Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča
kristl85
22. črc 2013
@whirpie Děkuji moc, ale jeste opravdu neni k čemu, zatím si spis myslím, že sem blázen, co vidí duchy😉)) Držím ti pěsti hrozně moc.
kacik87
22. črc 2013
@kristl85 jupííííí 🙂 já jsem to upe věděla ! Kristy, hlavně ať nám ty naše dušíky sílí 🙂 🙂 🙂 Muž mi říkal ráno, ať nejsem moc nadšená, že je to slabý, ale zkoušela jsem to fotit a je to fakt vidět 😃 až příjdu z práce pošlu foto a předtím valím do lékárny pro další testíky a hlavně mám poslední tabletku kys. listové :-N
Však se podívej, v kolik jsem to psala, 4.30 jsem testíkovala 😃 Jsme fakt bláznivé x-)
kacik87
22. črc 2013
@whirpie děkujeme, snad už je to "ono" 🙂 Neboj, příště to už bude, hlavně, že už máš pořádnou lékařskou péči a půjde to samo 😉
kristl85
22. črc 2013
@kacik87 Fakt? 🙂 ty jsi vědma🙂 jj budu doufat za nás obě, aby sílily a bylo vše v naprostém pořádku. Jasně, nebudem se radovat ať nás to nesemele, kdyby náhodou. Fakt? Já to taky vyfotila, vidím ho, ale mnohem ještě míň než v reálu. Já taky valím z práce rovnou ro lékarny, chci zkusit ten digitální, máš s ním zkušenost? A nezapomeň hned poslat fotku, budu na to čekat🙂JJ ja vstávala v 5, takže sme na to stejně🙂))) ještě že se můžem takto podporovat online nonstop🙂))
kacik87
22. črc 2013
@kristl85 Já si od rána hledala co jíst a nejíst... Dneska mě hrozně celej den bolí bříško, jako bych měla Ms dostat 😢 Fotečku určitě pošlu, ale asi kolem sedmé, ještě mám zařizování... Vědma nejsem 🙂 ale když po těch sněhobílých testech svitne naděje, hned se jí chytím 🙂
S těma digitálníma, tak ty jsem měla jen jednou a byl negativní 😃 takže ukazoval správně... Já dávám přednost těm normálním, tam je šance něco vidět. Jen jak mě bolí to bříško, tak se moc bojím a tak jsem nevolala ani abych se objednala na gyn 😞
Jo a jinak podle online kalkulačky, pokud to klapne, jsem v 5 tt :-N ty asi taky tak, co ? 🙂
kristl85
22. črc 2013
@kacik87 🙂 co to je za kalkulačku? To neznám. Pošleš mi odkaz prosím? Já sem nějak v depce, pořád se dívám, jestli tam opravdu jsou nebo ne a nevím. Počítám minuty až vypadnu z práce.
jenyska4
22. črc 2013
@kacik87 Kačuli!!!! Pecka...já to tušila🙂))))) gratulace veliká.
jenyska4
22. črc 2013
@kristl85 Kočko!!! Ty taky?Holky já jsem uplně na měko, tady bulím jak želva...já na Vás tři dny myslela a dnes jak na potvoru mě padal net. Tak gratulaceeeeeeee!!!!
jenyska4
22. črc 2013
@whirpie určitě Ti to vyjde...já jsem na dovči a nikde tu testy nemají...takže se nemužu testnout :-| asi to do návratu nevydržím, když už i kočky testily a mají dvě čárenky.... 🙂
kristl85
22. črc 2013
@jenyska4 Děkuji ale jeste neni k čemu, je to tak slabá čárka, ze tomu vůbec nevěřím. Po těch všech bílých testech to bylo jak z nebes, ale šťastná budu az to fakt budu vědet na 100%. Do te doby budu mít strach z toho zklamaní😢

A co ty zlati? Ty jsi na tom jak? Držím ti pěsti😉 a nebul😉)))
kacik87
22. črc 2013
Tak holky, řekněte mi, prosím, že se mi to nezdá 🙂 Je to jeden testík a jeho více foteček, tyhle jsou podle mě nejvíc viditělné, ikdyž teda ráno mi to přišlo jako opravdu silná čárka, teď nevím sama...

Jenysko, děkujeme 🙂 a Kristy, už jsi doma? Já přiběhla s novou zásobou testů, kys. listovou a lízátkama 😃
jenyska4
22. črc 2013
@kristl85já se za chvíli testnu 😉 ale tento měsíc nevím nevím...mám uplně nafouklé břicho :-S asi uletím či co 😉
jenyska4
22. črc 2013
@kacik87 pipka to máš jasně pozitivní test 😉 vše už bylo řečeno tak ted jenn at sílí, mám mega radost :-o
kacik87
22. črc 2013
@kristl85 http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka
zadej tam první den poslední menstruace 😉
kacik87
22. črc 2013
@jenyska4 já doufám, že bude sílit 🙂 už jsem si spočítala, že bych byla v práci do Vánoc a pak doma připravovala pokojíček 🙂 :-N x-) :-N x-)
A ty honem testni, ať víme .-)
sarkad2856
22. črc 2013
@kacik87 No tak to je jasné těhu 😉 Gratuluju !!!
kacik87
22. črc 2013
@sarkad2856 děkujiii 🙂 to je tak krásné :-N x-)
jenyska4
22. črc 2013
@kacik87 Měla by jsi beránka vid 😉 krásné znamení 🙂 já tady požírám meloun a čekám na tatku až se mě vrátí s testem.Jsi ted cca 5 týden tak za 14 dní bude bít srdíčko waw🙂 a proč by čárenka nesílela ted už bude jinak by jsi to dávno dostala...Holky Vy mě ted zdrhnete, nevěrnice a já tu budu testit sama 😃
sarkad2856
22. črc 2013
@kacik87 nz 🙂 jen tiše závidím
kacik87
22. črc 2013
Můj muž to ráno počítal a prej, já jsem už dost velkej ořech tvrdohlavej a ještě beran 😃 A neboj, sama tu nebudeš, moc jste mi, všechny moc pomohly, když jsem se o to všechno mohla s někým podělit a krom vás a mého muže je to tajné :-x Stejně je to zvláštní, sedm měsíců čekám, poprvé zkusíme měřit teplotu a fakt jsem měla ovulku později 🙂
kacik87
22. črc 2013
@sarkad2856 Jak dlouho zkoušíte a který den jsi ?
sarkad2856
22. črc 2013
@kacik87 5 let 😞 ted máme pust,byla jsem na operaci tak můžeme až v září
kacik87
22. črc 2013
😢 to si opravdu neumím představit... A mrzí mě to, příroda je někdy hrozně nespravedlivá. Snad se od září bude dařit, je to téměř "za rohem" 😉
kristl85
22. črc 2013
Jezis no to je nádhernýyyyyyyy😉 kaciku hrozne moc gratuluji. To je fakt neco😉 to ja tu carku nemám z poloviny, uz se začínám bát, ze sem udělala zbytečně rozruch😢 to ke tak krásný, skoro se mi vlily slzicky z oči😉 ted uz jen at je vse v nejlepším pořádku. Nejsu doma, sem na pivu😉)) jednomu v tom teple neodolám😉))
kristl85
22. črc 2013
@jenyska4 Tak dej hned vědet, držím pěsti😉
kristl85
22. črc 2013
@sarkad2856 To je mi moc líto😢 budu doufat i za tebe.
@jeniska4 A nikdo nikam zdrhat nebude neboooj😉
sarkad2856
22. črc 2013
@kacik87 no je to hrozné,a taky už se potom bojím každe příchozí MS,no tak snad to tychle uteče 🙂
sarkad2856
22. črc 2013
@kristl85 Děkuji,tak snad už to bude co nejdříve 🙂
jenyska4
22. črc 2013
jdu na to test je tu, ale musím přes celej kemp :-| doufám, že mě s tím kelímkem nikdo neuvidí byl by to slušný trapásek 😎
kristl85
22. črc 2013
@kacik87 Zlato a víš kdy ste pocali?😉