Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

karlikn
7. kvě 2013

@terinda A když už mi MS mešká od 24.3.? a test negativní?

laura211
12. kvě 2013

Ahoj chtela jsem se zeptat zda muzu byt
tehotna picha me pod brichema toci semi hlava a jsem celkem porad unavena 😉

janina3110
12. kvě 2013

Já měla po 11 dnech pozitivní test Clearblue 🙂 to mi pak bylo potvrzeno i lékařem o týden později🙂 a pak i podle UZ

janina3110
12. kvě 2013

@laura211 Mě se den před testováním točila hlava 2x při běžné činnosti,bylo mi řečeno, že jsem těhotná, tak jsem se tomu smála a další den + test. Jinak v podbřišku mě nebolelo vůbec.

marienta102
11. čer 2013

Ahojky holky chtěla bych se zeptat,, poslední MS byly 18.5.,,, ovolaci jsem měla.. od 29 do 2. od.31. jsme měli sex každy den :D protože chceme moc miminko,tak se snažíme.. a tetka právě mám dostat MS 15.6. zachvilu ale jsem hrozně nedočkavá jestli jsem v tom nebo ne, mam hrozný vykyvy nálad směju se pak brečím :D a jsem furt unavená ale není mě špatně spíš mám citlivé prsa pobolívají mě, co jsi myslíte mám šanci být vtom?? 😀 😲

helen_8
11. čer 2013

@marienta102 Takto brzy se priznaky rozhodne neprojevi, to si jen namlouvas. Vim ,ze si miminko moc prejete, ale zkuste min tlacit na pilu. Neni nutne milovat se denne, nekteri lekari to ani nedoporucuji, protoze spermie potrebuji dozrat a byt kvalitni. Je fajn vedet, kdy mas ovulaci, poznas to podle priznaku, mrkni na net. Hlavne v klidu, jinak to telo pozna a jak se rika, ono se casto povede, az kdyz to vypustis z hlavy🙂 Cim driv se na to prestanete soustredit, tim lip. Test je dobry si delat az po vynechani MS. Hodne zdaru! 🙂

mililihaus
12. čer 2013

Ahojky, 3.5. jsem brala poslední pilulku HA, 7.-13.5. jsem měla MS...kdy mám ovulaci vůbec netuším, nějak se tím zatím nezabývám...🙂 Od té doby MS zatím nikde... občas mě pobolívá jako na MS, ale jenom chvilkama a malinko a taky poslední dobou po jídle dost krkám, jak kdyby se to chtělo vrátit, ale zvracet se mi nechce...nevim nikdy jsem to neměla. Dneska jsem si zkoušela test, ale čárka tam nebyla...Můžu být těhotná nebo si mám zajít na vyvolávačku?

kasparci
12. čer 2013

@marienta102 klidne muzes! Ja jsem tentokrat “vedela“,ze se povedlo opravdu par dni po😉 s testy jsem mela pozitivni (znatelny duch) vzdycky uz 24dc

marienta102
12. čer 2013

nevíte prosím že mám bazální teplotu 37,7 a neklesá nejvic na 37,6 myslíte že to že mám za dva dny mít MS a nebo těhotenství ???

laurinka1989
16. čer 2013

Ahojky, holky jsem v tomdle zkoumání jestli jsem těhotná uplě nová, s maželem jsme se rozhodli že chceme miminko, tak jsem si zašla k Dr a jsem zdravá a můžeme jít na to. Cyklus mám 36 dní. Ovulaci jsem ještě nikdy nepočítala a teplotu neměřím, chci to zkusit jestli to klapne i bez těchto metod počítání 😀 poslední MS jsem měla 19-24.5. a ted mě pobolívá v pravo v podbřišku skoro jako před MS a jsem unavená v noci spím 9 hodin a ted k tomu ještě další 4 hodiny prosím přes den. Jsme asi blázen ....ale řikám si jestli nemůžu být těhotná, ale jestli na to nění ještě brzo. 😎

rucnik
5. črc 2013

Zdravim vas holki s mojim s pritelem se snazime o miminko a nejak se nam v tom nedari muzete mi poradit jak bys me na to meli jit?Strane si to prejeme:(

natty09
9. črc 2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, kdy zjistím, že jsem těhotná ? Chtěly jsme s přítelem miminko a při plánované ovulaci jsem si dělala několik ovulačních testů a nikdy mi nevyšly :-/ I přes to jsme zkoušeli a zkoušeli ... MS měla přijít už před 8 dny a pořád nic.. Dělala jsem si už dva těhotenské testy, ale oba negativní. Co si o tom myslíte? Změny na Sobě nepozoruji, spíš mám hroznou chuť k jídlu a na sladké...

ratatooy
9. črc 2013

@natty09 no nejlepši bude zajit na gyndu,testy nekomu neukážou tehu dlouho a nebo skus jinej test a pozitivní je ikdyž je tam slabouličká čárečka co je sotva videt

fida1983
17. črc 2013

ahoj všichni 🙂 tak i kolem mě se najednou začly všichni množit a těhotnět a ve mě se probudily mateřské hormony a tak si už s partnerem nedáváme pozor,v podstatě pořádně ted první měsíc,mám sedmiletého syna a už je na čase pořídit mu sourozence🙂jen pár zkušeností z mého života🙂těhotenský test jsem si dělala u syna po vynechání menstruace a byl negativní,návštěva lékaře a následný vyšetření taky nic neprokázalo,až z krve mi bylo potvrzeno těhotenství,nicméně jsem doma měla stále ještě jeden test a chtěla jsem vidět ty dvě čárky,tak jsem si ho udělala a test negativní a už jsem věděla že jsem těhotná 🙂proto nemá cenu si dělat testy dříve🙂jinak žádné příznaky jsem já neměla,předpokládám že jestli se mi podaří znovu otěhotnět,bude to probíhat stejně,ale kdo ví,každé těhotenství je jiné.......všem Vám tady přeji hodně štěsti 🙂

sarkad2856
17. črc 2013

@fida1983 Ahoj,no já to u svého těhu věděla do 14 dní poznala jsem to na sobě,jenže se něco stalo a my o mimi přišly 😒 Tak snad se taky někdy dočkáme už máme nejvyšší čas 🙂 Tak at Vám to brzy výjde 😉

fida1983
18. črc 2013

sarkad2856 ahoj to je mi lito,ale asi to bylo z nejakeho duvodu,ne?nic není jen tak a porad si rikam ze radsi zadne dite nez nejak postizene ☹ Já zatím zadne příznaky nemam,MS mam dostat pristi tyden,tak uvidíme......

ratatooy
18. črc 2013

@fida1983 jak říkáš každe tehu je jine taky sem si myslela že mi bude skvele jak u prvniho chyba lávky od 7tt je mi zle prvni tři mesice sem krvácela nebyla sem schopná dojit ani do kuchyně abych dala malyhu rohlik

fida1983
18. črc 2013

@ratatooy Tak to jsem zvedava na sebe,pokud vůbec otehotnim........

ratatooy
18. črc 2013

@fida1983 proč by ne?

fida1983
18. črc 2013

@ratatooy my to mame ztižený trochu,přitel jezdí pracovně pryč kolikrát i dva měsíce v kuse,ale to bylo zatím jen jednou na takhle dlouho,jinak jezdí tak na 14 denní turnusy a to se pak špatně těhotní ☹

ratatooy
18. črc 2013

@fida1983 no jo,kdyby to četl muj manža tak řekne soused zaskočí😀 ale uvidiš že to pujde aspon si telo nebude na nej vytvářet protilátky když to neni tak často

fida1983
18. črc 2013

@ratatooy no uvidíme ted,třeba se už zadařilo,ale asi se na to moc upínám,akorát mě pak z toho bolí břicho,moc na to myslim,ale já tak nemám ráda nejistotu ☹

ratatooy
18. črc 2013

@fida1983 jo tak upínání znám po 3letech nedaření

fida1983
18. črc 2013

@ratatooy uvidíme příští týden 🙂 a Vám už se zadařilo 🙂

ratatooy
18. črc 2013

@fida1983 no prvni mame z ivf a druhy mame z mražáčků z prvniho ivf🙂

fida1983
18. črc 2013

@ratatooy hlavně že se to povedlo to je dulezity 🙂

terulinda18
14. srp 2013

Ahoj chtěla jsem se zeptat pohl. styk jsem měla včera a odedneska mám bolesti v podbřišku bolest hlavy časté nevolnosti unavenost a pocit jako by mi něco tlačilo na žebra myslíte že jsem tehu? Test jsem si ještě nedelala

brrnacka
14. srp 2013

@terulinda18 těhotná být můžeš, ale popisované příznaky určitě nesouvisí s včerejším pohlavním stykem. tak rychle tělo nereaguje 🙂

terulinda18
18. srp 2013

Zdravím chtěla jsem se zeptat když jsem pohlavni styk měla zhruba před 3-4 dny tak kdy poznám že jsem tehu? Já si dělala test hned druhý den a nic mi to ještě neukázalo MS měli přijít před týdnem a pořád nic

jenyska4
18. srp 2013

@terulinda18 myslela jsi týdny nééé dny co? Test by Ti to měl dávno ukázat asi máš poruchu 😉 ale některé holky tu psaly, že byly těhu, ale stejně jim to test ukázal až za dýl...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru