Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
5. zář 2016

A dvojčata 😀no by byl mazec radši si to nepredstavuji ale stát se může cokoliv 😂

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 Kdoví. Musím měřit dál a uvidím, jak se to bude vyvíjet. Když bych v tom po měsíci měření neměla moc jasno kvůli těm výkyvům, tak bych si asi koupila ten ovulační test.
No teda! Noční směna! To musíš být unavená! Tak si hezky odpočiň a vyspinkej se do růžova 🙂 Ať se ti něco hezkého zdá!🙂

petrysek181
5. zář 2016

@pulguita jasně ze jo uvidíš jak se to bude vyvíjet dál a pak budeme hledat příčiny nebo dělat zavery☺no unavená jak kdy momentálně me pořád někdo budí tak toho asi dneska moc nenaspim☺

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 Zatím počkám do neděle, jestli přijde menstruace. Myslím, že přijde. 😀 No a budu pokračovat v měření. Pochybuji, že by nepřišla, nebo že by se opozdila.
To se uvidí.
No to je pravda, že to musí být těžké spát po noční, když třeba na ulici dělají rámus. No snad sis alespoň trochu odpočinula.🙂
Měj se hezky! Papa🙂🙂

petrysek181
5. zář 2016

@pulguita určitě po menstruaci se ukáže kde byl ten zakopaný pes😀😀😀a budeš vědět na čem si😊ale po pravdě me to strašně zajímá jak to s tebou bude protože si to nedokážu vysvetlit😀moc nesmím protože nám dělají fasádu takže ramsau mám kolem oken až az😀pěkný den a měj se mooooc hezky

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 No kéž by se to po menstruaci nějak srovnalo. Jestli to tak bude lítat pořád, tak nevím. Možná by mi taky ty ovulační testy vyšly špatně. To by mě piclo 😀
I když jsem se taky dočetla o případech, kdy byly ženské těhotné i když naměřily nízkou teplotu.
Zas jedna věc je nízká teplota a druhá, že se tak mění. No uvidím, co naměřím zítra.🙂 Si připadám jak meteoroložka 😀
Je to napínavé jak guma od gaťí 😀
No hrome, tak když děláte fasádu, tak to musí být rambus. Klapky na oči a špunty do uší 😀
Papa🙂

petrysek181
5. zář 2016

@pulguita možná budeš patřit mezi ty co mají nízké predovulacni teploty třeba placnu 35,7 no a proto ti to ukazuje teď nějakých 36,7 ale taky 37 víš no máš to jak na horské dráze 😀jasně můžeš hlásit počasí protože tvoje teploty nelzou😀😀😀ja sem napnuta normálně s tebou ja si tento měsíc skusim oči testy abych věděla co a jak zatom pořád čekám kdy to vypukne ale ještě mám cas😀nějaký ten den😀sranda je ze teoreticky mám vše zmakle ale chlapa za oceanem😀😇😀

pulguita
5. zář 2016

Uvidíš, že až přijede, tak na tebe v tom říjnu hupne a bude to! 😀
A třeba to budou ty dvojčata! 😀
Teď jsem si vzpomněla na písničku, kterou nás učili ve škole v hodině angličtiny:

https://www.youtube.com/watch?v=rZl7gI47-pE


No snad se ti ten odkaz tady načte 😀
Pak po tom říjnu zase odjede? No to je blbé. Budu vám moc držet palečky, ať to v tom říjnu klapne. To by bylo fajn.🙂
Být tebou tak bych ho znásilnila ovulace neovulace, ať se ti tam ty potvůrky nasbírají do zásoby. A to by bylo, aby se alespoň jeden nezavrtal jak krtek 😀
Pak mi poreferuješ jak fungují ty ovulační testy. Já bych si asi koupila ten Clearblue. Vypadá věrohodně, ale například ten na zjištění těhotenství vždycky ukazuje 1-2 týdny (co jsem tak viděla). Což si myslím, že to je jasné že vždycky budeš tak 1-2 týdny těhotná....pokud máš pravidelný cyklus, tak v polovině ovuluješ a když ti do 2 týdnů nepřijde menstruace, tak jsi 1-2 týdny těhotná. Až jednou otěhotním, tak bych ho pak zkusila ještě později, jestli mi ukáže víc týdnů😀 😀 😀
Mi už asi hrabe...beztak mám zas zvýšenou teplotu 😀
Ber mě s rezervou😀

katyh84
5. zář 2016

@pulguita ne-e ten CB ukazuje i 3+ mám to osobně potvrzeno 😉

pulguita
5. zář 2016

@katyh84 Aha, tak to jsem nevěděla. Děkuji za informaci.
Já jsem tak daleko jsem zatím ještě nedošla 🙂

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 Poslušně hlásím, že jsem si teď aktivně měřila teplotu (vím, že to neplatí, ale nedá mi to) 😀
No a naměřila jsem zase těch 37,5 jako včera večer...
Tyto výkyvy jsou normální? Vím, že platí ty ranní hodnoty naměřené v klidu a po probuzení, ale je mi divné, že se o tolik liší. Jo a ty co sedí a neliší se jsou ty odpolední a večerní, a ty ranní jsou každý pes jiná ves. Tak nevím.
No nic...konec hlášení 🙂

petrysek181
5. zář 2016

@pulguita teda neblazni mi ta písnička normálně vehnala i slzicku pekna😀no jasně ze ho budu násilník i mimo ovulku uz teď mám jazyk na vestě z nedostatku😀ano koncem října mi zase odjede ale pořád mám ještě ten měsíc před sebou😊ty digi testy sou super a spolehlivé co se týče tehu ale ovulacni používám klasické papirkove ty to ukážou taky spolehlivě ja sem začínala jako totální neznalek a teď uz poznám kdy se blíží podle všeho co existuje😀😀😀sem četla pomalu celou dovolenou nějaké diskuze az sem z toho měla tehotenske priznaky😁😁😁mi normálně i narostlo břicho které sem následný měsíc schazovala dietkou😂😂😂stejně to mi holky máme těžký chlapi mají daleko lehčí život než mi😊ale zase nikdy nepoznají když je někdo kope do briska😊

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 To jsem ráda, že se Ti písnička líbila, ale nebreč a nesmutni...To uteče uvidíš...Budu se snažit tě rozptýlit teplotnímy výkyvy😀
No až přijde čas na ty ovo testy, tak asi zkusím ty digitální páč mi přijdou snadnější. To jich je jich v tom balení jako několik na víc dní? Asi je to blbá otázka, ale opravdu nevím jak to funguje...jestli se dělají každý den tak jak to měření teploty.
A jaké jsi cítila ty těhotenské příznaky? A kdy jsi je začala cítit? Hned na další den po styku, nebo za týden? Po menstruaci přešly? No já jsem v den styku pak cítila jako píchání ...tlaky (tak jsem si představovala jak tam ty potvůrky závodí a tlačí se 😀) No od dalšího dne jsem měla zvlášť citlivé čichové buňky. A to mi trvá do teď. Dnes v práci mi jeden spoluprácovník tak divně smrděl...nevím. 🙂 No a k večeru poslední dobou nemám hlad tak ani nevečeřím...přes den toho jim dost a když už třeba je čas na jídlo, tak než by mi kručelo v břichu, tak je mi nějak divně, ale ne úplně na zvracení. Tak nevím. Jo a občas mě bolí prsa...nějak se mi nezvětšují (kéž by! 😀) Ale připadá mi, že mám taky pořád nefouklé břicho.🙂
Snažím se udržet klid, protože si myslím, že to je má bujná fantazie...ale něco jako 3D 😀
Jinak v lednu, kdy jsme ještě používali ochranu mi taky narostlo břicho a měla jsem ho tak nafouknuté, že jsem si taky myslela, že jsem těhotná, ale nic moc příznaky jsem neměla (to byla má bujná fantazie v 2D 😀 )
No chlapy to mají určité lehčí, ale co neděláme🙂

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 Ale o těch mých "těhotenských" příznacích jsem raději doma ještě neřekla, aby se přítel nepolekal, a po příchodu menstruace bych byla k smíchu 😀
Kdyby mi náhodou ta menstruace nepřišla, tak nevím kolik těch dní mám počkat na ten test, ale stejně myslím, že přijde. 🙂

petrysek181
5. zář 2016

@pulguita tak to vezmem pěkně po poradku☺když sem byla opravdu těhotná tak kromě toho ze me bolela prsa ni nic jineho nebylo ale nějak vnitřně sem cítila ze těhotná sem před mladým sem o mi mi přišla ale byl to tajný potrat a zjistili to z krve na utz nebylo nic vidět ale to sem věděla ze je něco špatně šíleně me bolelo břicho no a teď sem si je namlouvala a to byly bolesti břicha nafoukle břicho nechutenství špatný spánek apod psychika dělá s člověkem divy a sami se mi spot díla menstruace asi o tři dny jinak ovu testy je jich víc v balení ja používám od dr Maxe je jich tam sedm a mají citlivost dvacet ty se nedělají z ranní moci ale během dne pozitivní je test který má stejné silný proužek nebo silnější než testovací pokud tomu tak je přijde ovulace myslím do jednoho nebo dvou dnů ty digitální tam se ukazuje šmajlik teplotu měr pořád ukáže ti ze ovulace proběhla právě tím nárůstem teplot třeba příklad z 36,6na37;1 jakmile teplota stoupne ovu se značí poslední den nízké teploty to co popisuje by klidně mohli být příznaky ale podle te teploty tomu moc nevěřím ale vše je nejisté hlavně ze začátku tehu test s vysokou citlivostí ti to může ukázat uz desátý den po oplodnění aspoň ducha ale taky to není pravidlem záleží kolik máš hcg v moci snad sem ti odpověděla na vše a sem ráda ze te tu mám a mám to s kým probirat😊

pulguita
5. zář 2016

@petrysek181 je to je mi líto, že jsi měla jeden potrat. Ta moje sestřenice taky měla potrat no a teď už má 6dětí. 🙂
Vím, že to musí být těžké, ale raději tak, než aby se narodilo moc nemocné, nebo by se to stalo ke konci těhotenství. To je mnohem horší. Já si to alespoň tak myslím.
Můj rozum mi říká, že nejsem těhotná. Opravdu by mě to překvapilo. Ale ty příznaky mě překvapují. Mám nafouknuté břicho, ale nepřibrala jsem jak v tom lednu. No uvidíme. Pokud by se mi ta menstruace zpozdila, tak bych si udělala ten test až potom. Stejně kdyby teď byl negativní, tak bych si dělala naděje na příští týden. Tak raději počkám na ten příští týden, jestli teda v tu neděli nebudu mít tu menstruaci.
Já jsem taky moc ráda, že tě tu mám. Moc děkuji za pomoc a trpělivost...pořád se na něco ptám 😀
My jsme nikomu neřekli, že se pustíme do hledání miminka, aby kdyby to nešlo tak rychle, tak ať nás (hlavně mě) znervózňuje, pokud by se pořád ptali.
Tak zatím dobrou noc🙂

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita to máš teda trpělivost ja bych asi s testy na nevydržela čekat a pořád bych skousela na tohle sem netrpeliva😀je lepší to neříkat protože si dokážu představit ty dotěrné otázky😀jen se ptej pokavad budu vědět rada ti poradím 😀ja začínám mít problém i s predmenstruacnim syndromem jakmile je po ovulaci tak ti začíná bolesti břicha špatná nálada břicho jako balón zkouším na to brát přírodní kapičky prý si u dobré tak doufám ze pokutou abych se pořád tak netrapila😀to pak sem v pohodě čtrnáct dní v měsíci a to je fakt na palici😀ráno dej vědět co ta tvoje ulitana teplota😀jestli uz si dala říct jinak pěkně ranko ja ještě dvě hodky v práci a konečně se budu těšit do postele ☺

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 🙂 Mám trpělivost, protože si myslím, že stejně příjde menstruace. Tak by mě naštvalo, kdyby to nic neukázalo. Myslím, že ten příští měsíc to asi tak taky udělám. Pokud by mi bylo úplně nějak špatně...zvracení atd. Tak bych si ho asi udělala dřív. No já před menstruací jsem taky "citlivá" a je snadné mě naštvat😀, jinak mi naskočí vyrážky a tak den dva před mám chuť na sladké a pak zas hned na slané. Břicho mě bolí až první den. Třeba minulý měsíc jsem celou sobotu měla bolesti břicha jak kdyby už přišla a nic, až pak přišla v tu neděli. Ale tak to moc nebývá. Většinou se třeba dívám, jestli přišla a nic, no a pak jdu na záchod a mám překvápko a vypadá to jakoby ten můj mozek jak vidí, že už to tu je, tak pak teprve spustí ty bolesti břicha. Ale jenom první den, pak už je to v pohodě...jen mám nafouknuté břicho a tak třeba i o 2kila navíc 🙂
No s dnešní teplotou jsem to vymňoukla! Já si ráno nařizuji několik budíku no a na jeden musím vstát z postele. No tak jsem ho vypla při tom jsem vstala z postele a pak jsem až měřila. O víkendu ten budík nepoužívám tak to je OK. No zítra ho nebudu pouštět. Takže dnes jsem naměřila 36.8
Ještě jsem se v noci zase pořád probouzela. Asi kvůli toho měření, protože se mi o tom zdálo. Jako že zaspím a nestihnu si to změřit. (no stejně jsem to dnes udělala blbě) No představ si, že jsem měla tak živé sny, že se mi v jednom tom snu zdálo, že jsem si tu teplotu měřila a usla jsem s tím teploměrem uvnitř. 😀No tak jsem se vzbudila a hmatala jsem po tom teploměru, kde jako je a on nikde. Tak jsem se jako trochu probrala a pak jsem sáhla pod polštář, kde ho mám vždy připravený a byl tam 😀 Tak jsem si řekla, že mi už fakt hrabe.😀
No právě nikomu zatím nic nechci říkat, až dokud neotěhotním. Mě by to znervózňovalo, pokud by se pořád někdo ptal Už? Ještě ne? No to vám to nějak trvá, no měli jste se do toho pustit dřív a takové ty řečičky.. Tak jsem ráda, že tě tu mám, protože jsi jediná, kdo to ví a s kým se o tom můžu bavit🙂
Tak snad tě dneska nechají vyspat, ať si odpočineš po té noční. Já jsem dneska tak mimo, že jsem přejela zastávku, kde normálně vystupuji. Se asi picnu😀 Ještě že ta další není moc daleko. Tak se měj moc hezky a dobrou! 🙂

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita 😀teda holka ty máš sny ja se prostě a tebou vždycky musím rechtat😀ale máš pravdu ja sem ze začátku měla něco podobného ja uz nemerim ve stejnou dobu mám vychytaneže teplota se nijak zvlášť nehýbe tak se nestresuj a na budika se vykasli změť když se vzbudis a nebo když se ti chce v noci na záchod tak zmer než vstane a je to mám strach aby te ve snech nehonilveliký teploměr a pak tě budu mít na svědomí 😁jasnacka ja sem raky rada ze tu mám spriznenou duši s kterou můžu všechno probirat😀buď rada ze te boli břicho až když se to spustí ja kolikrát hledám růžovou tabletu uz týden před a čekám od ní zachranu☺každá holt to máme jinak☺podle těch tvých meterologických čísel si myslím ze jestli dostaneš menstruaci teplota se bude držet kolem 36,1ale u tebe člověk nikdy neví co na me vybalis😀hele a jak se k tomu staví pritelnebo manžel ten můj když jsme se začali snažit nic mi neřek a šel na spermiogram sem málem spadla na zadek když to na me vybalil😀ale byla sem ráda ze se taky snaží co kdyby náhodou byl u něj problém našli mu trošku line jsi mrskytak dostal nějaké tabletky a to pak prý budou zavodnici😊aby z toho neprebehli konečnou stanici😀😀tak se drž a pěkný den😊

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 To teda mám sny 😀 Divoké sny Maxipsa Fíka 😀
No snad dnes v noci budu spát normálně🙂
No ale tak si člověk uvědomí, jak na to pořád myslím. I když se snažím nebýt nervózní a zachovat klid, tak to asi prožívám vnitřně a tak se to projevuje.🙂 Budu si to měřit ráno a večer pro "porovnání a zajímavost" Taky jsi zkoušela měřit ráno a večer? Máš taky takový rozdíl?
No můj přítel zatím k žádnému doktorovi nešel, ale jak jsme to začali plánovat, tak začal hledat na internetu co dělat aby byly "zdravé a kvalitní" spermie 😀 No tak si dal předsevzetí, že začne sportovat...ne že by byl buřtík, ale ať je ve formě. Sportovat je chodit na procházku a občas trochu běhat a dělat pár kliků doma😀 No chlapy...😀 Pak se uvidí jestli jsou ty jeho potvůrky lenochodi či co 🙂
A kolik je tvému příteli? I když si myslím, že stejně jak u ženských na věku moc nezáleží...protože můžou mít problémy jak mladí tak starší.
My jinak nekouříme ani nepijem a jíme celkem zdravě i když ten můj je dost sladká tetka 🙂 Já se snaží víc krotit a chodím do fitka, kde poctivě cvičím.
To s toho dnes taky moc nenaspala! Já taky spím přes týden málo...Mám kumšt spát těch 6 hodin. Musíme to polepšit 🙂
Pěkný den ti přeji🙂

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita ahojky no jasně ze sem zkoušela měřit ráno i večer aby mi náhodou něco neuteklo😀příteli je 39 let teda mu bude ještě za nějaký měsíc ale je celkem fit nekouří nepije a občas si i zasportuje ja se sportem malinko pokulhavam ale zase mám dost pohybu i v práci takže snad to trošku vyrovnam 😀nejsme žádný postavy máme oba tak akurat😀 pritel deti nema takze by to pro nej bylo prvni a meho syna si oblibil a na ho za vlastniho coz je upne super jak spolu vychazeji ja nemela moc štěstí na partneri az teď na stará kole na se mi povedlo😀😀😀ja sem ti napsala a pak sem šla ještě chrupat po noční se spí špatně sem každou chvíli vzhuru😁

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 No můj přítel má o 2roky míň než já. Když jsme se poznali tak jsem sportovala trochu víc a byla víc ve formě, pak jsem začala chodit míň, pak jsem zase přestala nebo chodila jen párkrát do měsíce. Tak jsem se minulý rok na sebe naštvala, protože jsem za ty roky příbrala, a začala jsem znova chodit tak do prosince, ale pak přes svátky nic, no a v lednu mě hrozně začala bolet hlava od plotýnek, tak jsem přestala chodit znova. No a pak mě ještě začala bolet záda, tak mi zakázali úplně všechno. Až tento měsíc mi povolili znovu chodit do fitka a pomalu posílit ty záda . Pořád mě ty záda bolí (mám strach jak to zvládnu s břichem až budu těhotná...No musím to zvládnou), ale už jsem na tom o něco líp. Já jsem se normálně nemohla zvednout z postele. Byla jsem jak stará babka 🙂 Abych se dostala z postele, tak jsem se musela otočit na bok, no a pak se skulit z postele dolů na nohy😀
Jinak ani on ani já děti nemáme. To máš fajn, že má tvůj přítel takový hezký vztah k tvému synovi. Buď ráda. Kéž by se vám to v tom říjnu povedlo! 😀 Neříkej na stará kolena! Dyť jsme ještě mladí a máme celý život před sebou.
Pořád máš noční směnu, nebo se ti to střídá? No pokud si třeba můžeš odpočinout a pospat trochu víc o víkendu, tak to je fajn. 🙂

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita jeee tak to jsme na tom stejně ja mám taky nález na plotynce a někdy me ty záda zlobí opravdu hodně ze se sotva hybu ja mám povoleno akorát plavání a kolo a posilování cviky na záda ale když sem posilovala tak sem se vládla po zemi jako vorvan a nemohla se zvednout😀😀plavat sem chodila v létě a to bylo fajn ale ti víš chtělo by to pravidelně ale to nějak nestíhám taky mám obavy jak budu tahat bříško ale to se vydrží ☺já dělám na tři směny a víkendy mám volné mám celkem v práci zodpovědnost a hlavně pracuju s lidma tak sem ráda ze o víkendu zalezu domu a odpocívám nebo trávím čas s rodinou domeček uz máme hotový tak je konec kraválu a bude klid😊je fajn ze si se tak zabejcila😊a dala si se do cvičení Ja se snažím si držet nějakou vahu ale v červenci sem vylitla o tři kila a nešlo to dolů tak sem najela na dietku a vypadá ze to zabralo s prvním dotykem sem přibrala 21kilo byla sem jak vagón a nemohla být bez sladkého tak si říkám ze když se povede budu si dávat pozor sice sem po porodu do půl roka měla dole 40kg ale taky mi bylo přes dvacet a ne ctyricitka na krku😁určitě nám to dopadne dobře a budeme spokojený ze se zadarilo tak se opatruj pa pa

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 no já kromě těch plotýnek mám šprajcnuté 2 obratle na páteři, tak proto jsem nemohla ani vstát z postele, ale snad se to pomalu zlepší...už vstávám normálně 🙂 Teď mě to cvičení chytlo. Já zas celý den sedím v práci na zadku, tak se tím pohybem odreaguji a kdybych něco shodila dolů, to by bylo fajn, ale moc to zatím nejde. Jen jsem dosáhla toho, že to nejde nahoru. Od toho ledna až do dubna jsem měla každý měsíc kilo nahoře...hrůza. Shodila jsem 2 a zbytek se mě drží. ☹ Než otěhotním, tak snad ještě něco shodím.
Teď jsem zas měřila tu teplotu...37,6 Tak jsem zvědavá...
Kdoví jaké budu mít ty hodnoty po menstruaci. Kéž bych v tom pak měla víc jasno, ať vím, kdy mám tu ovulaci. 😀
No jestli obě otěhotníme v tom říjnu, tak se picnu 😀 To by bylo fajn! 😀 No snad do té doby vychytám, kdy mám ty plodné dny. Taky se opatruj. Papa 🙂

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita čím je člověk starší tak to jde dolů hůř ja bych klidně dala ještě tak pět ale ta mrcha váha se mnou nechce spolupracovat😀to byla teplota teď večer? To by odpovídalo a ráno si měla 36;8 jo tak to už se dá říct ze je to normální před menstruaci ja v druhé fázi mám večer taky 37,6 a ráno tak 37;1 teda kdyby nám to vyšlo to by fakt byla pecka😀ale víš co jsme si říkali žádné upinani😀jenže stejně to ve me hloda😀z jakého si kraje třeba zjistíme te jsme kousek od sebe😀

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 To je pravda, dolů ty kila jde celkem těžko shodit. Já bych taky brala těch 5kg, ale budu ráda i za 2 ...je to fuška 🙂
No ta teplota je teď večer. Tak už abych se připravila na tu menstruaci a další měření 😀 Přes menstruaci se taky měří ta teplota? No je to blbá otázka, ale zas abych nebyla moc aktivní 😀 pak mám noční můry😀
Chce to klid a žádné upínání, platí! 🙂 Slezko! Ale žiji mimo ☹ Takže rodinu mám daleko A ty?
Jestli už jsi v práci tak ať se daří a snaž se moc nepracovat 😀 Nech si něco na čtvrtek a pátek 😀 Papa

petrysek181
6. zář 2016

@pulguita ne při menstruaci nemeris😀me tesla testy krásně ukázali ovulaci tak doufám ze to bude tak i v rijnu😀s téma milana je to šílený ale co se dá dělat každý nemůže mít ukázkovou figuru😀takže Slezsko no to si daleko ja bydlím 50km od Prahy pěkně se vyspi a ne ze zase budeš honit teplomer😁pa pa

pulguita
6. zář 2016

@petrysek181 Tak to se snad přes tu menstruaci v klidu vyspím 😀
Dnes jsem unavená, tak snad se nebudu budit a mít divoké sny😀
Tak jsem si říkala, jestli otěhotním dřív než zhubnu, nebo naopak...Teď fakt nevím co je snadnější 😀
No jsem dost daleko, protože tam mám celou rodinu, ale já bydlím mimo ČR! Jsem se špatně vyjádřila. Takže až se narodí nějaké to miminko, tak to bude síla. Hlavně až bude chodit do jeslí a onemocní...To jsem zvědavá koho splaším na hlídání...ani na to zatím nechci myslet. No nějak se to vyřeší. Možná překvapí přítelovi rodiče, ale nechám tomu volný průběh 😀 Tak pa pa a ať ti ta noční rychle uteče! 🙂

petrysek181
7. zář 2016

@pulguita jo tak ty ano nejsi v čechách 😀aha no tak to je docela škoda je to blbý když nemáš po ruce rodinu mi máme s našima domek každý máme svoje ale co se týče hlídání tak se na be muži spolehnout takže ja si mateřské moc něj žijí musim se smát jak už plánujeme a obě jsme zatím na suchu😀😀😀

pulguita
7. zář 2016

@petrysek181 No je to škoda, že je mám tak daleko, ale co se dá dělat. Nějak se to zvládne. Musí😀 Ale máš pravdu...hodně plánů a mimi zatím nikde 😀
Dnes jsem byla tak unavená, že si ani nepamatuji, co se mi zdálo 🙂
Ranní teplota stejná jak v pondělí 36,7
Tak snad jsi moc nepracovala, ještě zbývá čtvrtek a pátek 😀
To to fajn letí ten týden, za chvilku víkend 🙂 Tak si odpočiň a ať tě moc nebudí! Měj se moc hezky! 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru