Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

bambinkaa
20. lis 2013

@veeerca po vysadeni HAK som mala tiez taketo bolesti, aj bolesti bradaviek, aj boli vystupene a testy boli vsetky negat., aj ms meskalo vyse tyzdna. Ale nic.

veeerca
20. lis 2013

a to jsem si myslela, ze se nam to povede hned napoprve

migrificka
20. lis 2013

@rohypnol1 uz aj ja som sa poucila. Kupila som mama test a tam to ukazuje pekne.

migrificka
20. lis 2013

@lubka1983 dostat by som MS mala teraz v piatok-sobota. Cize ak nepride v pondelok by som urobila ten test.

kristinka28
21. lis 2013

@rohypnol1 dakujem

whirpie
21. lis 2013

@kacik87 Káťo, zkoušela.První 13.11. odpoledne a ten druhý hned ve čtrvtek ráno a prostě prd prd nic 😀 a těhu příznaky vesměsžádný, až na prsa, drobet pobolívaj, ale jakoby ze strany a zespodu, většinou ale jen když na ně sáhnu..já nevim, jsem prostě něajká divná, když ta mrcha nejde ani přes utroš 😒

veeerca
22. lis 2013

ahoj holky, co si o tom myslite? Vcera jsem mela dostat menzes a nedostala. Dnes rano jsem si delala test a vysla me druha slabunka carka. Odpoledne jsem si delala jiny test a nic tam nebylo..

isabella22
22. lis 2013

tak ja som dnes 9 den po ovulke a neviem co si mam o to mysliet. Práve som zacala strasne jemne spinit co to moze znamenat zeby uz mrcha? 😕 pobolieva ma aj trosku podbrusko....

fidela86
22. lis 2013

@veeerca ja som taktiey mala dnes dostat, ale test nechavam najskor na zajtra rano,..a podla mna to, ze rano bola slaba a potom ziadna je kvoli mensej koncentracii hcg v moci pocas dna...skusila by som este rano na tvojom mieste...

veeerca
22. lis 2013

no ted jsem se docetla na nejake diskuzi, ze druha carka musi byt stejne siroka jak ta kontrolni a ze kdyz je to jen nitka, tak je to neg. a ja tam mam jen tu nitku. Takze se asi jen slily barvy

kristinka28
22. lis 2013

baby co si myslite menzes som mala 5.11.2013..od pondelka mam nejake prsia citlive myslim tak ak mam podprsenku,citim ze ma bolia aj na dotyk ma bolia,,robyla som si uz 4 testy a nic,,na 2 sa vidi duch,,dnes som kupila druhy a nic nieje ☹ ..ked lezim citim pichanie v krizach,,myslite ze ak by som bola tehotna test by mi uz ukazal alebo je to kratko dakujem,,dufam ze mi niektora odpise dakujem a pekny vecer prajem

marienka1703
22. lis 2013

@kristinka28 podla mna je to skoro, vydzr kym ti aspon vynecha mrska 🙂

marienka1703
22. lis 2013

@veeerca ja som mala uplne slabunku ciarocku ale uplne,,,a test bol pozitivny, takze blahozelam

charaka
22. lis 2013

@isabella22 Ahoj, aj ja mam 9 dni po ovulke a vcera som spinila... bol to ruzovo-cerveny vytok a bola som v tom, ze prichadza MS... no to spinenie bolo kratke a krcok mam uplne zatvoreny a tvrdy, tak dufam, ze to bolo uhniezdenie vajicka. A tiez ma pobolieva spodok, ale tak inak... presne tak, ako ked som minuly rok cakala svoju princeznu. Aj ty si mala isto uhniezdenie 🙂 Drzim ti palce 🙂 Kedy skusis test? Ja asi v pondelok, len ci to nebude este skoro...

kristinka28
22. lis 2013

@marienka1703 myslis ze este neukaze test,,tu co som citala ze vraj po 10 dnoch ukaze ,viem nic ine nezostava len cakat jedene mi je cudno ze ma bolia prsia ze by to bolo n ieco ine,,,

marienka1703
22. lis 2013

@charaka ako myslis tym ze pobolieva spodok? aka to je bolest?

marienka1703
22. lis 2013

@kristinka28 ja som mala mrsku 4.11 takze sme datumovo skoro rovnako....dufame ze sa zadarilo a verim ze mrska 30.11 nepride,,,,az potom zacnem testovat,,, naposledy mi ukazalo az po tyzdni meskania mrsky aj to len uplne slabunku ciarocku,,,,(no bohuzial to skoncilo mimomaternicovym v 8 tt) :( takze zaciname od znova,,

charaka
22. lis 2013

@marienka1703 Nie je to podbrusko, skor krcok maternice... citim akoby tlak a tupu bolest. Nie stale, skor tak periodicky... ale nemozem byt za mudru, to su len moje pocity a kazda z nas je ina.

kristinka28
22. lis 2013

to mi je luto naozaj,drzim palce aby nam to vyslo 😀 ,a dufam ze mrcha nepride

marienka1703
22. lis 2013

@kristinka28
@charaka ja mam z tej tupej bolesti panicky strach, preto sa pytam aka bolest od spodu,,,pri mimomaternicovom, som citila taku tupu bolest zo spodu ze som nemohla ani obsediet, tiez bola len sem tam-ja sa tesila- ze sa dobre uhniezduje a dopadlo to opacne,,, no verim , ze kazda sme ina,,,,,pretoze mi nik nepotvrdil ze ta bolest bola nasledkom- nespravneho ulozenia, cize si to mozno len teraz namyslam,,,,,,,, len ak zacitim tu tupu bolest, hned mam stress a paniku 😨

marienka1703
22. lis 2013

@kristinka28 myslime pozitivne a verme ze sa nam zadarilo 🙂)))))))))))))ňň

kristinka28
22. lis 2013

@marienka1703 maas nejake priznaky,ja tiez mam taky pocit ako by som mala dostat mrchu uz ani sama neviem mozno si to aj namyslam z toho vsetkeho,heh ale prsia ma bolia to viem ,aj som mala cely tyzden taku horku chut v ustach

charaka
22. lis 2013

@marienka1703 Juj, to je smutne 🙂 U mna to bol priznak tehotenstva a prave preto mam teraz taku malu dusicku, ze to snad vyslo. Ale musim priznat, ze si ma vystrasila ☹ No treba mysliet pozitivne a neprivadzat si stres, aj ked je to obcas tazke...

marienka1703
22. lis 2013

@charaka nieeeee to som vobec nechcela,,,, ja ti len pisala svoj pocit, aj napisala ze si to mozno len namyslam, a nemala ta bolest nic spolocne s mojim byvalim tehu... musis mysliet pozitivne,- tak ako ja teraz a tesit sa ci sa zadaril o🙂))))) hlavu hore ,,budes v pohodeee

marienka1703
22. lis 2013

@kristinka28 nie ja nemam ziadne priznaky,,,zatial nieeee, nejako to neriesim,, len dufam,ze nedojde mrska🙂

charaka
22. lis 2013

@marienka1703 Ja viem, ze si to nemyslela zle, netrap sa. Co ma byt, to bude a ja verim, ze si coskoro najdeme dve ciarocky na teste a o par tyzdnov budeme vidiet aj tlkot toho maleho srdiecka 🙂

kristinka28
22. lis 2013

@marienka1703 😀 dufajme ze nie

marienka1703
22. lis 2013

@charaka ani mi nevrav,,clovek sa nato nechce sustredit lebo potom sa nedarí,,,ale ked sa clovek tak tesi tak mu nebeha po rozume nic ineeee 🙂 uvidime ako dopadneme 🙂

kristinka28
22. lis 2013

@marienka1703 vies co ja som v zahranici a mam kamosku ktora uz 7 rokov sa pokusa a jej neuspelo,,ten tyzden prisla do roboty a som videla ze je niejako bleda taka unavena,a som jej povedala ze si tehotna a on ze nevie proste ze uz nevery,,a na druhy den bum kupila test a vysle 2 ciarocky,,som rada ze po tolkych rokov jej uspelo

isabella22
22. lis 2013

@charaka tiez si panujem robit test v pondelok mylsim ze uz by mohlo daco ukazat pripadne nie. Trosku som bola mimo lebo este nikdy som takto nespinila. No neviem mozno som len chora.Boli ma cely clovek,podbrusko hlava,krize a aj teraz som vstala co som si musela lahnut aka som ospata.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru