• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

17. října 2017 
@whirpie Děkuji moc, ale jeste opravdu neni k čemu, zatím si spis myslím, že sem blázen, co vidí duchy;))) Držím ti pěsti hrozně moc.
22. črc 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 jupííííí :slight_smile: já jsem to upe věděla ! Kristy, hlavně ať nám ty naše dušíky sílí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Muž mi říkal ráno, ať nejsem moc nadšená, že je to slabý, ale zkoušela jsem to fotit a je to fakt vidět :grinning: až příjdu z práce pošlu foto a předtím valím do lékárny pro další testíky a hlavně mám poslední tabletku kys. listové :sweat_smile:
Však se podívej, v kolik jsem to psala, 4.30 jsem testíkovala :grinning: Jsme fakt bláznivé :dizzy_face:
22. črc 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whirpie děkujeme, snad už je to "ono" :slight_smile: Neboj, příště to už bude, hlavně, že už máš pořádnou lékařskou péči a půjde to samo :wink:
22. črc 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 Fakt? :slight_smile: ty jsi vědma:slight_smile: jj budu doufat za nás obě, aby sílily a bylo vše v naprostém pořádku. Jasně, nebudem se radovat ať nás to nesemele, kdyby náhodou. Fakt? Já to taky vyfotila, vidím ho, ale mnohem ještě míň než v reálu. Já taky valím z práce rovnou ro lékarny, chci zkusit ten digitální, máš s ním zkušenost? A nezapomeň hned poslat fotku, budu na to čekat:slight_smile:JJ ja vstávala v 5, takže sme na to stejně:slight_smile:))) ještě že se můžem takto podporovat online nonstop:slight_smile:))
22. črc 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Já si od rána hledala co jíst a nejíst... Dneska mě hrozně celej den bolí bříško, jako bych měla Ms dostat :cry: Fotečku určitě pošlu, ale asi kolem sedmé, ještě mám zařizování... Vědma nejsem :slight_smile: ale když po těch sněhobílých testech svitne naděje, hned se jí chytím :slight_smile:
S těma digitálníma, tak ty jsem měla jen jednou a byl negativní :grinning: takže ukazoval správně... Já dávám přednost těm normálním, tam je šance něco vidět. Jen jak mě bolí to bříško, tak se moc bojím a tak jsem nevolala ani abych se objednala na gyn :(
Jo a jinak podle online kalkulačky, pokud to klapne, jsem v 5 tt :sweat_smile: ty asi taky tak, co ? :slight_smile:
22. črc 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 :slight_smile: co to je za kalkulačku? To neznám. Pošleš mi odkaz prosím? Já sem nějak v depce, pořád se dívám, jestli tam opravdu jsou nebo ne a nevím. Počítám minuty až vypadnu z práce.
22. črc 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 Kačuli!!!! Pecka...já to tušila:slight_smile:))))) gratulace veliká.
22. črc 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristl85 Kočko!!! Ty taky?Holky já jsem uplně na měko, tady bulím jak želva...já na Vás tři dny myslela a dnes jak na potvoru mě padal net. Tak gratulaceeeeeeee!!!!
22. črc 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@whirpie určitě Ti to vyjde...já jsem na dovči a nikde tu testy nemají...takže se nemužu testnout :unamused: asi to do návratu nevydržím, když už i kočky testily a mají dvě čárenky.... :slight_smile:
22. črc 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Děkuji ale jeste neni k čemu, je to tak slabá čárka, ze tomu vůbec nevěřím. Po těch všech bílých testech to bylo jak z nebes, ale šťastná budu az to fakt budu vědet na 100%. Do te doby budu mít strach z toho zklamaní;(

A co ty zlati? Ty jsi na tom jak? Držím ti pěsti;) a nebul;))))
22. črc 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, řekněte mi, prosím, že se mi to nezdá :slight_smile: Je to jeden testík a jeho více foteček, tyhle jsou podle mě nejvíc viditělné, ikdyž teda ráno mi to přišlo jako opravdu silná čárka, teď nevím sama...

Jenysko, děkujeme :slight_smile: a Kristy, už jsi doma? Já přiběhla s novou zásobou testů, kys. listovou a lízátkama :grinning:
22. črc 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kristl85já se za chvíli testnu :wink: ale tento měsíc nevím nevím...mám uplně nafouklé břicho :confounded: asi uletím či co :wink:
22. črc 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 pipka to máš jasně pozitivní test :wink: vše už bylo řečeno tak ted jenn at sílí, mám mega radost :astonished:
22. črc 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristl85 http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka
zadej tam první den poslední menstruace :wink:
22. črc 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 já doufám, že bude sílit :slight_smile: už jsem si spočítala, že bych byla v práci do Vánoc a pak doma připravovala pokojíček :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:
A ty honem testni, ať víme .-)
22. črc 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 No tak to je jasné těhu :wink: Gratuluju !!!
22. črc 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkad2856 děkujiii :slight_smile: to je tak krásné :sweat_smile: :dizzy_face:
22. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 Měla by jsi beránka vid :wink: krásné znamení :slight_smile: já tady požírám meloun a čekám na tatku až se mě vrátí s testem.Jsi ted cca 5 týden tak za 14 dní bude bít srdíčko waw:slight_smile: a proč by čárenka nesílela ted už bude jinak by jsi to dávno dostala...Holky Vy mě ted zdrhnete, nevěrnice a já tu budu testit sama :grinning:
22. črc 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 nz :slight_smile: jen tiše závidím
22. črc 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž to ráno počítal a prej, já jsem už dost velkej ořech tvrdohlavej a ještě beran :grinning: A neboj, sama tu nebudeš, moc jste mi, všechny moc pomohly, když jsem se o to všechno mohla s někým podělit a krom vás a mého muže je to tajné :zipper_mouth: Stejně je to zvláštní, sedm měsíců čekám, poprvé zkusíme měřit teplotu a fakt jsem měla ovulku později :slight_smile:
22. črc 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 Jak dlouho zkoušíte a který den jsi ?
22. črc 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 5 let :frowning2: ted máme pust,byla jsem na operaci tak můžeme až v září
22. črc 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: to si opravdu neumím představit... A mrzí mě to, příroda je někdy hrozně nespravedlivá. Snad se od září bude dařit, je to téměř "za rohem" :wink:
22. črc 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis no to je nádhernýyyyyyyy;) kaciku hrozne moc gratuluji. To je fakt neco;) to ja tu carku nemám z poloviny, uz se začínám bát, ze sem udělala zbytečně rozruch;( to ke tak krásný, skoro se mi vlily slzicky z oči;) ted uz jen at je vse v nejlepším pořádku. Nejsu doma, sem na pivu;))) jednomu v tom teple neodolám;)))
22. črc 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenyska4 Tak dej hned vědet, držím pěsti;)
22. črc 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 To je mi moc líto;( budu doufat i za tebe.
@jeniska4 A nikdo nikam zdrhat nebude neboooj;)
22. črc 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 no je to hrozné,a taky už se potom bojím každe příchozí MS,no tak snad to tychle uteče :slight_smile:
22. črc 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Děkuji,tak snad už to bude co nejdříve :slight_smile:
22. črc 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to test je tu, ale musím přes celej kemp :unamused: doufám, že mě s tím kelímkem nikdo neuvidí byl by to slušný trapásek :sunglasses:
22. črc 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacik87 Zlato a víš kdy ste pocali?;)
22. črc 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek