Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
18. lis 2016

@luciikhol Aha tak to jo. Držím palce. Měla bys být jeho účetní 🙂
Já si říkám, že ať to dopadne jak to dopadne, tak se chci cítit dobře. Hlavně ať mi není špatně nebo něco. Ten minulý měsíc byl pro mě hrozný a nic z toho. Tak snad nám aspoň bude dobře🙂

luciikhol
18. lis 2016

@pulguita Nooo to by to dopadlo být jeho účetní 😀 účetnictví je pro mě španělská vesnice 😀 .. jj taky je mi teď dobře oproti minulému měsíci 🙂 tak doufám taky že to tak bude.. 🙂

petrysek181
18. lis 2016

@pulguita taaak a jedu s pořádným nasupem domu😀😀to jsme tam zase nechali penez☺teda řeknu ty tvoje ovulace si dělají co chteji😁ale je to tim ze ti teplota leze postupne nahoru jestli byla v utery tak to je dobre ne to u vas urcite u vikendu něco probehlo☺pritel se preobjednal tak snad to taky zvladneme😁

pulguita
18. lis 2016

@luciikhol Já jsem to myslela ze srandy, jako že ti má odevzdat výplatu ať to neroztočí 🙂
To je hlavní, že je nám dobře🙂

luciikhol
18. lis 2016

@pulguita Jo ták 😀 no dopadlo by to stejně 😀

pulguita
18. lis 2016

@petrysek181 Tak to má být.🙂 O vánocích je v ikei spousta pěkných věcí🙂
No právě tím že stoupá teplota pomalu tak to přepočítalo ty vyšší teploty až teď...třetí den vyšších teplot po 6 posledních nižší, a ta poslední nízká nakonec byla v to úterý.
Takže ta co mi tak hodně klesla v tu neděli, to byl ten výrazný před ovulační pokles, kdy prý do 24/48 hod.probíhá ovulace. Tak teď čekat ty 2týdny na MS🙂 Tak teď předávám štafetu tobě😀

pulguita
18. lis 2016

@luciikhol Tak zas je lepší když to roztočíš ty než on😀

petrysek181
18. lis 2016

@pulguita diky za štafetu prebiram a bezim dal😁😁ja bych mela mit ovulku tak vr stredu tak musome neco nashromáždit do cekarny😀ano maji tam toho spoustu to clovek nevi co driv koupit ale privezla jsem su dve vysoké kytky kamenne květináče vypada to pekne a obyvak je komplet jeste mam spoustu svicek a dve male cerne lucernicky na příjemné vecery u televize😁😁😁

pulguita
18. lis 2016

@petrysek181 Za málo!🙂 No přes tento dlouhý víkend až do středy toho nashromáždíte dost.🙂
Mi se dneska nějak nafouklo břicho...ach jo...snad je to z jídla a nezačínám zase znovu 😲 Špatně mi není, tak jsem zatím v klidu🙂
Mi se taky líbí květiny v bytě. Máme doma celkem dost květináčů a ten byt to tak oživí🙂 Byt bez kvítek mi připadá smutnější i když někdo třeba kvítka nechce, ať je nemusí zalívat. Jé ty lucerničky budeš mít fajn do tónu toho tvého obyváku🙂

petrysek181
18. lis 2016

@pulguita uz svitime😁neblbni nafoukle břicho doufam ze ue to z jidla a ne jako minule 😦me dnesla zacalo bolet bricho taky dost je to znakem ze ovulka se blizi aspon sle vim ze se tam neco deje☺přesně jak si psala ja taky miluji kytky ale nemam je v každém koute proste krásně doplni byt☺tak si pekne odpocin a uzivej vikendu dneska byla vsude pekna mela vanocni horecka uz zacina☺

pulguita
18. lis 2016

@petrysek181 Jé to je príma že už je máš rozsvicene🙂 No právě květiny jsou hezkým doplňkem a byt pak hned vypadá líp.
Zítra půjdem na čumendu do centra, tady už je taky vánoční horečka🙂
No snad se mi to nafouknuté břicho nějak vyfoukne, jinak se na to vyprdnu😀 Asi bych měla ať splasknu😀
Pěkný víkend!🙂

lory303
19. lis 2016

@pulguita ahojky, posilam muj graf, kdyztak rekni co si o tom zatim myslis. Jaky mas ty?☺

petrysek181
19. lis 2016

@pulguita ahoj vcera mi vubec neprislo upozornění ze si psala😯to vis ze jo ve meste je to pekne hlavne kdyz uz mají nazdobene a nasvicene vylohy☺me se zatim stale teplota drzi vis tak uvidim jaka bude moje poovulacni doufam ze ne 38😂😂😂pekny zbytek soboty ja umeju nadobi po obede a budu se flakat ☺

pulguita
19. lis 2016

@lory303 Ahojky, tvoje teplota vypadá normálně. Ten dnešní pokles mi připomíná ten můj z minulé neděle. Myslím, že to je ten předovulační pokles, kdy do 24/48hod by měla být ovulace🙂 Mi teplota stoupá pomalu tak mi nakonec tu ovulaci posunuli na úterý, kdy byl poslední den mých nižších teplot 🙂

pulguita
19. lis 2016

@petrysek181 Ahojky, tak mě to břicho splasklob tak jsem ráda, protože je mi fajn. Do města půjdem nakonec odpoledne, protože jsme pozdě vstali🙂 Tak kdoví, kdy ovulka dorazí tobě. Jen se hezky snažte a uvidíš, co ti v pondělí řekne doktorka. Moc ti držím palce🙂 No a jestli máš pořád teplotu nahoře, nemůžeš být těhotná? I když jsem četla, že některé hormonální léky ji můžou lehce zvednout. Neboj 38 mít nebudeš🙂
Pěknou sobotu!🙂

petrysek181
19. lis 2016

@pulguita aspoň jste si prispali☺tehotna byt nemůžu tim sem si jista☺ale je mozne ze ty leky teplotu zvednou ja sem taky zvedava a trošičku se bojím aby bylo vse v pohode ale snad ano uvidim kdy teplota vylitne nahoru a pak uz to bude ma osudu☺ja se dala do peceni dortu vsichni tu radi mlsame mlady pujde večer na zabavu tak budeme mit vecer pro sebe ☺

lory303
19. lis 2016

@pulguita kdy tedy myslis, ze mam mit sex aby se zadarilo? Tvuj graf vypada skvele. Trefila ses do toho dne? Byl sex?

pulguita
19. lis 2016

@petrysek181 No včera jsme šli trochu pozdě spát a dnes jsme si přispali, ale co musíme využít toho, že zatím můžeme spát tak dlouho😀 Tady už věší na ulicích světelnou výzdobu a začátkem prosince už bude všude rozsvíceno. To se mi moc líbí. Každý rok tu výzdobu mění. Ty ulice jsou takové hezčí a kouzelnější. 🙂
Já si myslím, že se nemusíš bát, protože ovuluješ a MS ti taky vždycky v pohodě dorazí. Však uvidíš, co ti řekne. Aspoň takhle pod kontrolou budeš klidnější a to je fajn. My jsme si teď dali čokoládu ...taky jsme oba sladké tetky🙂 Tak to máte fajn, hezky si ten večer užijte🙂 My za chvilku vyrážíme do ulic, protože jsme to dřív nestihli🙂

pulguita
19. lis 2016

@lory303 Netrefili🙂 Snažili jsme se v noci ze soboty na neděli, pak v pondělí večer a jestli byla ovulka v úterý, tak jsme se pak snažili až ve středu večer.🙂 Takže i kdyby byla v neděli nebo úterý. Tak jsme se netrefili, ale snad tam nějaká spermijka zbyla🙂 To se uvidí za 14 dní. My se snažíme obden, vy taky že? No prostě snažte se než ti odjede. Ty máš mít ovulaci zítra nebo až v pondělí? Tak to zkuste dnes a pokud to stihnete tak i zítra nebo zítra už ti přítel jede pryč? No však uvidíš. Ale spermijky by měly vydržet třeba i do úterý. Někdy říkají že klidně i 5 dní🙂

petrysek181
19. lis 2016

@pulguita tady pristi sobotu rozsvecuji stromeček a deti tam zpivaji a hrajou na nástroje je tady i maly jarmark je to takove pekne☺ulice jsou pak takove pohadkove vid☺koukala sem jak si odepisovala nevadí ze si ovulku prosvihla neco tam urcite cekalo☺tento mesic se to asi bez potizi neobejde mam bricho nafoukle a to jeste nemam po ovulce a bricho uz poboliva tak uvidime ja si jdu ukrojit kus dortu a zmirnit si utrpení 😁pekny vecer venku☺

kamcaxxl
19. lis 2016

Prosím o radu. 21.10 jsem dostala nizkohormonalni antikoncepci azalia kterou jsem brala dlouho ale často nepravidelně. Většinou jsem to do dvou dnů dostala a teť nic. U lékaře jsem byla 27.10 a ten mi řekl že nastartoval normální ciklus a brzy bude ovulace že tam jsou dvě asi vajíčka ale nejspíš vyhraje jen jedno. A pokud nechci děti tak mám mít styk s ochranou tak min. tyden. Což se nestalo a styk byl 1 a 4.11 přímo s erekcí do mě. Asi týden na to 10.a 11.11 jsem vždy ráno jen chvilku spinila po návštěvě wc na papíře byla krev ale jiná než u ms byla světlejší . No tak nevím co teť dnes by měla přijít a nic test je negativní mám ale citlivost testu 20. prosím o radu jaké jsou šance na otěhotnění ciklus mivam pravidelný 28 dní a s početím děti problém nebyl dekuji za radu

kamcaxxl
19. lis 2016

@kamcaxxl omlouvám se překlep 21.10 jsem ji dobrala

petrysek181
19. lis 2016

@kamcaxxl zdravim podle toho co pises by si samozrejme tehotna byt mohla ale taky sis to mohla rozhodit tou antikoncepci uvidis nejlepsi by bylo zkusit mamatest ten ma citlivost 10 a nebo digitalni test to spineni by mohlo znamenat uhnizdeni ale jsou to jen dohady proste testni znovu a uvidis dej vedet☺

pulguita
19. lis 2016

@petrysek181 Jeee to musí být taky pěkné ten stromeček s dětmi a jarmark.🙂 Tady je rozsvítí až začátkem prosince a staví tady betlém. V centru bylo plno lidí,ale bylo to fajn.
Tu ovulaci jsme tento měsíc prošvihli, ale minulý měsíc ne a nic z toho nebylo, takže to nějak neřeším🙂 No snad tě to břicho přestane bolet. Já se zatím držím, tak jsem ráda. Jediné co mi přetrvává jsou vyrážky...Ty mívám jen při MS. Tak kdoví, ale hlavně že mi není nějak špatně jak minulý měsíc. Tak dobrou noc!🙂

pulguita
19. lis 2016

@kamcaxxl Já si taky myslím, že buď se ti cyklus rozhodil z HA, nebo můžeš být těhotná, tak zkus testnout a uvidíš.🙂

petrysek181
20. lis 2016

@pulguita dobre ranko☺tak prochazka po meste se vyplatila vid ☺jeste by to chtelo bile vánoce a kouzlo je dokonale ale podle počasí tady ma byt teplo tak to snizek nebude😐tak ja dneska 11dc a teplota stale 36,8 uz by se mela drzet nize vetsinou tam mam rozmezi od 36,5-36,7 nez to vyskoci no uvidime treba to bude tento mesic nepovedeny cyklus ☺je to jedno uz sem to taky hodila za hlavu a nebudu se tim zbytecne stresovat zadne ovulacni ani tehotenske testy☺pekne si pockam tak krasnou nedeli a hlavne ze ti je dobre☺

lory303
20. lis 2016

@pulguita jj.taky se snažíme obden. Přítel jel do pryč v sobotu večer a vrátí se v pondelí ráné, takže v sobotu jsme se mazlili a podle moji aplikacky je ovulace dnes, kdyz je pryc 😀 takze nam to tento mesic zase nevyjde. Jeden jediný den v mesici neni doma a zrovna to vyjde na ovu 😀 zítra jdu zase k dr.chce se podivat zda mi folikul prasknul, tak jsem zvedava. Ale zatim to tenhle mesic nejak psychicky neresim.

pulguita
20. lis 2016

@petrysek181 Ta procházka byla fajn, koupili jsme dáreček pro přítelovic sestru a pak ještě pár věcí. Všude plno lidí, ale příští měsíc to bude horší. Bílé vánoce jsem nezažila už tisíc let. Na vánoce domů do ČR nejezdím, tak jen vzpomínám jaké to bylo krásné, stromeček, cukroví voňavé co provonělo obývák a zamrzlé okna a venku sníh...pohádka🙂 Pokud někdy budu mít děti, tak bych byla ráda kdyby to jednou zažili taky🙂 Neboj uvidíš, co ti zítra řekne ta doktorka. Třeba se ti drží ta teplota, protože jsi brala dvojitou dávku? Hlavně se snaž zachovat klid. Já to teď taky tak dělám a zatím se cítím fajn. I když v duchu myslím, že to asi zase nevyšlo, ale co. Testovat budu pokud MS nedorazí, ale myslím že přijde, ale co. Někdy se strefíme🙂 Taky přeji krásnou neděli, tady svítí sluníčko tak je hezky. 🙂

pulguita
20. lis 2016

@lory303 Aha, takže odjel v sobotu večer. A jakou si naměřila dneska teplotu? No třeba ti to vyjde a ovulaci budeš mít až v pondělí. Ještě není nic ztraceno🙂 Aplikace ti to může ukázat, ale tělo si dělá své. 🙂 Stoupla ti dneska o moc ta teplota nebo se drží dole? V pondělí třeba odpoledne/večer až se zotaví z cesty byste to mohli pro jistotu pojistit🙂

petrysek181
20. lis 2016

@pulguita krasne si to popsala takove vanoce uz snad ani nežijeme 😐je to skoda ja mam tak nějak darky nakoupene spis uz jen drobnosti pritel mi zaplatil listky na koncert tak vyrazíme v unoru na to se moc tesim☺je to mozne ze je to tou dvojitou davkou clostik zvysuje teplotu tak uvidime☺ určitěto bude v poradku ted jsme s pritelem v takove fazi ze je nam to jedno nebudemese tím trápit ani jeden a kdyz to ma prijit tak to přijde vcera jsme si uzili fajn vecer povede se nam malokdy ze jsme spolu sami☺a to je důležité☺budeme si rikat kdyz to nevyjde ted tak priste blizici se ovulku citim podle bolesti bricha ale neni to nic hrozneho a da se to vydržet ☺tady je taky krasne slunecno pekny den a zitra uz mi to taky zacne opet do pracovniho víru ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru