• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

4. prosince 2016 
@lory303 No nejspíš mám, teď jen aby se nic nestalo, a právě se nechci objednávat na gyndu moc brzy, už tam chci pak něco vidět :slight_smile:
1. lis v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita já už přemýšlela i na jménama, libi se mi neobvykle jmena. Česká jména moc ne... ať už je pátek :grinning:
1. lis v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol a jak dlouho máš opožděnou MS?
1. lis v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No měla jsem to dostat minulou středu nebo čtvrtek takže skoro týden.. ale pozitivní test mi vyšel teprve v sobotu :slight_smile:
1. lis v 10:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No jednou mi to řekla i petrysek181, že průjem může být těhotenský příznak, ale já jsem nějak měla v té hlavě, že těhotné ženy mají spíš zácpu. Já ten můj průjem přičítám te vysoké teplotě...jako že na ni to tělo takhle reaguje a pak mám průjem. Ten minulý týden jsem byla i 3x za den, opravdu jsem myslela, že na mě něco leze. Od minulého pátku jdu tak jednou, nanejvýš 2x za den. Pokud jsem těhotná, tak se mi narodí smolíček pacholíček:grinning:
1. lis v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No já pokud bych byla těhotná, tak bych se objednala hned. Spíš ať mi udělají testy z krve, nebo pokud pak předepíšou vitamíny...nevím jak to chodí, bude to moje první, ale nechci čekat do 7 týdne. Taky bych se zeptala, co mám dělat pokud začnu špinit...No prostě abych měla ten svůj vnitřní klid, že jsem pod kontrolou, i když zatím nebude nic vidět na ultrazvuku.
1. lis v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita já dnes byla už 5x :grinning:.. ty do toho fitka ani chodit nemusíš, tohle jen nejlepší dieta, když máš průjem :grinning: :grinning: tobe je kolik let? me bude v prosinci 26. Práve bych chtela otehotnet jeste do te doby než mi bude 26.
1. lis v 10:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Jj chci se objednávat na příští týden asi :slight_smile: přesně to co píšeš, je to lepší se objednat ať mi k tomu řekne víc.. Nebo si tam zavolám ještě tento týden.. uvidím :slight_smile:
1. lis v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No jména musíme vymyslet "univerzální" a lehké pro výslovnost, ať sedí jak v ČR tak tady. :slight_smile:
1. lis v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol jj.taky bych šla co nejdřív, aspoň ti dá dr.rady co můžeš očekávat atd... at nejsi nervozni.
1. lis v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No objednej se. A hlavně z krevního testu ti to těhotenství hned potvrdí. :slight_smile:
1. lis v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lory303
@pulguita
Dobře holky.. pro můj klid si tam zavolám a objednám se tam co nejdřív.. Přece jen jsem tuto situaci nezažila a nevím co můžu čekat .. aspoň mi dá nějaké rady :sweat_smile:
1. lis v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Já právě myslela, že mi to potvrdí ten digi test clear blue a k Dr pujdu s tim ze uz to vím na 100% že v tom jsem :slight_smile:
1. lis v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No opravdu jsem něco shodila a to jsem do sebe cpala i sladké. Mi je 36! :grinning: Už jsem stará puška, ale nepřipouštím si to:slight_smile: Příští rok v červnu mi bude 37, tak kdybych teď byla těhotná, tak bych měla v červenci opožděně krásný narozeninový dáreček a ještě by to byl tak, tak jako já:grinning:
1. lis v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 *a ještě by to byl rak, tak jako já:grinning:
mobil mi to přepsal:slight_smile:
1. lis v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita jeee, tak to by jsi měla fajn :slight_smile: já bych to rodině oznámila právě na Vánoce, to by byl asi největší dárek pro ně i pro mě :slight_smile:
1. lis v 10:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol taky si myslím, že když ti clear blue ukáže pozitivní, tak krevní test nepotřebuješ... To už bude stačit vnitřní ultrazvuk.
1. lis v 10:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No ten clearblue ti ukáže jestli jsi těhotná a pokud sis objednala i ten co ukazuje v kterém jsi týdnu, tak uvidíš. No a u lékaře ti to z krve potvrdi taky, ale hlavně že se u doktora můžeš na ledaco zeptat, pokud máš nějaké otázky a tak. No myslím, že to bude dobre pro tvůj vnitřní klid, že ti to potvrdil i doktor:slight_smile:
1. lis v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No my bysme to taky asi oznámili na vánoce:slight_smile: Jinak v červenci normálně jezdíme na dovolenou zpátky do ČR, tak bysme příští rok nejeli. No nechci předbíhat, ať to nezakřiknu.:slight_smile:
1. lis v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Jj to určitě bude lepší když mi to potvrdí doktor, objednám se tam, protože to chci mít taky potvrzené :slight_smile:
@lory303 Jj taky uvidim kdy mi ten clearblue přijde :slight_smile: abych na něj nečekala dlouho :pensive:
1. lis v 11:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol taky sis ho poslala do lékárny na vyzvednutí?
1. lis v 11:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 jj taky, jinak by ta cena vyšla ještě na víc peněz :slight_smile:
1. lis v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita jo to je jasnééé, a jak se ti žije mimo ČR? sice nevím kde bydlíš, ale odjela před 3 lety žít do Anglie, ale vůbec mě to tam nechytlo, tak jsem se vrátila brzy do ČR.
1. lis v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Byl skladem, takže běžně to bývá max. 3 dny.
1. lis v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Jj takže do konce týdne bych ho měla mít doma když si ho vyzvednu :slight_smile:
1. lis v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Já odjela dělat opérku hned po maturitě a 19ctiny už jsem slavila tam :slight_smile: No a od té doby tady trčím. Už operku nedělám, mám normální zaměstnání. Nestěžuji si a líbí se mi tu, ale některé věci jsou lepší v ČR a to si spousta lidí neuvědomuje. Mateřská tu je jen16 týdnů a pak se musí do práce.
@luciikhol No aspoň to budeš mít potvrzené na 200%:slight_smile: Pak si budeš v klidu ťehulkovat :slight_smile:
1. lis v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem objednaná na gyndu na pondělí 7.11. :slight_smile: už se těším :slight_smile:
1. lis v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Super, tak pak dej vědět co a jak:slight_smile:
1. lis v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol budu se tesit na info :blush:
1. lis v 11:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita takze taky zijes v Anglii jo? No ja se tam prvni tesila, ale vsechno bylo jinak jak jsem si predstavovala, ale treba lidi, jidlo a ty parky to je bomba. S tou materskou to vim, zije tam uz 15 let znama, to je blbe no. Ale vsechno ma sve +a-. A pritele mas z CR nebo Anglican? V Cr mi vadi hlavne ti lide, vsichni porad nekam spechaji, jsou chamtivy a nepratelsti, ale jsou i vyjimky:blush:
1. lis ve 12:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek