Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tornadolu
14. lis 2016

Tak zeny koupila jsem si 😉

petrysek181
14. lis 2016

@tornadolu nechci ti brat iluze ale ta teplota jde dolu ale atejne merila si jindy nez si zvyklá testni a uvidis sklamana budes ikdyz to dostanes

pulguita
14. lis 2016

@petapal jeee tak to je bezva🙂 blahopřeji k té tvoji fazolce a ať ti hezky roste🙂 opatrujte se oba🙂

pulguita
14. lis 2016

@tornadolu
@petrysek181 Tak jak radí petrysek181 pokud chceš testovat zkus to tím obyčejným testem at nejsi zklamaná. Neplytvej ten clearblue, kdyby ti ten test náhodou vyšel negativní. Však uvidíš.

pulguita
14. lis 2016

@luciikhol Třeba ještě v listopadu přijede. To nemá pravidelně volno? To je blbé. A kdy tam bude končit? No je to blbé, když za ním taky nemůžeš. Tak byste měli jen tu sobotu večer...škoda. Snad tam brzo skončí a budeš ho mít doma🙂 Pokud to jsou pracovní problémy, tak se to určitě vyřeší. Někdy je to všechno jedno s druhým, ale nakonec se to vyřeší a přejde uvidíš. A třeba pak otěhotníš potom až pak budete v klidu a spolu🙂 Tak zatím na to tolik nespěchej, všechno přijde v pravý čas🙂

tornadolu
14. lis 2016

@pulguita
@petrysek181 ten digitální si nechám na jindy nebojte zítra rano skusim obyčejný 😉 a nebo ještě počkám třeba přijde MS

luciikhol
14. lis 2016

@pulguita Bohužel pravidelně volno nemá protože se nestíhá termín, konec má 23.12. což je za taaaak dlouho 😒 snd se vše rychle a dobře vyřeší a budeme mít klid 🙂 už asi vím, proč mi osud mimi nenechal 🙂 to budou ty problémy co se blíží.. 😀 nebudu na to spěchat teď je to nejrozumnější co můžu udělat 🙂

pulguita
14. lis 2016

@luciikhol Tak za měsíc a něco už ho budeš mít doma na pořád🙂 A máš pravdu, třeba miminko čeká až budete oba spolu a v pohodě a teprve pak přijde. Všechny problémy, at jsou jakékoliv, se vyřeší.. uvidíš. A pak si rekneš jako teď, že to tak asi mělo být🙂 Všechno zlé je k něčemu dobré. Pokud vás problémy nerozdělí, tak se váš vztah určitě zpevní a pak budete oba připraveni na mimi a miminko na vás🙂 Pak si všeho budeš víc vychutnávat a hlavně budeš víc v klidu🙂

petapal
14. lis 2016

@pulguita děkuji

luciikhol
14. lis 2016

@pulguita Jj to máš ve všem pravdu, prostě se chce narodit do klidu a míru a do úplné rodiny (přítel mi slibuje že si mě vezme) 🙂 takže to nebudu teď tak řešit a necháme to osudu, bude to tak nejlepší.. 🙂 snad vše dobře dopadne 🙂

petrysek181
14. lis 2016

Holky napisu az z domova mam fofr v praci

pulguita
14. lis 2016

@luciikhol No teda tak to je super! 🙂 Blahopřeji! 🙂 Uvidíš, že všechno dobře dopadne🙂

pulguita
14. lis 2016

@petrysek181 No já jsem taky musela v práci kmitat, takže v pohodě🙂
Jinak mam teď odpoledne takový zvláštní pocit v podbřišku.. jakoby se trošku hýbaly vaječníky, tak nevím jestli je to nějaká vnitřní halucinace nebo to bude ta ovulace😀 Teď prostě cítím věci, o kterých jsem neměla ani tušení, nebo jsem je nevnímala. Není to bolest, spíš jakoby se tam něco dělo. 🙂 No uvidíme, co naměřim zítra.🙂 Teď letím domů, dám si sprchu a pak letím na masáž, tak snad mě moc nedorasuje🙂

luciikhol
14. lis 2016

@pulguita Věřím že vše bude OK 🙂 jééé ty jdeš na masáž, ty se máš. Pořádně si ji užij 🙂

wildcat87
14. lis 2016

Tak jak holky pokračujete ?

luciasek1987
14. lis 2016

Holky 10 dpo a tt negativni... je jeste nejaka nadeje?

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita ty mas blby ze ti to stoupne o dva stupinky me to jde o ctyri nebo o pet je to lepsi ale co s tim clovek nadela☺druha ovulka uz se pry v vrsfu nepozna protože teploty jsou porad nahoře ja sem jen zvědavá na ten ultrazvuk co mi rekne☺ja sem dneska dost utahana hrozny den a jeste mi chtej vyhodit kolegyni z prace tak sem takova prejeta pekne sny

petrysek181
14. lis 2016

@luciasek1987 jasne ze je nadeje 10 den je brzy to se ukaze jen velke mensine☺zkus tak 13 a uvidis drzim👍👍👍

petrysek181
14. lis 2016

@pulguita je to vsechno v tom nasem pozorovani driv sem ani nevedela kdy mam ovulaci a ted to zjistim naprosto presne☺hlava dela divy s nasim telem😁

petrysek181
14. lis 2016

@tornadolu jasne zkuz obyc a kdyz tam neco bude prubni digitalni drzim palce☺

pulguita
15. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 No je to o tom, že se teď pozorujeme víc a od toho srpna, kdy jsem se začala o tohle zajímat a číst, tak už vím co určité věci znamenají. Tím, že mě nijak zvlášť to břicho nebolí vlastně ani při MS, tak si nedovolím říct, kdy je ovulka, ale podle měření už to jde líp poznat. Takže dnes 36,5 takže teplota stoupla🙂 Tzn že ovulka proběhla v neděli 11 den cyklu. Nevím jestli to není moc brzo. Ale myslím, že důležitější je ta délka te druhé fáze. No to jsem zvědavá jak to půjde. Ať to dopadne jak chce, jen ať mi není zase tak špatně jak minulý měsíc...takové ty stavy té zvýšené teploty jakoby na mě něco lezlo. No uvidíme.🙂 Buď 30.11. nebo 1.12. By měla dorazit MS. Tak doufám, že taky bude vše normální. Prostě jestli neotěhotním, tak chci, aby vše probíhalo, tak jako předtím než jsme se začali snažit.🙂 To moje tělo si stejně bude dělat, co se mu zachce, takže tomu nechám volný průběh🙂 No někde jsem četla, že to pomalé stoupání teploty prý taky není dobré, ale nic nenadělám. Tento cyklus mi to aspoň stouplo hned o 2 což je na mé poměry dost🙂 Tak jsem zvědavá na zítřejší teplotu a kdy mi ta aplikace zaznačí v grafu tu ovulku...No měla by v tu neděli.🙂 Kdy jdeš na ten ultrazvuk? Kdy ti končí MS a kdy čekáš ovulku? Tak snad dnes budeš mít lepší den a kolegyně zůstane s tebou.🙂 Aspoň máte ve čtvrtek volno. Já musím přežít celý týden🙂 Pěkný den🙂

pulguita
15. lis 2016

@wildcat87 Tak já vypadám, že už mám po ovulaci, tak mi nezbývá než čekat 2tydny na MS. A co ty? Jak se cítíš? Zkoušela jsi znovu testovat nebo už ne?

pulguita
15. lis 2016

@luciikhol Uvidíš, že všechno dobře dopadne🙂 V tvém případně to skončí svatbou nebo tím, že otěhotníš🙂 Ta masáž je fajn, protože mám problém s páteří, tak mě krom masáže různě protahuje za všech stran...je to príma🙂

pulguita
15. lis 2016

@luciasek1987 jsem ti říkala, že je ještě dost brzo. Kdy ti má přijít MS? Testuj buď v den očekávané MS nebo kdyby nepřišla. Máš pravidelný cyklus? Držím ti palce🙂

pulguita
15. lis 2016

@petrysek181 tady je hezky vysvětlena ta ovulace při měření BT.http://www.naseporodnice.cz/ovulace.php
Vypadá to že ten pokles teploty je 1-2 dny před ovulaci tzn, že teda ta moje ovulace proběhla včera a byly to ty tlaky co jsem cítila. No kdoví 🙂

pulguita
15. lis 2016

http://www.naseporodnice.cz/ovulace.php

Holky pro vás co měřite BT, tady je to hezky vysvětlené. 🙂 Ty teploty jsou individuální a někdo má po ovulaci vyšší a někdo nižší teploty 🙂

petrysek181
15. lis 2016

@pulguita dobre ranko tak ja dneska poprve merila ms uz konecna a zase36.9 proste po ms mam teplotu porad jako poovulacni a za dva tri dny spadne na predovulacni😀takze taky mazec😀ja bych ted mela mit ovulku kolem 15dne cyklu coz vychazi na pristi tyden ale bez stimulaci ji mam tak kolem dvanacteho dne je to lepsi aspoň mas delsi lutealni fázi a mimi ma cas se zavrtat na utz jdu v pondeli az prijdu z prace dr je tam do 17h aspon se dozvim jestli je vse v poradku a nebo nam to nepujde☺uvidime posledni mesice sem nemyslela na nic jineho a ted je mi to tak nejak jedno☺kolegyne si to dela sama neplni si to co ma na jednu stranu se nedivím ze ji chteji pustit ale na druhou je mi to lito a mrzo me to protoze sem jeji nadrizena a zname se 18let sem v hrozne situaci a myslim si ze bude po pratelstvi bohuzel tak pekny den a at nam to utíká v praci☺

pulguita
15. lis 2016

@petrysek181 A neptala ses doktora, proč se ti takhle drží ta teplota? A co když máš druhou ovulku těsně před MS nebo při MS. Já měřím BT i při MS ...první 2dny si v noci dávám tampon a pak už je slabší a na noc nemusím mít nic a nespinim ...proto měřim i při MS.
Uvidíš co ti v to pondělí řekne. Budu ti držet palce. Možná to je ono...snažit se na to tak nemyslet a neupinat. Já si taky tento měsíc nedělám žádné iluze a spíš čekám tu MS. To snažení jsem si užívala, tak jsem ráda. V září mě to stresovalo víc 🙂 No uvidim co bude. Jsem smířena s tím, že to bude trvat. Co neděláme🙂 Musíme věřit, že se to nakonec povede.🙂 No ty vztahy v té práci jsou složité. HA se snažím vycházet se všemi, ale nějak moc s nikým nekamaradickuju protože vím že tam nemůžu nikomu věřit. V určitých momentech jsou lidí co využívaji situace nebo prostě myslí na sebe za každou cenu a přátelství je to tam.

petrysek181
15. lis 2016

@pulguita neptala sem se proc se mi drzi tak nahore zkusim se na to poptat at sem chytrejsi😁 přesně jak pises budeme si to užívat a sice to bude trvat dele nez by jsme chteli ale ono nam to vyjde☺tady porad mrzne az prasti hodim do prace nabalena jako medvěd moc se tesim na to volno ale jestli ji vyhodi budu tam muset jet aspon na par hodin ale to se prezije byly doby kdy jsme si dost pomahali a pratelstvi bylo super posledni roky to uz neni ono asi to tak cítíme obě uvidim co se stane dneska ale uz to nezvratim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru