Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

golla
7. říj 2012

@glock to už je dost pozdě, ne? jsem 26DC, mám ho většinou tak 28-30 dní.

glock
7. říj 2012

@golla Tak já se snažila jen povzbudit ☹

golla
8. říj 2012

@glock Já vím.. 😉 😵

mahulenka87
8. říj 2012

ja som si robila už 19.DC... 🤐 šibe mi... 😅 Viem že je to skoro... 😕

misak33
8. říj 2012

@verciiik Jo, tak to je stejný jako u nás. My se snažíme třetí cyklus. Taky mi všichni dokola říkají, že na to mám přestat myslet, ale nejde to. Teď mám dostat MS příští týden, opět mě děsně bolí prsa, pálí bradavky, ale to samé jsem měla i minule. Přesto doufám, že tentokrát už by to i mohlo být... Už počítám, kdy bych si mohla zkusit udělat test.

verciiik
8. říj 2012

@mahulenka87 já sem si teď dělala 24DC ale s tím, že ovu byla cca 19DC 😀 takže na tom nejsem o moc líp :D

mahulenka87
9. říj 2012

@verciiik hrúúúza s nami 😀 ale ked je to také ťažké čakať 😅

golla
9. říj 2012

@glock Tak včera dorazila MS. ☹ Testy nelhaly, jen já byla takový blázen, že jsem jim nevěřila. Za pár dní začínáme znovu, budu měřit teplotu, ale už se nebudu tak hlídat a bláznit. fakt si to slibuju, tento cyklus byl pro mě hodně vyčerpávající. 😢 A to byl teprvne první pokus. 😀

simculinek
9. říj 2012

Ahoj holky, mam 9 dní zpoždění a bojím si udělat test, protože ta jedna čárka mě tak štve... Dělala jsem si test asi při 5. dnu zpoždění, ale nic. No a tedka už nevíííííím.... 😀 bojim, bojim... 🙂

golla
10. říj 2012

@simculinek kámoška měla taky až po 8mi dnech zpozdění, tak myslím, že už se nemusíš bát. 😵

golla
10. říj 2012

holky, co si myslíte o ovulačních testech? máte nějaká zkušenost?

golla
10. říj 2012

@glock Glock, tak co ta tvoje MS? 😉

glock
10. říj 2012

@golla Zatím nic, ještě holt sečkám a pak naklušu k dr. ☹ Teď si píšu s jedou holčinou a ta měla taky spoždění po revizi přes 10 týdnů, každá jsme jiná, tak ještě nebudu vyšilovat......

verciiik
10. říj 2012

já zatím sněhobílo, ale jsem teprve 28DC a ovu byla pozdě 😀 nějak si myslim, že tenhle cyklus to nevyšlo, nevim proč.. ale snad to vyjde příští měsíc 🙂

lucoska29
11. říj 2012

Ahoj holky, s manželem se snažíme o mimíska už od konce listopadu 2011. Mám šíleně nepravidelný cyklus (30-55 dní). Testovali jsme ovulku za tu dobu čtyři cykly. Pokaždé nic. Tento měsíc se mi poprvé podařilo na ovu testu vykoukat poctivé dvě čárky. Ovulka vychází 25DC. Spousta holek tady píše, že těhotenský test má smysl dělat v týdnu po vynechané MS. Ale pokud mi to tak lítá, tak těžko říct kdy to bude. Kolik dní po oplodnění má smysl dělat test?Nejraději bych letěla do lékárny už dnes a testovala jak šílená. Ale musím si počkat...

martinaj23
11. říj 2012

Ahoj, začala jsem si měřit BT, myslíte, že pokud se teplota zatím nikam nevyhoupla, že může ještě k ovu dojít? nyní jsem 20 dc s teplota stále 36,6 - 36,4

hannah_
11. říj 2012

@martinaj23 ja som mala tento cyklus ovu 22DC...takze este nic nie je stratene ;)

golla
11. říj 2012

@glock tak snad se už konečne umoudří a nebude tě trápit taky tak dlouho. 10 týdnů mi příjde jako neskutečná doba, ale je to hold zásah do organismu. ☹

golla
11. říj 2012

@lucoska29 holky tady psaly, že test nejdříve nějakých 12 dní po ovu. ale i to je asi brzy, fakt nevím. Sama jsem testovala jako blázen, takže chápu, jak se cítíš nedočkavě ty. 😉

lucoska29
12. říj 2012

pokusím se testíkovat po těch dvanácti dnech a pak se uvidí co dál...asi se nedočkám 🙂

golla
12. říj 2012

@lucoska29 jak dlouho se snažíte, Luci? 😵

misak33
13. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem to opět nevydržela a udělala si testík, samozřejmě sněhobílý. Ale jsem teprve 23 DC, ale cyklus je 26 -28 dní, tak asi bylo příliš brzy. Ale přesto cítím zklamání a ztrácím naději, že se to tentokrát povedlo.

gabadan
14. říj 2012

misaku neblázni, neházej flintu do žita a hlavně šetři testy!
Já mám dvě krásné zdravé děti a u obou jsem měla pozitivní test až po týdnu po očekávané menstr.

nunupetka
14. říj 2012

baby co myslite je to tehu?

katkasofi
14. říj 2012

@nunupetka no vyzerá že áno. I keď ja na tieto kazetove testy moc neverím... Ostatne mi ukazovali druhu čiarku silnú a tento druh slabsiu....

nika10
14. říj 2012

ahojte baby prosím o radu v piatok som si urobila tehotenský test (tyčinkový) a ukázal mi dva pasiky.. no a včera kazetkový a už iba jeden pasik... môžem byť tehotná?? a strašne má poboliava pod bruchom... čo to je???

kaprkapr
14. říj 2012

ja som si urobila test 27 DC a ovulacia bola 15 DC,teda 12 DPO a vybehla na mna taka silna ciarka,ze som az ostala prekvapena.

nunupetka
14. říj 2012

@katkasofi no snad ano, bola by som velmi rada,keby to vyslo.... uvidime, skusim zajtra,alebo pozajtra spravit iny, a snad budem mudrejsia...

katkasofi
14. říj 2012

@nunupetka a koľko DC si? Mne clearblue digital ukázala 25dc 1-2tt.... Fakt skús iný ako kazetovy. A hneď z ranneho a daj hneď vedieť. Držím palce

nika10
14. říj 2012

ahoj no ja mám dnes 30 deň. a mávam tak každých 32

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru