Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

leya3243
10. pro 2013

@kamillka_v jj, děkuji, jdu pracovat 🙂 dnes se nějak moc flákám 😎

marukm
10. pro 2013

@leya3243 Vyšlo..snad..pro finální verdikt jdu až 23.:/ Nechci to zakřiknout.

@kamillka_v Doktoři věčně plašej. Já kvůli tomu, že tam doktor ještě nic neviděl (ale je pravda, že jsem měla silný bolesti) byla na pozorování v nemocnici, právě kvůli vyloučení mimoděložního. Oni to podle mě řikaj vždycky, když ještě nic neviděj, ale hcg už v krvi je.🙂

kamillka_v
11. pro 2013

@marukm Díky za uklidnění. A ve kterém jsi měsíci??? Dnes jsem měla dostat MS, tak jsem dělala test z ranní moči a mám tam dálnici. Jen doufám, že jsem netestovala brzo a MS opravdu nedorazí.

marukm
11. pro 2013

@kamillka_v Pokud tam máš dálnici, je to jasný.😉 Já jsem teď asi 8tt. A neboj, všechno dobře dopadne!🙂

kamillka_v
11. pro 2013

@marukm 🙂 Výsledky krve budou po 12 hodině, tak dám vědět.

leya3243
11. pro 2013

@kamillka_v jsem strašně zvědavá!!! a určitě to budou pozitivní výsledky!!! 🙂

kamillka_v
11. pro 2013

@leya3243
@marukm Holky, tak i podle krve je to tam - počínající těhu 🙂 Takže jdu 30.12. na kontrolní ultrazvuk 🙂

marukm
11. pro 2013

@kamillka_v Tak to moc gratuluju!!🙂 Ať máte na Silvestra co zapíjet!:D

leya3243
11. pro 2013

@kamillka_v GRATULACE!!!! tak to je super... jak dlouho jste se snažili? Možná to tu je někde napsané, ale trošku se v tom ztrácím!! Jak já ti závidím 🙂

kamillka_v
12. pro 2013

@marukm Díky moc. No to je pravda, to mi ani nedošlo, že vlastně už na Silvestra to budu mít potvrzené i na ultrazvuku. Jestli bude vše OK, tak to bude paráda 🙂
@leya3243 Děkuji. Já jsem vysadila prášky v červenci, ale až do listopadu jsme si dávali pozor. Takže v podstatě se nám to povedlo hned první měsíc. Myslím ale, že to je hrozně moc o psychice. Už jsme se snažili minulý rok (cca 5 měsíců opravdového snažení), ale to jsem neotěhotněla. Pak jsem nastoupila do práce a chtěla jsem chvíli zůstat, tak jsme se na to vykašlali. No a letos, když jsme na to tolik nemysleli, tak to vyšlo na poprvé. Samozřejmě je to úplný začátek, cca 2-3 týden, takže to nechci zakřiknout. Ale vím, asi se to lehko říká, že na to člověk nemá myslet. Moc Ti držím palečky. Kdy budeš testovaat????

leya3243
12. pro 2013

@kamillka_v to je divné, neznám tě a přitom ti to tak přeju 🙂 držím palce ať je vše ok!!! jinak já budu testovat asi zítra v pátek 13 🙂 uvidíme... dnes mě na pár minut přepadla naprostá slabost, neumím si vysvětlit co to bylo, měla jsem ruce, nohy, prsa... prostě úplně vše strašně těžké... asi už je ze mě hypochondřík 😀 nezapomeň nám tady dávat info o tom, jak to s tebou probíhá!!!

kamillka_v
12. pro 2013

@leya3243 Díky, jsi hodná.Zatím je vše OK, pocity v břiše pořád jako bych to měla dostat, ale jinak žádné příznaky. Tak ať ti to zítra vyjde 🙂 a určitě dej vědět, jak jsi dopadla. držím palce!!!!!!!!

kamillka_v
15. pro 2013

@leya3243 Ahojky, tak co, testovala jsi? Jak jsi dopadla?

kittykikiss
15. pro 2013

No nevím jak začít asi tak no jmenuji se Kristýna a není me 20 nebo 25 let je mi teprve 16 a to je to nejhorsi !!!
No s přítelem se nám stal takovej problém byli jsme u něho a on me vyprstil pak ty prsty vytahl ale byl udelanej a tema svima prstama si sahl na tam to a pak zase vnikl dome je mozny abych byla tehotna kdyz si na to sahl a byl udelanej aa pak zase vnikl dome tema prstama ?? podle kamaradek je to blbost ale ja osobne se bojim jinak dekuju za radu 🙂) a citim se hrozne blbe kdyz me je teprve 16 ale jestli jsem tak me nasi zabijou :((

leya3243
16. pro 2013

@kamillka_v ahoj, dík za optání, testovala jsem včera ráno a negativní, teď nemám ani test, ani cestu do města si koupit 😉 takže uvidíme zítra, jestli to dostanu nebo ne,... ale už jsem měla pocit včera i dnes ráno, že to musím zaručeně dostat... takže s tím raději počítám ☹ a jak u tebe? vše ok?

kamillka_v
16. pro 2013

@leya3243 Tak to mě mrzí, ale neztrácej naději. Já jsem ode dne očekávaná MS (od středy)měla takové pocity, že to musím zaručeně dostat. Až včera se to zklidnilo a teď mi není vůbec nic. Pokud bych neměla dvě //, tak ani nevím, že jsem těhotná. Držím pěsti, aby zítra byla dálnice 🙂

leya3243
16. pro 2013

@kamillka_v zítra nic nebude! ale pokud nepříjde ms, tak testnu ve středu 😉 dám pak vědět... děkuji za podporu... a ty se šetři a buď zodpovědná 🙂 🙂 🙂

enalga
16. pro 2013

@kittykikiss Kristýnko, to bohužel možné je, sperma je živé dlouho (přežívá i několik dní uvnitř ženina těla), takže pokud jsi zrovna měla jeden z plodných dnů, můžeš být těhotná. každopádně nepanikař, vyčkej až se ti dostaví měsíčky. Pokud se opozdí, zajdi si k lékaři a poraď se. Lékař má povinnost mlčet, takže to Tvým rodičům neřekne, a ty se pak rozhodni, co dál. V opačném případě, tedy dostaví-li se MS tak jedině dobře, každopádně svého kluka pro příště varuj, nebo si nech předepsat antikoncepci a buď zodpovědná 🙂

leya3243
17. pro 2013

@kamillka_v ahojky... tak dnes jsem měla bt 37,1, ms zatím nedorazila, test včera večer negativní 😠

kamillka_v
17. pro 2013

@leya3243 Ty brďo. to je zvláštní, bt nerozumím - nikdy jsem neměřila, takže nevím, co tato teplota v tyto dny znamená....☹ ale každopádně je to divné, že test je pořád negativní a ms nikde...já bych ti to tak moc přála!!!!!

kofik.h
22. pro 2013

ahoj holky, můžu se přidat k vám? čekám MS a už je to 34 DC a stále nic. Vím, že to ještě nic neznamená, ale já to vždycky měla do 29 - 30 dnů a minulý měsíc až 40 DC a teď stále nic. minule mi bylo jasné, že to asi nevyjde, jelikož jsme měli nechráněný styk pouze jednou, ale teď jsme se snažili více....no a dneska ráno jsem měla negativní test (GS mama test)...co myslíte, jedná se o poruchu a nebo můžu ještě doufat??...jsem z toho dost zklamaná ☹

smoulliinka
1. led 2014

Ahoj po kolika dnech po pohlavním styku si mám udělat test ?

faminka
1. led 2014

@kofik.h ahojky,ja nasla prvniho ducha az dnes, 39 DC - takze nic neni ztraceno. drzim palec 😉

bellisperennis
2. led 2014

@smoulliinka ahoj, to by aj mna zaujimalo,hlavn epreto,ze ms mam nepravidelnu,takze neviem ci 26DC nie je skoro,kedze niekedy mavam aj 45dnovy cyklus :/

verisek24
8. led 2014

Ahojky holky poraďte, mám spoždění 4 dny ale slabší bolesti v podbříšku jako bych to měla dostat....Co myslíte testnout nebo ještě počkat. Nechci se zase zklamat.. 😒 ☹

denuss
8. led 2014

@verisek24 ahoj tak mas len 2 moznosti- bud sprav a budes vediet na com si(to je fajn, nie?)..ale ak si nespravis tak aj tak budes dufat, ze si v tom a budes musiet cakat kym nepride..a ak pride budes aj tak sklamana neni tak?urob, ak si tehu, tak by to uz test mal ukazat..teda ja by som uz spravila test, mne na 3.den meskania vysli pekne //..drzim ti palce, nech je to pozitivne a mozes sa tesit

danielka1985
8. led 2014

ahoj, třeba počkej až do dne očekávané menstruace, je to sice těžké a furt přemýšlíš, zda to vyšlo či ne,ale zkus se obrnít🙂mam ten samý problém, mám necelých deset dnů do menstruace a již více jak tři dny mam tlak v podbříšku tjn. začly 12 dní PM),, nemám chut na jídlo a měla jsem i jednou takový stav, že z ničeho nic se mi udělalo špatně,přišla horkost a začla mě bolet hlava,pak jsem se ublinkla,a musela si lehnout a do hodky se to uklidnilo, také teda čekám až se ta mrška dostaví či ne🙂pač taky si nejsem jistá, a myslím si, že je ještě čas na testík

danielka1985
8. led 2014

@verisek24 :to již si můžeš udělat test, alespoň budeš vědět na čem jsi, já třeba musím čekat🙂

danielka1985
8. led 2014

jinak se omlouvám, za předchozí komentář, přehodila se mi okna a poslala jsem to sem do diskuze

verisek24
9. led 2014

danielka1985 díky za radu ja už mám po očekávané MS měla jsem jsem to mít 3.1. a ona nikde.. Skočím pro testík a uvidíme.... | 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru