• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@raduzemlejna tak to nemusíš mít vubec strach, to se ti určitě ustáluje teprve MS. Ale já už jsem na pochybách, když přes rok HA neberu. Je mi 25 let, v prosinci mi bude 26. Tobe je kolik?
1. lis v 15:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 3 měsíce?? Ty jo, já se toho bála že to nebudu mít pravidelně a tak a teď už to ani řešit nemusím :slight_smile:
1. lis v 15:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka89 No když to zaměstnavateli neřekneš, a prodlouží ti smlouvu a pak přijdeš jééé já jsem těhotná už 4 měsíce tak se to tak prostě bere.. To by se nemělo zatajovat né? Ale asi je něco jinýho když se pak jde marodit..
1. lis v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka89 neboj nudit se nebudeš, budeš hezky vybírat oblečení a výbavičku pro mimčo :slight_smile: na to se strašně těším. Taky ještě při práci studuju dálkově školu (víkendově). Tobe je kolik let?O prvni mimi se snazite?
1. lis v 15:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol však ty mu nemusíš říkat v kolikátem jsi měsíci. Řekneš třeba ve 3 a že jsi to ani nevěděla a navíc mu je po tom houby. Dělá to tak úplně každý. To není žádný podvod.
1. lis v 15:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciikhol zase je pak blbý když je holka třeba ve 3. měsíci, neprodlouží jí smlouvu a ona o mimi přijde a pak zůstane na pracáku, myslím, že se to jako podvod brát nemůže, každýmu jde o ty své zájmy, to musí zaměstnavatel chápat :grinning:
@lory303 jojo už teď sem tam na něco koukám nebo straším tady na koníkovi :grinning: u mě to je přesně taky na dálku víkendově :D letos státnice :rolling_eyes: mě je 27, jojo o první :slight_smile: jsem fakt zvědavá kdy se zadaří :grinning: už sem si i vsugerovala nějaké příznaky :grinning: :grinning:
1. lis v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No nevim tak jsem to někdě četla nebo jsem to slyšela.. :slight_smile: ale určitě se poradim s tou naší učetní a uvidím co mi řekne :slight_smile:
1. lis v 15:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka89 no když je ale pak pro zaměsnvatele lepší když mě vyhodí tak ať.. stejně tu v práci nechci být, akorát samý stres a peníze skoro žádný :frowning2: uvidíme jak to vše dopadne, do února času dost :slight_smile:
1. lis v 15:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj nestihala sem ani odepisovat:relaxed:ted uz sem doma zatim to neni ztraceno uvidis zitra muze vylézt teplota uase vis jednodenni poklesy jsou normalni a kdyz si tehu:relaxed:a kdyz ne tak nevadi dame si spolu dalsi kolečko :joy:peisla sem z prochazky se psikem a jdu něco delat:grinning:ja sem twprve 19 den cyklu takze nemam co porovnavat nějak nemam moc casu nad sebou premyslet a to je jedine dobre:joy::joy:
1. lis v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita
@luciikhol holky když si ted večer změříte teplotu, kolik máte? já si ted merila a mam 37,18. Co myslite?
1. lis v 17:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 teď jsem měřila a mám 37,5 Takže míň než normálně ty zvýšené. No ale záleží jaké miváš normálně ty
1. lis v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita to vypada u tebe nadejne :slight_smile: ja si merila po 5 min.zase mam 37,56, ale beru tu prvni teplotu, takze na nic :-/
1. lis v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 ahoj no já taky nestíhám číst. :grinning:Nakonec jsem se pustila do úklidu pokoje naší zvěřiny včetně umytí okna. :slight_smile:Tak jsem využila tu inspiraci:slight_smile: Uvidím co naměřim zítra. Já už se vzdávám, to moje tělo si dělá co chce. Ty máš to tvoje pod kontrolou, buď ráda:slight_smile: já jsem 25 den cyklu, tak kdoví jestli mi MS nedorazi dřív. Musíme se zatím zabavit, máš pravdu:slight_smile:
1. lis v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky vy ste se tady pekne rozepsaly jsem ted takovou dobu cetla vsechny ty prispevky od vcerejska....@pulguita no dneska jsem delala test ale nic tam nebylo (nebo mozna takovy naznak ale myslim ze jsem si ho tam vymyslela:joy:slight_smile: nevim. A nekdo mi tu rikal ze ten test co jsem si koupila je spatny. Koupim si jinou znacku radeji a zkusim to za dva dny. A jestli porad nic tak volam na gyndu.

dneska odpoledne me chytla krcni pater a uz nevim co delat...brufen si nechci brat tak jsem si dala atalargin ale moc to nepomohlo:expressionless:spala jsem 2 hodiny a furt nic.hlavne mi to jde do hlavy a dela se mi spatne od zaludku:tired_face: holky jak tady planujete jit marodit az otehotnite vite o tom ze budete mit klasicke vychazky?uz to neni neomezene takze zadne dlouhe navstevy, vylety atd.a 6 mesicu byt omezeny na vychazkach je pakarna...
@luciikhol ty pak hlavne posli fotku z ultrazvuku jestli uz tam bude mimis videt:wink:

@petrysek181 aspon se pri tom cekani zamestnavas prestavbou a delanim dekoraci. Treba bys mohla udelat nejaky podzimni truhlik na okno:wink:
1. lis v 19:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 ten uz mam:wink::wink::smiley:ale mam tu jeste dost prace a tvoreni:relaxed:
2. lis ve 04:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj tak ja 20 den cyklu teplota 37,1 vecer sem mela 37,6 ale u me je to celkem normalka mela bych dostat ms v pondeli tak uvidime uz se mi ozyva bricho a nic zvlastniho necitim tak si myslim ze z toho stejne zase nic nebude no tak budeme bojovat dalsi mesic:grin:tak ty se taky dobre bavis miti okna atd:relaxed:ja tu mela vcera synovce jsou mu 4 roky tak sem se s nim nasmala ale je to číslo :relaxed:
2. lis ve 04:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 Dobré ráno, samozřejmě že se pochlubím fotkou .. taky chci mimíska už vidět :slight_smile:
2. lis v 07:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jsem tu nová a v loni jsem měla mimodelozni těhotenství a letos jsem se vdala a s manželem jsme si řekli že to necháme na přírodě, už dva dny se cítím divně, občas lehce cítím prsa a břicho a dneska ráno jsem si udělala test, nevím zda tam vidím ducha jen já? Nebo už mi hrabe..
2. lis v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennym07 Ahoj, to vypadá jako pozitivní test :slight_smile:
2. lis v 08:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 No je nás tu čím dál víc, tak já taky nestíhám číst:slight_smile: No pokud vidíš ducha a nejsi si jistá, testuj znova za dva dny a uvidíš jestli je silnější. No a když, tak si zavolej na tu gyndu a tam ti řeknou na čem jsi :slight_smile: Drž se! Nezkusil a jsi tu mast z té lékárny? Máš to lepší než brát nějaké prášky, pokud si myslíš, že jsi těhotná. Tak snad se ti brzo uleví:slight_smile:
2. lis v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 mám v pátek dostat MS, takže právě jsem si říkala zda vidím dobře :wink: a k dr jdu na ročni kontrolu příští středu, tak třeba mi povi i on víc :grinning:
2. lis v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennym07 já mám dostat MS zítra nebo v pátek. Tak jsem jak na trní :grinning: když nedorazí, tak si v pátek ráno udělám těhotenský test. Teplota se ti ráno drží nahoře?
2. lis v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Dobré ráno! 26 den cyklu, 14 den po ovulce a 36,7 Tak ti člověče nevím. No jestli zítra klesne, tak mi určitě přijde MS. Už se s tím smiřuji a dneska jsem si pro jistotu dala intimku, kdyby něco:slight_smile: No prostě jsou to nervy a já vždycky vůbec nic necítila až do příchodu MS a její první den. Včera večer mě začalo bolet břicho a měla jsem ho nafouknuté, tak jsem čekala MS. Tak jsem zvědavá co dneska. Ty neházej flintu do žita, ještě je na to u tebe brzo!:slight_smile: Lepší mít stejné příznaky, a možná ti to vyjde, než mít jiné a pak aby to nevyšlo. No je to loterie:slight_smile: Včera po úklidu jsem byla úplně vyřízená:slight_smile: 4lety synovec tak to je paráda! V tomto věku jsou srandovní, ale vypadají jak králíček duracel protože mají pořád plno energie:grinning: Přikládám můj graf...pokud mi spadne na 36,6 je to jasné i když už tím, že se teď dva dny drží stejně je to otázka času kdy mi MS dorazí:slight_smile:
2. lis v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita taky jsem si ráno pro jistotu dala intimku, tak uvidíme zítra :slight_smile: ale graf máš fakt nadějný. Pokud to dostanu, tak si můj přítel bude o mě myslet, že jsem fakt blázen, pořád si stěžuju totiž, že mě něco bolí a jsem na něj protivná. Takže příští měsíc až budu mít zase nějaké příznaky, tak to asi nebude brát už vážně.
2. lis v 08:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennym07 Blahopřeji! Vypadá to dobře. Možná bude za dva dny silnější a u lékaře ti to příští týden potvrdi:slight_smile:
2. lis v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 teplotu jsem si vůbec nemerila, jen jsem prostě ráno zkusila test :grinning: ale taky teď budu jak na trní a v pátek uvidíme :wink:
2. lis v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji,ale zatím se netesim a počkám..uvidíme v pátek a ještě si koupím test a budu zkoušet a u dr pak ukážu a uvidíme :wink: ale tajně se modlím :wink:
2. lis v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No jestli zítra spadne teplota, tak je to jasné. :slight_smile: Já se spíš smiřuji s tím že dorazí MS tím že mi ta teplota trochu klesla. Můj přítel mi říkal, že pokud přijde MS, tak bych pak měla jít k lékaři, protože ty zvýšené teploty a průjem jsou divné. Listovku beru od června a prostě do toho září to bylo vždycky vše v pohodě, tak nevím. No nějak to dopadne. Držím ti palce! Já si myslím, že ty určitě těhotná budeš. Co teplota dneska? Výtok? Bradavky? No je to zapeklité:slight_smile:
2. lis v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jennym07 Moc ti držím palce! Pak dej vědět:slight_smile:
2. lis v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji ti moc :wink: vědět dám určitě :wink:
2. lis v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek