• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

4. prosince 2016 
@luciikhol Děkuju moc :slight_smile: A co vy, neplánujete svatbičku?
24. říj ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna No přítel mi řekl, že na dítě už čas je ale na svtabu se ještě necítí :( (má z minulosti nějaké finanční komplikace) takže by to ani nebylo rozumný. Ale když by bylo nejdřív mimi a pak až svatba vůbec by mi to nevadilo. I když jsem to chtěla naopak, nejdřív svatba a pak dítě.. a vy už máte děti nebo taky teprve plánujete?
24. říj ve 12:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak se pridavam k vam s cekanim na test. MS ma dorazit 30.nebo 31. Jinak jsem v breznu otehotnel, ale bohuzel mimodelozne a prisla jsem o vejcovod. Snazit jsme se zacali ted v srpnu. Uz bych si prala pozitivni test :frowning2:
24. říj ve 13:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mam třeba zkušenost, moje dvojče ségra tak loni o Vánocích přestala brát HA a snaží se o mimi a zatím jí to s manželem moc nejde :( tak snad já v tomto budu lepší a předběhnu jí :slight_smile:
To čekání na MS je strašně dlooooouhý což :slight_smile:
24. říj ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Tak to je asi rozumný. Svatba může přijít kdykoliv, ale mimi asi nepočká, čas letí jako blázen.. Tak třeba se té své vysněné svatby jednou dočkáš a bude určitě o to krásnější :slight_smile: My jsme se nejdřív vzali a teď plánujeme mimi. Děti ještě žádné nemáme. Takže u nás to v podstatě jde pěkně popořádku.. Teď do toho ještě začínáme stavět baráček... Ono celkově to jde nějak rychle. Teď to budou akorát dva roky, co jsme se s manželem dali dohromady, o rok později jsme se zasnoubili, teď v létě vzali a už bysme chtěli mimi a ještě ten barák. Nooo, ale zase když si vezmu, jak jsem si tohle vždycky přála a jak dlouho jsem na to všechno musela čekat.. fakt to stojí za to!!! Předtím jsem měla štěstí jen na samý blbečky, co nechtěli ani svatbu ani děti a furt bylo na všechno dost času nebo nebyly peníze.. Rozhodla jsem se, že čekat prostě nemá cenu. A i když nevím, z čeho teď postavíme a nevím z čeho budeme živí jestli přijde to mimi, vím, že to zvládneme, protože to oba chceme a strašně se na všechno to naše společné těšíme :slight_smile:
24. říj ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@raduzemlejna - jé tak to je krásný, to ti přeju. Já si taky přeju krásnou svatbu, domeček a mimi. každá holka to má asi stejný ty sny, jen já jsem ještě před pár měsíci říkala že mimi vážně nikdy nechci, to samé přítel a nakonec to přišlo samo že oba mimi chceme.
Ještě když víš že máš muže který tě podrží a pomůže tak je to bezva a nemusíš se tolik bát že by se vám stalo něco špatnýho. :slight_smile:
24. říj ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol vydrž, ještě není nic ztraceno. Já jsem minulý měsíc měla hodně nafouknuté břicho a taky mě to trochu zmátlo. Nakonec jsem testovala v den očekávané MS no a při čekání na výsledek testu jsem začala špinit, no a pak se rozjela naplno a test negativní:grinning: Pak už jsem netestovala protože si měřim bazalni teplotu a ta mi spadla, takže nic. No a teď už jsem po ovu a čekám ... Takže jsem se zařekla, že si nebudu všímat příznaku a testovat budu po vynechani (jestli bude) Takže drž se a hlavně plno trpělivosti protože tohle je loterie:slight_smile:
24. říj ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita - Jéé tak to mě mrzí, že byl negativní.. Jj vydržím, chci se hodit do klidu, ono spíš jde i o to, že jsem sama doma teď když je přítel v zahraničí a nemam si s kym popovídat protože kamáradka mi stále říká totéž "VYDRŽ NEDOČKAVČE" takže nic jiného nezbývá :slight_smile:
24. říj ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita co jsem cetla tak my dve bychom to mely mit priblizne nastejno ten cyklus:wink:
24. říj ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 Držím ti palečky, ať to vyjde. Mi má přijít MS 5.11. , tak jsem taky zvědavá. Snad nám všem dopřeje štěstí a zadaří se už tento měsíc:slight_smile: No a když ne tento tak příští...musíme se snažit zachovat chladnou hlavu i když to je složitější než otěhotnět:slight_smile:
24. říj ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 @pulguita @raduzemlejna - aspoň bychom měli krásný dárky k Vánocům kdyby nám to vyšlo :slight_smile:
24. říj ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 No to je pravda...jsme na tom skoro stejně:slight_smile: Já se budu snažit tyto 2týdny vydržet a moc se nepozorovat, ať si zase nemyslím, že jsem těhotná. :slight_smile: Tak jsem zvědavá jestli se to povede:slight_smile: Ty se taky drž! :slight_smile:
24. říj ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita no ja kdyztak az prespristi no....jsem z toho takova nesva protoze mam sanci ob mesic a jeste mam ted docela dlouhe cykly....ale verim ze tobe se ted zadarilo:wink: a co jeste muzu doporucit tak chce to polevit v praci a hlavne moc nestresovat se...zazila jsem si svy:confused:
24. říj ve 14:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No člověk i když nechce, ale pořád v koutku duše tajně doufá, že to tento měsíc vyjde, a tak je to pořád dokola.:slight_smile: Až se nám jednou zadaří, tak zas budeme testovat, páč tomu nebudeme věřit, že se konečně zadařilo.:slight_smile: To je pravda, pokud se nám zadaří, tak budeme mít krásného ježíška:slight_smile: A mě by to vyšlo, že by to byl/la ráček jako já :slight_smile: Tak jsem zvědavá:slight_smile:
24. říj ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol no to by byl uzasny darek:blush:akorat nevim jestli bych to vydrzela nerict tak dlouho...priteli urcite nevydrzel a rodinu bych musela vydrzet...jsem uz jak blazen chodim po obchodech a vzdycky zabloudim jakoby naaaahodou do detskeho...to same s oblecenim to kdyz zkousim tak si nevedomky predstavuju jak mi to bude sedet s briskem:joy:no uz jsem zrala na Chocholouska:joy:
24. říj ve 14:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 No já mám právě nervy v práci a pořád se honim, takže vím, že to mám složité abych byla v klidu, ale co ... Za zkoušku to stojí. Dříve nebo později se nai to povede uvidíš! :slight_smile: Nesmíme myslet na ty negativní věci...jen na ty pozitivní a snad to tak přivoláme :slight_smile:
24. říj ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucije11 No příteli to řeknu hned. Ten minulý měsíc jsme šli spolu koupit test a spolu jsme louskali návod a čekali na výsledek.:slight_smile: Rodina ani přátelé nic neví, a až tak do 3tiho měsíce (pokud mě neprozradi břicho) nechci nic říkat:slight_smile: Ja se taky ráda dívám na miminkovske věci...je toho tolik a tak krásné, no ale zatím musím počkat:slight_smile:
24. říj ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 - tak já mam zatím jen vybraný kočárek ale jinak do obchodů zatím nechodím :D to je dobrý no, já bych samozřejmě přítelovi řekla všechno i to že mam pozitivní test ale u rodiny bych asi chvíli počkala než by se to potvrdilo ....
Myslím si že to máme všechny dobře naplánovaný :D
24. říj ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol no, ale zase by bylo krasne kdyby to opravdu vyslo na ty vanoce jako darek pozitivni test a nebo uz fotka z ultrazvuku...akorat ja jsem mizerny lhar a taky na me jde vsechno hned poznat:joy:hlavne mam tendence se pak culit jak mesicek na hnoji kdyz se neco vydari:blush:
24. říj v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol tak na kocarky jsem uz taky jukla:blush: a kdyz vidim nejaky na ulici tak koukam na znacku ze se podivam na internetu...jaky si vybrala?
24. říj v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 to znám, já jsem taky taková slepička ale bylo by to krásný přijít na Vánoce s fotkou malého dárečku v bříšku :slight_smile:
Včera už jsem na to myslela jaký by to bylo, kdybych rodině dala fotečky pod stromeček.. :slight_smile:
Snad MS nepřijde, nechci jí!! :slight_smile:
24. říj v 15:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucije11 - přesně to jsem já :D :D koukam na značky a pak do kočárků na miminka :slight_smile: mám vybraný kočárek Egg - černý nebo bílý
24. říj v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181
@raduzemlejna
@luciikhol
@petapal
@lucije11
Takže vám všem snažilkám posílám tyto čtyřlístky pro štěstí. Měla jsem jich v truhlíku víc a bohatší, ale v létě všechny uhynuly. Stejně mi to nedalo a pořád jsem truhlík zalívala. Až před pár dny začaly znovu klíčit :slight_smile: A teď už tam je několik čtyřlístků :slight_smile: Tak jsem měla velkou radost. Kéž by mi přinesly štěstí a vám taky :slight_smile: Takže věřme, že dříve či později otěhotníme a splní se nám naše přání, i když to někdy vidíme všechno černě, nebo nám to čekání případá nekonečné, ale to nejlepší nakonec přijde...krásný den! :slight_smile:
24. říj v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@pulguita ježiš to je krásný, děkujuuuu :slight_smile: Ono se to nakonec povede :slight_smile: Taky krásný den :slight_smile:
24. říj v 15:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita jůůů děkujeme :slight_smile: snad nám přinesou mnoho štěstí všem
24. říj v 16:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
myslím že cca po týdnu co nedostaneš v klasické době menstuaci. nebo 14 dnu po ovulaci.
24. říj v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol zatim je negativni zkus to jeste za ty dva dny a hlavu vzhuru:relaxed:
24. říj v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji moc
24. říj v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrysek181
@raduzemlejna
@luciikhol
@petapal
@lucije11
Za málo holky!:slight_smile:
Takhle vypadal truhlík původně, pak to všechno v létě uhynulo a zůstal mi jen truhlík plný hlíny a až teď znovu začaly rašit znovu.:slight_smile: Tak jsem zvědavá jestli otěhotníme dřív, než mi dorostou čtyřlístky v truhlíku :slight_smile:
Kéž by každý nový čtyřlístek znamenal, že se z nějaké snažilky stala těhulka :slight_smile: Já je budu pořád zalívat ať jen rostou.
Držím nám všem palečky a přeji hodně štěstí a trpělivosti:slight_smile:
24. říj v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petrysek181 zkusím, snad to bude OK :slight_smile:
24. říj v 19:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek