Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
4. led 2018

@pulguita ahoj tak dneska tady pod mrakem a foukalo ale mu jsme jezdili venku potrebovala sem proste vypadnout z baraku nejak ty odjezdy spatne nesu a bude to cim dal horsi jinak vaha po vanocich stejna ale porad mi jeste do te vytouzene vahy chybi 5kg🤔je to boj😀me se ms dala celkem do normalu tak sem rada jinak ten nas spuntik nam dela velkou radost je to maly rostak uz zacina lumpacit🙂vidis u me to bude rok prave dneska sem dostala posledni ms pred otehotnenim a taky rok uz sem bez anginy😂zrovna si rikam jak ten cas strasne leti az to je hruza tobe drzim moc palce do tretice vse dobre a verim ze za chvili se budeme tesit nad foteckami z utz proste tomu verim opatruj se a krasny zbytek vecera

pulguita
5. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Drž se, vím že to musí být těžké, ale ty jsi statečná ženská a určitě to zvládneš 🙂 Mysli na to, že za chvilku ho budeš mít zase zpátky doma. Jak dlouho takhle ještě bude jezdit pryč? Jinak já jsem po vánocích přibrala 😀 takže až budu fit (ještě mám pořád kašel) tak chci začít pomalu cvičit, ať něco shodím. Uvidíme...Jinak ještě pořád mám MS. Kéž bych už konečně začala aspoň špinit. Krvácím o něco méně, ale ještě je to pořád červená krev. Kéž už by to o víkendu přešlo. Jinak jsem začala měřit BT a tento cyklus konečně klesla na moje předovulační teploty, tak jsem ráda a snad tento měsíc zaznamenám ovulku 🙂 Páni, máš pravdu rok se s rokem sešel a ty už máš doma malého trpaslíčka 🙂 No kdoví jak nakonec dopadnu já a za jak dlouhou se nám to znovu povede. Krásný pátek! 🙂

maminkapusinka
7. led 2018

Já jsem si dělala těhotenský test až když jsem nedostala měsíčky a to až podruhé, nakonec jsem zjistila, že jsem těhotná. V té době nebylo na internetu dost informací, zkoušela jsem tyto portály http://www.happymum.cz/tehotenstvi/ www.emimino.cz, ale v současné době je toho nejvíce na modrém koníkovi.

petrysek181
8. led 2018

@pulguita ahoj tak u nas se zase stona maly mel v noci teplotu ale zatim nema rymu jen malinko pokaslava bud to bude k zubum nebo ma nejakou virozu ja se tu tak placam venku neni nic moc a ted ani nechodime doufam ze ho to brzy prejde nemam tohle obdobi moc rada ozivam az na konci brezna kdyz se blizi jaro🙂snad se ti ta ma srovna a bude to v pohode ja tuhle uz sem mela taky lepsi nez se s tim telo popere prcek iz se budi krasne pondeli

dabelskadanca
9. led 2018

@ dailik ahojky ano delame to skoro porád :D tak snad to vyjde :p jinak mela jsi pravdu udelala jsemč si na silvestra teh.test a nejsem v tom ale treba ted už budu snad :P :D

dabelskadanca
9. led 2018

@ dailik a když se neco dozvím noveho dam ti vedet 🙂

pulguita
9. led 2018

@petrysek181 Ahojky! Vůbec mi nenaskakovalo to upozornění tak odpovídám až teď. Nó já pořád pokračuji s tím kašlem, takže se na fitko ještě pořád necítím. Minulý týden dost stouply teploty, ale tento týden je tu opět zima. Tyhle výkyvy jsou hrozné. Taky se těším na jaro 🙂 Snad se tvůj trpaslíček brzy uzdraví. 🙂 Já ještě v sobotu a neděli špinila, ale teď už je to dobrý. Teplota konečně klesla na mojí nízkou předovulační teplotu, tak jsem zvědavá, jestli tento cyklus zaznamenám ovulku. Kéž by! Byla bych klidnější, že se všechno vrací do normálu. Krásný zbytek večera! 🙂

petrysek181
10. led 2018

@pulguita ahoj maly ma prudusky ale uz je bez teplot a lepsi se to tak snad uz zitra vyrazime na chvili ven🙂ted spinka i me v posteli aspon ho mam po ruce🙂me to upozorneni bud neprijde vubec a nebo treba az druhy den😣jinak se tu tak nejak protloukame a pocitame dny kdy se nam vrati tatka malej je sama lumparna ale je ro taky narocnejsi boli me vse jak je tezky🙂kdyz sem ho vazila tak mel 8kg e zvedava kolik bude mit u doktorky🙂kdy jdes ty k doktoru nevo co te tes vlastne ceka uz sem v posteli a jdu spat s malym je toho spanku hodne malo a vcera jsme probdeli noc krasny vecer

pulguita
11. led 2018

@petrysek181 Ahojky! Jejda bobeček malinký má průdušky, ať se ti brzy uzdraví. Ani se nenadáš a budeš mít manžela znovu doma. Jak jsi nakonec dopadla u toho doktora s těma zádama? Předepsal ti něco? Cítíš se o něco lépe? Mě ten kašel postupně ustupuje,od úterý už neberu ten sirup, taky proto že ho nesmí užívat těhotné a kojící ženy, tak snad se nic nestane kdybych náhodou otěhotněla. Zatím čekám jestli bude tento měsíc ovulka a jak mi přijde ta další MS a hlavně jak dlouho bude trvat. Ta další MS už by měla být normální a od další MS už se můžeme znova začít snažit (podle doktora) i když my už zkoušíme tento cyklus. Ale myslím, že je ještě brzo a nemyslím, že bych takhle rychle otěhotněla. Dokonce ještě ani nemám koupený žádný test. Takže zatím to beru s nadhledem. Krásný večer! 🙂

petrysek181
12. led 2018

@pulguita ahoj s malym sem byla u doktora a uz 4 noc toho moc nenaspim neustale mu srazim teplotu aby se aspon on vyspal virus nam privezl tatinek a reknu ti ze sem na nej pekne nastvana kdyz vim ze kaslu tak si dam rousku nebo se snazim tomu zabranit ted tu mam nemocny uzlicek a vse si vyzeru sama sem tak unavena a nikdo mi tu moc nepomuze hlavne pres noc ale snad se to zacne lepsit rano se jedeme znova dr ukazat s tima zadama jdu az 24 ledna tak uvidim jal dopadnu jinak uz jsem na sve vaze ale to bricho mi zustalo mam pekny lavor😣no jenze na cviceni sem az moc lina😀uvidis jak to bude kdyz to vezmes muze to vyjit kdykoliv meris si teplotu at vis jestli probehne ovulka?je dobre ze te ten kasel prestal trapit zitra uz je patek a vikend pred nami tady je venku tak hnusne to se ano neda a hlavne ani slunicko

pulguita
14. led 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak se mi smazal celý vzkaz ☹ Poslední dobou mi vůbec nefunguje tahle aplikace. Chtěla jsem ti připíchnout graf a všechno se smazalo, takže nic. Jinak je mi líto, že máš takové fofry s malým. Snad se ti brzy uzdraví a ty si budeš moct trochu víc odpočinout. Občas si vůbec nedokážu představit, jak bych to zvládala já. Máš můj obdiv 🙂 Navíc tady se musí po 16 týdnech do práce, tak si to Vem. Nevím kolik týdnů má teď ten tvůj, ale v 16 týdnech to jsou ještě malé miminka. Jinak já chci začít v pondělí s fitkem. Jsem na sebe naštvaná, jak jsem nakynula, tak snad shodím aspoň 5kilo, i když mám nahoře víc jak deset kilo :-/ Taky doufám, že se takhle odreaguji od toho všeho...práce a čekání na mimi. Naše snažení nebylo nic moc...zvládli jsme to jen minulé pondělí a úterý a tím to hasne. Už mě nebaví pořád připomínat příteli, že bysme se měli snažit víc. Mrzí mě, že prostě nemá chuť víckrát do týdne, jak to bývá u chlapů zvykem, ale co nadělám...nutit ho nebudu. Dnes jsem 18 DC a ovulka asi proběhla 15 DC, jenže nějak moc ta teplota zatím nestoupla, tak třeba se mi ovulka ještě posune...kdoví. Jinak tady je zima, včera bylo škaredě a pršelo. Dneska je hezky a svítí sluníčko, ale je zima. Tobě přeji krásnou neděli! 🙂

kaitinka
14. led 2018

Krasne odpoledne vsem. Chtela jsem se zeptat. Od noveho roku jsme se s manzelem zacali cilene snazit o mimi. Vim kdy mi probehla ovulka a dnes jsem 21 DC, 6 DPO, MS by mela dorazit za 8 dni. 4 DPO me chytali slabsi krece do podbrisku, vcera (5DPO) jsem v nem mela divny tlak, dnes nic. Mohla to byt treba nidace, ale taly nemusela. Kdy bych si podle vas mohla udelat prvni test?

galikl
14. led 2018

@kaitinka klidne mohla, ja tehu poznala krome zmeny chuti a nalady tlakem a takovym tahanim v boku, jakoby u vajecniku 🙂 ..s testem ale vydrz nejlepe do terminu ms,at mas jistotu, nebo den pred 🙂 ...me treba den pred ms ukazal digitální minus, a o tri dny pozdeji uz + 2-3tt takze ten cas dela hodne...drzim pesti 😉

beruda
14. led 2018

@kaitinka ahoj, při nidaci bývá spíš špinění (i když já ani při jednom těhotenství neměla ani to) test můžeš zkusit absolutně nejdřív 10 dní dpo a to nejlépe digitalni clear blue , ale já doporučuji až v den menstruace. Některé ženy nemají ducha ani týden po očekávané menstruaci, tak ať se zbytečně nestresujes testama.

kaitinka
14. led 2018

@galikl my se snazime prave o prvni mimi. Snazim se na to moc nemyslet, protoze vim, ze bych si priznaky mohla vsugerovat. Ale ty slabsi krecovite bolesti 4DPO urcite vsugerovane nebyli, protoze v tehle casti cyklu nikdy bolesti nemam. To same vcera. Do MS mam jeste 8 dni, tudiz PMS to byt taky nemuze. To mam max 2-3 dny pred nebo PMS nemam vubec. A bohuzel jsem takova, ze pokud se u me neco deje, u cehoz neznam pricinu nebo je to jine nez bezne, tak jsem z toho nervozni..

kaitinka
14. led 2018

@beruda tak nebyt tech bolesti, tak bych to.snad ani neresila.. Viz to co jsem psala vyse galikl

galikl
14. led 2018

@kaitinka Bude to znit mozna divně ale ja tušila ze je neco jinak s mym telem snad uz 3DPO pak zaclo to tahani tak jsem se v tom utuzila a ted uz tyden zpozdeni a testy pozitivni 🙂 ...drzim.pesti...taky to bude snad naše prvni miminkoobrazek, v srpnukolik jsem byla na revizi kvuli zamlklemu tehu tak snad ted uz bude vse ok 🙂

kaitinka
14. led 2018

@galikl to me moc mrzi.. Ale snad se konecne zadari a bude to dobre 🙂 Jinak u me probehla ovulka 15 DC. Dnes jsem tech 21 DC a 6 DPO. 4DPO jsme byli s manzelem nakupovat odpoledne a to me chytla prvni kratka krec do podbrisku az jsem se musela zastavit a oprit o kosik. Pak byl chvilku klid a pak zase drobna krec. Takhle to jelo cele odpoledne, az vecer to preslo. A vcera jsem mela spis divny tlak v podbrisku a obcas me v nem pichlo.. Dnes skoro nic az na ten tlak. Tak nevim..

ivuska1986
14. led 2018

Ahojky, na tehu testu bylo napsano, ze se da tehu zjistit ctyri dny pred ocekavanou menstruaci a me pozitivni vysel az sedmy den po terminu menstruace

beruda
15. led 2018

@ivuska1986 tak jsi asi měla nzké HCG, mně vyšel pozitivní 8 DPO

petrysek181
15. led 2018

@pulguita ahoj me ta aplikace taky zlobi driv mi chodilo upozorneni hned a ted po jake dobe dneska jsme byli na kontrole tak to bude v poradku jeste kasle ale uz to jde dneska se budil v noci jen na jidlo a spinkal dal jinak je to pekne ero fakt se s nim nenudim🙂kdyz jste se tento mesic tak nesnazili tak pristi bude lepsi vim jak to bylo u nas uz to nebavilo ani jednoho mozna se ti ovulka i posune nez se vse hodi do normalu tady je dneska konecne slunicko uz bylo potreba porad jen pod mrakem a mrholilo nebo byla mlha tata se nam vraci v nedeli tak uz se na nej tesime krasne pondeli

pulguita
15. led 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak to jsem ráda, že je na tom malý lépe 🙂 uvidíš, že ti tento týden uteče a už budeš mít manžela doma. No to naše snažení je o ničem, ale co se dá dělat. Pal to čert. Myslím, že se mi posunula ovulka, protože dnes jsem naměřila 36,6 což už vypadá lépe. Minulý týden byly nízké teploty kolem 36.2, pak stouply na 36.4 a držely se tak 3 dny, no a dneska vystoupily o něco víc. Takže aspoň jsem klidnější že asi ovulka proběhla, jenže později než obvykle. No uvidíme, co bude další měsíc, snad se to nějak srovná. Krásný zbytek večera. Tady je zima a já az dojedu domu, tak se převleču a půjdu do fitka, ať si trochu protřepu ty moje špeky 🙂 Snad to přežiji a zítra vstanu do práce 😀

petrysek181
18. led 2018

@pulguita ahojky konecne sem se utrhla ti taky napsat nemas ted ty teploty nejake nizke?nebo se mi to zda ja si te na chvili sedla prcek konecne usnul dneska jsme ani nebyly venku hrozne pocasi a sileny vitr snad zitra bude lepe at muzeme vyrazit v nedeli se vraci tatka tak zacne spravny chaos objednaly jsme si listky na vystavu mumii jdeme 2.2 moc se na to tesim pristi tyden jdeme s prckem na ctyrmesicni kontrolu tak sem zvedava kolik zase bude mit ty to s fitkem neprehanej at te neboli cely clovek kdy by si to mela dostat pristi mesic uz bude urcite vse v normalu a snazeni se taky povede

pulguita
19. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Konečně pátek 🙂 ty už budeš za chvilku s manželem, vidíš jak to nakonec uteklo. 🙂 Jinak 2 dny jsem měla teploty 36.8 a včera dokonce 36.9, ale dnes jsem naměřila 36.7 ,tak kdoví kdy dorazí MS. Dnes jsem 23DC, ale zase ovulka proběhla později, tak uvidíme. Snad mi zas nebude trvat týden a něco jak minule. Chtěla jsem ti připíchnout graf, ale vůbec mě to tu nenechá ☹ Nevím, proč ta aplikace nefunguje. Tady byl velikánský vítr ve středu a pak i k večeru pršelo. Snad bude hezky o víkendu a nebude pršet. Jinak do fitka jsem šla Po,ut,st, tak jsem ráda a snad vydržím. Sice mám natahnute svaly, ale aspoň jsem se donutila trochu hýbat. Kéž bych něco shodila....ideálně aspoň 5kg, to bych byla ráda. Ta výstava mumii je zajímavá, já ji viděla před pár lety a líbilo se mi to. Tobě přeji krásný pátek! Měj se moc hezky 🙂

petrysek181
21. led 2018

@pulguita ahoj tak uz mame tatku doma a zacina spravny srumec😂😂😂malej byl dneska jak otocenej odpo vubec nechtel spat jak kdyby citil ze je tu nekdo s nami tak ty jsi takova sikulka ze chodis do fitka ja sem ted nemela cas ani na ten pitomy rotoped sem ostuda 24 jdu s tema zadama tak sem zvedava co mi rekne moc se mi tam nechce ale uz je to nutnost me taky nejde tady nic upozorneni chodi pozde chtela sem ti poslat fotku neslo to nevim co se s tim tady stalo preji ti krasny zbytek nedele a fajn zacatek tydne my jdeme ze vseho spat😂

dabelskadanca
22. led 2018

@dailik ahojky takze mam dostat mesicky ale už 3 den je nemam. 🙂 mam si udelat teh. test? a muzu uz odpoledne nebo musim cekat na rano? 🙂 dekuji a jo oplodnovaci dny by mohli byt: 6.1. a 16.1. 🙂

dailik
22. led 2018

@dabelskadanca Ahojda,no tak to vypada nadejne🙂!!!Lepsi je hned ted rano,v ranni moci je nejvyssi koncentrace tehotenskych hormonu.Tak dej urcite vedet,drzim moc palce!!!

pulguita
22. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! To je príma, že už jste zase kompletní rodinka 🙂 Hezky si manžela užij a uvidíš, že si malý brzo zvykne. No fotky ani nic se tu nedá posílat, tak snad to brzy opraví, protože už to nejde celkem dlouho. Jinak snad mi to chození do fitka vydrží a kéž bych něco shodila. Uvidíme. Ty si nedělej hlavu, s malým máš velký zápřeh, takže ani rotoped nepotřebuješ.
Krásné pondělí! 🙂

dabelskadanca
22. led 2018

holky když semi na teh.testu objevila slaba čárka zanmena to že jsem tehotná:??? dekuji

dabelskadanca
22. led 2018

@dailik v teh.testu semi objevila slaba carka ale jde dobre videt 🙂 jsem tehotná nebo tak??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru