Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
25. zář 2016

@ladype ahoj to máš velké zpoždění test by to měl ukázat ale jak pises že máš nepravidelný cyklus mohla si mít ovulku kdykoli tudíž i otěhotnět třeba v době kdy cekas menstruaci zkus ještě vydržet třeba tři dny a pokud bude test negativní skoč si raději k doktoru

ladype
25. zář 2016

Minulý měsíc jsem měla 19 zpoždění, vysadila jsem v červnu HA, první měsíc normálně pak to dlouhé zpoždění a teď čekám. Jenže jsem nikdy neměla ranní nevolnosti, to mi přijde divný.

pulguita
25. zář 2016

@petrysek181 Tak to jsem zvědavá, co naměřím tento týden. To teda jo, je to hon na myš🙂 A kdoví jestli nakonec otěhotním nebo ne. No uvidíme😀
Tak ať ti to v práci rychle uběhne! 🙂

pulguita
25. zář 2016

@ladype Já být tebou, tak bych šla k lékaři, a on ti určitě řekne co a jak. Držím palce!🙂

pulguita
26. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Tak už máš noční za sebou, tak se hezky vyspi a odpočiň si 🙂 Já teď jedu do práce, tak snad to pondělí rychle uteče😀 Jinak dnes teplota 36,8 ...takže stoupá No vypadá to, že ta ovu byla z pátku na sobotu. 🙂 Tak jsem zvědavá jestli z toho něco bude, nebo ne 😀 Tobě už zbývají jen 4dny!🙂 Tak se snaž odpočívat, ať si na tu sobotu odpočatá. Kéž by nám to oběma vyšlo! 😀 Krásný den ti přeji!🙂

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno ve spolek!😀 Už se ti to krátí! Ani se nenadáš a je tu sobota🙂 Já už se taky těším na víkend🙂 Tak přeji krásný den! Měj se hezky!🙂

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita ahojky no já sem tu ocela na vaskach jestli do te soboty vydržím včera sem začala malinko slimacit😀a pobolivalo me břicho Tak mám takový pocit ze to prosvihnu ale uvidím teď mám i teploty nějaký chaotický asi nejspíš to bude to noční jaka teplota byla pred tou teplotou 36,8 jestli 36,5 tak ten den byla ovulka protože tito poškodilo o tři stupinky☺tady je krásně nádherný podzim v čechách je zítra svátek a mi jde ne stejně makat ale bude tam pohoda jde nás pár 😀písní co a jak a me drž paleckyvcera osmý den cyklu masem měla teplotu 37 což snad není ani možný ráno když sem přišla z práce tak mi to nedalo a 36,7 a pak když sem se vzbudila 36,9 včera sem začala dělat ovu testy tak se snad budu řídit podle nich ☺

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 Neboj vydržíš to do té soboty. I kdyby byla ovu v pátek, tak to možná ještě může vyjít. Možná tou noční a tím, že jsi nervózní, tak ti tak ty teploty skáčou. Já jsem byla slimák tak od úterý až do soboty. Je divné, že máš tak vysoké teploty a to jsi po MS, tak by měly být nízké,ne? Měla bys měřit jen po vyspání, já už odpoledne a večer neměřím. Jen ráno vždy ve stejnou dobu, blbé je, že někdy nespím těch 6hodin ale co. No uvidíš, co ty ovu testy, ale snaž se zachovat klid, i když vím, že je to těžké. Jak to že zítra pracuješ, když je státní svátek?Hned bych si ho za tebe vzala😀 Tady budeme mít volno 12.10.:-)
Jinak myslím, že moje ovu byla v pátek protože do pátku jsem měla nízké teploty (NE 36,4; PO 36,4; ÚT 36,3; ST 36,3; ČT 36,3; PÁ 36,3) tak to bylo 6 nízkých teplot a od soboty stoupaly SO 36,5; NE 36,6; PO 36,8; ÚT 36,7
Proto myslím, že ovu byla v pátek. Nevím nevím jestli se udržela nějaká spermijka z úterý. Nebo kdoví kdy ovu začala, tak nevím jestli to víkendové snažení mohlo být k něčemu. Škoda, asi jsme to tento měsíc nakonec propásli 🙂 Co se dá dělat, snad to vychytame příští měsíc😀

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita ja mám takovou radost přítel mi napsal ze uz nepouští zpátky takže huraaa teď se můžeme snažit naplno a je mi jedno jestli to vydržím do soboty nebo ne budu ho mít doma😀😀😀takže máme času dost sem fakt šťastná u tebe to opravdu vypadá na pátek teploty zapisují po vyslání ani při noční se mi to nestalo ze by mi takhle vylitli je možné ze uz sem ovulku měla i to se stává mám kratší cykly takže osmý den by nebyl tak výjimečný 😊uvidím co bude dál ty se drž určitě se třeba nějaká chytila jen je mi divné ze ti leze teplota nahoru po skupinkách ale i to je možné krásný den☺

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 No tak to teda blahopřeji! 🙂 Nakonec jestli v tu sobotu nezboříte dům, tak si rozhodíš ty krásné kamínky u vchodu😀 No vidíš, tak buď klidná, určitě to půjde v pohodě a teď bez takového časového nátlaku...bude to fajn uvidíš!🙂 Možná ti tak lítají ze stresu a nevyspání. Uvidíš, že až dojede tak se ti to všechno urovná. No moje ovu byla určitě v pátek. Kéž by se něco uchytilo.. uvidím. Stoupá po stupínku, ale jen aby nespadla...zatím tak ještě nějaká naděje je🙂
Krásný den přeji! Tady hezky svítí sluníčko...je krásně.😀 Už ti zbývají jen 3 dny😀

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita určitě nějak to dopadne nám obema😀pro me to znamená ze clostilbegyt začnu brát uz od října a na gynekologii budu vysvětlovat ze přítele uz mám doma tak sem místo v lednu začala brát uz v říjnu když to nevyjde teď tak příště určitě máme ještě čas a hlavně budeme v klidu pěkný den ja em dneska spala hodně málo a už sem neusnula z těch nových informací tak bude dnes noční náročnější pěkný zbytek dne a opatruj se😀

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 Myslíš, že bez toho by to samo nešlo? Teď po měření teploty a s ovu testy? To jsou nějaké hormony? Neznám je. No uvidíš co ti řeknou. Hlavně musíš odpočivat, to je taky důležité. Mělo by to být naše předsevzetí na říjen!😀 Já taky spím málo a stresuju se. Zítra mi operujou toho králíčka tak mám strach. Takže další týden litame po veterině. Aspoň tak nemyslím na to jestli jsem těhotná 😀 Tak zkuste ještě spát než půjdeš do práce! Hezky den!🙂

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita no možná by to šlo a možná taky ne tito tabletky sem brala o u syna ale to sem otehotnela hned první měsíc no a teď to nějak pokulhává takže budí brát dvojitého dávku ano jsou to hormony a co sem tak četla tak je bere spousta holek uvidím za to nic nedám 😀jejda takže kralička nakonec budou operovat?neboj dobře to dopadne a bude v pohodě ja se taky dost stresuju hlavně v práci mám pod sebou třicet lidí takže nervy neustále na pochodu ikdyz bývalo to horsi😀nechám se překvapit jsme domluvený ze budeme zkoušet do devetatriceti a když to nevyjde dál se snažit nebudeme a zůstaneme jen u syna ikdyz mi to hloda protože nechci aby byl přítel bez potomka tak uvidime😀

tornadolu
27. zář 2016

Děvčata uz jde týden po vyvolavačce a stále MS nikde není to divný?

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 Jenomže, když si říkala, že že začátku jste se možná netrefili do ovulace, tak možná teď by to vyšlo. No uvidíš.
Ano budou mu operovat ty ledvinové kamínky tak snad to zvládne, už je to dědeček...má skoro 10 let🙂 No snad to zvládne🙂 S tou práci je to všude těžké, ale nic nenaděláme. Uvidíš že otěhotníš. Ještě jsme mladé!🙂 Musíme být pozitivní. Moje to bude první a to mám tvé roky, tak v klidu. Tady lidé mívají děti později tak to na mě tak netlačí jak v ČR, kde se začíná hrozně brzo a po třiceti už jsi stařenka...ale vůbec si to člověk tak nemá brát. Uvidíš že se nám to podaří🙂

petrysek181
27. zář 2016

@tornadolu to už je divný nezkousela si test?

tornadolu
27. zář 2016

@petrysek181 prave ze nezkoušela včera me bolelo bříško jak kdyby mela dojit hlavně v levo pod pupikem ale nic jen bili hlen.

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita jasně ze jsme mladé at si každý říká co chce akorát ten produktivní věk se nám malinko krati😁😁me to teď nechává celkem v klidu uz nebudí plasit jako před tím ja si myslím ze dřív nebo později to vyjde oběma a budeme tu spolu řešit tehotenske zalezitosti😁ja uz nespal a tak sem potěšila šaty co sem si objednala do tanečních protože sukně ve tvaru vazy to vážně ke me moc nejde😀😀tak sem to trošku zarovnala a dopadlo to dobře mladej řek ze sem kočka a ze se tam za mě stydět nebude😁😁😁neboj usak to zvládne a zase bude cipera ☺

petrysek181
27. zář 2016

@pulguita snad to po me precteš telefon si tam hází slovíčka která se mu hodí a pak je z toho docela blbost😇

pulguita
27. zář 2016

@petrysek181 uvidíš, že nám to vyjde🙂 Můj synovec půjde letos taky do tanečních...to byly časy!😀
Ušáka už jsme nechali na veterině, tak snad to zvládne🙂
Tak moc nepracuj, když tam je zítra ten svátek😀 Ať ti to rychle uběhne!🙂

petrysek181
27. zář 2016

@tornadolu tak ja bych asi neváhala a zkusila bych test☺

pulguita
28. zář 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Přeji krásnou středu! Teď už to máš za pár😀 Já jsem zvědavá jak dnes půjde ta operace toho mého ušáka, no snad to zvládne. Ani se mi nechce do práce, tak snad mi to rychle uteče. Jinak teplota se drží na 36,7 tak doufám, že neklesne😀 No uvidíme... Snažím se na to moc nemyslet, ať pak nejsem zklamaná. 🙂 Spíš si myslím, že z toho nic nebude. Těhotenské příznaky raději taky nepozoruji a po pravdě řečeno...je mi fajn...normálně😀
Tak krásnou středu a vyspi se! Já jsem dnes spala 6,5 hodin! Můj rekord😀 pa pa

petrysek181
28. zář 2016

@pulguita ahojky ja dneška taky rekord šest hodin v kuse😀sem tenhle měsíc nejaka vadna asi😀teplota stale36,9 ale ovulka jeste nebyla tak ti nevim😀ja vím ze nad usakem přemýšlím ale neboj dobře to dopadne a bude to v pohodě ☺hele vůbec se nelam nějakými příznaky nebo se z toho zblaznis😁buď v pohodě a myslí na to jenom malinko ☺ja sem dneska zůstala ještě v posteli a lenosim kdy se mi to povede☺dej vědět jak je na tom usak a kdy ty máš termín menstruace za týden?

pulguita
28. zář 2016

@petrysek181 Tak to je super...6hodin v kuse, jen aby nám to tak vydrželo pořád spát alespoň těch 6hodin🙂 Minulý měsíc jsi měla nižší teplotu?Abys nakonec nebyla těhotná z toho července!😀
Jinak ušáka mají operovat teď odpoledne. Právě před chvilkou mi volali, že výsledky z krve jsou OK, takže ho budou operovat. Tak snad to zvládne🙂
Jinak menstruace má přijít v sobotu 8.10. Tak jsem zvědavá🙂 Někdy mi přichází o den dřív...později ne, tak pokud se nedostaví, tak znervózním😀 Ale nedělám si moc iluze, i když kdyby to klaplo, tak bych byla ráda🙂 S přítelem si dělám srandu a říkám mu , že to budou dvojčata a nafukuju ještě víc bricho😀 pak zas říkám...už kopou...nebo že bych si měla připravit kufřík do porodnice😀 Ale taky jsme se smáli, a říkali si, že by to chtělo natočit na video naše tváře,pokud by se potvrdilo těhotenství a ještě k tomu dvojčata!😀 Máme strach jak zvládnem jedno a dvě najednou by nám dali zabrat, no ale vždycky se všechno nějak nakonec zvládne. Nebudem předbíhat, nemá to cenu🙂

pulguita
28. zář 2016

@petrysek181 Tak mi teď volali a ušák má po operaci a zatím je ok. Uvidíme jak se probudí z anestezie a jestli začne jíst a fungovat jak by měl. Kéž by! Tak zatím papa 🙂

petrysek181
28. zář 2016

@pulguita ahojky tak těhotná rozhodně nejsem to vím teda na tuty😀😀 ale je to divné vid no uvidíme co z toho bude možná em tak nervózní a natesena z příjezdu ze mi z toho lítá teplota😀😀😀to je super ze mrnousek ma po operaci a je v pohodě ☺no dvojčata to by byl nářez ale zase by si to měla vše najednou😀jestli začnu s tabletkama tak mám na ně sanci😁ja mám termín 14.10 tak uvidíme jak dopadneme ja ještě dvakrát do práce a je to už se na to moc tesim😀zatím pa pa a měj se pěkně

pulguita
28. zář 2016

@petrysek181 No já si myslím, že ti to tak lítá protože si nervózní z toho příjezdu a třeba i z únavy. No však uvidíš příští týden,jak už budeš klidnější a vše bude více či méně v normálu. No a jestli budeš mít ten týden tu dovolenou, tak budeš úplně v pohodě🙂
No já teď letím na veterinu se za ním podívat a taky promluvit si s veterinářkou. Tak snad bude probuzený a při smyslech...uvidím🙂
No dvojčata by byly fajn z toho důvodu...že už by to bylo vše za jedno😀 No uvidíme. To jsem zvědavá jak nakonec dopadnem😀
Zatím pa pa a měj se hezky!🙂

petrysek181
28. zář 2016

@pulguita jasně nějak dopadnout musíme 😁držím palce s kralickem a ty se taky opatruj a moc se nestresuj hlavně pohodu a ono to vše přijde ve správný cas😀měj se pěkně a pěkný zbytek večera pa pa

pulguita
28. zář 2016

@petrysek181 Tak to moje králíčí miminko už bylo vzhůru, ale ještě byl takový ospalý a grogy po té anestezii. Dali mu najít takovou kaši a ta mu jela, tak to je dobré. Stejně si ho tam nechali do zítřka, protože musí ještě začít čurat a kakat, aby jako všechny orgány fungovaly jak mají. Tak snad jo. Ledvinový kamínek mi dali na památku🙂
Tak snad už to bude vše ok a v klidu, no ale aspoň mi to rychle uteklo a myslím jen občas na to těhotenství😀
Nic letím do hajan, ať spím těch 6hodin🙂 pa pa po pozítří ho tu máš!😀

petrysek181
29. zář 2016

@pulguita ahoj a dobré ranko ja mám za sebou šílenou noční tak sem ráda ze uz je po ní dneska jdu jen na čtyři hodiny a pak mi začíná dovolená na kterou se strašně těším teď jedu nakoupit abych zítra nikam nemusela a budu si užívat klidecek😀no a v sobotu ráno pro z laticko na letiště to je super ze usak se tak dává dohromady tak ještě mi a je to v cajku 😁břicho cítím každým dnem tak vím ze ovulka bude co nevidět ovu testy taky neg tak když to vydrží do zítra mám vyhrano😁přeju pěkný den at ti to utíká a hlavně blíží se vikendik😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru