Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sykorkaa
27. srp 2014

@spigy1 já pak už vůbec nepočítala...říkala jsem si bud se trefime nebo ne....vůbec jsem na to nemyslela

spigy1
27. srp 2014

@sykorkaa asi to nechám osudu a řešit to víc nebudu ale je to těžký, konečně jsem se dočkala 🙂 tak by to vyjít už mohlo 🙂

terkau29
28. srp 2014

@dezyre Ahojda nis si z toho nedělej mě řekly na přesno kdy jsem otěhotněla a zrovna byl manžel v cizině🙂
tet se tomu smějeme,ale před tím to bylo divné.Manžel mi,ale samozřejmě věřil a porod byl v den planovaneho a sedlo to jak to řekly na začátku.TZak den sem a tam hlavně zdravé!!!

llenn
1. zář 2014

Ahojky vsem,jsem tu poprve,tak se mnou mejte trpělivost..dnes prvni duch,puvodně jsem myslela,ze to nic neznamená,ze musí byt 2 prouzky stejne barevne,ale ctu ze nemusí...tak snad to vyjde..jsem po laparo kvůli endometrioze..

bublinka74
4. zář 2014

@llenn ahoj,tak držím palečky 😉 kdy jsi byla na laparce 🙂

teriska94
4. zář 2014

já jsem si dělala test 15. den zpoždění mens. protože jsme byli mimo ČR a byly hned silné // 🙂

llenn
5. zář 2014

bublinko74, na laparo jsem byla v lednu, a zatím to vypadá, že vše ok a zadařilo se....kromě vynechání MS jsem dosud na sobe nepozorovala žádné změny. Dnes poprvé divně, všelijaké zvuky z břicha a pocit jakoby bych měla hlad, ale jsem najezená, tak snad to k tomu všemu patří...

llenn
5. zář 2014

@teriska94 tak moc gratuluji...a přeji hodně štěstí...první dítko?

llenn
5. zář 2014

@bublinka74 na laparo jsem byla v lednu, a zatím to vypadá, že vše ok a zadařilo se....kromě vynechání MS jsem dosud na sobe nepozorovala žádné změny. Dnes poprvé divně, všelijaké zvuky z břicha a pocit jakoby bych měla hlad, ale jsem najezená, tak snad to k tomu všemu patří...

teriska94
7. zář 2014

@llenn Ano, s manželem jsme po svatbě teprve pár měsíců a na dnešní dobu jsme oba mladý, ale nemohli se dočkat 🙂 Děkuji 🙂)

lia444
9. zář 2014

Dobrý den, mám přítele se kterým jsem skoro 2 roky 🙂 Je to asi týden a pět dní co jsme spolu měli pohlavní styk. V ten den jsem si večer ve 22:00 měla brát antikoncepci (první prášek ) ale vzala jsem si ho až druhý den ve 12:00 takže účinnost prášku se nejspíše zmenšila, a zrovna v pátek a v sobotu jsem měla ovulaci, je možné abych otěhotněla ? Děkuji moc za reakce, Julča 🙂

spigy1
11. zář 2014

@lia444 pokud si předtím brala prášky tak by si otěhotnět neměla, i když máš pauzu mezi antikoncepcí si chráněná, ale stát se to může. V dnešní době můžeš otěhotnět i při užívání antikoncepce.

biabka
12. zář 2014

Ahojte holki ms sem mnela 28.7 cekala sem ji 28.8 nedostavila see delala sem si test negatvni a jeste furt nic bolej mne prsa a pod brichem

biabka
12. zář 2014

Ahojte holki ms sem mnela 28.7 cekala sem ji 28.8 nedostavila see delala sem si test negatvni a jeste furt nic bolej mne prsa a pod brichem

alma14
14. zář 2014

Ahoj holky muzu se zeptat, jde otehotnet i v poloze na koníčka? Někde jsem cetla ze to neni uplne nejlepsi poloha ale naše oblíbena a hlavně pro manžela skoro jediná az do konce 🙂. Moc dekuji za rady

damae
15. zář 2014

@alma14 Jistě, že lze! Dělejte to tak, jak to máte rádi. 🙂 A jestli jsi na začátku, tak zkus určtě nejdřív alespoň půl roku předtím, než začneš cokoli řešit, mít jen tak sex bez antikoncepčních metod. Jestli už to pár měsíců zkoušíš, tak přesto doporučuju trpělivost. Nikde není žádný opravdový výzkum na téma nejvhodnější polohy pro oplodnění a proto bych si tím nelámala hlavu.
Jestli už se snažíte opravdu dlouho a máš strach z gravitace některé ženy si po sexu podkládají zadek polštářem, případně dělají přímo svíčku. Ale fakt to je spíš asi jen pro psychologický efekt.

alma14
15. zář 2014

@damae moc dekuji, zkousime to asi 3 měsíce, ale víceméně jen kdyz je chut 🙂, minuly mesic uz asi něco proběhlo protože na testech slabá čárka a pak jen dvoudenní ms takze to asi odešlo, ale uz je naděje 🙂. Dnes jsem zjistila, ze jsme se v neděli asi trefili do ovulace tak jsem zvedava 🙂

damae
15. zář 2014

@alma14 Tak to můžeš být opravdu v klidu, určitě to brzy vyjde. Průměrně trvá zdravému páru otěhotnět půl roku a ještě do jednoho roku je to uplně normální.

makula18
15. zář 2014

Ahojky. Holky prosím, kdy můžu poprvé testovat, když jsem měla teprve 29 DC ovulaci, a tak se podle vynechání MS řídit nemůžu. Děkuji za odpovědi. 🙂

teenyel
15. zář 2014

@makula18 tak 14 dni po ovu bych testla nejdřív.

nattuska
3. říj 2014

Ahoj mám dotaz. Chci se zeptat. Brala jsem antikoncepci 3 roky leros asi tak v polovině června sem ji vysadila. Před několika týdny sem si dělala teh. test a měla jsem dvě čárky. Menstruaci jsem po vysazení prášku nedostala. Mohu být těhotná? U doktora sem ještě nebyla. Poraďte mi někdo prosím.

lucina90
5. říj 2014

@nattuska ano muzes byt tehotna 🙂 objednej se a uvidis

neube
5. říj 2014

Ahoj holky, dokázla by mi některá z Vás poradit?? Jsem 13 DPO. Mršku jsme měla dostat včera nebo dnes a nic. Test dnes ráno negativní. Čípek je vzadu a kolem něj bílý hlen (promiňte, že to tak popisuju). Přes rok jsme měla jen anovulační cykly- Toto je moje první měření po dvou neúspěšných IUI a po píchání si hormonů, tj. 1. cyklus bez hormonů. Vylučují ty nízké teploty těhotenství???? Moc díky za jakoukoli radu. Už jsem z toho na nervy :(

belleelle
10. říj 2014

@neube teploty nesleduj, pij třeba nosifol, skus gynex a dělej si ovulační testy. hlavně nic neměř.

michr
25. říj 2014

ahojky, chci se zeptat, měla jsem ovulací 9. - 14. října a pohlavní styk jsem měla 11. a 12. října. Asi tak týden po styku mě začalo bolet v podbřišku, v prsou jsem cítila jakoby mravenčení, bradavky byly nažloutlé a tekla z nich bílá tekutina, pak to přešlo a tento týden je to tady zase znova. Bolesti a píchání v podbřišku, .... test jsem si dělala již několikrát, ale pořád je negativní. Poslední menstruace byla 28.9., tak nevím. Může mi někdo napsat svůj názor?

denca1988
25. říj 2014

@michr ja som si test udelala 5dní po otehotnení keď mi bolo zle a bol pozitívny...otehotnela som mimo ovulaci takže na tie kecy kolem toho vobec neverím...hlavne byť v klidu a nemysleť na to a podarí sa....

bublinka74
25. říj 2014

@michr ahojky,test dělej až dva dny po meškáni ms a pak každý další druhý den,týden po ms by už mělo být něco vidět ...držím palce 😉

kata2193
30. říj 2014

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaký tip nebo znacku tehotenskeho testu by jste mi doporučili, jsem v tomto odvětví ještě absolutně nezkusena a rad na internetu je mnoho, tak mě napadlo zeptat se zkušených maminek, ktere to mají za sebou 🙂 děkuji za odpovědi

barbarkaaa
31. říj 2014

@kata2193 za mě je úplně ted obyčejnej za 30 super přesný 🙂

lokiska
31. říj 2014

Ahoj, nejlepší asi určtě je těh. test Gravitest 10 od firmy CEMIO 3v1 za 46Kč jsou tam 3ks. Kamarádka je po umělém opl. v úteý a dnes už duch na testu. Nevěřily jsme. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru