Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
2. lis 2016

@kacwi jj.taky mi tohle jako duch nepříjde, máš ji výraznější než bývají duchové... fakt gratulujiiii 🙂 to je bomba.

kacwi
2. lis 2016

@lory303 na prsa si nemuzu sahnout a vytok mam bile barvy

luciikhol
2. lis 2016

@kacwi Pro klid bych dělala ještě jiný test, mě pozitivní test vyšel až 4 dny po očekávané MS 🙂 přijde mi to i dost brzy 2 dny před MS testovat .. 🙂 ale kdo ví, třeba to tak je správně ten test...

lory303
2. lis 2016

@kacwi mě právě prsa nebolí vůbec a výtok máš lepivý nebo krémový? vím, jsou to debilní otazky 😀 ale chci porovnat.

lory303
2. lis 2016

@kacwi Je ti na zvracení a vadí ti nějaké vůně?

kacwi
2. lis 2016

@lory303 je kremovy, a na zvraceni mi byva az vecer a to me pali i zaha.

lory303
2. lis 2016

@kacwi taky mám krémovy, ale spíš se jakoby drolí. Ach jo, to je hrozný pocit to čekání.

lory303
2. lis 2016

@kacwi A tepolotu si měříš?

kacwi
2. lis 2016

@lory303 nene nemerim

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol No jasně že už můžeš testovat! 🙂 Zítra nám ukaž ten tvůj test🙂

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita Jasně 🙂 dneska po práci si ho vyzvednu a zítra ráno udělám vyfotím a dám ho sem 🙂 a v Pondělí jdu k doktoru na gyndu tak se taky těším až mi to z krve potvrdí, budu mít jistotu že v tom vážně jsem. Stále si na to nemůžu zvyknout 🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol těším se úplně za tebe 🙂 kolik testu už sis delala?

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Zatím ty papírkový jsem dělala v sobotu 2, v neděli 2 a v úterý 1 🙂

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No láká mě to testnou, ale problém je v tom, že ještě nedorazily ty testy🙂 Nezbývá mi nic jiného než čekat. Protože si v lékárně nechci kupovat jiný, když už mám objednaný ty 2 clearblue. Kdoví jakou teplotu naměřim zítra ráno. Už jsem teď ve vlaku a jedu domů, tak pak dám vědět jakou teplotu jsem naměřila teď. Ta tvoje vypadá dobře ne? Ty ji míváš takhle ne? Beztak jsi těhotná. Budeš testovat zítra nebo v ten pátek?🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol všechny pozitivní?

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 ÁÁno vše pozitivní 🙂

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol Super! Už se těším na fotečku🙂 Jak se zatím cítíš?🙂

lory303
2. lis 2016

@pulguita no právě že mám nízkou teplotu. Přes den bývá vyšší co jsem četla, ale já si poprvé měřila ted odpoledne teplotu, vždy měřím jen ráno, a pak večer kolem 6-7 hod. Nn.já mám právě uplne jiny pocit, všehny ty příznaky cítím jak pomalu odcházeji. Prsa mě před 4 dny bolely, ted nic... proste to bylo před MS. A testu si to nakonec v pátek ráno. Zítra odpoledne půjdu vyzvednout test a když to nedostanu, tak v pátek ráno testnu. Jsem taky zvědavá na ranní teplotu zítra.

lory303
2. lis 2016

@luciikhol tak to je jasnéé!! 🙂 božííí.

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita No jak kdy a podle toho co sním, tak je mi zle od žaludku a je mi špatně, jinak pobolívá hlava. Tlak v podbřišku někdy slabší někdy silnější a jsem už teď hrozně rozežraná 😀 😀

pulguita
2. lis 2016

@kacwi Gratuluji!🙂 Zkus i jiný test, ale na to že testujes předMS tak je tvůj test super. Držím ti palce!🙂

lory303
2. lis 2016

@luciikhol i únavu pocitujes?

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Já vím jsem šťastná 🙂 haleď jak píšeš s těma prsama že tě boleli a teď už ne tak mě boleli nějakou dobu po ovu a už mě taky nebolí a přesto jsem v tom, takže na prsa bych moc nevsázela... A doufám že ti MS v pátek nepřijde aby jsme v tom byli na stejně 🙂

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Ano, jsem unavená, buď vždy po obědě (ale to jsem byla i před tím) a teď hlavně k večeru na mě padá únava brzy 🙂

pulguita
2. lis 2016

@luciikhol A ten podbřišek když si třeba dřepneš a máš kolena před břichem...je to jakoby nepřijemné? Nebo třeba když se ohneš v pase? Já u dřepu raději roztáhnu kolena od sebe at mi netlačí na to břicho...No je takové divné. Nevím.:-/

lory303
2. lis 2016

@pulguita je to v háji ☹ ☹ ☹ ted jsem byla na wc a slabe špiním ☹ ja si to myslela ☹

luciikhol
2. lis 2016

@pulguita To mi zatím moc nevadí 🙂 ještě břicho nemam 😀 ale spíš se snažim tak nesedět a sedět normálně 🙂

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Nééé ☹ to je škoda že spiníš ☹

pulguita
2. lis 2016

@lory303 No prsa mě taky bolely hodně a teď nic, tak toho si nevšímám . No jestli jenom špiniš tak to taky můžeš ještě být. Jestli se ti to dnes nerozjede úplně jasně, tak být tebou testuju už zítra.🙂

luciikhol
2. lis 2016

@lory303 Ale jde testovat i při tom, takže než to dostaneš tak testuj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru