Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jenyska4
1. črc 2013

@kacik87 já budu mít ovulku za pět dní...tak asi budeme🙂 držím moc palečky určitě budeme písat a informovat se...kup si i čajíky, myslím maliník na udržení mimi , začni pít hned po ovulaci ju tak kdyby jsi otěhotněla tak ti ho nespláchne MS, pěkně se udrží víš 😀

kacik87
1. črc 2013

@cristinaxo jsem taky ráda, že si tu píšeme a vím, že nejsem na to sama 🙂 Ono se to špatně vysvětluje kamarádkám, které dítě zatím nechtějí 😉
Víš, ono to opravdu uteče a někomu se dušík ukáže i tři čtyři dny před menstruací a to je vlastně "za rohem" ... Budu ti držet pěsti a společně nám to tu uteče rychleji 🙂 🙂 🙂

kacik87
1. črc 2013

@jenyska4 ovulku za pět dní 🙂 to je hodně podobré, já teď zkouším měřit teplotu, ale protože jsem byla v sobotu na svatbě, došla jsem nad ránem a teplotu si byla schopná změřit až v deset (normálně vstávám kolem šesté), tak se mi moje měření rozhodilo, tak vůbec nevím, jestli nějakou ovulku vůbec mám 😒 Koupila jsem si ovu testy, ale nějak jsem zapomněla a teď už mi to příjde zbytečné... Každopádně mi doktorka řekla, že vyšetření, jestli ovuluju mi neudělá, že máme počkat do ledna a do té doby si měřit teplotu 😔

cristinaxo
1. črc 2013

@kacik87 ja proste ty doktory obcas nechapu ..proc to vysetrni neudelaji hned a my pak tolik nestresujem 🙂

kacik87
1. črc 2013

@cristinaxo Já vím, že na to nemáme myslet apod. ale při představě, že doufám zbytečně a přitom stačí třeba jen nějaký hormon nebo jednoduchý zákrok ☹ Navíc kdybych věděla, že to nepříjde tak snadno, zařídila bych se i v práci ... Když budu vědět, že ovulku mám a jsem zdravá, budu klidnější 😉 Kdo ví, možná to příjde dříve než v lednu 😀

jenyska4
2. črc 2013

@kacik87 písla jsem osobku... 😉

alchemilkazltozelena
2. črc 2013

ahojte dievcata, poradite niektora? dnes som 30DC, cykly mavam ako hodinky presne 29 dnove...BT si meriam od 18DC, cize uz dnes uz 13ty den ju mam vyosku - 37,2. Nikdy som az takuto nemavala....ovu presne neviem kedy bola ale vacsinou mam v strede cyklu cize okolo 15DC...dnes ked som zas namerala 37,2 tak som testla ale bola len jedna palicka ☹ myslite ze este je nejaka sanca na tehotenstvo? mate niekto skusenost ze ste testovali napr. tak ako ja a o par dni uz bolo pozitivne? dakujem krasne...

kacik87
2. črc 2013

@jenyska4 myslíš soukromou zprávku ? Já jsem asi slepá 😀 Jinak ještě nešílím, ale podle teploty asi fakt neovuluju ...

kacik87
2. črc 2013

@alchemilkazltozelena Mě testík ještě nevyšel, ale psaly tu holky, že někomu se ukázala II až 40 DC. Zkus to za dva tři dny znovu a nezoufej hlavně, to se může stát a klidně můžeš být těhu 😉

cristinaxo
2. črc 2013

tak..odpocitavam dny do menzes ... nejak ale citim ze ta potvora prijde ...poboliva me bricho ...dnes mi nebylo dobrea tu a tam se zamota hlava

kacik87
2. črc 2013

@cristinaxo to jsou i těhu příznaky, neee ? 😉

cristinaxo
2. črc 2013

@kacik87 to bych je musela mit kazdej mesic :D ale bylo by to fajn ..nejradeji bych testovala...ale rikam si jeste vydrz..

jenyska4
2. črc 2013

@kacik87 juuuu ona se neodeslala...pošlu znova ju 😎 🙂 🙂

cristinaxo
4. črc 2013

tak dnes test a negativnííí ☹ uz se mi borti iluze ze by to vyslo :(

leviossa
4. črc 2013

cau baby, aj ja idem zajtra testovat, 30DC, cca 13-14 dpo, a mam doma rapiclear testy 10kove. ibaze same zle referencie citam, vraj su nekvalitne, atd. mate skusenost?

kacik87
4. črc 2013

@cristinaxo neblázni, ještě je brzy dělat závěry... po víkendu budeš vědět, neboj 😉

cristinaxo
6. črc 2013

@kacik87 No mela jsem test "nase lekarna" a psali ze tehotenstvi rozpozna jiz 3 dny pred MS .... dnes jsme se kvuli tomu i pohadali s pritelem :( je uplne nestastnej z toho ze to nejde ..no nic horsio nez ze mame dalsi mesic snazeni pred sebou se nestane , Ted do toho prisla nabidka na supr praci ..tak to tak mozna ma byt :( Jsem zvedava jak dopadnete vy a moc drzim palecky !

hviezdicka111
6. črc 2013

@cristinaxo to je uplna blbost robit testy pred ms, viem z vlastnych skusenosti 🙂 najlepsei robit ked uz ms meska 🙂 oni na testy napisu hoco, pomaly uz aj to ze rozpoznaju tehotenstvo hned v den ked sexujes 😀 😀 😀 😀 netreba sa spoliehat co pisu na letaciku a robit testy pekne az ked ms vynecha 🙂 len pre zaujimavost mne vychadzali stale negativne, prvy pozitivny na 40DC 🙂 den pred tym sice slabucky dusok, ale to taky, ze som si ani nebola ista ci tam ozaj je, alebo ho vidim preto, ze ho vidiet chcem 😀

kacik87
6. črc 2013

@cristinaxo já jsem dneska 17 DC, který jsi ty ? Už kolem 25, ne?

kacik87
6. črc 2013

@cristinaxo zdá se mi, že začínám být stále více apatičtější a asi si to tak nepřipouštím... Ono se to přece podaří, jednou a oběma 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 Nic jinýho si připouštět ani nemůžeme! A s tou prací, tak to jsme na tom podobně, až si říkám, jestli to nebude zákon schválnosti...

kacik87
6. črc 2013

@jenyska4 Co tvoje ovulka, byla tu už? Já tu svou pořád nevím... :D Teplota pořád 36,5-36,6 a neklesla, teď naopak mám 36,8-36,9 😔

jenyska4
6. črc 2013

@kacik87 tak to už máš přeci ovluku při téhle teplotě 😉 já ji budu mít až za dva dny 🙂

jenyska4
6. črc 2013

@hviezdicka111 přesně tak🙂 já byla těhu a přesto testy negativná až v den MS dvě čárenky...prostě Ti kdo mají ovulku v pulce to dřív nepoznají...ti co dříve tak ano...

kacik87
7. črc 2013

@jenyska4 Tak dnes teplota 36,4 C 😖 😖 😖 Začínám být malinko zmatená...

fidela86
7. črc 2013

Ahojte kocky, co noveho, aky DC ste a ako ste na tom? My za sebou mame pekny vikend, som aktualne 16DC a do 35dc je este pomerne daleko...ale skusame stastie 😉 tak uvidime alebo aj nie 🙂 nejako som sa za posledny mesiac ukludnila a uz to velmi neriesim...Do Vianoc je este daleko 🙂 drzte sa baby 🙂

cristinaxo
7. črc 2013

tak dnes je to 28.den cyklu.pokud dobre pocitam od 8.6 kdy jsem mela posledni menzes ...asi je opravdu lepsi to vypustit z halvy a prestat pocitat..vyprdnout se na vsechyn testy a bud bude nebo nebude a basta ... 😉

cristinaxo
7. črc 2013

tak ted jsem teda uplnej jelen ...dnes po sexu jsem malinko spinila..zenu se tedy do obchodu ze se urcite spustí menzes a ted zase vůbec nic ...neboli me bricho nic .. asi tedy panikarim.jsem tedy zvedava na rono..nebo jestli prijdou jeste v prubehu noci NESNASIM CEKANI 🙂 ..SU HROZNA - JA VIM

zuzuliatko89
7. črc 2013

@cristinaxo a ides teda testovat ci nie? 🙂 joj, cakanie je hrozne, ja som mala ms naposledy 2.6 odvtedy som urobila par testikov prvy 26DC, potom 28 a tak, ale vsetky zatial len slabulinky dusik...tak som zvedava...
Inak to spinenie moze byt tehu, ja som to mala pri prvom 🙂 asi dva dni som malinko spinila 🙂

kacik87
7. črc 2013

@cristinaxo budu držet pěsti, aby to bylo jen špinění a menzes už nedošel .-)

cristinaxo
7. črc 2013

jaaaj ..ja su hoky napnuta jak ksandy..uz jsem nasla vselijake clanky apod ...modlim se at se to uz nerozjede ..testovat dneska asi uz nebudu..jeste ten den vydrzim.ted vecer je to asi stejne blbost ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru