Kdy opakovat těhu test? Menstruaci mám dostat za 2 dny

vveronicka
5. kvě 2014

Holky, dneska jsem si dělala těhu test (odpoledne) citlivost 10, měla jsem tam slabou čárku. MS bych měla dostat 8.5. kdy mám test zopakovat abych mela jistotu?Mam ještě jeden, koupila jsem si Clearblue digitalni, ale ten si šetřím :D

andryskam
5. kvě 2014

Počkala bych na termín menstruace 🙂

ssarula
6. kvě 2014

určitě počkat, s prvním těhu pozitivní až po 20 dnech od vynecháni menstruace a teď zkoušíme druhé, zpoždění 14 dní a test zatím negativní, takže ještě počkám :D

winterska
6. kvě 2014

určitě počkej na 8.5 a testuj z ranní moči! Odpolední bývá slabá a čárka na testu taky..

zuzazuzanta
6. kvě 2014

Já měla test negativní v den očekávané MS a po týdenním zpoždění krásné silné // 🙂 Přeji hodně štěstí 😉

mercedesse
6. kvě 2014

Já měla pozitivní test už 25DC a cyklus dlouhý 32 dní, takže když teď počkáš na termín ms, mělo by být jasno, i když třeba ještě nemusí být stejně silná jako kontrolní, někdy to trvá. S tím digitálem bych počkala tak, aby bylo 3 týdny po oplodnění, jestli se tam ukáže 3+, dál už to neukazuje a pak je jasný, že hcg roste správně. Jinak gratuluju k pozitivnímu testíku.

sarkad2856
6. kvě 2014

Určitě bych udělala test za 2 - 3 dny to by už měla ukázat // 😉

libah
6. kvě 2014

určitě ne dřív než v den MS.je to hrozný..vím 🙂 ale vydrž 😉

antoinet
6. kvě 2014

Výrobci těhotenských testů musí ženský z koníka zbožňovat 😀 Mě test ukázal // 2 týdny po oplodnění.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru