Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jenyska4
28. črc 2013

@kristl85 mám to stejně jako Kači a ty...myslím cyklus, měla jsem to dostat už cca týden pokud dobře počítám...

kristl85
29. črc 2013

@jenyska4 Tak moc držím vše co mám;) napiš hned jak bude cokoli nového;)

kacik87
29. črc 2013

@jenyska4 vlastně joo, vždyť mi jsme chtěly testit spolu, než jsem odjela na dovo 😖 Jsem trdlo zapomnětlivé...Ale jestli teda..tak já jsem dneska 40 DC a to je fakt divný, že to ještě nemáš...
Už jsi objednaná ke své MUDr. ? Já jdu zítra, fakt jsem zvědavá a nervózní... Ty vedra jsou holky, hrozné, co? Snad to naši pulčíci zvládnou 🙂

jenyska4
29. črc 2013

@kacik87
@kristl85 Fakticky děs, běs....malý mě tu bulí po zmrzlině, před chvíli jsme vylítli z bazénu a pádily nakoupit, musím po uklízet, uvařit večeři, jsem šíleně unavená, včera ze mě byla muřena usla jsem až kolem třetí.Tatka nám odjíždí až do pátku pracovně pryč, takže budeme s kukynem samotný, musím sbalit věci a to vše s dítětem za zadkem, dnes je ubrečený jinak o něm nevíme je to náš hodný chlapeček. Holky já pořád nic🙂)) ségra do mě zas hučí at testnu já nevím myslíte, že by tam něco mohlo být?Když byl včera nega?Stejně tu žádný nemám, ale kdybych to do zítra nedostala tak si ho koupím. Kačuli nene nejsem na gýnu objednaná páč u nás se objednávat nemusím víš 😉 v tomhle je to prima, že když přijdu tak na mě kukne a je tam každý den až do 15 hodin krom pondělka...

klleris
31. črc 2013

Ahoj,zdravim
Uz si pripadam blbe,ze porad nekde otravuji,ale potrebuji radx.
Mate zkusennost s testem GS Mamatest Comfort?
Nevydrzela jsem to a dnes si ho udelala. Jsem 10dni po OVU. Hned se tam objevila slabounka druha carka. Ovsem ari po 15ti minutach zmizela. Tak nevim,co si o tom mam myslet. Ale urcite mimimalne 5minut tam byla!!
Moc dekuji za nazory.

kristl85
1. srp 2013

@klleris Ahojky, teda tak to nevim, ale posledni dobou ty mamatesty pry nestoji za nic. Zkusi testnout zitra rano znovu. Ale ja si myslim (nevim, jestli je to pravda), ze je tam dost velka nadeje, kdyz uz tam ten prouzek jednou byl, tak to ma asi nejaky duvod🙂 drzim pesti a dej vedet🙂

ladie
1. srp 2013

@klleris no a z toho důvodu je snad i v návodu napsáno, že se má test po x minutách zlikvidovat, protože průkazný je jen těch prvních pár minut (viz.návod).

jenyska4
1. srp 2013

@klleris Ahoj duležitý je prvních pět minut co je za 15 minut je uplně šumák 😉 máš v bříšku mimuško uvidíš🙂))
@kristl85 zlato...au au au...dneska mě přišla MS...šílená jako nikdy.Co ty vše dobrý?

klleris
1. srp 2013

Holky,moc vam dekuji. Ja jsem prave na hodne diskuzich cetla,ze meli druhou carku az po limitu,tak jsem vubec nevedela.
Dnes jsem si udelala test z Benu lekarny,vypadal uplne stejne jak ten Mamatest. Ten mi nevysel vubec,ani kontrolni carka. V sobotu zkusim ten Dr.Max.
Jeste jednou dekuji

sherran
1. srp 2013

@klleris Ahojky, já dělala Woman Secret "Baby" 32DC večer. A dálnice jako hrom. Sice stojí 118,- (dvě "tyčinky"), ale vypadá spolehlivě 😉

kristl85
2. srp 2013

Holky tak dneska prohlídka u dr. a nic vidět nebylo, doufám, že to nebude mimoděložní. Nevíte některá, jestli HCG roste i v mimodeloznim? Pro vetsi klid jsem si ještě udelala testy a carky porad sili, to by mělo byt asi dobře znameni co vy na to? První fotka sou testy z utery 30.7. a ta druhá z dneška 2.8. ty sem si dělala cca před hodinou.

bolekat
4. srp 2013

@kristl85 hCG roste, ale pomaleji nez u klasickeho, tzn. pokud neni nic videt na UZ a laboratorne jsou rel. nizke narusty hCG je suspekce na mimodelozni tehotenstvi vysoka.

kristl85
4. srp 2013

@bolekat děkuji moc. Vycetla sem, ze co dva dny to musí byt dvojnásobek, tak doufám, ze to tak bude.

bolekat
4. srp 2013

@kristl85 ty hladiny jsou hodne variabilni, ale v podstate lze rict, ze jsou to radove tisice az desetitisice u tehotne a stovky u mimodelozniho. urcite jdes na kontrolu, tak verim, ze to lekar bude sledovat.

p0casie
4. srp 2013

Ženy pomoc, vyšiel mi teraz takýto testík. tá druhá čiarka nie je ružová ale ako keby ešte bielšia ako pozadie. je to také zvlaštne, čo myslite? ešte nikdy som také nemala. MS mi mešká úž vyše týždňa a cítila som nejaké príznaky tak som si spravila test. a tam toto 😖 keď test natočim zboku tak je to miesto ružové, ale tak ja teda neviem :(

dlucy
4. srp 2013

@p0casie ahoj, skus si rano urobit dalsi test
drzim palce 🙂

svetlanka101
5. srp 2013

@p0casie ja som mala na obidvoch testoch takeho ducha, a stale meska. daj potom vediet ako dopadol druhy test 🙂 som zvedava 🙂))

p0casie
5. srp 2013

tak som si rano robila iný test, a tam ani náznak ničoho, počkám ak nepríde MS testujem vo štvrtok znova...ale takeho plané poplachy nie sú dobré ☹

klleris
5. srp 2013

Ahojky,tak jsem vam prisla podekovat,ze jste me podporily. Dalsi testy pozitivni! Sice zatim slabe carky,ale den ode dne silnejsi!
Tak snad to vyjde. MS ma prijit ve stredu,tak uvidime

zuzulice
5. srp 2013

Ahoj! Tak vám nevím, zda jsem, nebo nejsem, jestli jo, tak to bylo 24.7., už 4 dny potom jsem začala mít nějaké divné pocity. Jako kdybych to měla, takové občas píchnutí v podbřišku, tlak, ale i teplo, bolest v bedrech, zasmrdělo mi KFC (mně!), občas se mi zvedne kufr, ale není to nic hrozného. Občas se mi zatočí hlava, a to normálně nebývá. Nechutná mi alkohol, a to je u mě co říct... Prsa nemám citlivější, jen se trochu zvětšila, vypadají líp než předtím 😀 Ten tlak mám pořád, zácpu, jsem nafouklá jak balon, mám chuť na čokoládu 🙂 lesklé oči a rozšířené zorničky, přijdu si jak na něčem 😀 a hlavně. Je mi divně! Zvláštně. Nemyslím si, že bych si to namlouvala. No a to vše 4 dny po tom 24.7. Test samozřejmě nic zatím neukázal (vím, že je brzo, ale já jsem táááák zvědavá 😀 ), měla bych to dostat 16.8., protože naposled 19.7. Takže na test počkám aspoň do toho data, co?

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Mě test ukázal slabého ducha 2 dny před očekávanou MS. Takže bych počkala, aspon tak nějak, at nejsi moc zklamaná, taky jsem testovala dřív, ale tam samozřejmě nic nebylo. Ale držím palce, aby to vyšlo 😉

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 díky, budu testovat tedy ten příští týden 🙂 jj, jako já se nikdy takhle necítila (jooo a ještě mě pálí žáha jak kráva), a tak nějak si myslím, že jo... byl by to gól, ale v pozitivním slova smyslu 🙂

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Jo, ted by test stejně ještě nic neukázal. Já jsem to na sobě pocitovala celý týden než jsem si udělala test - bylo mě celý týden špatně, bolelo mě v podbříšku - bolest jak při MS, měla jsem bolesti hlavy až migrény. Ted bolest břicha přetrvává, ale už jen tak lehce, jsem unavená (byla jsem si před chvíli lehnout 🙂

strihalka
5. srp 2013

@p0casie toto je chybny test alebo negativni, pokud ti druhy test neukazal carku, pravdepodobne nejsi tehotna bohuzel🙂 po meskani tydne by uz meli byt videt krasne //

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 a teď jsi tedy v jakém týdnu? Už jsi byla u doktora a na UZ? 🙂 jsem tak strašně zvědavá 🙂

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice V 5tt, zatím jsem nebyla na potvrzení. Nemůžu se doktorce dovolat, asi mají zrovna dovolenou 😒 zítra tam zkusím zajít 🙂 A to čekání vím, to je nekonečné. Než si budeš moc test udělat. Nj, ženské nedočkavé 😀

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 Jé, to až se dovoláš a dojdeš, tak to už by mělo být všechno vidět, že? No a já taky nechci zatím doma nic říkat, chci to mít nejdříve potvrzené. Přijdu si teď jak ve snu a zdá se, že to přítel vidí, že jsem nějaká divná, ale já fakt nechci vůbec začínat nějaký hovor na to téma, protože kdyby se zeptal, tak bych musela s pravdou ven, že jsem asi v tom, a těšili bychom se oba, a známe to, i když věřím, že to dobře dopadne! 😉

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Jo, snad ano 🙂 já taky čekala s oznámením manželovi až to bud jasné, až to nebude jen nějaký duch 🙂

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 a jak jsi mu to řekla? 🙂 vůbec nevím, jak budu reagovat já, natož jak on (chceme ale oba, jen to tolik "nehoří) 🙂 jak reagoval?

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Dala jsem mu knížku pro nastávající tatínky a papírový test a digi test, zabalila a předala. Jen jak to otevřel, tak hned pochopil, začal mě objímat. Už se moc těší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru