Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
14. zář 2016

@pulguita máme dva dny ještě školení tak od rána se školu ne a odpo mála ne opravdu vyborna situace😥 určitě zatím to nech víkend si užijte a uvidíš třeba se to zrovna zadari a budeš mít po starostech😊

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu aha já myslela, že už ses objednala na termín, až se vrátí. A kdy se teda z té dovolené vrátí ? Tak kdoví co ti zítra testík ukáže. Budu držet palečky 🙂

pulguita
14. zář 2016

@petrysek181 No teda tak to ti nezávidím. To jsi celý den v trapu. Tak ať ti to rychle uběhne. Já mám v práci taky co 2 roky povinné školní (po pracovní době) je to 5 dní a je to síla, no ale nenaděláš nic.
No uvidíme, jak nám to půjde. Musím zachovat klid, jak jen to půjde a mít hodně trpělivosti, snad se zadaří a miminko přijde. 🙂

tornadolu
14. zář 2016

@pulguita nn nikdo tam není v pondělí tam zavolám uz by tam měl byt

tornadolu
14. zář 2016

Bude hodně blbi kdyz jdu dneska na noční a test si udělám az rano po 12?

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu víš, já jsem ještě nedošla tak daleko, abych dělala test, ale myslím, že tam jde o to aby se dělal z ranní moči, protože po těch několika hodinách spánku, se tam nasbírá ten hormon (pokud jsi těhotná). Přes den ...jak pijeme atd atd tak může být ta hladina o něco nižší. Takže ty v těch 12 ráno budeš vyspaná po nějakých třeba 6ti hodinách, tak si myslím, že to tak můžeš

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu ....udělat.
Nebo to nechat na víkend (pokud nepracuješ i o víkendu) No uvidíš..
To jsem zvědavá. Kéž bys měla štěstí 🙂

tornadolu
14. zář 2016

@pulguita no jdu v 18h do práce do 6h do rána to bude uha.no tak to bych mohla kolem 12h udělat testik.
@pulguita no já jsem taky zvědavá nejrafci bych šla teď udělat ale nechci byt zklamaná jak v patek

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu Tak raději zítra...jistota je jistota. Držím ti palečky🙂

tornadolu
14. zář 2016

@pulguita no snad na testu neco bude

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu pokud ne tak nezoufej. Uvidíš, co řekne doktor a krevní test. Snaž se zachovat klid, i když to čekání je těžké...

tornadolu
14. zář 2016

@pulguita právě dneska mě malinko bolelo bříško ale jen minimum.cítím se teď fajn Max trochu nafouklá jinak v poho.dělala jsem jablečný zavin a to těsto ne přišlo ze smrdí chlaoj hsem dala čichnout a on ne voní zlato a ja mě příde ze smdi a on neee v poho tak v poho

pulguita
14. zář 2016

@tornadolu Ja jsem taky mela minuly tyden nafouknute bricho, cítila pachy, nemela jsem chut k jidlu a dokonce mi bylo nevolno, no a nakonec mi prisla MS v sobotu 😖 Proto se tento tento měsíc budu snazit ty "příznaky" brát s rezervou. 🙂
Tak zkus zitra ten testík a uvidíš...

petrysek181
14. zář 2016

@pulguita zatím se držíme stejně z toho školení nic nevim😁😁😁tak pěkný zbytek dne

pulguita
14. zář 2016

@petrysek181 Já se ty školení taky snažím nějak přežít, jenomže nám třetí a pátý den dělají zkušební testy! Tak si představ 🙂
Tak ať ti to rychle uteče!
Zítra už je čtvrtek! Jupiiiii😀😀 😀

petrysek181
14. zář 2016

@pulguita jasně to se zvládne a zítra jdu naposled a v pátek mam volno 😊ja se jem modlim aby sem dostala menstruaci v terminu protože pak budu mít v říjnu víc šanci jestli se dostaví dřív tak si naprdim😀uz se těším na volno a hlavně ještě čtrnáct dní a mám miláčka doma😀

pulguita
14. zář 2016

@petrysek181 Jeeee tak ty se máš. Volno v pátek a dlouhý víkend 🙂 No vidíš jak to utíká, už jen 2 týdny a jste spolu....super! 🙂 A kdy ji máš dostat? No hlavně zachovat klid, nervozita nám nesvědčí. Dneska mě ten můj překvapil a hupnul na mě😀 Vůbec jsem to nečekala, tak jsem ráda, že i přes tu únavu se zvetil. Opravdu si toho cením. 🙂 Já jsem zrovna přišla z masáže domů celá dobitá 😀 Vypadá to, že ty moje obratle na páteři mají něco s artikulací, tak jsem zvědavá, jak s tím dopadnou. No prostě stárnu 😀

petrysek181
15. zář 2016

@pulguita ahojky třeba to tomu tvému chlapíci taky dojde ze bude muset přidat 😆naštěstí mi jsme v tomhle v pohodě přítel je fajn a snaží se maximálně aby to vyslo😊mám to dostat za šest dní tak doufám ze to vydrzi😀beru první měsíc ty kapky a musím říct ze predmenstruacni syndrom je pryč pomohli a spouste holek pomohl i k miminku tak si delam nadeje taky ja dbeska ještě jeden pekelný den od rána a pak uz huraaaaa volnoooooo😁hezky den

pulguita
15. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno, no já si myslím, že aniž bych mu něco řekla, tak mu to došlo😀 Jenomže nám to komplikuje ta naše pracovní doba. Tak jsem včera měla radost 🙂 Navíc říkal, že na dnešek bude taky připraven!😀 Tak jsem říkala, že bysme třeba dneska měli mít den odpočinek, protože jak tak čtu tak prý je to lepší obden, no ale jestli budeme mít chuť tak proč ne, že?😀 Horší bude kdybych i tak neotěhotněla, no ale na to zatím nechci moc myslet. Jediné co chci pozorovat tento měsíc je ta teplota a hlen. Těhotenských příznaků (pokud mi nebude nějak úplně špatně a budu zvracet) si taky nechci vůbec všímat. No a kdyby se mi zpozdila menstruace, tak si udělám test 3 dny po zpoždění nebo 5 kdyby vyšly negativní...No uvidíme.
Tobě budu moc držet palečky,uvidíš že menstruace přijde, jak má. Hlavně buď v klidu. Aspoň ti to rychle uteče....týden do menstruace a další než přijede tvůj miláček 😀 To máš za pár!😀
Tak ať ti to dneska rychle uběhne, ať už si můžeš užívat volna 😀
Krásný den ti přeji!🙂🙂🙂

petrysek181
15. zář 2016

@pulguita jde no vidíš jaký má zájem to máš jedno klidně každý den😀jasně na nějaké příznaky se vykradli když to má přijít tak to přijde akorát jak pises obličej si teploty a helen aby si přibližně věděla a uvidíš určitě to nějak dopadne a když ne další měsíc jedeme na novo😀

pulguita
15. zář 2016

@petrysek181 Tak jsem zvědavá s tou teplotot, jak ta Ovu vyjde. Podle té aplikace můj menstruační kalendář ukazuje, že zítra už začínaji plodné dny (slabší), od příštího úterý do pátku silnější,v sobotu by pak měla být ovu, no a pak mám ještě další 3 plodné dny po ovulaci. Tak jsem zvědavá jestli to bude sedět.Takže když mám mít ovu příští sobotu, tak by mi ta teplota měla v neděli stoupnout a ve středu před ovu bych se měla začít cítit jako slimák 😀 To jsem zvědavá 🙂
Je pravda, že pokud to tento měsíc nevyjde, tak máme další měsíc a další šanci. Musím říct, že mi to utíká celkem rychle...Za 2 týdny už budu mii měsíc měření za sebou!😀 No a pokud se tento měsíc nezadaří, tak mám co srovnávat 🙂

tornadolu
15. zář 2016

Dobre odpoledne tak jsem si dala testik a nic bilo😡

petrysek181
15. zář 2016

@pulguita no co ja sem vycetla tak vajíčko má životnost nějakých dvanáct hodin tudíž je lepší když na nej spermijky čekají frontu😀jakmile se objeví plodny hlen je asi čas protože v něm přežijí až pět dní když se trefila přímo do ovu tak je to super možná ještě den po ovulaci ale déle asi ne☺

pulguita
15. zář 2016

@tornadolu No tak uvidíš, co ti řekne lékař a jak ti vyjdou krevní testy. Snaž se do té doby zachovat klid

pulguita
15. zář 2016

@petrysek181 No právě, hlavně ať tam ty spermijky čekají a snad bude některá z nich dostatečně rychlá a vytrvalá, ať se to podaří.😀
Hlavně jsem zvědavá, jestli mi ta ovu vyjde tak jak značí ten kalendář, nebo jindy. No tento měsíc je první zkušební, kdy se teda budeme snažit na 100% Ten minulý jsme to bez ochrany dělali jen jednou, kdyby to náhodou vyšlo, tak bysme věděli z kterého toho styku to bylo, no ale nevyšlo to. 🙂 Tak tento měsíc pal to čert, snad to vyjde, i když nebudeme vědět přesně z kterého styku 😀

tornadolu
15. zář 2016

@pulguita uvidíme koupila jsem si ještě test lepší tak testovat budu az tak za týden myslim si ze je ještě brzo na testování.mozna to je tím jak beru ultogestan

pulguita
15. zář 2016

@tornadolu Aha no tak to zkus ještě za ten týden a uvidíš. Držím palečky 🙂

petrysek181
15. zář 2016

@pulguita máš upne jedno z kterého styku otehotnis hlavně ze to klapne😀me menstruaci kalendář ukazoval ovulaci jindy a samo sem se podle něj řídila až co sem začala měřit sem tomu přišla na kloub😁takže teď si to v kalendáři sama upravují kdyžtak písni z domova protože máme povoleno jít v šest jupiiiii😁😁😁

pulguita
15. zář 2016

@petrysek181 No právě tak to jsem zvědavá, jestli to tento měsíc klapne či ne. No prostě pořád budu měřit jak posedlá 😀
Jo tak ty dneska končíš v práci dřív? No ty se máš! Tak ty už máš vlastně víkend! Tak si ho hezky užij a odpočiň si po tom náročném týdnu. Měj se moc hezky! 🙂

petrysek181
15. zář 2016

@pulguita ano me uz začal víkend 😊takže ja si užívám volnicko jasně měr jak stekla ja to dělám taky a vyplácí se to😀ty si pořádně užij víkend a cinte se držím palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru