Kdy se dá poznat těhotenství? Jde to kolem 3-4.tt?

dadanana
13. led 2020

Ahoj holky. Vím, že my tohle nikdo neřekne, že stejně musím počkat na test. Ale na začátku srpna jsem měla zamlkle těhotenství. Takže jsme se pak nesnažili. Ale v listopadu už jsme to tak nějak přestali řešit a řekli jsme si buď a nebo. Miminko samozřejmě moc chceme. Ale nechci si to úplně tak propouštět aby se pak zadarilo. No poslední menstruaci jsme měla na vánoce. Za 6 dní to mám dostat a poslední dva dny mě je strašně zle od žaludku a bolí mě prsa. Nechci si nic namlouvat. Ale nemyslím si že bych si to jen vsugerovala. Vážně mě není dobré.
Jinak mám už dvě holčičky dvojčata. Ty se nám povedli na poprvé. A to zamlkle těhotenství bylo též na poprvé... Má otázka zní je možné že by mě bylo takle špatně už teď? Měla jste to některa že by jste to poznali takle brzo?

sudylichozrout
13. led 2020

@dadanana Jestli mas mit menstruaci az za sest dnu, tak i kdyby skutecne k poceti doslo, telo ted jeste ani netusi, ze je tehotne. Muzes mit jen PMS, muzes mit virozu, muzes byt tehotna. Tezko rici. Takze bych se na tvem miste prestala prehnane pozorovat, prestala to resit a pockala na termin mesicku. Pak budes vedet.

hermanka88
13. led 2020

Já teda jen mou zkušenost. Měla jsem MS dostat kolem 6.11.(lehce se mi to kolísalo vždycky,o den nebo 2,takže to nemohu říct přesně),ale tak 3. jsem se začala strašně nafukovat,hrozně nepříjemné. Lehce víc než obvykle jsem cítila bolest prsou. Takže už bylo jakési podezření,že by???No MS nikde ani 9.11. Takže 10.test a koleje jak vyšité. Takže nyní 14+4 .Za mě tedy říkám,že jsem první náznak pocítila asi 3 dny před MS. Ale s testem jsem ještě počkala až mi bylo jasné, že MS tu už opravdu být měla.Držím moooc pěsti a budu ráda,když písneš ,jak to dopadlo🤗

dadanana
autor
13. led 2020

@hermanka88 děkuji za odpověď. A urco dám vědět 😊😊

makra1988
13. led 2020

Já druhé těhotenství poznala též, že mi začalo být zle. Za dva dny jsem si chtěla dělat test,a odpoledne jsem se cítila divně a neměla jsem na nic chuť, šla jsem si test udělat a i odpoledne druhá čárka silná.
A nevolnosti mne drželi až do 5 měsíce ojej. Tak jsem si tentokrát užila😁

theuska29
13. led 2020

Já jsem tedy menstruaci vůbec neměla, tudíž jsem "údajně" neměla šanci otěhotnět. Byla jsem na klasické půlroční kontrole, kde vše v pořádku. Za dva týdny jsem začala mít křeče v břiše a nemohla jsem skoro stát. Šla jsem opět na kontrolu a na ultrazvuku byla vidět jen tečka. Nebylo jasné, jestli je to opravdu těhotenství. A bylo 🙂 Víme i přesné datum početí, takže se to dá poznat takhle hned na začátku.

jjasmina
13. led 2020

Já měla nevolnosti cca od 8-9.tt

ja_osobne
13. led 2020

Já začala něco tušit 6dpo, kdy jsem lehce zašpinila, tak jsem si řekla, že by to mohlo být uhnizdeni, nikdy jsem totiž mimi ms nespinila. A 3 dny na to se mi začaly zdát úplně živé sny, které jsem si pamatovala, k tomu dost citlivé bradavky. 10dpo mi to nedalo a udělala si test, ni a byl pozitivní. A začalo mě divné bolet podbřiško, jako kdyby na ms, ale byla to jiná bolest, pichani/tahání/bodani, nevím, jak to popsat... no a teď jsem 5+4 🙂

makronka222
13. led 2020

U prvniho ditete jsem to dlooouho nepoznala a u druheho naopak hned... asi 4dny pred MS mi bylo divne, zle. Nerikam, ze uz to bylo tehotenstvim, ale asi tim, ze uz to telo neco pripravovalo. Tezko rict.

slayc
13. led 2020

Kdyby mi nezacalo tvrdout bricho ve 20tt a nezala by dcera kopat, nepoznala bych to snad :D

gbp
13. led 2020

@dadanana me bylo blbe uz tyden pred ocekavanou ms. myslela sem si, ze mam virozu 😁. mela sem nejake strevni problemy, bolel me zaludek, nic mi nechutnalo...

dadanana
autor
13. led 2020

@gbp to mám též.. Tak uvidíme. Za týden bude překvápko, buď a nebo 😊😊

gbp
13. led 2020

@dadanana tak tak, nejde nez cekat 😉 a to je trenink na dalsich 9 mesicu 😂

kacenka115
13. led 2020

@dadanana držím palce, mě teď u druhého těhotenství začaly příznaky strašně brzy, a to taky nejsem zoufalá snaživka, co si je vsugeruje. Takže za mne to klidně může být. ;) Držím pěsti ;)

amazonkajanik
13. led 2020

Já nepoznala nic, mě to prásknul pes svým chováním 😂 3dny před ms jsem si dělala test a byly tam //

jjasmina
14. led 2020

@amazonkajanik Měla jsem to prakticky stejně, ale jen jsem spíš kontrolovala, jestli mám ještě zbytkové hcg z předešlého SP a tam dálnice //

nina004
14. led 2020

@dadanana ja som na tom rovnako ako ty. 23.13 MS a 7.1.ovu. Teraz čakám ako to dopadlo 🙂

dadanana
autor
14. led 2020

@nina004 tak to jsme dvě 😊😊 Já si koupila těm digitální test. 😊 Tk ho ais o víkendu zkusit

nina004
14. led 2020

@dadanana Ja tomu nedávam veľkú šancu. Už od 3 dňa po ovu cítim podbruško a to mám každý mesiac takýto PMS. Ale skúsim test v sobotu rano,ideme večer na kolaudáciu ku kamarátovi,tak ako veľmi môžem oslavovať 🙂 Držím ti prsty, kiežby to vyšlo

hanahana
14. led 2020

Holky, v neděli jsem měla dostat MS. Stále nic, test dnes odpo totálně bílý, po čárce ani vidu. Bylo by už něco vidět? Styk v průběhu cyklu vždy přerušovaný. Vím, že to je nespolehlivá antikoncepce.

kacenka115
14. led 2020

@hanahana pár dní, to může být jen zpoždění, třeba ze stresu, nemoci... Zkus za dva dny z ranní moči další test, když MS nedojde. ;)

pilsenfan81
14. led 2020

@dadanana řeším něco podobného zamlkle na počátku září. Bolí mě v krizi únava atd menses očekávám v pátek dnes jsem dělala test a nic 😔. Hrozne mě bolí v krizi pokud to nejsou ledviny furt curam no nadeje umírá poslední

jjasmina
15. led 2020

@pilsenfan81 Ono hodně záleží, kdy asi proběhla ovulace, teda u mě jsem měla // už tři dny před ms, použila jsem mamatest s citlivostí 10 a na jiném testu jsem zase neměla skoro nic. Takže já na tenhle test nedám dopustit a už načínáme 36.tt 🙂

dadanana
autor
15. led 2020

@pilsenfan81 držím moc palce! Já to mám dostat v pondělí tak uvidíme 😊

pilsenfan81
Autor odpověď smazal
Zobraz
pilsenfan81
15. led 2020

@dadanana díky moc no test negativni sice, ale když si vybavim co jsem měla v létě je to podobny. Hlavně já myslela, ze mě chytly ledviny ta bolest je dost silná no uvidime

pilsenfan81
15. led 2020

@jjasmina ovulaci nevím já nechavam nějak volný prubeh. Vím vždy nějak termín menstruace. Ten mama test je lepší? Já vzala pepino nic jiného v supermarketu nebylo. Asi skocim do lékárny a počkám do pátku listopad ms 15.11 prosinec 17.12

jjasmina
15. led 2020

@pilsenfan81 taky jsem nikdy nevěděla, kdy mám ovulaci, max podle aplikace, ale na to asi nejde spoléhat.raději vsadte na test z lékarny

pilsenfan81
15. led 2020

@dadanana mě zarazí ta bolest v krizi a teď mám krece do břicha tak uvidime

gbp
15. led 2020

@pilsenfan81 v krizi me bolelo brutalne asi 3 tydny 👍😁 ale boliva me to i kolem ovulace. tak sem si rikala, ze je to priprava na ms. a ono ne 😉

pilsenfan81
15. led 2020

@gbp mě pravé nikdy teď je to docela dost a v noci blbě spim rano unavená

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru