• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

17. října 2017 
@majka_3 Ahojte dnes som si spravila a bola tam jedna ciarka tak neviem ale asi zajdem ku lekar lebo dnes 5 den meska.Dakujem za odpovede dam vam vediet ahojte
13. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka.manakova ahoj, měla jsem to takhle předminulý cyklus, najednou se mi prodloužil z cca 30 dní na 42 :unamused: . Myslela jsem si, že jsem taky těhu, ale jelikož jsme ještě v té době používali kondom, tak jsem si říkala, že by to byla příliš velká náhoda, že by se protrhl a ještě zrovna v plodných dnech. Ale taky jsme zkusila test a samozřejmě nic. Nevím proč se mi to tak prodloužilo, byla jsem nachlazená a brala nějaký léky, tak možná tím. Ale každopádně být tebou tak bych test zkusila ještě za pár dní a když nic, tak buď čekat jestli se MS dostaví anebo jít k dr. na případnou vyvolávačku. Ale v hodně diskuzích jsem četla, že se někdy stává, že je ženská těhotná a na testu se jí nic hodně dlouho neukáže až třeba po pár týdnech. Takže pokud se snažíte - možná je to i tvůj případ. Přeju hodně štěstí :wink:
13. čer 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@usounek25 Dakujem krasne ano snazime sa o babetko ale zajtra pojdem k dr som zvedava co povie.Bola by som rada tej dobrej sprave no pockame .
13. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatka.manakova Třeba jsi opravdu těhu, nech se překvapit a když ne, tak to snad vyjde příští měsíc. Držím pěstičky :slight_smile:
13. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem krasne keby si mala pravdu dnes rano som spravila test a bola som sklamana tak neviem pockam do zajtra.dam vediet
13. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@all Ahoj žienky chcela by som poradit ked žena otehotnie a je od ovulacie 8 den,može žena pocitovat počas dna sem tam popichavanie v podbrušku na vaječniku?znamena to niečo?dakujem
13. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marzim ja som mala prestne tieto isté. a tiež som na tom presne ako ty, týždeň mi meškajú a oba testy mi ukázali negativ. Tak tiež čakám čo príde...
14. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlady Mě se u prvního ukázal pozitivní test až 9.den po zmeškání menzes, tak neztrácejte naději :slight_smile: U druhého už plašim 2 dny před menzes a jdu testovat :grinning:
14. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alll žienky poradite mi niekto?či je bežne v 1-2tyždni tehu mat popichavanie v podbrušku?mala to niektora z vas?dakujem
14. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky právě popíchává v podbřišku a mám citlivé bradavky díky tomu mám tucha na těhu :slight_smile:
14. čer 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as a kolko maš dni od ovulacie?ja sa bojim či to nieje niečo zle,ked mam to popichavanie.A je mi aj cez den akosi blbo.
14. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom Já Ti přesně nevim, ale mám tucha, že ovulka byla někdy kolem 3-5. června... :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as a to je myslim u nas jun?čiže 3.-5.6...........a tehu test si si nerobila?
14. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom Ještě ne, ale dneska jsem si koupila 3 balení Mamatestu 10kového :grinning: :grinning: :grinning: Tak budu testovat :grinning: Ano, máš pravdu, je to Jun :slight_smile: A tys měla ovulku kdy? My totiž sexovali do mě jen 1 den v měsíci (4.6.), takže přesně vim, kdy bylo počato (pokud bylo počato), tak by to pomálu snad mohlo být vidět i na testu, pokud nedojde mrška červená :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as ja tak ako ty:slight_smile:a ten mama test je najspolahlivejši?
14. čer 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom říkají to o něm, tak jim budu věřit. Ale je pravda, že co jsem měla minulý měsíc slabě pozitivní testy, tak nejmíň slabá čárka byla na mamatestu, ačkoliv byl necitlivější, a těhu jsem nebyla. Takže asi je spolehlivý :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as a ako je to s tou citlivostou....ked je citlivost 10 a 25 ktory ako ukaže a je lepši
14. čer 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom 10ka by měla být rozhodně citlivější, jak 25ka...měla by být pozitivní dřív... :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as aha dik som ani nevedela ako to funguje:slight_smile:a nieje to ešte skoro si robit test?
14. čer 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom Je, je ještě brzo :grinning: Ale já jsem děvče nedočkavé :grinning: U prvního jsem měla pozitivní test až 9. den po zpoždění :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as a kolko sa ma čakat od ovulacie aby si zistila vysledok ten pravy?
14. čer 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobom Správně by se mělo čekat, zda to dostaneš a optimální je tak týden po zpoždění...ale pochybuju, že to někdo vydrží :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla pozitivní těhotenský test 10nebo11DPO a to bylo 7dní před očekávanou MS. Byla to čárka, kterou jsem viděla, nemusela ji hledat, prostě sem se podívala a viděla. A dělala sem si test 20 nebo 25 citlivost. Takže já sem asi vyjímka, že se mi to tak brzo ukázalo. A sem těhotná. Takže testujte :o)
14. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem mela pozitivni test 10DPO. Bylo to po Silvestru a me bylo uz druhy den blbe, tak jsem si rekla, co kdyby no a ono jo :slight_smile: Byl to sice spis jen duch, ale den ode dne silnejsi a ted uz ten duch pekne kope :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobom ahoj, ja to mam dost intenzivne tento tyzden, som si musela dat v meste dole podprsenku, co ma prsia stipali a brusko ma pobolieva, mala by som byt 9 DPO. .ale nechcem este testovat...
@moncicak.as ja som mala ovulku 5. 6 tak budeme cakat spolu :wink:
14. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mykaellle Kdy budeš poprvé testovat? :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as rozmýšľam tak budúci týždeň v pondelok, a ty?
14. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mykaellle Že bych vydržela s tou kupou testů až do pondělka? :grinning: Já uvažovala o pátku, ale to bude ještě asi brzy...asi to nechám taky na pondělí ráno
14. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mykaellle Zkusim jen ze zvědavosti zítra ráno z ranní moči, a když bude negativní, počkám až do pondělka...tak že za mě takhle :slight_smile:
14. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as no každopádne daj vedieť, ako si dopadla :wink:
15. čer 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek