Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sluninko23
19. pro 2017

Ahoj holky@pulguita a @petrysek181.
@pulguita moc me to mrzi,ale pristi rok verim,ze to konecne vyjde az do konce.
@petrysek181 teeda kraasne roste Danecek.
Do Vanoc uz se sem nedostanu,chtela bych vam poprat krasne Vanoce,hlavne hodne pohody a lasky 😘

dabelskadanca
20. pro 2017

Ahojky 🙂 mam mensi problem snazime se s mojim o dite jenze jsme meli styk mimo ovulaci coz znamena pred 2 dny a mam dostat menzes za 2 dny. Tak nevim co delat. A kdy pouzit teh.test. prosim moc poradte dekuji 🙂

dailik
20. pro 2017

@dabelskadanca Ahojky,vetsinou je nejlepsi se snazit kolem a ve dnech ovulace.Ale mozne je vsechno.Pockala bych,jestli dorazi menstruace a kdyz ne,tak zkus treba po dvou dnech udelat test.Pokud mas menses pravidelnou,tak by se tim mohla zpozdit a pak bys mela jasno😀Ale zahnizdeni mimi trva skoro 6 dni a pak se musi zacit tvorit tehotensky hormon hcg,takze test tehotenstvi zachyti nejdriv 14dni po oplodnujicim pohlavnim styku.

pulguita
20. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Ty brďo! Malý roste před očima, tatínek zítra bude koukat jak vyrostl.🙂 Držím palce, ať je kontrola v pořádku. Snad se do pátku uzdravim. Nějak to v práci musím doklepat. Příští týden mám volno 🙂 V pondělí k nám přijdou přítelovic rodiče na oběd a v úterý buď půjdeme k jeho tetě na oběd, nebo budeme doma skypovat s mojí rodinou...uvidíme. zítra jdu na tu kontrolu, tak snad mi tam nic nezůstalo. Ještě jsem špinila za začátku týdne, tak kdoví. Rozhodně v tom mám jasno, je lepší když se to přeruší takhle na začátku než později v těhotenství nebo nedej bože, až se miminko narodí, ale raději musíme myslet pozitivně a užívat si přítomnost, než se užírat, co když...
To nemá cenu. Hezky si užívej toho tvého loupežníka 🙂 Krásnou středu ti přeji 🙂

pulguita
20. pro 2017

@sluninko23 Ahojky! Kéž bys měla pravdu, snad to ten příští rok vyjde 🙂 🍀 Tobě přeji krásné Vánoce, hezky si to užijte...letos poprvé jako rodinka 🙂 ❤
Do nového roku hlavně hodně zdravíčka a lásky 🙂

dabelskadanca
20. pro 2017

Super moc ti dekuji Dailiku 🙂 inak kdyby to nevyslo pokusime se vtom obdobi 🙂 jinak vcera jsem tp zkusily znovu uz 2x me napustil abych to tak rekla :D tak snad to vyjde..🙂

dailik
20. pro 2017

@dabelskadanca Moc bych Ti to prala.Ikdyz v ovulaci,zhruba 12.-16.den od zacatku menstruace je jistejsi.Tak pak dek vedet,jak se to vyviji🙂Je to krasny pocit,snazit se o mimco,vid?

petrysek181
20. pro 2017

@sluninko23 tobe taky krasne svatky plne pohody a uzij si je v kruhu rodinnem😘

petrysek181
20. pro 2017

@pulguita ahoj tak ja dneska misto uklidu si s kamaradkou dala sklenku vina ale pak mi slo vareni od ruky😀maly to ma v poradku ale jelikoz byl KP musime jeste jednou zitra bude tatka valit oci natocila sem ho jak se rechta v sedacce a keca a on jen valil oci jak se zmenil🙂maly pred chvili usnul tak ja pujdu pomalu k nemu vzdy se mi libi ten vecer kdyz uz je klid a ja si uzivam to ticho😂zitra pisni co a jak drzim palce bude to v pohode a presne jak rikas koukat dopredu a neohlizet se pristi rok je tvuj🙂

dabelskadanca
21. pro 2017

Jj moc uzasny pocit 🙂 a moc ti dekuji 🙂 a jj dam vedet 🙂 tak snad to vyjde

pulguita
21. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak to jsi udělala dobře!😀 Aspoň se na chvilku odreaguješ u skleničky vína. To je dobře, že byla kontrola v pořádku. Aspoň jsi klidnější. Hezky si dneska tatínka užijte! 🙂 Já ti pak dám vědět co mi řekl ten doktor. No snad mi tam nic nezůstalo a kéž by se nám to příští rok povedlo na jedničku s hvězdičkou 🙂
Krásný čtvrtek! 🙂

dabelskadanca
21. pro 2017

@dailik pred chvili jsem zjitila ze me zacinaj asik mesicky svetle vodnate vytoky.. Ale fakt svetle.. Tak snad doufam ze je mit nebudu ale muzu prece byt tehotna i pres ne ne? ;) dekuji za odpoved 🙂

dailik
21. pro 2017

@dabelskadanca No tak standartni to neni,spis prave poznas,ze jsi tehotna podle toho,ze nedorazi🙂 Jestli to fakt budou mesicky,tak si to na pristi cyklus naplanuj na ovulaci.Idealni zacit 12.den cyklu a mejte styk kazdy druhy den.Takze pak 14.den,16.den.Je to lepsi kvuli tomu,aby stihli priteli dozrat spermie.Prvni den cyklu je den,kdy Ti zacnou naplno mesicky.Tak hodne stesti😀

dabelskadanca
21. pro 2017

Tak snad to nejsou dekujii moc jsi moc hodna tak snad to vyjde 🙂

pulguita
21. pro 2017

@petrysek181 Ahojky! Tak doufám, že ti manžel v pořádku dorazil domů. Hezky si to užijte spolu jako rodinka 🙂
Doktor mi řekl, že mi tam nic nezůstalo, tak jsem klidnější. Jinak mi doporučil počkat se sněžením 3 cykly. Že prý tu první MS mám brát "s rezervou" a po dalších 2 MS můžeme znovu začít. Že prý se tak tělo připraví lépe. Prý kdybych otěhotněla teď hned znovu, je větší pravděpodobnost, že se to může zopakovat. Čekala jsem, že mi řekne že až přijde MS, tak ať si uděláme ty odběry, ale řekl, že když jsem otěhotněla jednou, tak můžu otěhotnět znovu
No a pak jsem tam na cho

pulguita
21. pro 2017

@petrysek181 No a pak jsem na chodbě viděla toho druhého doktora co vede připady, kdy nejde otěhotnět a co nám předepsal spermiogram a krev na podrobné vyšetření, ale tím že jsem otěhotněla, tak jsme na to nešli. No a ptal se mě co a jak (on mi dělal první ultrazvuk), tak jsem mu řekla, jak jsem nakonec dopadla a on mi řekl, že až mi teď přijde MS, tak že už se můžeme klidně začít snažit. Tím že jsem nebyla na revizi, tak to tělo tak netrpí.
Tak ti nevím, co doktor to jiná rada. Nemyslím si že bych teď hned nějak otěhotněla, když jsme se dočkali až po roce, takže se nebudeme snažit intenzivně, ale pokud budeme mít styk, tak asi nechráněný. Nepočítám že bych jen tak rychle otěhotněla. No uvidíme, jak to dopadnu. Zatím to budu brát s klidem a nechám tomu nějaký čas volný průběh. Hezký večer! 🙂

petrysek181
22. pro 2017

@pulguita ahoj a krasny patecni den☺tak mi uz mame tatku doma alr je videt ze maly je zvykly na me smeje se ja nej povida mu ale za chvili se ja me stracha🙂dneska bude hlidat babi a mi vyrazime ja nakup zitra prezit tu navstevu a pak si uzivat klid vanoc🙂co doktor to jina rada ja po revizi cekala pul roku ale ty si ji nemela asi bych to nejak neresila a proste bud a nebo🙂vcera sem si byla pto cukrovi a je tak krasne nazdobene a moc dobre a ne to usetrilo spousty casu🙂tady nam prsi jsme bez snehu takze vanoce na blate uz si ani nepamatuju kdy byl na stedry den snih ty si poradne uzij volna a odpocin si

dabelskadanca
22. pro 2017

@dailik uz mam bohuzel mesicky ale prijde mi vic nez kdyjindy :( porad doufam ze jsem tehotna vis. Protoze jsem prestala kourit a je to k nevydrzeni protoze nevim na cim jsem.. Dusim se sama v sobe jeto ted pro me tezke... Ale domluvily jsme se s pritelem ze v lednu natom budem pracovat ale co s kourenim cigaret? To nedavam hlavne psychicky ale dite moc chci jen nevim co delat....

dailik
23. pro 2017

@dabelskadanca Tak se zkus poradit s doktorem nebo doktorkou,treba Ti nabidnou nejakou variantu,jak postupne prestat kourit.Co treba nejake naplasti nebo elektrocka cigareta nebo nejaky lek,abys to lip zvladla a mohla jsi prestat.Tak ten cas kdyz to ted treba nevyslo upni k tomu,abys to zvladla nekourit.A v dalsim mesici si opravdu vypocitej a pohlidej ovulaci.Mimo ovulaci asi otehotnis tezko.A muzu se zeptat,kolik Ti je roku?😉

dabelskadanca
23. pro 2017

@dailik myslíš že nejsem tehotná? :( jinak 22 :p a mojemu pritelovi je 21 🙂 a jo mas pravdu ale chcem moc miminko 🙂 jsme spolu 3 roky a myslime si oba ze je nato ten pravy cas.. a jo co ty atak? 🙂 jsem sete ani nezeptala 🙂

pulguita
25. pro 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Ozývám se až teď, protože ty poslední dny to byla honička, ale co ti budu povídat 🙂
Takže i tady přeji Krásné Vánoce! 🙂

petrysek181
25. pro 2017

@pulguita dobre rano😀😀😀😀krasny usak😍😍uz je konecne ten blazinec za nami a ted prijde era navstev😂ja se priznam ze tohle mam nerada a nevim proc ldyz mam nekam jet nejradsi sem doma a nebo jdu s kocarem ven🙂uz to neni jako driv ted mam rada takovy ten svuj klid jinak krasne svatky a odpocin si

pulguita
25. pro 2017

@petrysek181 Ahojky! Právě odešli přítelovic rodiče a sestra. Dnes jsme je pozvali na oběd. No už je to konečně za námi. Taky mám nejraději svůj klid a ne tyhle stresy chystání a všechno. Nejraději bych si všechno v klidu nachystala, ale nakonec vždycky lítám až do poslední chvíle 😅 Zítra bude skype s mojí rodinou a večer jdeme k jedné jeho tetě. Pak už chci mít od všech klid, až do 6.1.,kdy jdeme na oběd k jeho rodičům na 3 krále, které tu jsou jakoby druhé vánoce. Tento týden mám volno, tak snad stihnu odpočinek ale i nějaký úklid, který jsem samozřejmě nestihla před vánocemi. 🙂 No pal to čert, přežili jsme to i tak😂 Krásný večer! 🙂

petrysek181
27. pro 2017

@pulguita ahoj promin ze sem nenapsala chytla sem strevni chripku byla to fakt parada zle ze sem ani nevstala jeste dneska mam porad zkazeny zaludek ale snad se to pomaloucku srovna nevim kde sem k tomu mohla prijit🤔tady uz je po navstevach a mi uz mame taky splneno tak snad bude chvili klid😀malej zacina byt pekny ulicnik z oci mu koukaji jen certici je s nim sranda zitra jdeme na to ockovani tak snad to bude v poho obavam se te reakce tatkovi se to krati pristi tyden nam zase odleti ale je fajn ze jen na tri tydny a koncem ledna se vrati nez se jim srovnaji turnusy maly si na nej zvykl a zase mu ujede ale stejne je to zatim mamanek a ja sem rada nez mi odroste krasny vecer

pulguita
2. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Tak se po dlouhé době hlásím, taky jsem byla marod. Asi jsem to chytla na návštěvě u přítelovic tety, kde byli jeho strýc a sestřenice nemocní. Měla jsem hrozný kašel, ještě teď beru sirup, ale už jsem na tom lépe a zrovna dnes už jdu do práce. Vůbec se mi nechce, ale co nadělám 🙂 Ještě v sobotu půjdeme na oběd k přítelovic rodičům, protože se tu slaví 3 králové, tak snad to přežiju a už pak chci mít klid od návštěv. 🙂 Do toho všeho mi přišla MS minulý čtvrtek. První 2 dny jen špinění, tak jsem se lekla, že skoro nemám MS, no ale pak se to rozjelo a teď krvácím mnohem více než normálně při mé MS. Tak kdoví jak dlouho bude trvat. No uvidíme...
Jinak jak malý zvládl to očkování? Hezky si ho užívej, protože hrozně rychle rostou a rychle to utíká 🙂 Je fajn, že si na tatínka zvykl a určitě ho pozná i když se vrátí ke konci ledna. Přeji ti krásné úterý a měj se moc hezky! 🙂

dailik
2. led 2018

@dabelskadanca Ahojda,tak jak se mas?Dnes bys mela byt asi 12.den.ne?Tak uz jste na to hupsli😀?

marketinnka
2. led 2018

@arin tyden po oplodneni nebo co zkratka znamena? Dikes

marketinnka
2. led 2018

Holky a doktor to pozna z prohlidky treba po tydnu styku?

petrysek181
3. led 2018

@pulguita dobre ranko tak te nakonec skolila taky viroza no radi to pekne maly ockovani zvladl jen maminka je na rozsypani uz sem nevydrzela a objednala se na neurologii kvuli tem zadum mam silene bolesti a kolikrat mam problem vyndat prcka z postylky bojim se ze s nim upadnu at se na me podivaji zhorsuje se to cim dal vic😣dneska vezu manzela na letiste a zase budeme valcit sami ale ted se jeste vrati brzy prileti 21.1 a potom uz se najede zase na ty dlouhe turnusy😏ona ta ms muze byt silna ze se telo jeste docistuje ja to ted mam taky krvacim dost ale uz je to lepsi nez minule to bylo hrozne🙄tady nam prsi a pocasi proste nic moc chtelo by to trosku slunicka🙂at ti to v praci utece a za chvili bude vikend krasny den🙂

pulguita
3. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! No raději si zajdi, ať se ti na ty záda podívají. Snad ti předepíšou něco, co ti pomůže. Bolest zad je hrozná, já taky na to trpím. To je dobře, že se ti teď manžel vrátí za už za 2 týdny. Uvidíš, že ti to rychle uteče 🙂 No MS pořád ještě pokračuje a zítra to bude týden, kdy jsem začala špinit. Jsem zvědavá jak dlouho to bude trvat. Doktor mi říkal, že prý tahle MS ještě "neplatí", prý až ta příští, kdy už bysme mohli začít se snažením. Vlastně od potratů do této MS asi ani neproběhla ovulka, protože BT byla taková všelijaká. Tak snad tento cyklus už bude o něco lepší a ovulka se ukáže. 🙂 Vím, že se to tělo prostě potřebuje srovnat. Tak jsem zvědavá. Tobě přeji krásnou středu! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru