Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
3. dub 2018

@sluninko23 Ahojky! Panečku jak ten čas letí! Jsem ráda, že ses tu na nás přišla podívat 🙂 Ať ti malý hezky roste a dělá radost, za chvilku ti začne chodit a to bude teprve vzrůšo ...hezky si ho užívej, protože čas letí a oni rostou jak z vody. Snad se mi to jednou taky povede a bude ze mě taky tak dobrá maminka 🙂 😘

pulguita
Autor odpověď smazal
Zobraz
petrysek181
4. dub 2018

@pulguita ahojky co je doma tatka vladne tu chaos a zmatky😂maly nam toho v noci moc nenaspi tak se nenudime zitra jdeme na ockovani a mysime zmenit masticku vubec mu to nepomaha je to sileny tak uvidim co vymysli ja si nechala udelat oboci a prijdu si jako Marfusa z mrazika😂pani rikala ze az opadne otok ze to bude lepsi tak doufam jinak snad nemuzu mezi lidi😂😂😂😂s kamradkou jsme se domluvili a pujdeme na kurz brisnich tancu tak sem zvedava aspon nejaky pohyb🙂krasnou stredu

pulguita
5. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! Panečku ten tvůj manžel vždycky postaví vše vzhůru nohama, ale to je fajn aspoň se nenudite a přijdeš na jiné myšlenky, ale určitě to máš už tak až nad hlavu. 🙂 Snad malému pomůže jiná mastička, ať se mu uleví. Ty si můžeš pokládat na obočí heřmánkové obklady, snad to pomůže. Ne nadarmo se říká, parádo trp, že? 🙂 Ty břišní tance je super nápad. Pak mi řekneš jak se ti to líbí. Já se zatím držím a chodím do fitka, konečně to vypadá, že mám zatím 2kg dole, ale aspoň tak 5 bych měla shodit, ať vážím více či méně jako minulé léto, kdy jsem měla navíc "jen" 6-7 kg. Celkově mám navíc tak 13 kg!😱 No vlastně teď už "jen" 11, ale kéž bych shodila aspoň polovinu. Uvidíme. 🙂 Krásný čtvrtek! 🙂

petrysek181
5. dub 2018

@pulguita ahoj oboci neboli ale nemohla sem si zvyknout na ten tvar vis i sem to obrecela🙂jo s manzelem se opravdu nenudim😂vzdy je ten tyden pekny chaos dneska jsme jeli nakoupit rano s malinkym na ockovani dostal nove masticky tak doufam ze bude lepe ted si od ockovani odpocineme na hodne dlouho🙂tak ty ses takhle do toho dala to jsi sikulka ze mas vydrz ale je to dobre aspon mas jine myslenky😉kdy budete vedet nejake vysledky vysetreni? Aby se uz neco delo......jinak tady nas ceka krasne pocasi tak se ja to tesim ze si uzijeme slunicka zitra uz je patek a mas pred sebou vikendik ja v nedeli zase manzela odvezu na letiste na 14 dni nam zase odjede ale tohle je fajn ze se nam casteji vraci

pulguita
6. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! Aha no já na obočí nikdy nebyla, tak nevím. Moje mamka a sestra chodí a sestra mi vždycky říká ať jdu, nebo ať si to aspoň trošku nabarvím, ona si to taky barví sama, ale já mám strach 🙂 Snad malému nové mastičky pomůžou. Ano, zatím se držím a chodím do fitka. Měření a sledování cyklu jsem vypustila z hlavy. Teď chci prostě zhubnout, tak snad se mi to podaří.🙂 Čím déle mi bude trvat než otěhotním, tím větší šanci mám na to shodit nějaké to kilo. Jinak tento měsíc mám 23.4. ten zákrok, kdy budou zkoumat tu průchodnost, a potom začátkem května jsem objednaná k MUDr aby mi dal výsledky nás obou. Tak jsem zvědavá. Mám strach, že nakonec budu muset brát plno hormonů a jestli to jinak než na umělé oplodnění nebude, tak nevím nevím. Taky se smiřuji s tím, že mimi prostě nebude. Občas mám strach, že prostě až bych po těch 16 tydnech šla do práce, že to bude mazec a navíc jestli bude mimi nemocné nevím s kým bysme ho nechali, ale zatím tomu nechám volný průběh a nechci zbytečně uvažovat nad něčím, co není. Pak se to nějak vyřeší. Teď chci využít ten čas bez mimi na 100% Protože pak to bude jiné 🙂
Konečně je pátek! Tobě přeji krásný den a víkend a užij si manžela do poslední chvíle 🙂 Je fajn že ti teď jezdí domů častěji 🙂

dabelskadanca
12. dub 2018

Ahojky potrebuji posim poradit 🙂 muj pritel vztava do prace o pul 3 rano a vychazi ve 4 rano a ja potom.jdu spat a spim tak do 8 do rana ;) vzdy mu varim kafe a budim.ho.jsem tehotna v 16 tydnu a chci se zeptat jestly to nevadi male ze tak brzo vztavam a potom.jdu spat? Dekuji moc za odpoved 🙂 nevim co stim. Jo takhle stavam 5dni v tydnu jsem.na nemocenske.

hani1234
12. dub 2018

@dabelskadanca Ahoj, a proč ho budíš ty ? Proč si nenařídí budík?
My Ti tady určitě neřekneme, jestli to malé vadí nebo ne.. Ona nám to neřekne 😀
Pokud mas ale pocit, ze by to miminko nějak “ohrozilo”, tak nech vstavani jen na příteli a ty odpočívej 🙂

petrysek181
12. dub 2018

@pulguita ahoj ozyvam se po dlouhe dobe ale porad je co delat a kdyz je tu i neni tata porad mame blazinec vubec nad necim takovym nepremyslej proste jejak to bude nelam si s tim hlavu vibrc ti to neprospiva soustred se na sebe to je to nejlepsi s obocim sem max spokojena ikdyz prvni de sem rekla ze nemuzu mezi lidi ze sem jako havran ale za par dnu se to vyloupalo a ja sem nmbez prace strasna uleva zacala sem chodit ja brisni tance a strasne me to chytlo a bavi 🙂malej roste jako z vody uz ma 11kilo tak je co nosit zalibilo se mu nositko je tam moc hodny ale me to dava zabrat boli me kycle a zada ty se moc drz a uvidis ze vse bude dobre ja taky brala hormony a pomohlo to neboj se toho😉

pulguita
16. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! To věřím, pořád je co dělat. A ty s malým musíš být v jednom kole. Panečku, už má 11kg?😱 To je cvalík, to se hezky proneseš. No to ti musí dávat pěkně zabrat hlavně na kyčle, záda a plotynky. Ještě chodíš na ty rehabilitace? To je príma, že ses přihlásila na ty břišní tance, aspoň se taky na chvilku odreaguješ a máš chvilku pro sebe...to je prima.🙂 Já jsem ráda, že zatím pořád chodím do fitka a pomalinku začínám vidět výsledky. Snad do léta něco málo shodím. 🙂
Jinak příští týden jdu na to vyšetření, tak snad to zvládnu a nebude to nějak bolet. Mám brát ATB před, během a po. Tak jsem zvědavá. Krásné pondělí ti přeji! 🙂 Měj se moc hezky! 🙂

petrysek181
16. dub 2018

@pulguita ahoj to uz jdes pristi tyden pani to to uteklo neboj se zvladnes to a bude vse v pohode🙂ant.asi musis brat kdyby hrozila nejaka infekce tak aby jsi byla chranena Dan je ted poklad konecne usmevave hodne ditko je videt ze ho nic netrapi nic neboli hodne to delaly ty zuby a predtim prdiky je to zlaticko jeste kdyby chtel v noci spinkat a nemam si na co stezovat ano v jednom kole sem to je pravda na rehabilitace nechodim bebylo to k nicemu ale to je nadlouho 🙂v sobotu se nam zase vrati tatka je to super takhle tady nam prsi tak nic moc pekne pondeli

pulguita
18. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! Ano, uteklo to. Včera jsem si koupila ATB, ať to mám připravené. Tak doufám, že to nebude bolet. Nó prostě to musím zvládnout 🙂 Páni ten už je ale velký chlapák 😱😍 A jaký je to frajer na autě 😃 To je super fotka 🙂 To je príma, že ti manžel jezdí častěji domů, rychle to utíká a aspoň si vás užije a vy jeho. Tady bylo posledních pár víkendů škaredě a pršelo. Ale vypadá to, že od včerejška začíná být docela hezky a já už vytáhla jarní kabát. Myslím, že teď už můžu vyprat a schovat zimní bundu 🙂 Krásnou středu ti přeji! 🙂

petrysek181
18. dub 2018

@pulguita neboj zvladnes to v pohode si statecna holka mozna to bude neprijemne mi jdeme v patek kvuli te kyle tak taky drz palce mam z toho obavy prijde mi ze se to zlepsuje ale pak zase je to stejne tady uz je nadherne pomalu na tricka🙂tak jen at to vydrzi krasnou stredu

pulguita
24. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak už to mám za sebou, ale řeknu ti, že to bylo nepříjemné a dost to bolelo. Bylo to tím, že nemohli pořádně strčit tu sondu s tou tekutinou. Povedlo se jim to až na počtvrté nebo až na pátý pokus. 😱🙄😕 Prý každá anatomie těla je jinačí. No nevím, ještě jsem se ptala jestli to může být tím, že mi nejde otěhotnět a na to mi řekli, že oni nejsou doktoři, že to mi řekne až doktor. Tak kdoví... Kdoví co mi řeknou v tom květnu. Jestli by pak jediná možnost byla umělé oplodnění, a taky by jim to šlo tak z těžka...tak potěš.🙄 Už se pomalu smiřuji i s tím, že asi děti mít nebudu. Kdoví. Doma mě pak začalo bolet břicho, tak jako u MS, ale prý to tak bývá. Po obědě jsem šla spát a jak jsem se vzbudila, byla jsem unavená a začalo mi být špatně. Jakoby na mě něco lezlo. Bolelo mě celé tělo a asi jsem měla teplotu, protože mi bylo zima. Dnes už je mi lépe, tak jsem ráda. Včera jsem si vzala volno. Ještě že tak! Ještě dnes a zítra musím brát ATB. Dneska už jdu do práce. Tady je krásně a hodně se oteplilo. Jarní kabát jsem měla minulý týden jen 4 dny. Taková velká změna počasí. Teď po ránu si beru svetr, protože je tu tak 15 stupňů, ale v poledne je přes 20. Krásné úterý! 🙂

petrysek181
24. dub 2018

@pulguita ahoj tak to me mrzi ze te to bolelo a bylo to neprijemne ale kdyz to vezmes otehotnela si dvakrat takze otehotnet muzes uvidis co ti rekne doktor a vubec se nesmiruj s tim ze deti mit nebudes to je blbost kdyz tak nad tim premyslim tak to ti delali nejake profuky vajecniku nebo pruchodnost nebo neco podobneho chudaku to sis vytrpela a kdyby jsi mela jit na umele tak proc ne vzdycky je nejaka sance takze hlavu vzhuru a drz se tady bylo krasne a letni pocasi ale ted se to trosku zkazilo mame doma tatku takze opet chaoz a zmatky😂

pulguita
24. dub 2018

@petrysek181 No právě, když to šlo 2x, tak to možná půjde, kdoví...ale smířená jsem se vším. Dělali mi průchodnost. Vstříknou dovnitř kontrastní tekutinu a pak dělají rentgen. Aby viděli jestli jsou průchodne, nebo ne. I když aspoň jeden musí být průchodny když už jsem byla těhu. Taky se mě ptali jestli jsem měla mimoděložní těhotenství, tak kdoví. No jsem zvědavá, co mi nakonec řekne doktor. No z umělého mám strach, jestli jim to taky tak bude trvat to tam zavést...jsem z toho jelen a navíc ti tam při tom nic neřeknou tak mi to vrtá hlavou. Vyměnili několik těch špachtliček na otevření. Jedna byla hodně velká a jak s tím tak točili, tak to moc bolelo. Jinak asi ten zákrok v normálních podmínkách asi tak nebolí, nevím. No snad už mi to nebudou muset dělat. Tady se počasí zatím drží. Snad se to nezkazí na víkend. Hezky si užij manžela 🙂

petrysek181
2. kvě 2018

@pulguita ahoj tak uz tu zase valcime sami maly uz ma 5 zub a dalsi bude na ceste uz krasne zvatla a je u toho srandovni kdyz neni tatka doma mame celkem frmol a kdyz dojede je jeste vetsi😂kdy se dozvis vysledky toho vysetreni doufam ze bude vse v poradku kdyz uz si to musela podstoupit at mas aspon dobre zpravicky s malym jsme byli s tou kylou a zatim neni potreba zakroku a prijde mi ze se mu zmensuje tak bych byla rada kdyby to tak bylo🙂preji krasnou stredu tady hlasi dest

pulguita
4. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! Panečku za chvilku už bude papat řízek 🙂 To je príma jaké dělá pokroky 🙂 Doufám, že první slovo bude máma ♥ To je dobře, že s tou kýlou je na tom lépe 🙂
Já se dozvím výsledky v pondělí, tak jsem zvědavá a dám vědět co a jak. Tady se tento týden opět ochladilo a je zataženo a má pršet. Už bylo tak krásně a znovu je škaredě a deštivo a ještě k tomu má pršet i o víkendu...ach jo. Že nejsou vedra mi nevadí, ale když je zataženo , tak se mi nic nechce dělat 😂 Krásný víkend! 🙂

petrysek181
8. kvě 2018

@pulguita ahojky promin ze nepisu tak casto ale sem v jednom kole co neni manzel doma maly ma dalsi zub takze uz 6 rika tata a deda ale mama jaksi neeee😀v sobotu jedu pro manzela a v utery nas ceka cesta na slovensko snad to zvladnem v pohode a co ty jak si dopadla tady je krasne pocasi ale potrebovalo by zaprset hrozne sucho

pulguita
8. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! Vůbec se neomlouvej! Úplně ti rozumím 🙂 Tak už začíná mluvit? Panečku to je príma 🙂 Kéž by brzo řekl máma...třeba ti to řekne v neděli ♥
Teď mi připadá, že máš manžela co chvilku doma...to je super, že jezdí častěji. Držím palce ať hezky zvládnete cestu na Slovensko. Neboj, určitě to zvládnete včetně malého 🙂
Tak si představ, že včera v polední pauze jsem letěla k doktorovi pro ty výsledky. Takže já všechno úplně v pořádku. 🙂 Tak jsem ráda. Řekl, že tím, že já jsem OK, se zaměří na přítele a poslal ho k doktorovi, aby mu předepsal nějaké vitamíny na zvýšení těch víc pohyblivých spermií. Doporučil nám, ať se zapíšeme na seznam na umělé oplodnění, protože je čekací doba tak 2 roky a žena má mít maximálně 40, což bych za 2 roky byla skoro na hranici. Řekl, že pokud už jsem jednou otěhotněla, můžu otěhotnět znovu a že po té zkoušce co mi dělali, mám větší možnost otěhotnět. Taky řekl, že se může opakovat to co se mi stalo minule...no uvidíme. Já BT už dávno neměřím, takže přesně nevím kdy probíhala ovulka. Myslím, že podle hlenu jsme se možná trefili. MS má dorazit v pátek, anebo nejpozději v neděli, tak kdoví. Kdyby nepřišla, tak testuju v neděli a možná to bude můj první den matek 🙂 No uvidíme, hlavně ať je všechno v pořádku. Tady je pořád aprílové počasí...zataženova déšť a občas sluníčko...uz mě to štve. Krásné úterý! 🙂

petrysek181
13. kvě 2018

Ahojky to je super zprava ze jsi uplne v poradku a je pravda ze po tomhle zakroku je vetsi sance otehotnet ja pevne verim ze se vam to povede uplne prirozene a dopadne to dobre manzel jezdi domu kazdych 14 dni tak je to super ze je vic s nami Danovi vylezli dalsi dva zuby a uz i lepe spi v noci tak snad uz konecne neco naspim i ja😂jak si dopadla tenhle cyklus povedlo se neco?

pulguita
14. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! Taky jsem ráda, spadl mi kámen ze srdce 🙂 Tak tomu necháme volný průběh a kdoví kdy se nám to povede. MS místo v pátek dorazila v sobotu, takže jedeme na novo. 🙂 Přítel bude brát jakési vitamíny. Spermijky jsou OK ale prý mu to zlepší tu tekutinu v které plavou, tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bude nebo ne. Nic víc už s námi dělat nebudou...takže nám nezbývá než čekat až to jednou klapne 🙂 A co vy? Jak jste dojeli na Slovensko? Hezky si to užij. To je prima, jaké dělá malý pokroky 🙂 Ani se nenadáš a bude mít rok! 🙂 Krásné pondělí. 🙂

petrysek181
15. kvě 2018

@pulguita ahoj tak dneska vecer to vypukne a vyjizdime smer Slovensko mam tu rozbalene veci ale zjistila sem ze potrebuju uplne vse co tu mam😂je to hrozne tohle baleni a jeste to mam dostat takze mi to na nalade moc nepridava🙂malej ted usnul tak tu sedim u telefonu misto abych neco delala😂potom ti pisnu jak vse probihalo cesta a pod doufam ze ji maly prospi😉dneska ma Kuba 17 let je hrozne jak to utika a ja si tu tak malinko zavzpominala jake to bylo🙂ty se neboj a proste uplne vypni mozek na to umele se objednejte kdyz je takova cekacka ale ja verim ze se povede prirozene je to jen o nacasovani mozna bych tu bazalku merila prece jen vis co a jak a ta ti povi hodne preji krasne utery opatruj se

pulguita
15. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! Aha...já myslela, že jste tam jeli v neděli...jsem to ale popleta! 😆 No já to balení taky nesnáším, a s malým je toho potřeba hodně. Kéž by vám většinu cesty prospal. Neboj, určitě to zvládnete! Páni, už má 17!! No je to pravda jak ten čas tak letí. Užívej si malého, protože hrozně rychle rostou! 🙂
Snažím se na to moc nemyslet a zaměstnat se fitkem, jenže teď jsem se nachladila a mám kašel, tak snad budu brzy fit. Myslíš, že bych měla znova začít měřit? Předtím mi řekli ať neměřím, že mě pak budou sledovat oni, ale když se mnou nakonec nic dělat nebudou, tak bych možná asi měla zase tu BT měřit, ale i když se strefíme do ovulky, tak pak z toho nic není ...to se nám stalo v tom únoru, a pak jsem se na měření vyprdla. 😐 Ať měřím nebo ne...nic z toho. No snad se to jednou povede. Krásné úterý a šťastnou cestu! 🙂

petrysek181
18. kvě 2018

@pulguita ahoj tak uz jsme zase konecne doma prijeli jsme dnes v noci a hodne dlouho nikam cestovat nebudeme je to narocne jak pro maleho tak pro nas ten byl chudak vykuleny z novych lidi a moc se mu to nelibilo takze uz jsme zase pekne doma a je klidek mam zase svoje zlaticko zpatecni cesta byla lepsi i prcek byl vic v pohode🙂ted peru jako o zivot a snazim se dat vse do puvodniho stavu jinak tam bylo nadherne krasna priroda a ty hory no nadhera🤗je to na tobe jak chces merit nebo nemerit ja bych asi pokracovala😉ja chodim kazde pondeli ja ty moderni brisni tance a mrzi me ze to neni aspon dvakrat do tydne i zada me tolik neboli😉preji krasny patek a uzij si vikend

tynusska
18. kvě 2018

Asi nic co? 😏 jsem teprve 9dpo tak uz jsem nedockava 😂

aneven
18. kvě 2018

@tynusska Osobně nic nevidím. A na duchy nehrajt
e, podle nich bych byla už desetkrat těhotná. 😃 Obzvlášť mamatest mi často dělal falešné naděje...držím palce, a to nakonec klapne.

lachtanice86
18. kvě 2018
pulguita
18. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! No hlavní je, že jste to zvládli a už jste doma. 🙂 Malý je zvyklý na svoje domácí prostředí, možná kdyby to bylo častěji, tak si zvykne, ale musí to být nervy, jak pro vás tak pro něj...úplně to chápu. Až trochu vyroste tak to bude lepší. Ty se snaž trošku odpočinout, vždyť musíš být po cestě KO.
Tak jsem si říkala, že teda zkusím znovu měřit BT, ale představ si, že jsem pořád nemocná a ten kašel se nelepší. Beztak bych měla rozhozené teploty, kdoví. Taky mám strach ze snažení, protože beru dost silný sirup a takové léky, kde je psáno, že není vhodný pro těhotné, kojící a ženy co by mohly být těhotné. Tak mám strach, že kdybych náhodou otěhotněla, ať něco není špatně kvůli těm lékům. Snad se přes víkend dám dohromady. V pondělí tu máme volno, tak to je fajn. Tobě přeji krásný víkend a odpočiň si! Po té dlouhé cestě si to zasloužíš 🙂

petrysek181
20. kvě 2018

@pulguita ahoj prosim te vubec neres ze beres sirup nebo leky apod a snazte se dale ja otehotnela pri angine a antibiotikach vyrobci se chrani vsude mas napsano ze neni vhodne ale zas to neber tak vazne😉ano priznam se ze ten tyden ke totalne odrovnal a maly se jeste vice na me upnul takze fakt prima chce usinat jen na ruce a odmita dudlika tak je to nekdy poradny zahul ve ctvrtek jdeme na 8 mesicni kontrolu porad bojujeme s atopakem necham si napsat zase masticku kdyz uz bude nejhur ale snazime se vse vylecit prirodne jenze masticka vysla i na 600kc je to silene konecne se naucil delat paci paci ale jak krasne povidal tak ted se mu do toho nechce . BT to rozhodi akorat horecka ale kasel urcite ne tak klidne mer v pohode.Ja mam porad rozhozenou menstruaci mam to za 24 dni a ted uz je mi tyden nanic jak me boli bricho a porad nic krasnou nedeli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru