivejsi. a stejne ti nezbude nez cekat. me se taky stalo ze to bylo poradne videt asi az 3 - 4 po vynechani MS. Drzim palecky.
JInak ja taky nejsem zcela fit a to si musim jeste 14dni pockat.
1. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Díky moc, tak já zkusím pokoušet svojí trpělivost. A zkusím to vydržet až do pondělka. Na víkend máme program na oba dny, tak mě to spolu s Adamidlem odvede snad pozornost :slight_smile:
Já právě taky měla těhotenský příznaky už docela dlouho, to kafe už nemůžu delší dobu, tak snad to vyjde :slight_smile:
Je to náročný, to čekání. S Adamem se nám to zadařilo až 8. měsíc, ale nedumala jsem tak nad tím, chodila jsem do práce a dělala jsem kde co, teď chodíme na procházky s kamarádkami, které se buď snaží nebo mají čerstvé mimi v bříšku a všechny máme dítka přes 2 roky, takže se o miminech dost bavíme :slight_smile:
Teď by to bylo na 3. pokus....
Taky ti držím palce, ať ti to vyjde :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda Tak my se zaciname o druhe snazit az ted, doted na to nejak nebyli myslenky a byli jsme v pidi byte a tak, tak to ted zkousime. navic je to dost ovlivneny tim ze pritel jezdi pryc a je vzdy 3tydny doma a 3 tydny pryc takze jsem to tak pocitala ze je sance ted pak pidi sance v listopadu a pak az zase v prosinci. I proto by se mi to libilo hned.
Jinak ja u Mili netrpela vubec nicim proto jsem ted trochu v soku.
1. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte náročný, aby se vám zadařilo :slight_smile: Člověk musí pořádně plánovat, co?
Ono je každé těhotenství jiné.
Já se přiznám, že jsem porodní asistentka, ale jak jde o mě, tak všechna "moudra" nefungujou :slight_smile: Jako nemyslete na to, buďte trpěliví....Myslím na to a trpělivá nejsem :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se snazim nemyslet na to ze bych mohla byt tehu, muze se stat cokoliv, navic to muzu 14 klidne dostat a kdyz jsem zjistila ze jde dneska moje kamoska na revizi a to teprve v nedeli zjistila ze je tam mimi protoze predtim nebylo 2krat videt tak je mi z toho docela zle protoze neni jedina a mam pocit ze si to prozije asi kazda.
1. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, že se může stát cokoliv. Taky jsem pře Adamem měla jednou o dost silnější menstruaci a dost bolestivou, takže asi nějaký minipotrátek??
Kamarádka je teď čerstvě těhotná, tak jsem zvědavá, jestli budou i naše druhé děti blízko od sebe. Její slečna je o 2 měsíce mladší než náš kluk :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak jaká??? Vidím, že toto bude stránka fakt jen pro čekavky :grinning: Ja už se nemuzu dockat na jednu stranu a na druhou mam hroznej strach :confounded: Musím vydržet ještě nekonečné 4dny nejlepe 5.... je to nekonečný :frowning2: Včera jsem byla za kamarádkou která je v 8týdnu a řešili jsme to všechno a mám 95% stejných příznaku jako měla ona- je o rok mladší. Takže nevím jestli mě to má těšit nebo mám mít pořád hrůzu ale převažuje ta hruza, že mimi je ale ta hnusná mrcha se dostaví :frowning2:
Nevestinko jsem moc ráda, že Vám oběma je fajn :wink:
3. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viveca tak jak to dopadlo,co MS,nedošla žejo!!!???
3. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino Hrozně ráda bych ti napsala že to tak je, ale bohužel. MS došla i se všemi náležitostmi (vytí bolestí atd.), ale už mi ta potvora pomalu končí a mám už i tip na novou doktorku, takže tam v týdnu zajdu. Tak snad nám řekne něco kloudnýho a váš milimetrovej prcek bude mít brzo v Praze o něco menšího kámoše :slight_smile:
Mmch, jak ti je?
4. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viveca to mně mrzí,kolikátý měsíc se snažíte,ještě pořád je šance na úspěch,nebo ale mít dobrou doktorku dělá svý,já tu svoji zbožňuju :frowning2:
začnete novej měsíc snažení a musí to vyjít!!!Neboj jsi mladá :slight_smile:
Tak dej pak vědět co novej doktor, a myslím na tebe pač to výjde i bez něj!!!
No zatím je mi fajn,trošku bolí prsa le kdyby nemeškala MS a nebyly pozitivní dva testy nevím že jsme těhu,jen dnes mně nějak sem tam píchne v děloze snad to nic není :astonished:
4. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás se to vyřešilo, dorazila potvora. Tak snad se nám zadaří mimi brzy.
4. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzinda to mně mrzí,přáště to musí vyjít!!
4. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomomino moc díky za podporu:slight_smile: snažíme se od května. Já osobně si myslím, že až se upraví ty moje zdravotní potíže tak to půjde. Jediný z čeho mám strach je, aby zkrzeva ty moje šílený bolesti nezjistili třeba nějakou endometriózu, nebo tak, to by byl potom boj na dlouhou dobu. Ale třeba mám jenom menší snášenlivost k bolesti:slight_smile:
píchání by neměl být problém, ne? myslela jsem že je to na začátku normální... nicméně držím palce, ať mrně pěkně roste! :slight_smile:
4. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
je mi viveco líto ze to nevyslo ale příste to určo vyjde a to stejny u vás zzuzindo :wink: Musíte věřit...
No muj ortel se rozhodne 7.10. jsem zvedava jak blecha a cím víc se to blízí tím pomaleji to utíká :unamused:
4. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino díky moc. Budeme dělat, co budeme moct :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes ráno jsem to nevydržela a testovala...A ukázala se mi hnusná tlustice a ani malý náznak dušíka :cry:
Takže dávam tomu tak max 5%, že by to mohlo vyjít....uvidíme za dva dny jestli se MS dostaví či ne...jinak mě přestávají bolet prsa i podbřísko :unamused:
Ale co když né teď tak třeba přístě :wink:
5. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte ahoj tak to jsme spolu na stejno az na to ze ja to mam dostat az 16 minuly tyden bolest v podbrisku a bolest prsou porad jeste obcas poboliva jinak na zachod litam jak zrhana holky z nasi diskuze me ukeclai a ja si vceta odpo udelala obyc test napred nic ale pak slabej naznak druhe carky jako by duch tak jsem si dnes koupila o hodne drazsi test a citlivejsi a tam mi prijde ze nic no tak uvidim jiak jak rikas tak treba priste :wink:
5. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte jo a jeste mam vystouply zili na prsou co ty?
5. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to mě tedy nevystouply...No já už tomu nerozumím....fakt jsme kazdá jina...nekomu se to ukaže za chvilinku a některá si musí počkat :confounded: Chjo....
5. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek