Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
29. led 2018

@pulguita ahoj tem dotekum sem se zasmala 😀kolikrat tam naskoci takova blbost😀ja byla dneska u holice a kecala a kecala az me ostrihala pomalu na kluka ja se z ni zblaznim tak si to nakonec dostala a budes brat dal ty tabletky nebo jak budete pokracovat?manzel dostal antibiotika tak snad se z toho dostane🙂tady strasne fouka tak jsme byly venku jen chvili k veceru sjedeme do kramu ja sem dneska porad ochrapana desny🙂

pulguita
30. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! No i když ti to ostříhala o něco víc, tak ti to aspoň déle vydrží 🙂 já bych taky už měla jít, ale moc se mi nechce. Melír už pomalu odrůstá...naposledy jsem byla koncem listopadu, snad to ještě chvilku vydržím 🙂
Tabletky neberu žádné, jen beru listovku. Jeden doktor mi je předepsal a ten cyklus jsem otěhotněla, ale druhý doktor jak zjistil, že je beru tak se zhrozil a ještě řekl to, že je možné, že to budou dvojčata. A že proč beru tyto prášky, když každý měsíc ovulka tak jak mám. Nó a po potratu mi řekl, že nemá smysl se v mém případě zabývat neplodnosti, protože jsem nakonec sama otěhotněla a že když to šlo jednou, půjde to určitě zase. Takže nic... Tento cyklus už se můžeme začít intenzivně snažit. Ty předchozí dva mi řekl, že raději ne, ať se může dát tělo dohromady a že kdybych otěhotněla hned první cyklus po potratu, tak by byla větší šance, že se to zopakuje... Tak jsem zvědavá, jak dlouho nám bude trvat než zase otěhotním. Aspoň jsem klidnější, že ovulka opět probíhá, tak se jen trefit 🙂 Tady je sice slunečno, ale zima. Tak si hezky užijte úterý a ať se manžel brzy uzdraví. Krásné úterý! 🙂

dabelskadanca
31. led 2018

@dailik tak byla jsem vcera na gynde no jsem v 6 tydnu 🙂 ale u maleho se objevila krev pokud jsem to dobre pochopila mam brát leky a vitaminy a pristí ctvtek se uvidi co dal no mam moc strach že se neco stane zlého :( ptž nejak moc mluvila o potratu atak jako vím že to hrozí ale i tak no.. no inak mas mozná zkusenosti stemito leky : ? duphaston a ascorutin a vitaminy duphaston 🙂 jiank prý podle ní vse vypadá normální ale do práce nemuzu moc dlouho chodit ríkala takže prý hrozí nemocnice ale urco tam bych jela aspon mi teda (nám )pomuzou 🙂 a brala mi ster z deložního hrdla nebo čípku:D ted fakt nevim. že prý mam být v klidu atak myslis si žeto je rizikové tehotenství? inak dekuji ti za pomoc atak 🙂 jen meto mrzí ze to není oka treba je ale nevim a ta krev byla ne u miminka ale okolo jako takový tvar divny př 20 cm od nej.. tak nevim coto muze byt no.. nejak se ktomu doktorka nevyjadrila no tak abych to pochopila.. no nic mej se pekne :p 🙂 snad to dopadne dobre...🙂

dailik
31. led 2018

@dabelskadanca Neboj se!To bude dobry.Tomu se rika hematom,takova jakoby modrinka naplnena krvi.To je dost bezne.Ja jsem to mela u prvniho syna taky,lezela jsem doma v klidu do 12.tydne a bylo vsechno ok.Nemohli jsme mit sex,tak na ten ted urcite zapomen!To by mohlo mimi ohrozit.A ted v tomhle tehotwnstvi mam taky hematom,a dokonce jsem skoro 4tydny spinila a i trochu krvacela.A vse se vstrebalo a dobry.A zrovna vcera mi na kontrole rekl,ze je tam maly hematom a muzu zakrvacet tmavou krvi,kdyby praskl a odtekl.Trochu ohrozujici to je,ale kdyz budea odpocivat,nic tezkeho nezvedej,tak to zvladnete.Leky raky beru.Ascorutin je vlastne vitamin na zpevneni cev,abys treba nekrvacela a duphaston jsou hormony ktere podporuji udrzeni tehotenstvi.Ja beru utrogestan a to je v podstate stejne jako duphaston.Ber leky,polehavej a odpocivej.Vsechno bude dobre a kdyby neco,bapis😊🙂

dabelskadanca
1. únor 2018

@dailik moc ti dekuji za podporu jenže stím klidem to moc nepujde chodim do práce :/ mam smeny a delam v alberte u pokladny no.. tam jeto spise na psychiku ale i fyzicky naročné no.. ale když mam cas tak si lehnu atak no.. jinak nevadí když beru ty prásky ale ten maly to prece jí ne? takže to je pro nej spise skodlivé si myslím ...ale samozrejme to budu brat :P doufam žeto dopadne dobre 🙂 teprve vcera mi muj pritel rekl že jsem v 1 mesíci a neco :D ale meto vubec nedocvaklo ja myslela že jsem jen v 6 tydnu ale ne v 1 mesici a neco :D me uplne hrabe :D jinak už si hledame byt konecne :p tak sand to vyjde vsechno jak ma 🙂 a stím hematomem jeto tak vážné? jinak dekuji za upozornení ohledne sexu 🙂 jsi moc hodná 🙂 taky ti budu drzet palecky at tito vyjde a ty jsi v kolikatem?🙂

dabelskadanca
1. únor 2018

@dailik jeto tezke se starat o dite sama? jako s pritelem? ja vim blba otázka ale celkem meto zajima 🙂

dailik
1. únor 2018

@dabelskadanca Jestli jsi 6.tyden,tak uz jsi vlastne ve 2.mesici🙂A to Te doktorka neposlala s neschopenkou domu?To me teda udivuje.Docela bych to teda zvazovala,byt Tebou.V praci Ti to moc neprida..Nemela bys nic tezkeho zvedat ani nosit.A tech leku se neboj.Bere je dost holek a jsou neskodne.Jsou naopak na podporu tehotenstvi.

dailik
1. únor 2018

@dabelskadanca Jako starat se uplne sama je narocny.Ale pokud mas pritele a pomuze Ti,tak to urcite zvladnete.Nerikam,ze to je jednoduchy,ze zacatku k mimcu vstavas nekolikrat za noc a budes unavena.Ale neni to nic,ceho by ses musela bat🙂Ja uz jsem v 11.tydnu.

dabelskadanca
1. únor 2018

@dailik juu to jsi me potesila 🙂 dekuji noo nedala nic že prý až pristí ctvrtek se uvidi co a jak dal seto vyvyne.. což jdu dneska taky na smenu no reknu ti ze jsem unavena stoho vseho no.,. 🙂 jiank moc ti dekujiii to jsem necekala že ja budu už ve 2 mesici :P :D toje parada 🙂

petrysek181
1. únor 2018

@pulguita ahoj budu ti moc drzet palce at uz se po tom vsem zadari a je vse v poradku ja sem dneska prodala kocarek a maly uz jezdi v kolce nejak mi to bylo i lito🙂prisla nam sedacka do auta a uz to zacina😀pekne uz basti po lzicce tak to je taky fajn je ted s nim strasna sranda ikdyz nekdy ma taky blbe dny slinta jako bernardyn a ma boule jako vrata na dasnickach dneska jsme byli na nozickach uz naposledy vse v poradku uz nemusime🙂zitra hlida babicka a mi jedeme na tu vystavu tak se na chvili od prcka dostanu jinak je porad se mnou ulicnik tatka jeste tyden a frci nam zase pryc vcera jsme byli na vylete jen tak jsme sli na prochazku na zriceninu bylo to fajn zitra si musim nekde koupit spodni pradlo potrebuju obnovu jako sul😀zitra patek a pak vikendik pekny vecer

pulguita
2. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Panečku ten už zase vyrostl! 🙂 Je to šikulka, za chvilku ti začne chodit 🙂 Tak to je super, že jsi tak rychle prodala kočárek. Aspoň vám doma nezavází. Takže už jsi začala s příkrmy? A ještě pořád kojíš? Za chviličku mu vylezou ty zoubky. Ta výstava je super, uvidíš, že se ti bude líbit. Mi se líbila, je to prostě zajímavé. Hezky si ten týden ještě tatínka užijte. Já se zatím držím a chodím do fitka, možná jsem zhubla tak 1 kilo, ale celkově si připadám taková vyfoukla a cítím se o něco lépe, tak jsem ráda. Jinak MS tento cyklus už byla lepší, takže ty první dny sice byla silnější, ale netrvá ten týden a něco, tak jsem ráda, že to jde pomalu vše do normálu.🙂 Konečně je pátek, jsem unavená, asi taky z toho fitka...zkrátka už nejsem nejmladší a jde to poznat. Před deseti lety jsem nebyla tak vyřízená jako teď, ale co se dá dělat. 🙂 Krásný pátek a užijte si s manželem vaše rande ve dvou 🙂

petrysek181
3. únor 2018

@pulguita dobre ranko a pekny zacatek vikendu maly u me spi tak sem si nasla chvilku aspon po ranu🙂to ano za chvili bude behat strasne moc to leti ja uz nekojim of zacatku jsme prikrmovali takze po dvouch mesicich sem to utla a je jen na sunaru prikrmy mu moc nejedou jen co mu chutna tak ochotne otvira pusinku😂vcera mumie super bylo to naucne a zajimave jsi dobra ze chodis do fitka ja se nedokopala vubec k nicemu ale to me bricho je hrozne jo vlastne pockej ze zoufalstvi jsem si objednala leginy ktere by meli trosku pomoci pri pohybu spalovat sem naivni vid🙂konecne sem se dokopala objednat si spodni pradlo uz to bylo fakt potreba ty gate co sem nosila jako tehotna tak ty uz mi doma asi neprojdou😂😂😂😂je dobre ze se ti to srovnalo a muzete na to zase hupsnout😉cetla sem ze pri prvnich tehu se potraci dost casto ale hlavni je ze vis ze otehotnis bez problemu a to je hlavni🙂ja sem taky porad dost unavena a kdyz si myslim ze se s malym odpo vyspim tak v momente je vzhuru takze ja se nechytam krasny vikend

dabelskadanca
3. únor 2018

@dailik prosimte a co kdyz ten hematon nezmizi co bude potom? Vis ja mam celkem ztrach co bude atak.. A jo mam klidovy rezim skoro porad odpocivam mam volny vikend takze tak :p jinak jim zdrave prasky porad beru. Ale nechci o to male prijit :/ jsem si na neho zvykla kazdy den na neho mluvit a pohladit brisko a citit se dokonale 🙂 jsem ted opravdu stastna ale porad mi dela starosti ten hematom :( jsem v tom hrozna vid :( achjo no...dekuji za odpoved jsi hodna 🙂

pulguita
5. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Včera tu celý den lilo jak z konve a dneska taky. Nó ale déšť je potřeba no...co naděláme 🙂 Aha tak to je dobré, že už je jen na sunaru. A kolikrát se ti probouzí za noc? No jsem zvědavá, jak to jednou budu zvládat, čím víc na to myslím, tím víc se mi zdá, že to nedám. 🙂 Ale budu muset, že?🙂 To je prima, že se vám ty mumie líbily. Je to fakt zajímavé a vy jste měli povyražení 🙂 Tento týden nevím jestli půjdu do fitka, protože bysme se měli snažit a jestli půjdu do fitka, tak pak na snažení nebude čas, ale snad nějaké ty kalorie spálím 😀 Jinak nevím jestli ovulka neproběhla už tento víkend, což se mi zdá dost brzo. Dnes jsem 10DC. No uvidíme.. Jsem zvědavá jak dopadnu tento cyklus. Sice jsem nakonec otěhotněla, ale po roce snažení, takže kdoví kdy se zase na nás usměje štěstí. Neboj, bříško se ti srovná. Někde jsem četla, že to tělo potřebuje rok, než se všechno vrátí na své místo. Ty už máš svou předporodní váhu, což je super! Jsi dobrá. 🙂 Neboj, uvidíš že se ani nenadáš a budeš mít bříško jako předtím. 🙂 Krásné pondělí!🙂

petrysek181
5. únor 2018

@pulguita ahoj tak mi uz druhy den resime zuby malej je protivny nevrly a ma zvysenou teplotu dneska padam na cumak nemohl vubec zabrat tak jsme se tady mordovaly do pum devate jindy usina po seste vecer ma uz videt pod dasnickama dva predni zoubky ale jeste se neprorizly😩dneska jsem byla po roce v praci vyridit nejake papiry normalne se mi tam rozklepala kolena😀davam si rodicak na rok a v lednu se vratim do toho blazince🙂vy se pekne snazte kdyz si 10dc tak uz bych na to hupla at tam jsou nejake zasobicky😂moc ti drzim palce ale vyjde to ja uz mam splneny sen malinkej nam dela radost ale taky nam pribudou starosti ale o ce by ten zivot jinak byl😉 ted mam pred sebou rok ktery naplno venuju detem a pak uz to bude horsi ty se opatruj nevyrazite zase nekam do hotylku trosku relaxu a pohody porad mi manzel v sobotu odleta co mu mam strcit do kufru jako darecek k valentynu?

pulguita
6. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Tak snad se mu brzo prořežou a budete mít na chvíli klid. Jeee ty se máš, máš recht, zůstaň s malým doma a užívej si ho. Kéž by tady byla mateřská aspoň rok, ale po 16 týdnech budu muset do práce :-/ Vůbec si to nedokážu představit, ale co nadělám... Nó zatím na to nebudu myslet. Snažení už jsme začali o víkendu a zatím se držíme, tak kéž bysme vydrželi, ať mám čisté svědomí, že jsme se poctivě snažili. 🙂 Na Valentýna máme v plánu jednu noc v nějakém hotelu, ale ještě nevíme přesně kde. Jinak já jsem na Valentýna příteli objednala kytičku jahod s čokoládou, kterou mu doručí domů. Ty bys mohla udělat nějakou společnou fotečku, ať vás má pořád u sebe 🙂 <3 No každý rok něco vymýšlet je těžké. Hezky si tento týden užijte. Tady ještě pořád prší...uz třetí den v kuse, ale co naděláme...je to potřeba. Krásné úterý! 🙂

alisonaa
6. únor 2018

Ahoj vsem. Procitam si tady vase diskuze od uplneho zacatku vaseho pribehu. Moc gratuluji těm, co maj vyhrano a miminko vedle sebe. 😍 uz se tesim, jak si to vse doproctu.
Jsem teprve na strane asi 270, ale moje dnesni kroky mi nedali abych se uz nezeptala..
S manzelem se teprve od zacatku ledna tohoto roku snazime o mimco.
Nyni mam za 4 dny dostat MS. Ale ejhle, o vikendu me hrozne bolelo bricho, zadny vytok nic takze bych ani nepredpokladala ze by se mohlo jednat o uhnizdovani. Vcera a dnes jsem si delala tt. Vcera pidi slaby dusik na dvou testech viz obrazek, pokud bude videt a dnes duch neuveritelne zesilil. Tak si rikam, ze tu nejaka nadeje je. 🤷🏻‍♀️
Prvni test je ze vcerejsi prvni, druhy z vcerejsi druhy moci a treti je z dnesniho rana.
V den ovulace jsme se ani moc nesnazili, tak taˇ treba neco zustalo z dnu predem.

petrysek181
7. únor 2018

@pulguita ahoj a pekny den no vidis to sem mohla ale ted uz to nestiham do patku neco udelat tak mu pribalim aspon nejakou bombonieru🙂maly je druhy den bez teplot ale protivny je stale😉tak snad to brzy vyleze at mame chvili klid 16 tydnu to je strasne malo vzdyt jsou to jeste takovy maly bobeckove a to se davaji do jeslicek nebo jak to funguje je to silena predstava ja se budu tezko smirovat s tim ze pujdu od 15 mesicniho a ty musis takhle brzo😣to je pekne jit nekam na hotel ja udelam manzelovi trosku romantiky nez odjede aspon tak😀krasny den tady je pod mrakem

dailik
7. únor 2018

@dabelskadanca Ahojda,promin,ze pisu az ted,mela jsem ted doma hrozny srumec.Tak jak se citis?A zitra jdes na kontrolu?Doufam a verim,ze bude vsechno dobry,neboj!!🙂

dabelskadanca
7. únor 2018

@dailik nevadí jo tož celkem dobre jen jsem moc unavena no.. jinak ano zítra jdu na kontrolu 🙂 snad to dopadne dobre dekuji potom ti napisu info :P dekuji ze vtom veris 🙂

pulguita
7. únor 2018

@petrysek181 Ahojky! Něco sladkého na zub určitě ocení, když je sladká tetka 🙂 To jsem zvědavá, kdy malému zacinká zoubek 🙂 Pak se mu uleví. Ano, těch 16 týdnů je hrozně málo, a většinou jdou do jesliček, nebo kdo si může dovolit mít doma chůvu tak asi tak. Nevím jak to bude ale je to velká pálka...jak jesle tak chůva. Raději nad tím moc nepřemýšlím, protože bych pak prostě vůbec dítě mít nemohla a doma zůstat nemůžu, z jednoho platu se tu žít nedá. Takže si hezky užívej tvého malého, co nejdéle. No uvidíme, jestli narazíme na nějaký fajn hotýlek, ať máme trochu změnu. Ty si hezky užij manželka než ti odjede a udělejte si romantiku <3
Tady dneska konečně nepršelo a svítilo sluníčko, ale je velká zima. Na zítřek je opět předpověď na velký déšť, ale snad bude hezky o víkendu. Krásný zbytek večera! 🙂 Tento týden nechodím do fitka, ať jsem čiperka na to snažení 🙂

pulguita
7. únor 2018

@alisonaa Ahojky! Vypadá to dost nadějně, takže ti držím palečky a tiše gratuluji. Přeji ti, ať máš fajn těhotenství 🙂

dailik
8. únor 2018

@dabelskadanca Ahoj,tak co na kontrole?🙂

dabelskadanca
9. únor 2018

@dailik ahojky 🙂 no mam tam mirné krvacení pod malickym ..a v pondeli jdu do nemocnice pry na par dní at udela nejaké testy atak a potom budu doma do 9 mesíce no 🙂 akorat nevim kolik budu mit penez :( když mam vyplatu okolo 10 tisic protože delam v albertu tam moc penez není tak kolik budu dostavat za nemocenskou? dekuji moc 🙂 jinak mam se setrit atak a jo dobrala jsem vsechny prásky krome vitáminu 🙂 že prý 14 týdnu trvá než se uchytí na placentu rekl mi doktor.. tak snad to dobre dopadne a jo ten hematom prý by mel odplavat ale cokdyž ne? :/

petrysek181
12. únor 2018

@pulguita ahoj promin ze sem nenapsala ale porad je co delat v sobotu jsem odvezla manzela a opet mi nastal kolotoc doma🙂prcek mi vyvadi v kocarku i v tomhle tak sem jeste sehnala nositko a kdyz uz tohle nezabere tak nevim potrebuju chodit se psem dneska hyl v kocaru v pohode ale netroufnu si delsi trasu protoze nevim kdy spusti je to ulicnik😀jinak u nas vse pri starem maly je lumpik dela mi jen radost a co ty jak je u tebe a co je nove🙂

pulguita
14. únor 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak malému se v kočárku nelibí? No třeba si potřebuje zvyknout. Ani se nenadáš a začne ti chodit a kočárek už potřebovat nebudeš 🙂 Za jak dlouho ti manžel zase přijede? Uvidíš, že to rychle uteče! Já jsem dneska 19DC a 6DPO Kéž by se nějaká spermijka udržela a vyšlo to kdoví...
Mám takové zvláštní pocity v břiše, ale pochybuji že bych něco takhle brzy mohla cítit. Možná je to tím portálem, že to tělo pracuje o něco víc...no nevím. Raději nic nečekám, ať nejsem zklamaná. A kdybych náhodou otěhotněla, tak asi budu mít strach, aby se to neopakovalo. Zatím je BT jak má. Ten cyklus, kdy jsem otěhotněla, tak byly dva dny kdy mi BT stoupla úplně šíleně a to mi bylo hrozně moc špatně, dokonce jsem i zvracela. Tak jsem pak nad tím uvažovala, jestli už se to tam úplně na začátku nějak nezvrtlo. Takže jen doufám, že nakonec to vyjde a snad bude jednou celé těhotenství v pohodě 🙂 Krasnou středu! Tady je pořád zima, o víkendu bylo krásně, ale tento víkend má pršet. No co naděláme 🙂

pulguita
14. únor 2018

@petrysek181 ten můj chytrý mobil je dneska tak chytrý, až je blbý 😀 Takže jsem chtěla říct "Možná je to tím potratem (a né portálem), že to tělo pracuje o něco víc...no nevím"

petrysek181
14. únor 2018

@pulguita ahojik dneska nam doslo nositko tak uvidim jak se na to bude tvarit jinak mame zub❤❤❤❤strasne me to dojalo sem ted porad takova placka😀manzel se mi vrati koncem brezna ty se moc drz nejak to vse dopadne zitra pisnu vic dneska uz jdu spat k malemu manzel mi nechal donest kyticku k Valentynu tak sem bulela ty si uzij krasny vecer s pritelem hlavne hodne romantiky a na to co bylo nemysli😘

petrysek181
14. únor 2018

@pulguita krasny svatek zamilovanych❤

pulguita
15. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 To je super, že už mu vylezl ten zoubek. Tak ještě ten druhý a bude mít na chvilku pokoj, bobeček malý. Je to šikulka <3 To je od manžela hezké, že si vzpomněl a i na dálku ti poslal krásnou kytičku. Neboj, určitě to zase rychle uběhne a budete zase spolu 🙂 Ano, kdoví jak dopadnu tento měsíc. Nechám tomu volný průběh a snažím se na to moc nemyslet 🙂 Přítel měl radost z těch čokoládových jahod, co jsem mu poslala. (nevím, jestli mě to tady nechá připíchnout fotku...vůbec mi to nefunguje :-/ ) A já taky dostala kytičku a bonboniéru s plyšovým králíčkem 🙂 <3 Krásný čtvrtek! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru