• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se po vynechané menstruaci nejpozději objeví //?

23. dubna 2010 
Ahojky, je to už 32. DC a těhu test stále negativní. MS mám pravidelnou po 28 dnech,takže začínám být docela nervozní. Kdy nejpozděj (při případném těhu) se objeví na testu //? Mám nabídku na dobrou práci a kdyby mělo přijít mimi,budu ji muset odmítnout,takže netrpělivě každý den čekám buď MS nebo // :wink:
17. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lori,jestli to chceš vědět,dojdi si do nejbližší laborky na krev jako samoplátce...stojí to kolem 200 kč a budeš vědět.
Mohla jsi mít OVU později,proto test nic ještě neukázal
17. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lori-to-je-individualni.
me-test-ukazal-4dny-pred-vynechanim.A-kamaradce-az-14-dni-po-vynechani-ato-byla-na-iui-a-ovulace-byla-nacasovana.Takze-zadna-opozdena-ovulace.az-za-mesic-po-oplodneni-ji-to-ukazal-test
I-v-centru-tomu-nechteli-verit
17. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lori: jj, nejlepší je si zajít na krev ať máš jistotu
17. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná hned a možná nikdy, nebo cokoli mezi tím :wink:
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lori no řeším něco podobného kromě té práce teda :slight_smile: Jsem 31DC a pokud byla ovu tak jsem asi 16-17DPO,ale tt taky včera negativní.20-22DC jsem měla lehoulilinké špinění,že to skoro nebylo ani na intimču a od té doby si připadám jak počůraná mám mokro a bílý hlen krémové konzistence,tak nevím co se děje.Do laborky bych mohla,ale mám to daleko dělá tam moje mamka :sunglasses:

Tak držím palce at ti vyjde to co si více přeješ :wink:
17. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
laborku mám taky z ruky a navíc nechci zatím nic říkat manžovi,páč kdyby to náhodou bylo mimi tak bych mu to sdělila až za měsíc na jeho narozky :wink:
Taky mám lehké špinění-no ani ne špinění,spíš nepatrný výtok. Jak jsi psala že máš mokro a bílý hlen-tak tohle mi před chvílí popisovala kámoška,že to měla na začátku a konci těhu.
Zkusím počkat dva dny a test pak zopakovat. Byla bych šťastná za mimi ale pokud by to nevyšlo,tak bych s nadšením uvítala novou práci,takže ať tak či tak, uvítám co bude :slight_smile: Akorát jsem prostě nervozní že nevím na čem jsem-ani MS ani //,tak už mi hlavou běhá že mám snad nějaký zánět nebo něco :confounded:
No snad se už brzy dozvím jak na tom jsem :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a veruu111 až budeš vědět jak na tom jseš ty tak napiš sem nebo mě do IP :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lori no já měla to špíno jen toho 20-22DC ale ted zatím ticho čisto po pěšině :grinning: jojo dám vědět a ty určo taky :wink:
17. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se přidám, mám 42 DC a stále nic... :angry: Těhotenský test před týdnem negativní, včera taky negativní. Mám nafouklé břicho jak balón a taky asi nějaký výtok :unamused: Antikoncepci neberu od léta, mívala jsem MS tak 33 DC, začínám být celkem nervózní, co se děje, když test je negativní a MS nikde, mám i strach jít k dr., že mi najde nějaký problém :frowning2: Mátě některá podobnou zkušenost?
17. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byla u dr., těhotná nejsem, cystu dle utz prý nemám, tak po 5 letech jsem dostala injekci Agolutinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do 14 dnů bych to prý měla dostat. Dr. řekl, že to byla nějaká porucha cyklu. Jo, a za 14 dnů mám přijít na kontrolu, protože levý vaječník na utz byl špatně vidět, tak mám přijít po MS. Doufám, že to bude v pohodě, docela jsem byla z toho vybobkovaná, ale už jsem se uklidnila :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme jasno :slight_smile: 35.DC jsem to dostala,takže ze mě ta nervozita z nevědomosti opadla. Sice pořád nechápu čím to že se mi MS takhle opozdila,ale hlavně že dorazila. Takže hurá přípravy na novou práci,kde se začnu během léta rozkoukávat a do Vánoc nástup :grinning:
22. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se asi picnu!!!Přesně před měsícem jsem tady psala že mám vynechanou MS a pak jsem to dostala.No a dneska si říkám:"Ty bláho,vždyť já to mám zase opožděné" Udělám jen cvičně test a tam // !!!
23. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tvůj příspěvek