• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@xvitko13 já budu taky hodně zklamana, uz je to 5.mesic snazeni a porad nic :frowning2: nejhorsi je, ze muj pritel je z toho vzdy víc spatny nez ja a to me jeste vic ubíjí. Jinak já mam mít MS v neděli, ale testovala jsem uz dnes rano, mylsim si,že kdybych byla těhu,tak tam aspon duch uz je :frowning2: jinak mela jsi sexik v den ovu?
29. lis v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 jn, u nás už 3. měsíc a nic. No my už jedno dítě máme, a manžel mně právě přijde, že ho to nijak netankuje, že se nám nedaří, což mě ještě víc rozčiluje že :grinning: Dokonce jsem mu to včera vyčítala, že je mu to jedno že zas nejsme těhotní (ale je možné že to nedá tolik najevo, když už vidí, jak hysterčím já že :slight_smile:) No tak když ji máš dostat až v neděli, tak to třeba ještě není úplně ztraceno, ne? Ale člověk by si myslel, že nějakej dušík už by tam mohl být že :frowning2: aspoň něco :frowning2: Jj snažili jsme se pořád i v ovulaci si myslím...budeš ještě testovat do MS?:slight_smile: Já už na to kašlu a počkám jak dojde MS...
29. lis v 09:36  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 já včera měla taky hyterický výstup u přítele :grinning:.. nějak na mě vše dolehlo a brečela jsem a nevěla pořádně ani proč, přítel si z toho dělal srandu, že pokud je to příznak těhotenství, tak to bere, ale pokud ne, tak to nechápe :grinning: ale neberu to jako příznak těhu, občas mám před MS pocit úzkosti, a ted po delsi dobe byl zase... vybrečela jsem se a dnes jsem ok... sice porad myslim na ten test, ale jeste vyzkousim testovat v pátek ráno. Některé holky, tu psaly, že měli pozivitni TT až klidne dva dny po vynechání MS,ale zase nektere tu psaly, ze meli pozivitni TT 5 dní pred MS a to je muj pripad, jsem 5 dni pred MS a nic :frowning2: tvuj pritel to nemusi davat najevo jak pises, ale skutečnost může být jiná. Ten můj to dává zase hodně najevo a pořád se mě ptá zda nemam nejaky priznak, pak kdyz dostanu MS, tak nejvic zklamu jeho :-/
29. lis v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Jj, tak třeba ti MS nedojde :slight_smile: ale já už nedoufám, při prvním dítěti jsem měla dost pozitivní test už právě tak necelý týden před MS...Já nevím, proč to nejde, vždyť jsme se tak poctivě snažili :grinning: Nebo věkem, ale zas tak stará si nepřipadám (26), kolik je tobě? Ale je fakt že třeba ve 20 to může jít líp :grinning: já už fakt nevím. Ono se řekne nemyslet na to, dokonce sem si včera večer nalhávala, že ne, že dítě nechci, představovala sem si jak sem trpěla na porodním sále a tak :grinning: že to vlastně už nechci zažít :grinning: Ale to je jen takové klamání a stejně se takto neoklamu a po druhém dítěti toužím :slight_smile: To je fajn, že tvůj přítel to tak s tebou prožívá :slight_smile: ale chápu, že je za pak i tobě nanic, když to vidíš na něm jak je zklamaný...To bude mít určitě obrovskou radost, až otěhotníte :slight_smile:!
29. lis v 09:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 mě bude taky 26. Máš štěstí, že máte už jedno díte, ale ja žádne a už si ho strasne preji :frowning2: a neboj urcite se ti to povede a nic neni ztracene dokud MS neprijde.... já se snazim už 5.měsíc ,ty teprve 3. takže bud fakt v klidku :slight_smile: budu ti moc drzet palecky :slight_smile: ono zálezi kdy byla ovulace, pokud jsi ji měla pozdej, tak muze byt TT taky pozdej, já měla ovu 18DC, tak uvidime, ale uz nedoufam.
29. lis v 09:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Tak to jsme stejně staré :slight_smile: Děkuji, jsi hodná, taky ti to moc přeji :slight_smile: jako jo, jenže zas jak už jedno dítě máš, tak mu chceš pořídit sourozence :slight_smile: aby nebyli od sebe věkově daleko atak (malá má rok a půl) takže by to teď bylo tak akorát :slight_smile: ale vidím, že tyto věci se fakt nedají naplánovat :grinning: Jenže jak naše Eliška se nám povedla po svatbě na svatební cestě prostě hned první cyklus snažení, tak víš, je to pro mě teď těžký, že se nedaří :frowning2: Nejhorší je takový ten pocit, že se to snad nikdy nepodaří :frowning2: ale to si nesmíme připouštět...
29. lis v 10:01  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Jj to si myslím, že určitě ještě naději máš, když byla ovu až 18 DC :slight_smile:
29. lis v 10:02  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 na to nesmis ani pomyslet, ze by se to nemelo podarit, urcite se zadari. Všimni si kolik holek tu je co se snaží, a pak mají TT pozitivní, doufam, že tak to bude i u me... Zatím neztracím uplne nadeji. Pockám do ledna, a pak bych to zacala radikálněji řešit. Pokud zítra MS nedorazí, tak zkus ve čtvrtek nebo pátek znovu testovat a uvidíš. Já vyzkouším taky v pátek.
29. lis v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsme měla taky pocit, že to trvá dlouho, ale bylo to jen 3 cykly, tím, že jsme se tenkrát stěhovali + nová kolegyně v práci, kterou jsem zapracovávala + brigády jako hostess, tak jsem to nějak nesledovala a pak jsem si řekla, že jsem to vlastně nedostala. ono je těžké na to nemyslet, ale jde to :o) Jste mladý, Honzík se mi narodil v 27 letech, další se nám narodí, když vše půjde tak, jak má, v mých 29 letech.
29. lis v 10:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud se ale nedaří déle, je fakt lepší zajít si pro hormonální profil - důkladný. Kamarádka měla gynekoložku, která jí udělal lajdácký s tím, že je v pořádku, ať pokračují. Když ani po 4 letech nic, změnila lékařku a nová zjistila, že nemá hormon pro uhnízdění vajíčka.
29. lis v 10:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@astyna no mě doktor řekl,že hormon profil není potřeba když ms chodí přesně na den,což si myslím,že je taky blbost a udělat by mě ho mohl.
29. lis v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tammm

Ona měla i ovulaci, kupovala si testy, vše "podle oka" v pořádku. MS pravidelná. A přitom kvůli tomu "nehormonu" nemůže mít děti, žádná metoda u ní nemá šanci. Ale tohle je extrémní případ neplodnosti.
29. lis v 10:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@astyna aha,to je špatný potom.
29. lis v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 @lory303 jsem 33DC, v nedeli jsem testovala a bílo a taky doufám. Hodne holek mi psalo, ze to bylo vidět treba az 10dnu po vynechání, ja jsem dnes 5 dnu a zitra budu testovat...u syna jsem to taky videla az později. Ale spis si myslim, ze budu rozbita po vysazene HA a to me štve o to víc :(
29. lis v 10:13  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Jj máš pravdu, že na to nesmím myslet, když ony se občas takové myšlenky vetřou :frowning2: Když teď by to bylo tak nádherné, před Vánocema, kdyby se to povedlo že :slight_smile: Já si to tak přála, áách...no já testovat nebudu, MS určo dorazí každým dnem, tobě ale přeji, ať to vyjde, bylo by to pro mě super povzbuzení :slight_smile:! Jaké používáš testy? Mně právě manžel včera přinesl z lékárný jakýsi comfort, předtím sem testovala vždy mamatestama...
29. lis v 10:13  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 Třeba budeš ještě překvapená a MS nedorazí, uplne me @llenka_li nabudila tím, že // můžou být až po vynechání MS, tak uvidíme. Šanci ještě obě máme. Dej vědět postupně jak na tom jsi. Taky nevím, zda mám tedy testovat v patek nebo ne, bojím se, že budu mít pak celý víkend zkažený když bude zase bílo, asi taky vyčkam už na MS a testovala bych až v pondeli, pokud by nedorazila... Já prave taky chtela pred vanocemi, bylo by to krasne :slight_smile: Já používám mamatesty, ale nevím ktere jsou tak nejlepší, máš s nějakyma lepsi zkusenosti?
29. lis v 10:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@llenka_li a ty máš mít kdy MS ?
29. lis v 10:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303

já tě taky potěším - i u syna jsem pomalý nárůst HCG, v 6.týdnu hodnota odpovídala 5., v 8. týdnu 7,5 týdne, kolem 10.týdne se to srovnalo. Velikostně byl průměrné miminko :slight_smile: takže pozitivní test jsem měla vždy až po vynechání.
29. lis v 10:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@astyna jéé, tak to mě taky potěšilo, takže třeba tam ještě malá naděje u mě je.. jinak měla jsi nějaké příznaky? já necítím nic, ani bolest prsou :frowning2:
29. lis v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol
@lory303
@pulguita
Ahoj holky, dnes 31DC a 15DPO - stále nic.. juchůůů.. no raději se nebudu moc radovat, abych pak nebyla zklamaná. Testovat ale nebudu.. Minulý měsíc jsem to dostala až 34DC, takže ještě tak 3 dny počkám. I když je fakt, že jsem i tento měsíc měla ovulku o 2 dny dřív než minule.. Teoreticky by už na testu mohlo být něco vidět, ale ještě vydržím..
Lory, na nic nekašli, je ještě hodně brzy, abys tam 8 dpo něco viděla.. Vůbec neházej flintu do žita, a žádný smiřování s tím, že z toho nic nebude - jen se hezky těš, třeba máš na co!!!!:heart:
29. lis v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 mam zpoždění 5 dnu, ve ctvrtek mela byt. Ale jsem 1. měsíc po vysazeni HA, tak bůh vi, co to udela...testuju každé dva dny a zatim nic...
29. lis v 10:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303

Taky bez příznaků, kromě teda pobolívání podbřišku, když sedím v klidu. To jsem měla i u syna, jinak mi vůbec nic nebylo. Prsa mě bolela až po porodu.
29. lis v 10:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna držím palečky ať to klapne :wink:
29. lis v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
29. lis v 10:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@raduzemlejna jééé děkuji moc za povzbuzení :kissing_heart: já už taky radeji testovat nebudu a počkam do nedele, zda MS dorazi, máš nejake priznaky? Já zadnéé
29. lis v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna A tobe moc drzím palečky at ta mrška nedorazí a máš potom na TT // to by bylo supeeeer :slight_smile:
29. lis v 10:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 To víš, že jo, žádný stresy, že to neklaplo, protože to na miminko určitě špatně působí.. pohodička klídeček a čekáme.. :wink:
Já právě nemám vůbec žádný příznaky, až se divím...hmmm.. uvidíme.. To jsme na to podobně.. Musíme si to čekání nějak zpříjemnit. Jsi v práci nebo co děláš?? Já jsem v práci a už se hrozně těším na obídek a dnes mají tady vedle v hospůdce lasagne - asi si pro ně dojdu a pěkně se dnes nadlábnu :grinning:
29. lis v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Ahojky, ty už jsi testovala jooo :astonished: ty potvůrko :grinning: víš že je brzy a ten test ještě nic neznamená, buď trpělivá :slight_smile: trpělivost přináší růže!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna Ahooooj, tak moc bych ti přála aby ta mrška už nepřišla! :wink: :pregnant_woman: Doufám že se dočkáš // a pochlub se :slight_smile: budu na tebe myslet :pregnant_woman:
29. lis v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna já jsem v práci, ale dělám v kanceláři a práce ted moc nemám, takže sedím na modrém koníkovi a pročítam ruzne diskuze, už jsem magor :grinning: ... Jooo ,ja se taky tesim na obidek, jdu s pritelem, vyzvedne me u prace a jdeme pekne spolu. Mam uz celkem hlad. Lasagne bych si taky dala, ty miluju !!:clap: celkově těstoviny, zboznuju. Tak dobrou chut preji a drzim palecky, dej hlavne vedet jak to s tebou vypada... Já jsem tak netrpeliva :grinning:
29. lis v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek