Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
21. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 🙂 Konečně středa 😀 No s tou prací je to blbé, protože tady je mateřská jen krátce a pak musím zpět. Moje rodina je daleko, a jsem zvědavá co pritelovi rodiče. Bydlí v jiném městě (sice ne moc daleko ale nemají auto), tak s nimi taky moc nepočítám. Tím že přítel má měsíc ranní a měsíc odpolední, tak to tak nějak taky budeme muset skloubit, ale jestli bude malé pořád nemocné, tak nevím nevím. No uvidíme jak to zvládneme...nějak se to musí vyřešit. To máš fajn,že máš doma babičku...to je k nezaplacení.
No uvidíme, jak nám to půjde tento nebo ten příští měsíc. Jsem zvědavá. Možná už ten příští měsíc nebudu tak netrpělivá...jen budu srovnávat teploty a doufat, že se zadaří, pokud by to tento měsíc neklaplo. Tak ti přeji krásnou středu, tak ať nám rychle uběhne 🙂
Dnes už vlastně začíná podzim! 🙂 Pěkný den!🙂🙂🙂

petrysek181
21. zář 2016

@pulguita ja uz sem doma hurá dneska v práci blazinec😊ja sem byla v klidu celkem čtyři měsíce co jsme se snažili pak sem se oto začala víc zajímat a zjistila sem ze jsme se snažili úplně v jiné době než jsme meli😊takže teď jsme připraveny se vším všudy ale uz sem celkem v klidu a nehrotim to nebo moc neresim😀mám nastudovano celkem hodně věci vím ze jsme udělali maximum a teďje to na přírodě 😀alespoň v tom říjnu 😀máš tohle hodně blbý nechápu jak můžete mít mateřskou takhle krátce ale aspoň máte jesle to tady už není a do skolky vezmou tak od tří let babicka kdyz je na blizku je to super a mozna manzelovo rodiče pomuzou aniž by vám teď něco řekli protože prarodiče sou z vnoucatek hodně na mekko 😀tak ja jdu užívat volné odpoledne a trošku se odpoutat od toho blázince v práci měj se pěkně 😀

pulguita
21. zář 2016

@petrysek181 No já už jedu taky z práce domů. Konečně! Ještě že už je zítra čtvrtek😀 No my jsme sice začali až tento měsíc ale nedá mi to nemyslet na to, jak to tento měsíc dopadne. Jsem fakt zvědavá. Jasně že si najednou stranu moc přeji, aby to vyšlo a na druhou mám strach, že to nevyjde, i když se zatím snažíme, kdy máme...No alespoň si to tak myslím🙂 Uvidíme.
No je to tu blbé a za jesle se platí nehorázné peníze, protože ví že prostě nemáš moc na výběr. Navíc tak malé miminka jsou hned na hromadě, protože tam přeskakuji bacily z jednoho na druhé. Tak třeba kolegyně v práci platily jesle ale měli mimča co týden doma, protože nemocné je tam nechcou. Uvidíme jak to bude s tím hlídáním...hlavně mi jde o to když onemocní a nebude moct do jeslí/školky. No nějak se to vyřeší.
Tak si odpočni a užij si to. Já až dojedu domů, tak letíme na veterinu s jedním našim zvěřákem.🙂 No prostě pořád se něco děje...ach jo!😀 Měj se moc hezky! Papa 😀

petrysek181
21. zář 2016

@pulguita jasně ono se to vždycky nejak vyřeší a dopadne to dobře uvidíš 😊ja vím člověk si říká nechám tomu volný průběh ono to nějak dopadne nebudí se tím zabývat ale stejně ten cervicek tam v té hlavě hloda co kdyby se to náhodou povedlo😀budeme na tom stejně ver mi ja ti taky nevydrzim nemyslet na to😆takže taky máte doma nějaký zverinec ja mám taky doma pejska a mám ho pomalu jako dítě je to můj rozmazleny miláček 😀s těma heslem a je to blbý a pak jsou ve stresu jak dětičky tak i maminky mladej šel do školky bylo mu necelých dva a půl roku a vidím to jako dnes on brečel ve školce a ja venku před dveřmi bylo to pro nás těžké období bez jsme si na to oba zvyklí ale vše se dá zvládnout a přežít tak a zítra už máme čtvrtek takže malý pátek tenhle týden mi utekl jako voda jen tak dál a za chvili si pojedu pro miláčka na letiště😊pěkný večer pa pa

pulguita
22. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno a hezký den přeji! Konečně čtvrtek! 😀 Mi taky utekl celkem rychle tento týden🙂 No snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde. Měla bych být v klidu, nemyslet na to a taky žádný stres, ale já pořád někde lítám, pořád se něco děje a já si připadám, že nestíhám 😀 No nejsou to moc optimální podmínky, ale budiž...co bude to bude🙂
No to co máme doma nevím jestli je to zvěřinec anebo přímo zoologická zahrada😀 Máme 2 králíky a 3 kočky.Ti králíci jsou moji miláčci, přítel je zas na kočky🙂 Takže včera a předvčerejškem jsme byli na veterině s jedním z mojich králíčků. V únoru mu bude 10 let tak už je to takový dědeček🙂 Ale je to moje miminko🙂 Vlastně s ním už tak 2 měsíce litam po veterině protože má taky oční zákal, je slepý a měl glaucoma. Tak mu musím pořád kapat do očí a mazat mu mastičku. Nakonec mu bouchlo do oka něco, aby ho jako umrtvili (to oko) protože v něm má vysoký tlak.No a od minulého víkendu přestal jíst, tak jsem s ním zas jela na veterinu, tam mu dělali rentgen a včera ultrazvuk a našli mu ledvinové kamínky. Tak mu zas musím dát víc léků a dokonce jsem mu musela jeden dnes ráno vpíchnout do nohy ☹ No hrůza! Chudáček. Takže v těchto podmínkách bych měla otěhotnět 😀 Tak si představ. No nějak se to musí zvládnout. Snad mu ty kamínky nějak vyplavou, ať ho nemusí operovat. Uvidíme. Tak Se omlouvám,protože jsem se rozepsala a vůbec nic to nemá společného s těhotenstvím...to jsem teda 🙂 Králíček se jmenuje Nano a ta druhá se jmenuje Berta a váží skoro 6kg!🙂 Nanýnek hodně zhubl měl skoro 3 a teď už má jen 2,5kg tak uvidím jak to půjde. No nic měj se moc moc hezky a ať ti to uteče. Zítra máš zase volno? To máš fajn🙂 pa pa

pulguita
22. zář 2016

@pulguita píšu z mobilu a teď jsem si všimla, že jsem napsala místo vpíchli do oka "bouchlo do oka"..No ten mobil.

petrysek181
22. zář 2016

@pulguita takže ty si králíci mamka😀to víš ze jo ja mám taky ráda zvířátka mi jsme měli doma vše kromě malého pejska vždycky jsme měli na zahradě vlčáka ale když i ten dožil tak jsme si pořídili domů pejska civavu jmenuje se Berny a je to takové moje mi mimo mám ho pořád za zadkem 😀práce to jak pořád něco resis a vyřizuje je dobrý nemáš tolik času přemýšlet nad otehotnenim😀zabrousil jsme do jiných vod ale te mi napadlo ze vlastně zítra už by ti měla teplota jít nahoru nebo až v neděli koukej to pořádně pojistit😀ja uz mám za sebou čtvrtek ještě zítra a mame za sebou další týden je fakt ze mi to teď utíká 😀pěkný sluneční den☺

pulguita
22. zář 2016

@petrysek181mi se ti pejsci moc líbí, jsou moc roztomilí! 🙂 No to máš teda pravdu, jsem králičí mamka😀 A za těchto podmínek to budu pořád😀 Dnes zas letíme na veterinu! A to jsem se chtěla dnes snažit páč jsem dnes ještě víc slimák než ty poslední 2dny.😀 Teplota zatím pořád nízká 36,3 poslední 3dny. Tak jsem zvědavá, kdy stoupne. Podle aplikace by měla být ovu v sobotu, tak by teplota měla stoupnout v neděli. No to jsem zvědavá🙂 Pokud bysme to dnes nezvládli tak snad to přes ten víkend pojistíme a kdoví jestli to klapne. Musím se smát jak si vzpomenu na to,kdy jsme se s přítelem začali bavit o tom kdy bysme asi tak začali a jak on navrhl, zajet si někde na víkend, aby to bylo takové jiné a speciální...🙂 Až jak jsme viděli případy různých párů, tak jsme si uvědomili, že tak lehké to nebude a že nemusíme zrovna ten víkend otěhotnět hned napoprvé, a taky nebudeme moct každý víkend někam jezdit 🙂 Tak uvidíme jak to ta příroda nakonec zařídí 🙂
Máš pravdu, utíká to a za týden už bude s tebou ten tvůj miláček🙂
Tak si poslední víkend hezky odpočiň a naber síly na ten příští víkend😀 Měj se moc hezky!🙂🙂🙂

tornadolu
22. zář 2016

Ahojky holky chtěla bych se optat jestli nemate některá zkušenosti s tim podpořit těhotenství ja beru kys.lis.a nic.jesli nejsou nějaký prášky v lékárně bez předpisů přede dekuji

petula1985
22. zář 2016

Ahojky, týden mam zpoždění. V pulce cyklu jsem dva dny spinila jen. Jsem nafouklá a prsa mam natekla a citlivá. Dva dny byla zvysena teplota 37. co myslite?

salenas
22. zář 2016

@tornadolu kup si vitamíny s inositolem 🙂

petrysek181
22. zář 2016

@petula1985 ahoj to vypadá docela nadějně ale teplota by se měla držet kolem37 stále zkoušela si test☺

petrysek181
22. zář 2016

@tornadolu ahoj vím ze existují různé vitamíny i čaje na podporu otehotneni ale přesně nevím ty názvy zkus se podívat na internetu☺

pulguita
23. zář 2016

@petula1985 Držím palečky ať teplota neklesne a vyjde ti to 🙂

pulguita
23. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno a krásný pátek!😀 Ať nám to dneska rychle uteče 😀 Teplota stále 36.3 a jsem ještě větší slimák než včera, tak to vypadá slibně, tak uvidíme co o víkendu a jestli se zadaří 😀 Měj se moc hezky! Pa pa🙂

petrysek181
23. zář 2016

@pulguita ahoooooj😊konečně tu máme pátek ja uz to mám za pár a tobe at to taky rychle utíká ☺takže víkend máš jasný to se bude zem otrasat😁me dneska končí menstruace a zítra zase najizdim na měření doufám ze mi tak ovulka vydrží mám ji mít přesně v sobotu 😀to by bylo fajn😀krásný víkend a pořádně si ho užij a odpocin si pa pa pa

pulguita
23. zář 2016

@petrysek181 Já dneska končím v 15:00 tak se už těším a počítám minuty😀 Sice ještě dneska musíme zase na rentgen a ultrazvuk na veterinu, ale pak už máme více času tak musíme ten víkend využít co se dá 😀 To jsem zvědavá🙂 A ještě zvědavější jestli se povede či ne 😀
A kdy přiletí tvůj přítel? Příští pátek nebo sobotu? No vidíš jak to rychle uteklo co?🙂 To zas bude u vás zemětřesení😀😀 Krásný a pohodový víkend Ti přeji🙂

petrysek181
23. zář 2016

@pulguita tak to uz si doma a uzivas volnicko přítel přiletí v sobotu ráno tak to kdyžtak budeme mít za pět minut dvanáct 😀tak krásný víkend a ne ze tvoříte celý dům 😁😁😁pa pa

pulguita
23. zář 2016

@petrysek181 Teď už jsem doma a to už i z té veteriny 🙂 Dům nezboříme...to by nám sousedé dali 😀 No to ten tvůj přiletí přesně načas!😀 To je fajn🙂 Neboj to vyjde, ale taky si dávejte pozor, ať nezboříte dům ..po tak dlouhé době je to dost možné 😀
Už jen týden a jste spolu!!! Super😀
Měj se moc hezky a pěkný víkend🙂

petrysek181
23. zář 2016

@pulguita no ono u nás to není tak jednoduché nejdřív se musíme zbavit mladého aby šel do školy a ještě zabavit psa protože nás chvíli nenechá o samote😀a pak se teprve můžeme věnovat sobe😀neboj nic tvořit nemůžeme když budujeme sotva by jsme to opravili uz by se mi nechtělo začínat znova 😀krásný víkend užij si ho v pohodě a ozvy se pa pa

pulguita
24. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno! 🙂 Aha no to je pravda. A jestli přijede v sobotu, tak mladý bude doma a ne ve škole. Tak snad to nějak vyřešíte, třeba aby šel vyvenčit pejska🙂 Tak aspoň budete mít chvilku pro sebe😀
Tak jsem měřila teplotu a dnes 36,5! Myslím, že ovu už je tady! Nějak cítím takovou slabou bolest na pravé i levé straně podbřišku...spíše na té pravé. Tak snad to dnes i zítra pojistíme, páč včera jsme to nakonec nedali ☹ Ach jo☹ Tak to zase tento měsíc vidím bledě a nedělám si naděje. ☹ No uvidíme. Naposledy jsme se snažili v úterý a nevím nevím jestli tam tak dlouho nějaký ten spermík čeká, aby se uchytil. No kdyby se uchytil, tak by to mohla být holčička, ale moc tomu už nevěřím. ☹ No za 2 týdny až přijde MS v tom budu mít jasno😀 Rozhodně si nebudu dělat žádný test předem. Dneska se mi zdálo, že jsem měla miminko (chlapečka) ale byl hrozně velký a tlustý až skoro obézní ...no ty sny jsou taky spíš jak noční můry😀 Za takových podmínek neotěhotním nikdy😀
Tak ti přeju krásnou sobotu a pokud možno sluníčkovou. 🙂 Tady je pod mrakem a celkem škaredě.
Měj se moc hezky!
Pa pa🙂

petrysek181
24. zář 2016

@pulguita ahojky no jestli tě bolí břicho tak by mohla dneska vyjít ale jasně budeš vědět až zítra podle teploty ta by měla být ještě vyšší tak dneska si to koukejte vynahradit ještě není nic ztraceno me třeba břicho bolelo dva dny před ovu a v den ovulace celkem nic😀ještě máš na to čas neboj není nic ztraceno😊tady je slunecny den a celkem krásně dělala sem podzimní truhlik na okno snažím se nějak zabavit aby mi ten čas rychleji utikal😀uz se to blíží a ja sem z toho návratu nějaká nervózní ani nevím proc😀no ta sobota bude zajímavá ale tak se snad povede vecer😀krásný víkend a měj se pěkně

pulguita
24. zář 2016

@petrysek181 No jsem zvědavá,jestli ta teplota stoupne ještě víš. No podle kalendáře mám ovu dnes, tak jsem z toho jelen😀 Ale taky je pravda, že minulý měsíc jsem jednou měla těch 37 tak jsem zvědavá tento měsíc. Taky už není takové horko tak se možná tak nahoru nevyšplhá🙂
Jeee no ty jsi dobrá, určitě bude krásný🙂 Já jsem jak to počasí tady ...nic se mi nechce dělat, když je tak zamračeno, ale musím uklidit ty klece těch mých králíčků...jsou velké, ale stejně je mám otevřené (ten co je nemocný je zavřený, ať má klid) a jsou volně ale z té místnosti moc nevylezají🙂
Krásný podzimní víkend!🙂

petrysek181
24. zář 2016

@pulguita no měla by takže aspoň uvidíš jak si na tom a který den ji přesně máš ikdyz každý měsíc to může být trošku jinak😀tady je krásně a mi máme od dvou akcí z práce tak na chvíli vyrazíme užij si odpočinek 😊

pulguita
25. zář 2016

@petrysek181 Nakonec včera vysvitlo sluníčko a tak jsem prala a uklízela. Když je hezky, tak se mi chce dělat víc věcí než když je škaredě.🙂 Pak jsme šli večer na jedno vystoupení. Dnes je taky hezky tak zas ještě peru, ale už tak víc odpočívám, možná ještě budu žehlit. Jinak dnes teplota 36,6 o stupeň víc. Tobě to taky stoupá tak postupně, nebo o víc? Ještě včera jsem měla ten hlen i dneska trochu taky.Ale dnes ne tolik jak ty předchozí dny. Tak nevím jestli ta ovu byla v pátek, sobotu nebo dnes...nebo že by ještě nepřišla? Ale zas mi stoupá ta teplota.Fakt nevím.😀 Tak ti přeji pohodovou neděli!🙂🙂🙂

petrysek181
25. zář 2016

@pulguita ahoj pradlenko ty ses do toho dneska nějak dala😆podle me ovulace ještě nebyla měla by teplota vylézt tak o tři stupně nahoru kolikátý den cyklu jsi?Jinak tady je dneska taky krásně tak sem ráno uklidnila co sem potřebovala a jelikož jdu večer na noční tak sem chrupla u televize😊vůbec se nedes že ještě ovulace neproběhla ja ji měla při cyklu 25dni az osmnáctý den ale díky tomu čaji se mi posunula přesně doprostřed cyklu

pulguita
25. zář 2016

@petrysek181 No já právě nevím jestli byla nebo ne...od středy do pátku teplota 36,3 a v sobotu 36,5 a dnes 36,6 Že by byla ovu v ten pátek? No jestli jo, tak by měla teplota jen stoupat,ne? Dnes je 16.den cyklu. Tak si myslím, že by to tak mohlo být🙂 Tady je taky krásně, proto jsem ještě pustila pračku. Jejda zase noční, ale ber to tak, že ti to alespoň rychle uteče a ani se nenadáš a bude tu sobota!😀

ladype
25. zář 2016

Ahoj holky, potřebuji poradit. Mám nepravidelnou MS, pokaždé to dostanu jinak. Už mám 10 dní zpoždění, ranní nevolnosti, bolesti v podbřišku jako kdybych to měla dostat a stále nic. Dneska jsem si dělala test a vyšel negativní, už by to mělo ukázat nebo ne? Mám si udělat třeba za týden znovu? Děkuji za jakékoli příspěvky.

ladype
25. zář 2016

Teplotu se drží kolem 37

petrysek181
25. zář 2016

@pulguita ahoj myslím si ze určité ještě nebyla teplota by měla vylézt tak na 36,9 uvidíš ty následující dny to je nemají hon na mys😀nikdy nevíš kdy se objevi😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru