Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
6. lis 2016

@svobodka14 Já jsem si taky odpočinula...potřebovala jsem to! 🙂 Nechci se pozorovat, ale od toho co jsme se začali snažit se mi dějí věci, co se mi předtím nestávalo. Já měla pravidelný a pohodový cyklus a břicho mě bolelo jen první den MS. Ale ten poslední měsíc jsem měla ten cyklus jak kdyby byla posedlá nějakým duchem😀 Ani ta moje MS není normální no tak uvidím co bude v listopadu. Nějak se to zvládne a nakonec určitě otěhotníme..musíme tomu věřit🙂

petrysek181
6. lis 2016

@pulguita je na tom zavisle spousta faktoru bohuzel vem si ze nekomu se staci otrit o trenky a hned je v tom a mi se tady placame dovico mesicu a nic je to nespravedlive ale mi to nezmenime bohuzel ale potom je snaha odmenena a na testiku jsou //☺neboj kdyz ne tes tak priste vzdyt si teprve na zacatku snazeni ja uz par mesicu za sebou mam vezmi si pet mesicu jsme se snazili v kuse a nic☺uvidíme az se nasim telickum bude chtit ale doufam ze to bude brzy🌞🌞🌞

veronikaangel
6. lis 2016

@verviska Určitě se tím nestresuj, podle toho, co jsem četla na internetu je možné, že máš jen prostě malou hladinu hcg v moči, ale v krvi už jí poznají od 0,2 🙂 V moči je mnohem slabší a testy jsou minimálně od 10 🙂

svobodka14
6. lis 2016

@pulguita Přesně tak🙂 já spolíhám na to, že matka příroda ví co dělá

veronikaangel
6. lis 2016

@pulguita Děkuji za hezké přivítání 🙂 Já pojedu jenom na za svojí gynekoložkou do Písku, udělám si alespoň takový malý výlet do rodných končin 🙂
Jinak dnes 6. den zpoždění, 33DC, BT 37, čípek velikost palce, někde až vzadu a tvrdý.... Ale test co jsem si dělala před hodinou (od Pepina) stále nega.... :( Už si moc naděje nedělám... :(

wildcat87
6. lis 2016

@pulguita většinou mam před ovu 36.4...casteji ale 36.5..... v den ovu mi kesne na 36.3 a pak vystřelí. No uvidím.... jestli se ale i tak nezdařilo beru to tak že tělo asi vědělo nejlépe proč....
A co se týče testů s těmi.pospíchat nemusím u.maleho se mi.nepatrný totiž duch opravdu objevil az kdyz jsem sla k dr a byla jsem 4+6tt
Takže se teď misto nervovaní pokusím jen měřit a čekat...co se má stát se stane a stejně to nijak neovlivnime 🙂..... drzim ti na ten listopad palecky....a co tak usuzuji i vse zle je k necemu dobre...aspon ted obe.muzeme rict ze se v rijnu aspon trochu telo snažilo

pulguita
6. lis 2016

@petrysek181 No kéž by se těm našim tělíčkům zachtělo brzy 🙂 Věřím, že se zdráhájí, protože chcou ať to dopadne dobře🙂 No snad budou brzy optimální podmínky a zadaří se 🙂 Tak ať ti to v práci rychle utíká a držím palce ať se teplota drží. 🙂

pulguita
6. lis 2016

@svobodka14 Určitě! Proto vybírá ať se zadaří, za co nejlepších podmínek ať je výsledek co nejlepší🙂 Určitě se brzy dočkáme🙂

pulguita
6. lis 2016

@veronikaangel Za málo!🙂 Aha tak to jo...spojíš příjemné s užitečným.🙂 Tvoje BT vypadá dost dobře na to kolik dní máš zpoždění, s čipkem si moc nevím rady a moc tomu svému nevěnuji pozornost🙂 Kéž by ti to vyšlo. Možná ti to potvrdí z krve. Někomu to z moči trvá dýl. Hlavně se zeptej co a jak s tou tetanovkou. Kéž by ti to vyšlo!🙂

pulguita
6. lis 2016

@wildcat87 Máš podobné teploty jako já. Ty moje jsou před ovulací více či méně podobné. Máš pravdu, test ti to může ukázat pozdeji. Však uvidíš co teploty. Moc bych ti přála, aby ti to vyšlo.🙂 To je pravda, všechno zlé je k něčemu dobré a já jsem teď ráda i za tu MS 🙂 Hlavně že cítím, že se to tělo nějak snaží 🙂 Věřím, že se nakonec s tím mojím tělíčkem nějak dohodnem a nechá ať otěhotním🙂

veronikaangel
6. lis 2016

@pulguita No... tak dnes v 16:00 jsem začala lehce krvácet... Taková čerstvá hodně vodová krev, tak jsem se smířila s tím nejhorším... Do toho mě při určitých polohách lehce píchá v podbříšku a mám v něm takovou tu titěrnou lehkou tupou bolest. Teplotu jsem si teď ze zvědavosti meřila a mám 37,2 a čípek stále tvrdý a vzadu.
Myslíte, že to je mrška nebo nějaký problém?

wildcat87
6. lis 2016

@pulguita máš pravdu a určitě se nám zadaří a je fakt než aby tělo zuby nehty drželo něco co být nemá je lepší když to vyjde jindy a hlavně že bude mimi zdravé

pulguita
6. lis 2016

@veronikaangel Tak teda to mi povídej. Taky záleží, jakou budeš mít teplotu ráno. Pokud ti klesne, tak to vypadá na MS. I když to vypadá jakoby se tu ty naše MS tento měsíc domluvily, protože už je nás tu několik se zvláštní a neobvyklou MS. 🙂
Zatím nemysli na žádný problém. Hlavní je že i kdyby jsi nebyla těhotná, že máš MS.🙂 I když někdy jsou ženy, co v začátku těhotenství měly "MS", tak možná jsi jedna z nich. 🙂 Kdoví. No a pokud se to nějak víc rozjede anebo ti ráno klesne teplota, tak budeš vedět, že se můžeš snažit znovu za několik dnů. Držím palce!🙂

pulguita
6. lis 2016

@wildcat87 No právě. V tomto mám jasno. I kdyby mi to mělo trvat dýl, ale ať to přijde v pořádku. A když ne, tak ať to samo odejde, protože takhle se pak můžu snažit hned další měsíc. No zkrátka se musíme zaměřit na to pozitivní i když nám přijde MS🙂

tornadolu
6. lis 2016

Ahojky ženy tak za 4dny by mela dojit MS tak jsem zvědavá co jak dal 😉

petrysek181
6. lis 2016

@pulguita nevim nevim vecer me bolelo bricho jak kdyby to melo prijit do toho mam jeste kremovy vytok tak si myslim ze do stredy nevydrzim a ms stejne dojde😢ale co se delat zatim nic a drzim se nahore zuby nehty😂😂pekne se vyspi ja jdu makat

dyslovka
7. lis 2016

@veronikaangel : odpoledni teplota neni vliv, pokud merite pravidelne rano nebo vecer, takze na to bych se vubec neohlizela. Uvidite spis, zda se krvaceni rozjede v ms ci nikoli, drzim pesti 🙂

pulguita
7. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Tak už je tu zase pondělí...ach jo! Ty už máš aspoň noční za sebou, tak to se máš🙂 Neboj, ten krémový výtok normálně míváš? A co teplota? Drží se? Těhotné ženy mají takový bílý výrok, třeba je to ono!🙂 Dokud nedorazí MS, není nic ztraceno. Já včera jen chvilku trochu špinila a nic takže dnes je můj poslední den mojí skoro neexistující MS🙂 Takže už mě čeká snažení🙂 Ovulace by měla být buď příští týden v úterý, nebo ve čtvrtek. Tohle mi ukazují ty moje 2aplikace. Myslím, že to úterý vypadá víc věrohodně, ale uvidíme co na to moje tělíčko a teploty 😀 Pěkný den a hezky se vyspi🙂

lory303
7. lis 2016

@veronikaangel ahojky, já měla podobné příznaky, ale nakonec MS dorazila ☹ ale u tebe to může byt jinak, jak dlouho se snazis o mimi? já ted začínám 5 měsíc.

pulguita
7. lis 2016

@tornadolu Tak kéž by nedošla! 🙂

lory303
7. lis 2016

@pulguita dobré ráno, tak co MS už ti pomalu končí? Já ji mám mít do 9.11.tak se tesim az bude po 🙂 jinak divala jsem se na aplikacky, kdy mi ukazujou ovu a ta fertility friend mi ukazuje 17.11 - 20.11. a ta co mam z minuleho mesice mi ukazuje 21.11. - 27.11. tak jsem z toho jelen 😀 no stejne se budu snazit obden jak uz jsem psala.
Budu pouzivat obe dve. Ted budu merit pekne peclive at vidim,kdy ovu doopravdy, je protoze minuly mesic jsem to flakala.

janccaaa
7. lis 2016

@petrysek181 ..ahooj, slíbila jsem, že dám vědět, jak to dopadlo .. takže takhle 🙂 nemůžu tomu zatím uveřit...

svobodka14
7. lis 2016

@pulguita No ikdyž je manža teď až do pátku a já bych měla mít ovu.. teda si myslím.. tak to zkusíme až o víkendu a budeme doufat

svobodka14
7. lis 2016

@janccaaa Krááása... ať sílí!

janccaaa
7. lis 2016

@svobodka14 skoro se ještě bojím přijímat gratulace... ale děkuju 😉

pulguita
7. lis 2016

@lory303 Dobre rano. Dnes by mel byt muj posledni den MS, ale vlastne jsem ji mela "normalni" jen v ten ctvrtek vecer, kdy se rozjela a v patek. V sobotu jsem od odpoledne mela cisto a včera jsem trochu špinila jen chvilku, ale skoro nic. Takže dnes je můj poslední den mojí skoro neexistující MS 😀 Takže už mě čeká snažení 🙂 Ovulace by měla být buď příští týden v úterý (podle aplikace Fertility friend), nebo ve čtvrtek (podle aplikace Womanlog). Tohle mi ukazují ty moje 2aplikace. Myslím, že to úterý vypadá víc věrohodně, protoze Womanlog se sekla prvni mesíc o den a minuly mesíc o 2 dny), ale uvidíme co na to moje tělíčko a teploty. Kez by tento mesic byl trosku klidnejsi a bylo mi lépe bez zadnych divnych priznaku.
Taky se budeme snazit obden, tak jsem zvedavá. 😀 Snazis se obden intenzivne az do MS nebo proste pak po OVU uz moc ne? Minuly mesic to po ovulaci uz intenzivni nebylo a obden uz vubec 😀 Po Ovu uz to proste "flákáme" 😀 Ale vlastne mi taky moc nebylo dobre, takze to je jedno s druhym 🙂 No snad budeme mit tento mesíc vice stesti 🙂

pulguita
7. lis 2016

@janccaaa Super!!! 🙂 Velka gratulace!! Takhle pekne zacit pondeli, tak to je bezvadné 🙂

pulguita
7. lis 2016

@svobodka14 Drzím palce. Ja jsem mela tento mesic hodne slabou MS takze dnes konci, ale vlastne uz vcera bylo jen trosku spinení a nic. Takze muzu zacit dalsi mesic snazeni. Tak jsem zvedava 🙂

svobodka14
7. lis 2016

@pulguita držím palečky ať máme krásný dáreček🙂

pulguita
7. lis 2016

@svobodka14 Kéž by! 🙂 Snad se "nakazíme" tímto pozitivním testíkem od janccaaa 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru