Kdy se na testu může objevit druhá čárka?

patrickc
29. led 2012

Ahoj snažilky, tak jsem píšu svůj první příspěvěk🙂 rozhodnutí počít druhé miminko padlo z minuty na minutu🙂 Chci se zeptat, poslední MS mi začla 27.12.2011.....22.1. jsme se pokusili o miminko, 24 jsme to zkusili pro jistotu ještě jednou...dnes je 29. a MS stále nikde...ta už měla přeci dávno přijít že? cyklus mám normální, pravidelný...Myslíte , že se nám to podařilo? to už by tu přeci Ms dávno byla....kdy se na testu může objevit druhá čárka? Děkuji Lenka🙂

2hanah
31. srp 2012

@tonicek2010 No jasně, to klapne! Spermie dokážou čekat na vajíčko až dva dny, určitě se ho dočkají, držím pěsti!!!

tonicek2010
31. srp 2012

@2hanah Jé,děkuji 🙂 když já právě nevím,jestli ovulka byla nebo ne.To je srašný se mnou.Dr.mi řikal že bude nejspíš 12-16 den.Ale nevim no 😖 ale jinak díky za povzbudivou odpověď 🙂

2hanah
31. srp 2012

@tonicek2010 Je to těžký, já taky vždycky měla ovulační bolesti, a tak jsme pracovali na mimču a trvalo to rok a měsíc, než se zadařilo, a to už mě ty bolesti za tu dobu přešly a vůbec jsem pak už nevěděla, kdy ji mám, těmi bolestmi se asi nepořídíte, tak mě spíš napadlo, jestli ty bolesti nesignalizují spíš, že už je po, takže jste to vlastně vychytala dobře, každopádně držím pěsti!

tonicek2010
31. srp 2012

@2hanah Nooo,prostě to my ženy nemáme lehký.Ale kdo vlastě jo.Já jsem si to před tím vůbec nepočítala a malej byl na 3 pokus náhodně 🙂 já ty bolesti mám řekla bych každý měsíc takže asi na tom něco bude.Dneska mě celý den tlačí podbřišek a pobolívá levý vaječník,tak že by uhnizďování?V čera snaženíčko tak by to bylo jistě brzy.Každopádně se nechám překvapit 🙂 děkuji za pěstičky 😉

baraz
31. srp 2012

@tonicek2010 ty jo koukám že máme cyklus na den stejně 🙂 🙂 naše snažení bylo 21,23,25,27,29 - 2x, 30 - 2x a dnes 🙂 🙂 tak uvidíme 🙂
jen mě děsí - ten polštářek - to se má? já to vždy nechám vytéct .. to je špatně? :(

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz Náhoda 🙂 to mě těší 😉 no,já si tedy dávám dva polštářky ale stačí jeden,a prostě usnu,žádná sprcha.Myslím si,že pokud ležíš/te tak by to mělo být v pořádku a že něco vyteče tak o nevadí,přeci se tam něco dosane a zbytek odumře.Já jsem pro polštářkování.

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz jo a někdo po stykku dělá i svíčky 🙂 tak 5 min.nožky na horu a pak ležet do rána.Taky to občas dělám.

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz a můžu se zeptat,máte citlivý vaječník?a tlak v podbřišu?já o mám od dneška a v čera bylo snažilkování,a nebo je to OVU.taky nevím a včerejšek by měl stačit aby se vajíčko oplodnilo ne?taaky tápu chjo ☹

baraz
31. srp 2012

@tonicek2010 tykej mi ju? 🙂 hele já jsem magor - snažíme se 14 dnů, zkušenosti žádné. tlak v podbřišku mám cca 3 dny .. vaječníky mi přijde, že dokážu určit úplně přesně .. ale nvím .. nespěkcháme na to .. každoápdně jsem zvědavá. ale pořád mi vrtá hlavou - to necháš ten zbytek vytéct na peřinu? uf .. asi to děláme špatně .. sprcha sice ne, ale do wc jde zbytek ..

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz Dobře 🙂 a jak se jmenuješ?já Lenka.Tak to jsme dvě 🙂 my se snažíme taky po prví a zkušenosti tak ňák né moc veliký.Jestli tě píchá ve vaječníku tak by to měla být Ovu.a máš hleník?bývá čirý jako bílek a mezi prsty se dá natáhnout do několika cm.Nene,když mám polštářek pod pr. 🙂 tak mě nic nevyteče,až pak k ránu když se přetočim na bok a to si akorát dám kapesníček a jdu na wc.Měla bys po snažení ležet ale pokud se ti chce čůrat tak to určitě běž. 😀

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz takže se snažíte o první mimi ju?já už jedno mám 2 letý 🙂) ale dvě dítka jsou lepší. 😲

tonicek2010
31. srp 2012

@baraz Jdu do hajan,zítra dyžtak pokračováníčko ju?dobrou 🙂

2hanah
31. srp 2012

@tonicek2010 Já jsem ty bolesti taky mívala úplně pravidelně, ale zhruba za ten rok bez antikoncepce vymyzely, tak nevím, jestli to bylo po antikoncepci nějaký návrat těla zpět do ovulačního cyklu než se hormony ustálily a tělo si zase zvyklo na ovulku, tak to bolelo nebo to přešlo po tom, co se narodily děti a mám to teď uvnitř jinak. Ale uhnizďování si myslím, že je fakt brzo a hlavně, že se to nijak ani bolestivě neprojevuje, myslím, že o tom člověk neví.

lejka75
1. zář 2012

Ahojte my sa snazime asi pol roka o babatko.Tento mesiac mi lekar odsledoval ovulaciu tak sme sa podla toho aj riadili 🙂 som 27 den menstruacneho cyklu a snad prvy krat v zivote nemam bolesti prsnikov ani hlava ma neboli tak ma to trosku metie ked vsade pisu ze to je jeden z priznakov alebo ze by to bolo u mna teraz naopak a je to prave dokaze ze som tehotna?Test si chcem spravit az buduci tyzden ak by neprisla a dufam ze ani nepride 🙂Poradte mi prosim z vasich skusenosti dakujem.

tonicek2010
1. zář 2012

@2hanah Určitě jsi to měla po antikoncepci,když sem ji vysadila já,tak jsem měla taky problémy s nedostavením menst.atd. ale časem se to uklidní 🙂 já ji neberu 5 let.a bolesti pociťuju stejné,někdy víc i míń.Asi to nebude ono,spíš to byla OVU.píchalo mě v podbřišku celý den i na dotyk byl citlivý a dneska už moc ne,tak bude dneska šupky,dupky do pelíšku 🙂 snad 😉

baraz
1. zář 2012

@tonicek2010 já jsem bára 🙂 my se snažíme poprvé, žádné dětátko ještě nemáme .. dneska ráno bylo opět snaženíčko a uvidíme jak večer .. na druhou stgranu bych byla možná radši, kdyby to klaplo tak za měsíc. máme v říjnu svatbu a ráda bych se do šatů vešla v pohodě ..🙂

tonicek2010
1. zář 2012

@lejka75 Ahojky 🙂 víš,ono příznaky mít ani nemusíš,třeba i dýl.Už jsi to dostala?já jsem si třeba u prvního mimi dělala testík hned ten den co mi měla přijít menstruace a už byl mírně potitivní 😉 ono se říká,že máš ovulaci v půlce tvého cykllu ale může přijít dřív i dýl.Příklad : mě začala menstr. 18.8.2012 a ovulaci jsem měla nejspíš v čera protože mě píchalo v levém vaječníku a tlak v podbřišku,to si myslím že když si budeš sledovat že to kllapne 🙂 a mě tey vyšla 14dní po první menstruaci.Tím se řídím já.Takže první příznak těhu je,když ti vynechá menst. přeju hodně štěstíčka 😀

tonicek2010
1. zář 2012

@baraz těší mě 🙂 já jsem četla,že by to snažení nemělo být tolik.Spermie nejsou pak výkonější ale kdo ví.Jé gratuluju 🙂 já jsem se vdávala těhotná asi v 5 měsíci skoro 6.a vešla jsem se do šatů v pohodě.Jen já sem hubeňour tak sem ani neotekla.Ale zase si nemůžeš dát alkohol jestli ho piješ,mě to nevadilo páč já nepiju 😵

baraz
1. zář 2012

@tonicek2010 no já hubenour fakt nejsem :( ale alkoholu taky neholduju, tak mi to neva 🙂 🙂 my se snažíme z lásky, ne pro miminko ... takže mi to je fuk, kdy to vyjde .. ráda bych do vánoc, to nám stačí 🙂 jsem zvěavá, zda to jedné z nás tento měsíc vyjde 🙂

tonicek2010
1. zář 2012

@baraz Jasný 🙂 prostě je svadba lepší zatím bez mimíska v bříšku,líp si to užijete.Jaký máte termín svadby?a odkud jsi?já jsem na to počítání trošku úchylná 🙂 ale né moc.Třeba nám to vyjde na stejě 😉 kdy to máš dostat?já 15.9. držím palečky aby jsme se dočkali 😲

tarra27
2. zář 2012

zdravím holky, mě u prvního těhu vyšla druhá čárka asi 5 dní před termínem MS a u druhého asi dva dny....

moc byvh to na sobě nepoznala, jen jsem v obou případech měla strašnou chut na černé olivy a spráskla jsem celou lahvičku :D

tonicek2010
4. zář 2012

@tarra27 Ahojky,je to individuální 🙂 já jsem si test zkoušela udělat v den kdy jsem to měla dostat a už tam byla slabá čárka 🙂 druhý den o trošku víc.Teď čekám jestli to 2 mimi bude nebo ne 😲 mám dotaz: začali tě bolet prsa?a kdy?

tarra27
4. zář 2012

@tonicek2010 mě nebolely, mě spíš vyrostly...vracely jsme se z ciziny a já si na letišti chtěla koupit spodní prádlo a ty prodavačky na mě hleděly, jestli jsem normální, když neznám svoje číslo - vzala jsem klascké číslo, ale musela jsme vzít větší :D byla jsme z toho hotová....ale říkala jsem si, že jsme se tam cpali dobrotama, tak jsem asi celkově přibrala.... :D měla jsme plný prsa...pevnější...ale celkově nosím dost pevné podprsenky i v těhu i po porodu, nenosila jsem žádné kojící, protože jsem měla 85D a plné D :D a před otěhotněním 75 B-C....v porodnici mi prsa sesřičky chválily, prý mám sice hezká a pevná, ale na kojení to není dobré....no, i po porodu kostice a pevná výstuž....já jsme mělůa obavy i mám, baych neměla pak prsa u pupíku....je to vše o podprdách.....když máš kvalitní pevné, které Ti drží prsa pevně, tak pak nemáš vytahaný prsa....to jsem odbočila....ale že by mě nějak extra bolely, to ne....

tonicek2010
4. zář 2012

@tarra27 Tak to je román 🙂 ale dobré přirovnání 🙂 já tedy měla vždycky malinký prsa a v těhu byli jako dvojky 😉 po kojení opět prťaví ale co nadělám 😒 máš to trošku horší ale aspoň dáš něco do plavek 😀 já ne.Kdy jsis dělala tt?já mám ještě 11dní ale to je doba,myslíš že by byli čárky-čárka vidět třeba 6 nebo 10 den?

tarra27
4. zář 2012

já bych to zkusila tak dva dny před MS....
@tonicek2010

tonicek2010
4. zář 2012

@tarra27 děkuju,určitě budu nedočkavá tak to skusím nejspíš i dřív.

tarra27
4. zář 2012

@tonicek2010 podle mě se ti to dřív asi neobjeví, ale chápu tě 🙂 však uvidíš...

a já nevidím nevýhodu, když má někdo velký prsa, naopak...ale musí mít kvalitní podprdy....jinak se mu pak stane, že je bude mít po detech vytahaný.....

my ted čekáme druhé a při první jsme kojila do 8.měsíce a mám prsa pořád hezký.....ale jak jsme psala - kvalitní, pevný podprdy...pořádná výstuž a pevný košíky.....to je na celý život.....a podle mě i malý prsa můžou být nic moc, když má žena špatné podprsenky....proto holky, fakt doporučuji, na podprdách nešetřit, vrátí se vám to .)

tonicek2010
4. zář 2012

@tarra27 Já spíš i trochu závidim 🙂 je to blbí ale jo.Určitě podprsenka dělá sví,ne ta od vjetnamců.Já mám taky docela pěknou a dávám si na nich záležet.Já kojila 3,5 měsíce a bohužel 😉 testíky nakoupený takže hurá do boje 😀 no,geny jsou geny 😉

baraz
4. zář 2012

@tonicek2010 taky jsem zvědavá na testík 🙂 pořád nemůžu uvěřit tomu, že by to bylo tak jednoduché dělat děti a že by to vyšlo 🙂 🙂 proto jsem zvědavá - zda to umíme taky 😀 😀

tarra27
4. zář 2012

@tonicek2010 hlavně musí být pevná....a aby dobře seděla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru