Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

vera_vila
15. led 2013

@ivetka18 Test klidně můžeš zkusit třeba hned... Při vynechání MS už většinou je těhu na testu viditelné...

lucylu823
15. led 2013

Ahoj holky 🙂 Otázečka: Měli jsme s přítelem sex 13 den po MS, MS jsem měla dostat včera..nedostavila se (zatím) 😉 kdy má smysl si dělat test..? Příznaky na sobě pozoruju, ale to asi jako každá snažilka..takže vím, že to nemusí nic znamenat. Díky a mějte se 🙂

kaaca11
17. led 2013

@ivetka18 Já už bych si na tvém místě test udělala, týden po vynechání menstruace by mělo stačit. Mně to teda stačilo 😉

kaaca11
17. led 2013

@lucylu823
@vera_vila A co si myslíte holky o mém případu: brala jsem HA, ale zapomněla jsem si ji doma, když jsme odjeli na Vánoce a Silvestra na hory. Měla jsem snědené asi 4 pilulky z nového platíčka. Jak jsem to přestala brát, dostavila se MS asi na 3 dny. Den na to (cca 28.12.) byl sex, kdy si manžel nedával pozor, pak už si pozor vždycky dával. Už pár dní mám pevnější prsa (doteď visáče po kojení) a dneska mě teda pěkně bolí. Myslíte, že už by se na testu něco ukázalo, kdyby došlo k početí 28.12.?

kaaca11
17. led 2013

@lucylu823 to je podobný případ, taky nevím, jestli se po 14 dnech může na testu něco ukázat.

vera_vila
17. led 2013

@lucylu823
@kaaca11
po 14 dnech už se ukázat může... Ale klidně bych počkala až týden po vynechání MS, je to na vás... já třeba po 14 dnech (v den očekávané MS) měla nádherné dálnice

lucylu823
17. led 2013

Tak ja jsem to buhuzel opetovne dostala..:( no nic dalsi mesic dalsi pokus 😉 drzim vsem snazilkam palecky

kaaca11
18. led 2013

@ivetka18 @vera_vila Tak jsem si teď udělala test (Mamatest comfort 10) 2 dny před plánovanou MS a jsou na něm dvě silné čáry //. Indicie pevnější a bolavá prsa byla v mém případě jasná. Teď ještě jak to říct manželovi... 😝 Další miminko je neplánované, ale samozřejmě chtěné!!! 😵 Ale pozitivní test je teprve začátek, vím, jaké starosti teprve začínají. Až to bude potvrzené na utz se srdíčkem, tak teprve začnu opravdu radovat.

vera_vila
18. led 2013

@kaaca11 tak velká gratulace... zkus ještě po termínu MS test s citlivostí 25, Mamatesty 10 mají občas falešné výsledky, ale pokud byly // opravdu hodně silné, tak se asi "nespletl" 🙂

vera_vila
18. led 2013

@lucylu823 tak to mě mrzí, ale honem rychle do dalšího snažení 🙂 držím pěstičky

kaaca11
18. led 2013

@vera_vila ty dvě čárky jsou v podstatě obě stejně silné, jak se moč nasávala do testu, hned se začala zabarvovat testovací čárka stejně rychle jako ta kontrolní. Překvapuje mě, že může být i falešný výsledek. Taky jsem četla, že to může způsobovat cysta, vím že mám cystu na vaječníku. Ale myslím, že snad cysta nemůže udělat tak silnou čárku...Co myslíš?

vera_vila
18. led 2013

@kaaca11 nevím, jestli to může způsobovat cysta, leda, že by fungovala jako žluté tělísko a vylučovala hcg, což si nemyslím... "desítkové" testy mohou být občas falešně pozitivní, mám to potvrzené i od kamarádky lékárnice, proto zkus třeba i ten test 25-kový, tam už většinou k falešné pozitivitě nedochází, protože hladina hcg už je dost vysoká na to, aby to ten test zaznamenal správně...

kaaca11
18. led 2013

@vera_vila ta cysta není nijak hrozná, nevím o tom, že byla jako žluté tělísko, doktorka ji moc neřeší. Koupím si teda i ty 25-kové testy. Tak nevím, jestli to mám manželovi už říct nebo počkat, jestli ten výsledek není falešně pozitivní... 😒

vera_vila
18. led 2013

@kaaca11 já bych klidně ještě chvíli počkala... Pokud tam miminko je, tak za týden se ty dvě čárky nezmění a 25-kový test to může jen potvrdit...

gamesiik
22. led 2013

Holky, nečetla jsem všechny příspěvky, to se nedá... 🙂 Chci se zeptat, jestli test dokáže rozeznat těhu ještě před vynecháním MS... 🙂 Začali jsme se totiž s manželem snažit o druhé miminko a jsem straaaaaašně nedočkavá... 😀

mikesicek
28. led 2013

Ahoj holky přečetla jsem několik desítek vašich příspěvku a jsem na tom asi jako gamesiik jsem nedočkava... S přítelem to nějak nehrotíme, miminko moc chceme, ale neměřím ani ovu teplotu nebo cokoli hlidala...Prostě buď a nebo... Ale teď naposled jsme měli sexík 20.1. vim je brzo m.s. mam dostat až 7.2. je mi chvilkama špatně ale říkám si že to muže být čimkoli nemam moc pravidelnou stravu 😒 ale od te doby jsem měla asi cca 3/4 dny děsné tlaky a trochu tupou bolest v podbříšku jako kdybych měla dostat m.s. tak nevim . Na prsou žádnou změnu nevidím ale pořád bych jedla salamy ktere jsem nikdy moc nemusela...ale co když jsem na to tak uplá že už mam nesmyslné pocity :( Děkuju za jakou koli pomoc :D

anita1312
10. únor 2013

Ahojky poprve sem se vsipala se svym klukem ale nevim esi to stihl on rika ze jo ale cejtiim se moc divne ☹ tak bich chtela vedet kdyz me neprotrhl panenskou blanu nemuze se stat ze budu tehotna ze?? nebo muzu byyt 😒

anita1312
10. únor 2013

Ahojky poprve sem se vispala se svym klukem ale nevim esi to stihl on rika ze jo ale cejtiim se moc divne ☹ tak bich chtela vedet kdyz me neprotrhl panenskou blanu nemuze se stat ze budu tehotna ze?? nebo muzu byyt 😒

simonka15
23. bře 2013

ahojte potrebuji pomoc

simonka15
23. bře 2013

ahojte holky potrebuji vasi pomoc
☹ ☹

simonka15
23. bře 2013

ja sem oto prisla dneska je to paty den co sme snim spala ale holky von to dal dome dvakrat a ja us mam tvrdy briho a dvakrat sem vracela a a mam na puplku malou pouličku co to znamena sem tehodna nebo nee

simonka15
23. bře 2013

prosim poradtemi sem tehodna ?? moc vas prosim potrebuji to vedet ??? prosimm vass mocc
😢

paladinka
4. dub 2013

Já jsem těhotenství poznala 14 dnů po tom, co jsme to dělali, tj. asi 11 dnů po ovulaci (oplodnění). Vzbudila jsem se a bolely mě prsa - nebylo to vůbec před menstruací. Udělala jsem si test a byly tam 2 čárky.

zabula
4. dub 2013

@simonka15 vzhledem k tomu,co píšeš,si asi mladšího věku..copak ste se nějak nechránili?já nikdy teda bouličku neměla,zvracela sem sice obě celý těhu,ale ne nikdy po 5ti dnech od onoho dne, možnost těhu nechráněného sexu tu je,ale i být nemusí..co tak poradit se s dokt.,dle toho v jakýsi situaci... 😉

saba31
10. dub 2013

ahoj potrebovala bych poradit kdy jsou asi prvni priznaky po styku je mi nevolno ale na zvraceni mi neni vcera me skoro cely den bolel zaludek a jeste se to stridalo prvne me bolel zaludek pak bricho prsa me taky neboli a na cele jse mi udelali takovi pupinky a styk s pritelem jsme meli hned po ms prosim poradtemi dekuji

saba31
10. dub 2013

a jeste bych chtela dodat boli me pod brisku na levi strane

mucinqa
11. dub 2013

Uhniezdenie trvá niečo cez týždeň kým sa embryo dostane do maternice. Nemôžeš byť napríklad prechladnutá ? čo sa príznakov týka každá má vraj individuálne. Niekto má snáď všetky a niektorá ani nevie, že je tehu 🙂 ak by ti bolo veľmi zle šla by som k lekárovi určite. Ak to ustúpi ale nedá ti to počkaj do ďalšej M a ak bude meškať testni sa 😉 ale aj vzhľadom na to, že ste sa tulkali hneď po M mi to príde nepravdepodobné 😒 ale zase, čo nieje môže byť 🙂 a tiež to môže byť rozhádzanymi hormónmi ale aj nemusí :/ držím ti palce nech ti to dopadne ako si želáš 🙂

lenasss
13. dub 2013

ahoj holky dnes jsem našla tuto diskuzi a chtěla jsem se s vámi poradit.11.4 jsem měla dostat MS ale jelikož ovulka byla až 1.4.byla jsem jen 10dní POV test byl negativní od ovulace se BT pořád drží na 36,9 .Včera večer jsem byla na malé a na papíře krev,tak jsem si říkala,že se to rozjede ale nic zatím mám jen bolesti jak při MS ale krev pořád jen na papíře.Test jsem dnes nedělala nemám odvahu 😅 Myslíte,že by to mohlo být těhu nebo si už nemám dělat naděje 🙂 spíš to druhé,že? 😉

lv
13. dub 2013

@lenasss přála bych ti, aby to bylo těhotenství, ale spíš se přikláním k ms..

lenasss
13. dub 2013

@lv děkuji za odpověd,stejně mi nic jiného než čekat nezbude 😉 ale myslím si to stejné že se to zítra rozjede jestly ne ještě dnes a bude další snažení 😝 😀 ale ještě mi je podezdřelé proč mi dnes stoupla BT na 37 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru