Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tessross
7. pro 2017

jo ten modry z dneska ve tri ve ctyri odpoledne asi

tessross
7. pro 2017

????????,

aneven
9. pro 2017

@tessross Pokud jsi měla takhle silnou čárku odpoledne, tak bych to viděla velice nadějně. 😉 Ten první test by byl ještě diskutabilní a kdybych viděla jen ten, radila bych ještě předčasně nejásat a test zopakovat nejdříve za 24 hodin znovu, nicméně u toho modrého to vypadá poměrně jasně. 😉 Snad lze tiše gratulovat...Ale pokud bude i zítra testovací čárka minimálně stejně silná nebo silnější, pak je to tutovka...

hvezdicka93
10. pro 2017

@tessross jasně je to tam 💝 u mě spodní v den očekávané ms dělaný večer. Horní je druhý den odpoledne 🙂

petrysek181
10. pro 2017

@pulguita ahoj prosim te ozvy se vim ze ti ted neni zrocna moc dobre a mozna nemas naladu psat ale nuc o tobe nevim🙁

pulguita
12. pro 2017

@petrysek181 Dobré ráno! Minulý týden jsem měla dovolenou (ještě že tak) Minulé úterý jsem začala s těmi tabletkami a do cca 3-4 hodin po zavedení to začalo... Třetí den už jsem byla na tom o něco lépe a mohla se věnovat doma úklidu atd, ať se trošku zaměstnám a změním myšlenky. Ještě že je přítel doma na nemocenské a mohl tak být celou dobu se mnou a byl mi oporou. Teď po týdnu ještě pořád špiním, občas se ještě ukáže nějaká ta větší sraženina. Příští týden jdu na kontrolu a ultrazvuk. Doktor chce vidět, jestli mi tam nic nezůstalo. Kdoví kdy mi dorazí normální MS. Dnes jsem si na zkoušku měřila BT a měla jsem 36,7 Možná je ještě brzo a bude to ještě trvat, než se ze mě dostanou ty těhotenské hormony a BT opět klesne. Jinak tomu ještě pořád nemůžu uvěřit, možná že tím, že mi nebylo během těhotenství špatně, tak si připadám jako by to byl jen zlý sen. Ne že bych si připadala těhotná, ale spíš jako by to byl zlý sen...těhotenství a ten jeho konec...hrozně rychle ty dva měsíce utekly, ale co se dá dělat. Uvidíme, kdy přijde MS a co a jak. Myslím že ten doktor z té soukromé pojištovny nám znovu udělá veškeré odběry ...trochu víc kompletní a uvidíme co bude. Snad už v lednu budu vědět o něco víc. Ty se měj moc hezky! Krásné úterý! 🙂

pulguita
12. pro 2017

@luciikhol
@kacasa
@janajens
@hvezdicka93
@raduzemlejna
Moc Vám všem děkuji za podporu! 🙂
Vám těhulkám přeji pohodové těhotenství. Užívejte si to! 🙂
Ještě pořád mám v truhlíku ty čtyřlístky, tak snad nám všem přinesou štěstí 🙂 ❤ 🍀

kacasa
12. pro 2017

@pulguita drz se! urcite bude lip ;)

petrysek181
12. pro 2017

@pulguita ahoj sem rada ze ses ozvala je mi jasne ze si nemela na nic naladu a muselo to byt hrozne ale ver ze se to proste povede a miminko prijde🙂je fajn ze si mela volno a pritele u sebe mela si alespon oporu🙂ja toho doma moc nestiham maly je ulicnik sama lumparna lezet nechce nejradsi by sedel a nebo stal takze ho nadnasime a pekne boli ruce🙂ale s Kubou jsme si uz ozdobili stromecek tak uz so vecer svitime🙂tatka se nam vrati pristi ctvrtek a tento tyden nas ceka prvni ockovani😣ty se moc opatruj a hlavu vzhuru u mas darky?ja vse dohanim na posledni chvili jako vzdy😁

nellinkaa10
12. pro 2017

Ahoj holky, přidávám se k Vám. Test z nedělního rána, duch tam je, co myslíte.. ?? 🙂

nellinkaa10
12. pro 2017

A tady ze včerejšího odpoledne. Mám tyden před MS, jsem cca 11DPO.

pulguita
12. pro 2017

@kacasa Ano, věřím, že nejhorší už je za námi a bude líp 🙂
Vidím, že jsi nakonec celkem rychle znovu otěhotněla. Gratuluji a moc ti držím palce 🙂 ❤ 🍀
Jak dlouho jsi špinila a za jak dlouho ti přišla MS?

@petrysek181 No ten minulý týden byl drsný. Dokonce jsem i zvracela...nečekala jsem že to bude takhle probíhat, ale už to mám za sebou. Snad MS přijde jak má a kéž by se nám brzy podařilo otěhotnět znovu a snad bude konečně vše jak má být.
Ty budeš mít letos veselo na vánoce....vaše první vánoce s malým vánočím skřítkem 🙂 Hezky si to rodinko užijte 🙂 Přítel nazdobil stromeček v neděli, ještě mi chybí ozdobit zbytek bytu, ale nebyl čas. Dárky mám jen pro naše mamky, jeho ségru. Chybí nám pro jeho taťku a moje sestry s neteřemi a synovci. Mamce dáreček a přání musím odeslat nejpozději příští týden...Snad to stihnu. Vánoční dárky z minulého roku jsem předávala sestram a neterim a synovcum letos v létě 🙂 jsem hrozná, ale odeslání je mnohdy dražší než samotný dárek. No ale nejhorší je dokopat se k tomu ty dárky zabalit 😅 Ještě musím napsat vánoční přání, které jsem nestihla napsat a poslat minulý rok...tak asi tak 🙂

kacasa
12. pro 2017

@pulguita spinila jsem asi jen dva dny..a MS nestihla dorazit..otehotnela jsem za mesic po revizi

pulguita
12. pro 2017

@kacasa No já vlastně ještě pořád špíním a potrat byl minulé úterý, tak ti nevím. Uvidíme, co mi řekne příští týden ten doktor. Tobě držím palečky. Uvidíš, že teď už to bude všechno v pořádku 🙂 Moc se opatruj a užívej si těhotenství 🙂

jana1499
13. pro 2017

Holky vidíte taky čárku? Nebo jsem už posedlá?

kacasa
13. pro 2017

@jana1499 jak to vypada normalne?

jana1499
13. pro 2017
kacasa
13. pro 2017

@jana1499 je tam 🙂 to je test z Benu? ten modry je 25kovy ze? takze to uz je susny 🙂 mozna na 10kovem by to bylo videt lip

jana1499
13. pro 2017

@kacasa Jojo z benu 🙂 tak snad tam zůstane 🙏

petrysek181
13. pro 2017

@pulguita ahoj urcite ti bylo zle i z tech tabletek co si brala ted se to bere jako sestinedeli tak mozna ms prijde az pak hlavni je ze vis ze otehotnis a treba lekari nejak pomuzou je to trapeni clovek se snazi takovou dobu a pak tohle vem si ze ja dvakrat otehotnela diky hormonum prirozene jednou a oto sem prisla pise se mi spatne maly mi chrape na ruce🙂tak omluv chyby nas zase ceka dalsi slov.navsteva prijedou 23 tak sem cela otravena neuziju si klud ani pred stedrym dnem ale ty jedou jen na otocky ja nemam nic zabalene ani pripravene az prijede manzel bude hlidat a ja dozenu resty🙂zitra jdeme na ockovani chudinka mala kdy mate ten vecirek?

petrysek181
13. pro 2017

@jana1499 ja ji vidim🙂

jana1499
13. pro 2017

@petrysek181 čárka se mi ještě víc zbarvila,ale az po půl hodině,tak mám strach aby to nebyl jen planej poplach

pulguita
14. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Ano určitě mi bylo špatně z těch prášků, tak ještě že jsem je zaváděla, protože jinak by mi možná bylo ještě hůř. No snad bude vše v pořádku a nic tam nezůstalo. Uvidíme, co nám řekne lékař, nebo jestli mi předepiše nějaké hormony nebo něco. Myslím, že se to začne řešit až v lednu po svátcích, kdy už by měla dorazit MS. Tak jsem zvědavá. No teda, zase ti přijede návštěva. K nám 25 přijdou tchýně s tchánem a přítelovic sestra, my tam pak jdeme na 3krále, kdy se tady taky slaví a dávají se dárky. Ještě jsme pozváni k jedné jeho tetě, no nevím nevím. Taky bych nejradši byla v klidu doma, protože chci stihnout resty a úklid, co normálně nestíhám....No je to pořád něco. Tobě taky přeji pevné nervy, ať návštěvu zvládneš. Držím palce, ať malého očkování moc nenaštve. Večírek jsme měli 1.12. Bylo to fajn. Šéfové se práskli přes kapsu a připravili pro nás super program a pak večeři. Já si koupila šaty a dokonce jsem se sama sobě i líbila....jednou za rok jsem se dala do šusu 😅
Krásný čtvrtek! 🙂

petrysek181
14. pro 2017

@pulguita ahojky tak ockovani se nekonalo maly ma jeste trosku rymu jinak ma 7300g uz se mu povede pretocit na brisko a je sama kravinka uz je s nim sranda ikdyz se pekne pronese ze vseho mi vyrostl i z cepicek tak sem mu objednavala kombinezu cepku a zimni bundu je to cvalda🙂jinak tady dneska foukal vitr pocasi nic moc ja ti verim ze bys chtela mit vanoce doma v klidu ja si to preju taky ale bohuzel jinak nejake velke uklizeni jde mimo me nic nestiham 😀a radsi se venuju prckovi kdy jdes k tomu doktoru? Sem zvedava co ti povi opatruj se ja ted mela silenou ms dva dny sem strasne krvacela nestacila sem ani menit vlozky doufam ze pristi bude uz v pohode posilam ti toho kuliferdu at vidis jak roste🙂

pulguita
15. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Páni to je ale kus chlapa! Roste před očima...je to šikula 🙂 Jen si ho hezky užívej, protože rostou jak z vody. No já taky nestíhám, ale co...nic nenadělám, musíme to brát s nadhledem😅 K doktorovi jdu příští čtvrtek, tak jsem zvědavá co mi řekne. Ale ta kontrola je jen aby viděl, jestli tam nic nezůstalo, tak kdoví. Snad ne, i když včera jsem ještě trošku špinila, no kdoví kdy to přejde. Přeji ti krásný pátek! 🙂

petrysek181
15. pro 2017

@pulguita ahojky to spineni mas jeste k tomu nez se vse srovna me uz to snad konecne skoncilo mela sem to 10 dni taky mazec zitra jedu na ten koncert na ktery sem mela jet s manzelem bohuzel tak jedu s kamaradkou ale sem z toho cela nesva ze tu maly bude s babi vim ze se o nej postara ale doufam ze bude vse v pohode dneska nemel maly moc naladu a porad knoural nebo plakal to je nejhorsi ze ti nereknou co ho trapi uzij si vikend🙂

pulguita
18. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Už špiním jen malinko a teplota klesá, dnes 36,4 tak to vypadá, že už se vše dostává do normálu. Kdyby teď proběhla ovulka, myslíš že bych mohla otěhotnět? Zatím se ale ještě nesnažíme. Doufám, že sis hezky užila koncert a že to malý zvládl na jedničku 🙂 Náš víkend byl plný úklidu, vaření a pečení. Do toho jsme měli včera návštěvu, tak jsem jim upekla čokoládové brownie. Přeji krásné pondělí! 🙂 Za chvilku budeš mít doma manžela, tak ti to uběhne 🙂

petrysek181
18. pro 2017

@pulguita ahoj pani ty jsi sikulka😍mas to tak hezky nacancane😍koncert byl super moc sem si ho uzila ale maly tu mamce plakal no nedivim se ikdyz je na ni zvykli usina vecer se mnou ale zvladla to dneska tu bylo tak krasne ze jsme drandili venku 🙂pokud bude ovulka tak otehotnet muzes ale uvidis nechala bych to na leden at se telo vzpamatuje manzel ma nejakou chripku tak snad nic nedoveze domu🙂ja delam jen bezny uklid a cukrovi sem si letos objednala sem ostuda ale radsi budu v klidu a ne uhonena u trouby🙂🙂🙂krasny vecer

pulguita
19. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Páni to je krása😍 Úplná pohádka tolik sněhu a malý Berník jak hezky pochoduje 🙂 Potřebuje nějakou zimní kombinézku 🙂 Já jsem taky nějak nachlazená, asi jsem to chytla od té naší nedělní návštěvy. Byli nachlazení a pořád kašlali 🤐 🙊 Snad mě to úplně nezklátí. Snad se ti manžel taky dá dohromady. Tady je taky zima, ale samozřejmě bez sněhu. Ráno bývají jen 3 stupně, což je na zdejší podmínky málo. Na cukroví se vyprdni, to já nepeču nikdy, tady to nemají ve zvyku a ani nemám čas. Akorát jsem se zmohla na ten brownie. 🙂 Krásné úterý! 🙂

petrysek181
19. pro 2017

@pulguita ty jo uz sem to mela napsane a vse ni to spadlo😣😣😣😣😣berny uz byl dneska v bunde vcera bylo krasne ale dnes uz zima zitra jedu s malym ma kontrolu kycli uz je to posledni hura chce porad na nohy tak ho nadnasime a boli pekne ruce i zada☺snad se tatka z toho dostane a nepriveze to domu clovek to prezije ale nechci aby trpel maly stacila nam ta ryma ty se uzdrav at te to neschvati mas mezi svatkama volno?ve ctvrtek jdes k tomu doktoru?hlavne at je vse v poradku zrovna ted na blogu psala jedna maminka zemrela ji holcicka stara 2 mesice na nahle umrti reknu ti ja z toho byla hotova a co potom ona proto je lepsi kdyz se neco stane at je to ze zacatku preji krasny vecer a posilam fotku meho loupeznika🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru