• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

16. října 2017 
@jenyska4 čekáme zatím na první, tak vlastě ani nevím, co mám čekat za příznaky :slight_smile: Koupila jsem si testíky od dr. Maxe (ovulační) a nový teploměr. Jsem sama zvědavá, jestli tu ovulku poznám .-)
Jinak ještě nevíš, jestli nejsi těhu, někdy ty testy výjdou hrozně pozdě. U mě jsem těhu každý měsíc, dokud nepříjde ta potvora :grinning:
24. čer 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 nene nevím, koupila jsem si odpoledne ten digitální test s pluskem tak zítra ráno testnu. Dle výpočtu bych to měla ve středu dostat, ale mívám to někdy až po 31 dnech a strašně maličko, takže nemám ani žádné příznaky, bolesti nic, jen prsa mě vždy pobolívají. 10 jsme se tulili a 13 byl pozitivní ovu test tak uvidím :slight_smile:
Mužu se zeptat a kolik Ti je?Na fotečce vypadáš strašně mladinká to já proti tobě jsem stará koza mě už 31 let :grinning: Asi jsem si vsugerovala těhu příznaky, páč dle mě jsem tak ve třetím měsíci, v noci pořád čurání, bříško tak dvakrát větší...takhle jsem opravdu vypadala s kukýškem ve 20 týdnu , mé ploché břicho je fuč...prsa děs, nateklé, bolí, klasická sugesce bych řekla....Ve středu jsme se vrátili z dovolené to jsem dle mě byla týden těhu a co myslíš, že dělám?Studuju bazálnní teploty, těhu testy, kvalitu hlenu a ted jsem se dopracovala až k postýlce a rozjímám tu nad tím kde by stála :grinning: Je mě jasné, že budu muset změnit přístup...ale je to jen pár týdnu co jsme se začali snažit tak si to užívám, jak dlouho se snažíš ty?
24. čer 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 však uvidíš zítra po testu .-) někdy můžou být potvůrky odolné a určitě tu je šance :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je mi 26 a vysadila jsem po devíti letech HA prosinci 2012, takže se snažíme od ledna :slight_smile: a asi je to všude stejné, páč já jak říkám, těhotná jsem od ledna :grinning: s vynecháním sedmi dnů v měsíci :(
Zatím jsem to měla dost nepravidelné a jednou 28 a pak zase 36. V květnu jsem si dokonce dělala naděje, ale dostala jsem injekci a dostala jsem to nakonec. Teplotu budu měřit poprvé a ovu testy jsem zkoušela už jednou, ale ty mi nevyšly (bylo to zrovna v měsíc, kdy jsem to dostala až po vyvolávačce), takže tento měsíc jsem sama zvědavá :slight_smile: Rozhodně to nevzdáváme a každý měsíc se tulíme více (naposledy sudé dny :slight_smile: )
24. čer 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem tento mesic pekne zmatena ...kazdy mesic jsem ovulku bazpecne poznala podle bolesti v podbrisku ...ovu testy jsem si tento mesic uz nekupovala a jak na potrvoru tentokrate zadna znamka ze by mela ovu byt :( menzes jsem mela 8.6 . snazime se poctive a pravidelne ..takze pokud byla tak jsme ji neminuli ..jsem nervozni..nejradeji bych zkusila test,ale to bude urcite brzo ..nezbyva nez pockat :wink: ..
27. čer 2013 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo během ovulky máš bolestivý podbřišek ? 8.6, takže kolem 18. - 22.6 by měla být ovulka a to je asi na testík fakt brzy :( To čekání je podle mě nejhorší...
Já měla menzes 20.6 takže od zítra začínáme :slight_smile: tento měsíc chceme zkusit "liché" dny, ty sudé předtím nevyšli... stejně je to zvláštní, že se to "promešká" i při pravidelném snažení
27. čer 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 Ahoj.no pravě že minulé tři měsíce měla vždy u ovulace bolesti v podbřišku jako bych měla dostat menzes ...a shodovalo se mi to i s testem.. tento měsic ani tuk..jako by se nechumelilo..takže jsem z toho byla trošku zmatená ...s Mudr.jsem se bavila že testy jsou stejně u naší frekvence sexu zbytečné :grinning: .. přítel byl i na spermiogramu..10. jde pro výsledky a na konzultaci .. a teď mě úplně nakopla kamarádka..dnes ráno v 7:30 po dvanáctihodinovém porodu se jim narodil chlapeček ..jsem myslela že jim to miminko ukradnu :cry: ...
27. čer 2013 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 jen jaký ma vliv jestli sudý nebo lichý den ?? Ja už totiž nevím čím to podpořit a chytám a zkouším snad každou radu ... tak snad to vyjde :slight_smile:
27. čer 2013 v 17:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo já ovulku zatím nepoznám, tento měsíc jsem začla od pondělí s měřením teploty a ovu testy asi od víkendu, tak jsem zvědavá :slight_smile: No, sudy a lichý, to jakože se snažíme liché nebo sudé DC (minulý měsíc 10,12,14,16,18,20...) a tento od 9.tého, 11., 13., 15.,... jedině tak mi řekla doktorka, že to neprošvihneme :D
Snažíte se častěji ? Jinak spermo už máme s velmi dobrým výsledkem za sebou... tak držím pěsti
A neboj, taky budeme nakonec jedno mít .-)
27. čer 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 no my se snazime kazdy denc.tak si rikam jestli to neni na spermijky moc :( pritel je naruzivec ..takze i nekolikrat denne...a ja si myslim ze jich je pak v ejakulatu malo nebo sou nevyzrali :(
27. čer 2013 v 18:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo me pani Doc. ke ktere chodim, ze to taky neni idealni styd denne- nestaci se delat ty potvurky
27. čer 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neominka Ja to prave muzovi rikam porad..a on si porad mele svou ze je to blbost ..a ze kdyz bude pauza tak mu zlenivej ..:( tak jsem zvedava ..
27. čer 2013 ve 21:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo kamarádka to taky dělali denně i vícekrát a otěhotněla do tří měsíců. Asi záleží... :slight_smile: Mě doktorka říkala, že pravidelný styk je obden, častěji že se nestačí tvořit, ale asi je to individuální :slight_smile: A asi je lepší mít doma aktivce než lenivce :wink:

Od kdy začneš testíkovat?
28. čer 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 ahoj ..ja vubec netusim .. nejradeji bych uz pomalu zjistovala,ale pry mam pockat az do vynechani MS :frowning2: to asi nevydrzim..jeste celych 8 nebo devet dni :( .. navic vcera jsem byli na navseve v porodnici ..kamaradka po dvanactihdinovem porodu ma krasnyho chlapecka ..tak jsem jeste kupovala oblecky a darecky pro prcka..no melajsem tendence si je nechat ..protoze jsem sehnala paradni hadriky :D .. a v porodnici jsem premyslela o unosu :slight_smile:
29. čer 2013 v 08:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo vydrž, teď by ti to asi nic neukázalo :( je to hrozný, já vím... a s tím únosem to taky chápu, nabádám muže k tomu, kdykoliv vidím kočárek :grinning: a s těma dárečkama, taky už mám doma pár dupaček, co jsem někomu koupila a nemohla jsem se jich pak vzdát :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem dneska 10 DC takže na začátku a už jsem nervóza ,-)
29. čer 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 tak budu držet palečky..ja to nevydržela a test jsem si udělala ...samozřejmě negativní :frowning2: ... na menzes jeste cas tak uvidime ...ale moc tomu nedavam ..test jsem mela citlivý ..tak by to mel poznat po těch 7-10 dnech od ovu :(
29. čer 2013 v 09:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo Podle mě to tam jenom píšou, ale jen málo komu se to ukáže tak brzy... určitě bych to nevzdávala ! Dokud nepříjde menzes, je naděje na mimčo .-)
29. čer 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 no tak budem doufat ..:slight_smile: snad se nam vsem brzy zadari :D
29. čer 2013 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po vcerejsim sexu jsem myslela ze umru ..:( nevite holky co by to mohlo byt ..takove nechutne krece !! fuj :(
30. čer 2013 v 08:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim ze to sem nepatri , ale byla jsem z toho trochu mimo ...vubec jsem nevedela co s tim..jak si lehnout...sednou si byl nadlidsky vykon,proste hruuuza...dnes me podbrisek jen tak lehce poboliva ..zanety zadne nemam .. proste nevim co to bylo a doufam ze se to nebude opakovat
30. čer 2013 v 09:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 to je pravda s tim lenivcem.-) My mame s pritelem vybornou praci a kazdy z nas mame vyborne pracovni pozice, takze s prace do prace. A v mesici, kdy prislo k oplodneni, jsem byla doma a pritel byl na sluzebni ceste v USA vetsinu mesice. Styk jsme meli 3x a vyslo to :slight_smile: Tohle jsou veci diskutabilni. Asi jsme se trefili :slight_smile:
30. čer 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neominka jak to sakris delate :D zadne vypocty ..hlidani teploty...trikrat hup na to a je to .. :slight_smile: moc gratuluji
30. čer 2013 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo Ja sama nevim, jak se to tak rychle povedlo :_) Ja rikam, ze priroda je mocna-mam tezke zmeny na deloznim cipku, tak priroda si to zaridila, tak abych prvni otehotnela a pak sla a konizaci cipku. Kdyby nebyla v jinem stavu, tak me vetsinu del.cipku vemou:-/ Takze priroda si to zaridila dle sveho...Ale jsem na zacatku,jeste nemame vyhrano...
Jinak ja ani poradne nevim, jak se teplota meri, moc jsem to nezkoumala :slight_smile:
1. črc 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo no to hlidání a vypočty totiž maji nasleek akorát to že to nejde protože se na to mysl moc upne
1. črc 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacik87 KAČULI, tak ani u nás se mimi nekoná, ale byla by to prda co po jednom styku pět dní před ovulkou otěhootnět... :wink: ale já vážně měla těhulovské příznaky, ta psychyka je mocnááá. Našla jsem si server kde jsem si začala vést kalendář i mě bude informovat o plodných i neplodných dnech :slight_smile:
1. črc 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo kdyz ctu tvuj prispevek tady, tak se musim smat, sme na tom uplne stejne...kazdy mesic jasna ovu a tento mesic absolutne bez jakychkoli znamek...terminove taky to samy a ted to cekani....:slight_smile:
1. črc 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 teda :( dostala jsi to? To mě mrzí, ale jste na začátku a první měsíc by to byla fakt klika .-) My jste dneska 12 DC, takže na začátku :slight_smile: Je to super, teď je předemnou to nejlepší období celýho cyklu :grinning: :grinning: :grinning: Který den jsi ty ? Ať vím, jestli nebudeme náhodou testíkovat spolu :wink:
1. črc 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristinaxo Někde jsem četla, že otěhotní v měsíci jen 16 % (v mém věku, do třiceti let) a někdo čeká hold rok a někdo má větší štěstí :slight_smile: Možná když jsi si ani nevšimla ovulky, tak je to "ONO" .-)
1. črc 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mumisek01 :slight_smile: tak ja budu teda na Vas myslet ...menzes cekam zhruba za 7 dni ..tak jsem zvedava..snazim se tedy na to nemyslet a soustredit se na cokoli..coz tedy ma za nasledek to ze se ze me stava puntickarka na poradek a z toho kvanta buchet mi doma asi oba chlapi pekne nakynou :D .. jsem si rikala ze uz na to pekne prdim..ovulka si se mnou pekne hraje :D
1. črc 2013 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 stale nezbyva nez cekat .. :( jeste tyden a je termin menzes ..tak pak tedy zkusim test a uvidime co se z toho vyvrbi ..
1. črc 2013 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem moc rada ze jste tady a muzem si napsat alespon tech par radku ..poznatku a tu a tam nejakou tu radu ..snad se vsichni brzy dockame a budeme chovat .. :wink:
1. črc 2013 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek