• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@kacwi jj.taky mi tohle jako duch nepříjde, máš ji výraznější než bývají duchové... fakt gratulujiiii :slight_smile: to je bomba.
2. lis ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 na prsa si nemuzu sahnout a vytok mam bile barvy
2. lis ve 13:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Pro klid bych dělala ještě jiný test, mě pozitivní test vyšel až 4 dny po očekávané MS :slight_smile: přijde mi to i dost brzy 2 dny před MS testovat .. :slight_smile: ale kdo ví, třeba to tak je správně ten test...
2. lis ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi mě právě prsa nebolí vůbec a výtok máš lepivý nebo krémový? vím, jsou to debilní otazky :grinning: ale chci porovnat.
2. lis ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Je ti na zvracení a vadí ti nějaké vůně?
2. lis ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 je kremovy, a na zvraceni mi byva az vecer a to me pali i zaha.
2. lis ve 13:41  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi taky mám krémovy, ale spíš se jakoby drolí. Ach jo, to je hrozný pocit to čekání.
2. lis ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi A tepolotu si měříš?
2. lis ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 nene nemerim
2. lis ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No jasně že už můžeš testovat! :slight_smile: Zítra nám ukaž ten tvůj test:slight_smile:
2. lis ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Jasně :slight_smile: dneska po práci si ho vyzvednu a zítra ráno udělám vyfotím a dám ho sem :slight_smile: a v Pondělí jdu k doktoru na gyndu tak se taky těším až mi to z krve potvrdí, budu mít jistotu že v tom vážně jsem. Stále si na to nemůžu zvyknout :slight_smile:
2. lis ve 13:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol těším se úplně za tebe :slight_smile: kolik testu už sis delala?
2. lis ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Zatím ty papírkový jsem dělala v sobotu 2, v neděli 2 a v úterý 1 :slight_smile:
2. lis ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No láká mě to testnou, ale problém je v tom, že ještě nedorazily ty testy:slight_smile: Nezbývá mi nic jiného než čekat. Protože si v lékárně nechci kupovat jiný, když už mám objednaný ty 2 clearblue. Kdoví jakou teplotu naměřim zítra ráno. Už jsem teď ve vlaku a jedu domů, tak pak dám vědět jakou teplotu jsem naměřila teď. Ta tvoje vypadá dobře ne? Ty ji míváš takhle ne? Beztak jsi těhotná. Budeš testovat zítra nebo v ten pátek?:slight_smile:
2. lis ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol všechny pozitivní?
2. lis ve 14:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 ÁÁno vše pozitivní :slight_smile:
2. lis ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciikhol Super! Už se těším na fotečku:slight_smile: Jak se zatím cítíš?:slight_smile:
2. lis ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita no právě že mám nízkou teplotu. Přes den bývá vyšší co jsem četla, ale já si poprvé měřila ted odpoledne teplotu, vždy měřím jen ráno, a pak večer kolem 6-7 hod. Nn.já mám právě uplne jiny pocit, všehny ty příznaky cítím jak pomalu odcházeji. Prsa mě před 4 dny bolely, ted nic... proste to bylo před MS. A testu si to nakonec v pátek ráno. Zítra odpoledne půjdu vyzvednout test a když to nedostanu, tak v pátek ráno testnu. Jsem taky zvědavá na ranní teplotu zítra.
2. lis ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol tak to je jasnéé!! :slight_smile: božííí.
@pulguita No jak kdy a podle toho co sním, tak je mi zle od žaludku a je mi špatně, jinak pobolívá hlava. Tlak v podbřišku někdy slabší někdy silnější a jsem už teď hrozně rozežraná :grinning: :grinning:
@kacwi Gratuluji!:slight_smile: Zkus i jiný test, ale na to že testujes předMS tak je tvůj test super. Držím ti palce!:slight_smile:
2. lis ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol i únavu pocitujes?
2. lis ve 14:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Já vím jsem šťastná :slight_smile: haleď jak píšeš s těma prsama že tě boleli a teď už ne tak mě boleli nějakou dobu po ovu a už mě taky nebolí a přesto jsem v tom, takže na prsa bych moc nevsázela... A doufám že ti MS v pátek nepřijde aby jsme v tom byli na stejně :slight_smile:
2. lis ve 14:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Ano, jsem unavená, buď vždy po obědě (ale to jsem byla i před tím) a teď hlavně k večeru na mě padá únava brzy :slight_smile:
2. lis ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol A ten podbřišek když si třeba dřepneš a máš kolena před břichem...je to jakoby nepřijemné? Nebo třeba když se ohneš v pase? Já u dřepu raději roztáhnu kolena od sebe at mi netlačí na to břicho...No je takové divné. Nevím.:-/
2. lis ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita je to v háji :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted jsem byla na wc a slabe špiním :frowning2: ja si to myslela :frowning2:
2. lis ve 14:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita To mi zatím moc nevadí :slight_smile: ještě břicho nemam :grinning: ale spíš se snažim tak nesedět a sedět normálně :slight_smile:
2. lis ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Nééé :frowning2: to je škoda že spiníš :frowning2:
2. lis ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 No prsa mě taky bolely hodně a teď nic, tak toho si nevšímám . No jestli jenom špiniš tak to taky můžeš ještě být. Jestli se ti to dnes nerozjede úplně jasně, tak být tebou testuju už zítra.:slight_smile:
2. lis ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Ale jde testovat i při tom, takže než to dostaneš tak testuj :slight_smile:
2. lis ve 14:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek